Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

neatrodo storas nė vienas iš jų, net nepasakyčiau, kad stambūs. Proporcingi, normalūs vaikai, bet pagal amžių abu padidinti, tokius sutikus, galvočiau, kad turbūt vyresni už manuosiuos.




Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 09, 05:54)
kas mesa valgot tai kept torskint galima ohoho.

galima gal smulkiau apie šituos blush2.gif biggrin.gif

blynų tai kept nemoku ir nemėgstu, dar prisiminiau apkepą darau tokį: http://www.mamyciukl...s-apkepas-3289/ tik esencijų ir džiuvėsėlių nededu, bananą kartais įdedu dėl saldumo. Jį labai mėgsta mano berniukas, mergaitė tai netaip. Nepatinka man, kad skoniai išsiskiria, negi po kelis patiekalus reiks gamint doh.gif
Perskaičiau knygą 'prancūzų vaikai valgo viską' tai pas juos tokių problemų nėr, ką duodi tą valgo. Idomi knyga šiaip, patiko man.
Atsakyti
einu fotkiu ikelt.

o mesa bamba nu gi gali isvirti ir is jos daryti daug- troskinti su darzovem,garini su jom,kepti ale sloksniuodama kaip apkepa. nu ka zinau.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 08, 19:06)
21:30 kažkur užmiega, nors guldau apie 21

mano irgi mėsėdžiai drinks_cheers.gif gaminu kotletus/kukulius dažnai, arba troškinius su jautiena (apkepu mažais gabaliukais, tada troškinu su morkom bulvėm ir daug pomidorų, kad vandens nereiktų) irgi tas pats per tą patį doh.gif
nu 16kg tai man irgi biški kosmosas blink.gif tai du iškart pakelt jau 32, jofana doh.gif


Normaliu laiku jie pas tave užmiega, matyt, naktibaldų ritmas pas juos ir tiek smile.gif

dėl idėjų mėsiaėdžiams - paperku kartais iš čia ūkininkų gamintų dešrelių (triušienos, kalakutienos, kiaulienos ir pan.) http://www.gileskrom...iezia-mesa.html turiu ir užšaldytų jų. Kai jau smegenyse tuštuma, traukiu iš šaldiklio, labai skaniai jas sudoroja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 09, 06:54)
oho kokios mazops jus smile.gif mano dabar per abu virs 20 kg biggrin.gif

valgyt gamint man ideju nepriktukstra vaikams.nezinau kodel g.gif
pvz siulau iskepti blynus-cukinija,varske, kukuruzu piltai. kepti orkaitej. super
ryziu apkepas-ryziai,bananas,kas valgot ir kiausa galit isimusti.
kas mesa valgot tai kept torskint galima ohoho.
mes pakolkas darzoviu ir kruopu vergai smile.gif

laba ryt


tie blynai sudomino, ačiū smile.gif
Fifuxe, ką įdomesnio iš kruopų/daržovių gamini?
Papildyta:
Skirtumas tarp Fea ir dijos vaikų nemenkas smile.gif bet tikrai dijos dvynukai neatrodo nutukę, man atrodo tik vyresni pagal amžių.

Manieji kažkur po 10-11 kg sveria (kiek pavyko "naminėm" svarstyklėm pasverti), mergaitė į mažesnę pusę.
Atsakyti
QUOTE(balta orka @ 2015 10 09, 10:07)

Fifuxe, ką įdomesnio iš kruopų/daržovių gamini?


ryte pas mus visad buna kruopu kose paskaninta vaisiais arba uogom.
pietums darzoves.
antriem pietum ivairiai.
vakarienei kazka rutulioju jau biggrin.gif
kepu is darzoviu apkepus,blynus.garinu ar troskinu. buna kad valgom tik vaisius.

is kruopu eina prikepti ivairiu apkepu.i isvirtas kruopas imaisai banana ar obuoly,kriause. gali det varskes.kas vlago kiausiniu.valgyt su naturaliu jogurtu.
is darzoviu darom troskinius,garinam. valgom vienas naturaliai.labai megsta cukiniju ar moliugu blynus mazgiai. kepiau nesenai vege lazanija-bulves cukinija morkos.sluoksniavau.uzpyliau grietinele. super
Papildyta:
ale fotkiu visai niekas nekelia jau biggrin.gif

dija,kokie taviskiai isauge.eina sau blink.gif

abelo dukrytes grozis isnepasakytas blush2.gif

Atsakyti
Buvom su Austejja priemime,nes polikl.LOR jau nedirbo,maniau kad ausies uzdegimas,ko daktare 100% nepatvirtino,nes sunkiai ejo paziuret-klyke,draskes,o ir bugnelis vienas buvo labai apsineses siera ir dar kazkuom.Bet vis tiek manau kad jai ausies uzdegimas,vakar visa vakara prareke,nakti reke-prasupau doh.gif ,temp.37, ir k.ausies landa,kauselis apskretes tokiu seroziniu skysciu ir ausite vis ta patrina ,o ir didele sloga buvo:hm Bet sake gal sieros neatpazystu doh.gif cool.gif Blyn,tai liepe duot ibufena ir jei bloges pirmad. vel pas gyd.
Atsakyti
Sveikos,
Kazkas klausė,tai man gimdyti vasario 15 d nors tiksliai ir nzn,nes nepamenu paskutiniu mm smile.gif tik paskutinis echo rodė sūnų smile.gif bet kai as pati pries paskutini karta taip aiskiai maciau mergyte tai nelabai ir tikiu.

O taip tai gyvenam mes visaip,buna labai sunkiu dienų,buna geriau,o geriausia kai i darželį merginos keliauja,kaip gera tada thumbup.gif visai gerai jos ten jaučiasi,kai reikia paimti tai gaudau,o jos rekia ne ne ne ! Aisku ne visada,kartais ir atbėga pačios pas mane smile.gif del valgymo tai pradejo jos man labai gerai valgyti kai pradėjau duoti vitamino c. Maniskes irgi mazos 10-11 kg. Tautvile jau koks mėnesis istisai naktimis nubunda ir rekia,kas cia gali buti ? Gali buti,kad iltiniai dygsta taip ilgai ?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 10 09, 22:53)
Sveikos,
Kazkas klausė,tai man gimdyti vasario 15 d nors tiksliai ir nzn,nes nepamenu paskutiniu mm smile.gif  tik paskutinis echo rodė sūnų smile.gif bet kai as pati pries paskutini karta taip aiskiai maciau mergyte tai nelabai ir tikiu.

O taip tai gyvenam mes visaip,buna labai sunkiu dienų,buna geriau,o geriausia kai i darželį merginos keliauja,kaip gera tada thumbup.gif  visai gerai jos ten jaučiasi,kai reikia paimti tai gaudau,o jos rekia ne ne ne ! Aisku ne visada,kartais ir atbėga pačios pas mane smile.gif  del valgymo tai pradejo jos man labai gerai valgyti kai pradėjau duoti vitamino c. Maniskes irgi mazos 10-11 kg. Tautvile jau koks mėnesis istisai naktimis nubunda ir rekia,kas cia gali buti ? Gali buti,kad iltiniai dygsta taip ilgai ?

manau gali smile.gif

ale kaip faina,kad va i darza eina ir viskas ok joms wink.gif neserga?

pilvas tavo jau islindes? nestuke.gif
Atsakyti
LAbuka, nebeturiu niekam laiko, net SM doh.gif

QUOTE(dija81 @ 2015 10 07, 07:53)

UGNAJA issiunciau mitybos plana,jei gavai parasyk


gavau, aciu smile.gif bet kazin ar istverciau su tiek maisto... 50 g sriubos doh.gif kiek cia tas yra? saukstas?
gal kada reiktu pabandyt, kai nereikes i darba...

QUOTE(bamba @ 2015 10 07, 13:22)
rojus wub.gif nakties miegas koks ilgas, svojonė tiesiog wub.gif Aš čia pagalvojau, kad kai vaikai išmoks normaliai miegot naktim, tai ateis tas laikas kai man į darbą reiks keltis o jiems patiems į daržą. Taip ir neišsimiegosim
manieji dieną irgi gerai miega, nuo 12 ar 12:30 išmiega po 2h, kartais 2.5h, mažiausiai 1.5h. Galvoju, gal reik neleist dieną daugiau 2val miegot, arba gal net 1.5 užtektų g.gif


ziuriu pas mus jau naktys vis ramesnes darosi. o diena pagaliau pradejom 1 karta miegoti, bet su prabudimais ir panesiojimais ismiega 3 valandas. Kai pvisada ainis turi po valandos prabust parekaut ir broli pakelt. tai su vyriausiu broliu tenka dar panesiot, tada jau ramiai ismiega dar 2 valandas. nezinau kaip su 1.5 valandos reiketu istraukt iki vakaro... o vakare kaip visada einam gult 22.00, bet dabar kol issistovineja, tai pusvalandis iseina, kol uzmiega doh.gif

QUOTE(dija81 @ 2015 10 07, 15:43)
UGNAJA issiunciau mitybos plana,jei gavai parasyk
Papildyta:

Maniskai kaip vabalai,cia prie kojos,cia jau ner,tik speju dairytis.Austeja nusirideno nuo kalniuko ir tiesiai nosim i asfalta,tai burna pilna zemiu,nosies galas nosies galas kraujuotas,nugarele nubrozdinta doh.gif Praeita diena isejo is namu blink.gif ,galvoju kazkaip tylu,Ariju radau ,perejau visus kampus,toleta,vonia,o kad buto durys praviros-nemaciau.Zodziu gastraliuoja kolidoriuje,basa,jau abu duris atsidaro.Dar-kepiau pyraga,istepiau tortine skatda sviestu ir kazkur nuejau,ateinu-Arijus ant galvos uzsidejes ir sedi patenkintas biggrin.gif Arba issitrauke keptuve,kurios neisploviau ir vel uzsidejes ant galvos doh.gif nu galva buvo baisi doh.gif Jau rakinu visus kambarius,jie tik 2,o man atrodo kad koks 10. doh.gif

musu joris panasiai, visur kliuna ir griuna. o ta padetis namuose kaip is po karo, mane jau biesina.... traukia virtuvej visokias kruopas, pila ant zemes, batonu duonu maiselius apgrauzia... ka ima, tas ant zemes tuoj blink.gif
QUOTE(Fea @ 2015 10 08, 19:34)
16kg tai man kosmosas visai  mano 5mete 17kg sveria

man irgi... mano vienas apie 9.6 kitas apie 10.6 sveria, ir tai yra ka panesiot..

QUOTE(bamba @ 2015 10 08, 20:06)
21:30 kažkur užmiega, nors guldau apie 21

mano irgi mėsėdžiai drinks_cheers.gif gaminu kotletus/kukulius dažnai, arba troškinius su jautiena (apkepu mažais gabaliukais, tada troškinu su morkom bulvėm ir daug pomidorų, kad vandens nereiktų) irgi tas pats per tą patį



mano irgi visokiu kotletus ir kukulius megsta, bet kiek gi mes galim valgyt juos.... o koses kokios nei i burna nebeima. tai verda dabar sriubas kokias tik besugalvoju.

QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 09, 07:54)


valgyt gamint man ideju nepriktukstra vaikams.nezinau kodel g.gif
pvz siulau iskepti blynus-cukinija,varske, kukuruzu piltai. kepti orkaitej. super
ryziu apkepas-ryziai,bananas,kas valgot ir kiausa galit isimusti.
kas mesa valgot tai kept torskint galima ohoho.
mes pakolkas darzoviu ir kruopu vergai smile.gif

laba ryt

tu tai saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Viskas ,jau rakinu toleta doh.gif Arijus jau 2k ilindo ir paemes klozeto sepeti mojuoja po kambarius,tai gerai kad kokio suduko nebuvo doh.gif Blyn dar kada sienas aptaskys doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Vakar visą dieną pakavau, pakavau, pakavau karsta.gif net sapnavau lagaminus, kad vienas kažkur dingo doh.gif šiąnakt jau išskrendam vacation4.gif didžiausias klausimas, kaip tie mūsų velniūkščiai lėktuve elgsis? Bus pusiau pamiegoję, o lėktuve turbūt be šansų, kad ant kelių užmigtų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dija81 @ 2015 10 11, 21:07)
Viskas ,jau rakinu toleta doh.gif Arijus jau 2k ilindo ir paemes klozeto sepeti mojuoja po kambarius,tai gerai kad kokio suduko nebuvo doh.gif Blyn dar kada sienas aptaskys doh.gif


lotuliukas.gif gerai, kad pas jus tualetas užsirakina, pas mus jokio užrakto kol kas nėra smile.gif reikės irgi kažką galvoti, kai pradės duris atsidarinėti.
Papildyta:
QUOTE(Bry. @ 2015 10 09, 21:53)
Sveikos,
Kazkas klausė,tai man gimdyti vasario 15 d nors tiksliai ir nzn,nes nepamenu paskutiniu mm smile.gif  tik paskutinis echo rodė sūnų smile.gif bet kai as pati pries paskutini karta taip aiskiai maciau mergyte tai nelabai ir tikiu.

O taip tai gyvenam mes visaip,buna labai sunkiu dienų,buna geriau,o geriausia kai i darželį merginos keliauja,kaip gera tada thumbup.gif  visai gerai jos ten jaučiasi,kai reikia paimti tai gaudau,o jos rekia ne ne ne ! Aisku ne visada,kartais ir atbėga pačios pas mane smile.gif  del valgymo tai pradejo jos man labai gerai valgyti kai pradėjau duoti vitamino c. Maniskes irgi mazos 10-11 kg. Tautvile jau koks mėnesis istisai naktimis nubunda ir rekia,kas cia gali buti ? Gali buti,kad iltiniai dygsta taip ilgai ?


Tavo nuojauta sako, kad bus mergaitė? wub.gif
Manieji irgi naktimis kartais užrėkia taip isteriškai. Emai daug dantų jau išdygę - trūksta dar 4 krūminių, brolis dabar daiginasi iltinius, visas piktas mad.gif
Atsakyti
QUOTE(balta orka @ 2015 10 12, 08:20)
Vakar visą dieną pakavau, pakavau, pakavau  karsta.gif  net sapnavau lagaminus, kad vienas kažkur dingo  doh.gif šiąnakt jau išskrendam  vacation4.gif  didžiausias klausimas, kaip tie mūsų velniūkščiai lėktuve elgsis? Bus pusiau pamiegoję, o lėktuve turbūt be šansų, kad ant kelių užmigtų  smile.gif

praleidau matyt blush2.gif kur jūs išsiruošėt?

dėl lėktuvo tai loterija, manieji vienam skrydyje puikiai miegojo (apklotukas gerai suėjo labai, davė lėktuve), kitame mergaitė praspiegė valandą ar net ilgiau, negalėjom nuramint doh.gif šiaip žaislų, knygučių paimk, ir geriausia nupirk naujų nematytų, duok tik lėktuve, Užkandžių.
Atsakyti
Ahha ir as kazka praleidau,kur skrendat?Kaip smagu atostogos bigsmile.gif As nors parai nureciau islekti be vaiku,bet nieks nenori vaiku ziuret blink.gif
Atsakyti