Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės odos defektams šalinti

QUOTE(Ašara @ 2016 08 16, 20:01)
aha, o paskui-lazeris kaltas... lazerio preceduras rekomenduojama ziema daryt, kai saules nera.

Tai ji ir darėsi žiemą.

Egzotikaa, aš apie tai, kad prisižiūrėt reikia visą gyvenimą, lazeris neapsaugo nuo dėmių susidarymo, tik tam kartui išnaikina. Spf ir skryblius būtini. Draugė turėjo ryškių dėmių, tai taip, jas išnaikino.
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2016 08 07, 12:14)
Prieš 4 dienas susileidau botuliną į paakius ir kaktos sritį, tai vienos akies vokas yra labiau apdribęs ir didesnė mėlynė po akim. O kita pusė atrodo geriau...Bet tikiuos, kad situacija dar pagerės... rolleyes.gif



Prieš keletą dienų išbandžiau ir aš šią procedūrą, situacija panaši, užkrito ir patino vienos akies vokas, atrodo, kad bitė būtų įgėlusi blink.gif
Pasakykit, kad praeis ax.gif
Atsakyti
Norejau paklausti Jusu nuomoniu, gal kas daretes? Ar kas dirba su Dr. Schrammek Green Peel Lietuvoje?
https://www.greenpeel.com/

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2017 02 01, 13:46)
Norejau paklausti Jusu nuomoniu, gal kas daretes? Ar kas dirba su Dr. Schrammek Green Peel Lietuvoje?
https://www.greenpeel.com/

4u.gif

Tingejot pasiziuret jusu pacios duotoj nuorodoj...
Cia daro: http://www.bellapelle.lt
Atsakyti
QUOTE(Jokubauskaite @ 2017 02 01, 22:56)
Tingejot pasiziuret jusu pacios duotoj nuorodoj...
Cia daro: http://www.bellapelle.lt


Ok suklydau, kad nepamaciau.
Gal kas darete sias proceduras, kokios nuomones?
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2017 02 02, 13:24)
Ok suklydau, kad nepamaciau. 
Gal kas darete sias proceduras, kokios nuomones?

radau keleta atsiliepimu-
http://www.ve.lt/nau...772/komentarai/
Atsakyti

Prieš keletą dienų išbandžiau ir aš šią procedūrą, situacija panaši, užkrito ir patino vienos akies vokas, atrodo, kad bitė būtų įgėlusi blink.gif
Pasakykit, kad praeis ax.gif

Kaip dabar atrodo, praėjo?

Man per 9 metus nebuvo jokių tinimų, tik mėlynes kartais. Leidausi kas tris mėnesius aplink akis ir kartais į kaktą.

Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2017 02 03, 16:48)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="NEVIENA" data-cid="71402655" data-time="1485800365">
<div>
<p>Prieš keletą dienų išbandžiau ir aš šią procedūrą, situacija panaši, užkrito ir patino vienos akies vokas, atrodo, kad bitė būtų įgėlusi vartotojo įkelta nuotrauka

Pasakykit, kad praeis vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Kaip dabar atrodo, praėjo?</p>
<p>Man per 9 metus nebuvo jokių tinimų, tik mėlynes kartais. Leidausi kas tris mėnesius aplink akis ir kartais į kaktą.</p>



Taip, tinimas atslūgo, ačiū dievui smile.gif gal limfos nutekėjimas sutriko. Dar nepraėjo dvi savaitės, pokyčiai jau matosi, raukšlės gerokai sušvelnėjo smile.gif
9 metai nemažas laiko tarpas, kokie pastebėjimai iš jūsų patirties? Ar po trijų mėnesių raukšlės grįždavo į pradinę padėtį? Gal atsirado kokių neigiamų pokyčių, galimai įtakotų injekcijų? ax.gif
Atsakyti

Taip, tinimas atslūgo, ačiū dievui smile.gifgal limfos nutekėjimas sutriko. Dar nepraėjo dvi savaitės, pokyčiai jau matosi, raukšlės gerokai sušvelnėjo smile.gif
9 metai nemažas laiko tarpas, kokie pastebėjimai iš jūsų patirties? Ar po trijų mėnesių raukšlės grįždavo į pradinę padėtį? Gal atsirado kokių neigiamų pokyčių, galimai įtakotų injekcijų? ax.gif

Nežinau ar būna, bet gal yra kokia alerginė reakcija  :unsure:

Aplink akis man raukšlės grįždavo, todėl leidausi pastoviai. Dabar laukiuosi ir negaliu leistis, tai raukšlės kaip ant mielių auga, drauges net pastebi kad nesileidžiu botokso, turbūt visų raukšlelių net ir neišnaikinsiu po gimdymo. Nepastebėjau aplink akis visai jokių pokyčių, kad kas negerai būtų nuo tokio ilgo leidimosi. Su kakta už tai ne taip pasisekė, vienas antakis kaip pakrito truputį, taip ir liko, nors leidausi gal tik kokius tris kartus, nes laikė ilgai ir kaktoje daug vėliau atsirado raukšlės. Bet vis tiek į kaktą leisiuos, nes tą minimalų pakritimą persveria raukšlių kiekis kaktoje 

Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2017 02 06, 14:47)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="NEVIENA" data-cid="71416969" data-time="1486244571">
<div>
<p>Taip, tinimas atslūgo, ačiū dievui vartotojo įkelta nuotraukagal limfos nutekėjimas sutriko. Dar nepraėjo dvi savaitės, pokyčiai jau matosi, raukšlės gerokai sušvelnėjo vartotojo įkelta nuotrauka

9 metai nemažas laiko tarpas, kokie pastebėjimai iš jūsų patirties? Ar po trijų mėnesių raukšlės grįždavo į pradinę padėtį? Gal atsirado kokių neigiamų pokyčių, galimai įtakotų injekcijų? vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>Nežinau ar būna, bet gal yra kokia alerginė reakcija  unsure.gif</p>
<p>Aplink akis man raukšlės grįždavo, todėl leidausi pastoviai. Dabar laukiuosi ir negaliu leistis, tai raukšlės kaip ant mielių auga, drauges net pastebi kad nesileidžiu botokso, turbūt visų raukšlelių net ir neišnaikinsiu po gimdymo. Nepastebėjau aplink akis visai jokių pokyčių, kad kas negerai būtų nuo tokio ilgo leidimosi. Su kakta už tai ne taip pasisekė, vienas antakis kaip pakrito truputį, taip ir liko, nors leidausi gal tik kokius tris kartus, nes laikė ilgai ir kaktoje daug vėliau atsirado raukšlės. Bet vis tiek į kaktą leisiuos, nes tą minimalų pakritimą persveria raukšlių kiekis kaktoje </p>


Gal ir alerginė reakcija, nežinau..tinimas atslūgo, bet tos akies vokas, tarsi ir šiek tiek labiau pakritęs liko, nei buvo prieš tai.
Jūs turbūt pakankamai jauna pradėjot leistis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NEVIENA @ 2017 02 08, 21:57)
Gal ir alerginė reakcija, nežinau..tinimas atslūgo, bet tos akies vokas, tarsi ir šiek tiek labiau pakritęs liko, nei buvo prieš tai.
Jūs turbūt pakankamai jauna pradėjot leistis smile.gif


Po pusės metų vėl susileidau botulino į paakius, nors gydytoja sakė, kad dar galima palaukt...O dėl kaktos - su botulinu kakta atrodė lygesnė bet jausmas kaip akmeniu suspausta - nepatiko man unsure.gif ..Ir dar kažkokie nevalingi "tikai" buvo atsiradę. Gal dėl suspaustų mimikos nervų...Vienžo, dabar hialurono suleido man į kaktą...gal ir nieko bus ax.gif Nors mėlynės didžiausios po procedūros, bet jau praėjo.
Atsakyti

Ilga laika galvojau , jog pas mane  pajuode, patine paakiai GALBUT DEL NUOVARGIO, nes visi aplinkui pradejo sakyti kokia tu pavargus, kokie juodi tavo paakiai,  kol issiaiskinau, kad cia visai ne del nuovargio, o kaip suprantu atsirade su laiku genetiskai- asaru latakeliai, angliskai  vadinami "TEAR THROUGHTS"- tai idube paakiai, kurie kartais buna ir pajuode, patine...atrodau labai pavargusi ir susenusi (nors man dar tik 30 metu:(() Ju uzmaskuoti beveik neimanoma:(

 

Kaip butu galima pataisyti situacija? Hialiuronu turbut? bet tai laikina, noretus ilgaamziskesnio budo, teko girdeti apie savo paciu riebalu suleidima i paakius, gal kam teko ibandyti...?

 

ikeliu kaip atrodo tie "asaru latakeliai" veide:

[url=http://www.part.lt/perziura/f9d0af915bb90223058d54a4b65702b3974.jpg]f9d0af915bb90223058d54a4b65702b3974.jpg[/URL] 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murka*: 01 balandžio 2017 - 10:14