Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės odos defektams šalinti

Buvau ir as sumascius botoksa susileist, bet atkalbejo mane, nes darbas sedimas, palenkus galva. Didele tikimybe, kad gali subegti ir akys uzkris. Taip vienai manikiuristei ir nutiko..Nezinau kaip pasibaige, bet nesinoretu tokiu pasekmiu.
Atsakyti
na botoxas tai ne hialuronas, jis niekur negali subegt, tai vaistas. Tik vat galvojau ir as apie sia injekcija, i rupescio rauksles (kakta) susileist, bet kai paskaiciau , kad gali uzvirst akys, tai dabar galvoju jau . O pas ka leiziates botoxa, pas plastikos hirurgus ar pas kokius tai med . kosmetologus? Betgi daug kas leidzias, nejau visiems ir uzvirsta akys ? Gal kas Klaipedoj ka galetu rekomenduot , kas taikliai tai galetu atlikt.
Atsakyti
Mielosios bukit geros,sakykit ka gero rekomenduotumet veidui grazinti. Po visu stresu,darbu,nuovargiu, veidukas atrodo nekoks..pavarges,skaistumo truksta, susmukes kazkoks,poros sviecia isviso papilkejes veidas toks tikrai pavarges,lyg sukrites is tu visu rupesciu. Norisi kazkaip pasilepinti,pagrazinti paskaistinti oda,atsijauninti. Kokiu veido proceduru rekomenduotumet, kas butu tikrai efektyvu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2015 05 29, 15:05)
Mielosios bukit geros,sakykit ka gero rekomenduotumet veidui grazinti. Po visu stresu,darbu,nuovargiu, veidukas atrodo nekoks..pavarges,skaistumo truksta, susmukes kazkoks,poros sviecia isviso papilkejes veidas toks tikrai pavarges,lyg sukrites is tu visu rupesciu. Norisi kazkaip pasilepinti,pagrazinti paskaistinti oda,atsijauninti. Kokiu veido proceduru rekomenduotumet, kas butu tikrai efektyvu ?  4u.gif


Ar nenorėtumėte pasitarti su kosmetologe? Kas gali patarti nematydamas veido?
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 05 25, 22:24)
Mano oda po gimdymo taip pat glebti ptradejo. Tai naudoju krema su lanolinu, taip pat oda atsigauna po garines pirties. neisivaizduoju kas galetu padet, tik visom tom mezoterapijom nebetikiu(nes niekas nepadejo, o tik pablogejo). Tiesa dabar isigijau dermo voleli.  Proceuras daraus namie, ismasazuoju su voleliu, po to tepu veida su B1 , C vitaminais ( ampules vaistinej pirkau) , ir gera masaza su spec aparaciuku . Tikiuosi blogiau nebus,

Galvojau pirkti sauna veidui, bet gydytoja kuri darė procedūras pasakė kad turiu rožinė, o kiek domėjausi tai turint šia bėda bet kokių karščių reik vengt.. unsure.gif
tad dabar vasaros pabaigoje esu numačius vizita i Era esthetic lazerio procedūrai, gal kuri darėtės? ar efektyvu? g.gif
derma voleli ir aš turiu, naudojau gan nemažai laiko su kolageno serumu ale nieko gero nepastebėjau.. unsure.gif


QUOTE(jovita sun @ 2015 05 28, 17:29)
Buvau ir as sumascius botoksa susileist, bet atkalbejo mane, nes darbas sedimas, palenkus galva. Didele tikimybe, kad gali subegti ir akys uzkris. Taip vienai manikiuristei ir nutiko..Nezinau kaip pasibaige, bet nesinoretu tokiu pasekmiu.

mane tik perspėjo, kad pirmas savaites nesidaryčiau jokių masažų apie tas vietas..

QUOTE(sileste @ 2015 05 28, 23:04)
O pas ka leiziates botoxa, pas plastikos hirurgus ar pas kokius tai med . kosmetologus?


man leido gyd. dermatologė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2015 06 01, 09:43)
Galvojau pirkti sauna veidui, bet gydytoja kuri darė procedūras pasakė kad turiu rožinė, o kiek domėjausi tai turint šia bėda bet kokių karščių reik vengt..  unsure.gif
tad dabar vasaros pabaigoje esu numačius vizita i Era esthetic lazerio procedūrai, gal kuri darėtės? ar efektyvu?  g.gif
derma voleli ir aš turiu, naudojau gan nemažai laiko su kolageno serumu ale nieko gero nepastebėjau..  unsure.gif 
mane tik perspėjo, kad pirmas savaites nesidaryčiau jokių masažų apie tas vietas..
man leido gyd. dermatologė  4u.gif

ar geras efektas, antakiai vietoj liko, nepasmuko zemyn? nes sako jog pasmunka.
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2015 06 01, 23:43)
tad dabar vasaros pabaigoje esu numačius vizita i Era esthetic lazerio procedūrai, gal kuri darėtės? ar efektyvu?  g.gif

pilna neigiamų atsiliepimų apie tą kliniką
Atsakyti
QUOTE(Amedea @ 2015 06 01, 22:43)

tad dabar vasaros pabaigoje esu numačius vizita i Era esthetic lazerio procedūrai, gal kuri darėtės? ar efektyvu?  g.gif


nemetykit vejais pinigu. gal nuo kurso proceduru ir matytumet koki pagerejima, pasikeitima, bet tik jau ne nuo vienos.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 06 02, 00:16)
ar geras efektas, antakiai vietoj liko, nepasmuko zemyn? nes sako jog pasmunka.

Aš leidausi i pykčio raukšlę, tarp anktakių tai viskas tvarkoj, čia gal i kakta leidžiant gali nusmukt?
taip pat leidausi prie išorinių akių kampų i turbūt taip vadinamas žasies kojeles..
jos man prasidedavo jau nuo skruostų.. doh.gif nu tai čia efektas superinis ir kaip prie tokio vaizdo nepriprast, jau dabar bus liga.. tongue.gif


QUOTE(Monteverte @ 2015 06 02, 10:20)
pilna neigiamų atsiliepimų apie tą kliniką

o kaip tik mačiau kupona dienos akcijoje, ir labai susigundžiau nusipirkt..
o gal žinot gerų klinikų Vilniuje, jei skaitėt atsiliepimus gal buvo ir gerų apie kitas klinikas? 4u.gif

QUOTE(Ašara @ 2015 06 02, 11:39)
nemetykit vejais pinigu. gal nuo kurso proceduru ir matytumet koki pagerejima, pasikeitima, bet tik jau ne nuo vienos.

aš ir planavau viena procedūra daryt, jas reikia daryt su mėnesio pertrauka nu tai daugiau man niekaip nesigauna nes LT būsiu nepilnai dvi savaites.. žinau, kad nuo vienos procedūros efekto galiu ir jokio nepamatyt, na bet turbūt geriau nei nieko o gal bent kažkiek pagerės.. unsure.gif na o ka daryt, kad be lazerio tik kremai ir tie mažai kurie efektyvūs..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 02 birželio 2015 - 13:43
QUOTE(Amedea @ 2015 06 02, 14:42)
o gal žinot gerų klinikų Vilniuje, jei skaitėt atsiliepimus gal buvo ir gerų apie kitas klinikas?  4u.gif

Tame ir bėda, kad gerus atsiliepimus čia dažniausiai nesąžiningai dalina unsure.gif Ateina naujas žmogelis ir parašo vieną žinutę. Na kas gi jungsis tik norėdamas vieną vietą pagirti, o ne bendrauti? Aišku, kad savireklama. O neigiamus dažniausiai aprašo narės, kurios čia bendrauja.
Atsakyti
nu va. Ir as jau po botoxo biggrin.gif . Leido i kakta ir i pykcio vietas. Dabar lauksiu kas bus biggrin.gif . Kada laukti matomo rezultato? Gyditoja sake po poros savaiciu. Kada jus pagrazejot?
Papildyta:
QUOTE(Ašara @ 2015 06 01, 22:39)
nemetykit vejais pinigu. gal nuo kurso proceduru ir matytumet koki pagerejima, pasikeitima, bet tik jau ne nuo vienos.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 06 03, 14:38)
Ir as jau po botoxo biggrin.gif . Leido i kakta ir i pykcio vietas.

kur,pas ką leidotės?Kiek kainavo abi zonos?
***
Era esthetic stipriai botoxo kainos pakilę doh.gif
Atsakyti