Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveiki, noreciau,kad numestu kortas ar nesu uzkalbeta pries 6 metus turejau reikalu su cigone ir po viso sito pasijutau labai negerai galvoje jauciu spaudima uzgulima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 26, 08:48)
Briunete, kas nutiko?  unsure.gif  4u.gif  Aš skambinau į polikliniką, tai mano gydytoja atostogauja šią savaitę. Bus tik pirmadienį, tai registruosiuos pirmadienį. Vakar galva plyšo, nuėjau miegot, atsikėliau su tokia pat plyštančia galva. Na, bent jau nebebloga.  doh.gif

Nepavyksta man atsiriboti nuo praeities unsure.gif doh.gif
Dar ryte pazliumbiau ir tada bendradarbes aiskinau apie tai, kad neissimiegojusi esu biggrin.gif
Tai gal tau migrena? Man anksciau budavo - galva skauda taip, kad net erzina betkokie garsai ir sviesa, kartu ir pykina. Ir jokie vaistai nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 14:53)
Cia yra vyras, kuris desperatiskai iesko moters, praktiskai jam tinka bet kokia, kad tik salia butu. Yra dar viena kandidate jam i partneres, negali apsispresti, nes pats paskendes iliuzijose ir nelabai zino, o isties nori. Jus jam atrodote nekaltas vaikas, kuris prasviesintu jo nykia buti, bet tai iliuzija, tai nepasiteisintu jam, o Jums tebutu trumpalaikis malonumas del tu visu graziu makaronu, bet neilgam. Perspektyvoj del jo charakterio ypatybiu ir sunkios dabartines busenos, Jus vis tiek liktumete nei pakarta, nei paleista, aiskumo nebutu santykiuose. Jo ketinimai yra paimti Jus per materialines gerybes, dovanas ir pan, nors matau, kad cia kazkas jam nesiseka, butent sitoj sferoj, pasiruoses aukoti sau brangiausia siuo metu dalyka - pinigus biggrin.gif Kad tik rastusi moteris salia. Net ne lovoj esme, jam tiesiog kritinis momentas, egzistencine krize, kurios jis nesprendzia, eina klaidingu keliu, manydamas, jog jo vidines problemas gali isspresti moteris, kitas zmogus. Dar mintyse jo yra noras Jumis manipuliuoti. Labai abejoju, ar jis vykdytu pazadus, ar elgtusi taip, kaip kalba, nes jis to negali, yra labai silpnas psichologiskai. Kur vejas papus, ten ir palinks. Jusu santykius jis mato kaip kosmariska sapna ir nesekme, na, kad jam nepavyksta plano igyvendint ir kaip minejau, yra kitas, atsarginis variantas. Patarimas kortu Jums yra drasiai ir be uzuolanku imt ir patkrint ji, kaip mokate. Arba tiesiais klausimais, arba per aplinkui, visos moterys sita sugeba, Jus taipogi. Klausykite savo nuojautos. Nes cia yra zmogus - problema. Siuo metu jo jausmuose Jums vyksta perversmas, kuris veda i negatyvia puse, demonstruojami jausmai nesutampa su tikraisiais, taigi, bukite atsargi. Siaip ar taip, jis sako netiesa. Nebent Jus noretumete buti pagalve, i kuria jis islietu savo skausmus ir nezinojima, kas jam darosi, savo egzistencine krize. Jeigu tas Jum tinka, tada priimkit. Bet tai butu laikina ir Jums nenaudinga dvasine prasme, psichologine taip pat. Su pinigais irgi kazkas netvarkoj, jis ne tai, kad isnaudoti nori per tai, bet kazkas cia nesvaraus. Viskas Jusu rankose. Pasirinkimas Jusu. Panasu, kad jam vidurio amziaus krize ar kas tai panasaus.


Amariliai, dekoju Jums labai uz issamu atsakyma aciuks.gif 4u.gif Na tikrai jame atrodo visa tiesa surasyta blink.gif , pasitvirtino daug mano minciu, tai ka as ir pati itariau, tik galvojau, kad gal klystu.
Del vyruko vidurio amziaus krizes, tai labai galimas dalykas, butent toks krizinis amzius pas ji ir yra. Kad turi jis kita moteri, atsargini varianta, man irgi buvo kile tokiu minciu. Ir tie saldus makaronai labai jau itartinai atrode, lyg su manimi zaidziama. Iprastai vyrai taip perdetai savo tikruju jausmu nedemonstruoja ir apie juos neraso, bet maniau, na kad gal cia toks sio vyro merginimo budas smile.gif Kad per pazadus ir pinigus/dovanas (zadamas tik, o ne realias) paimti jam manes neiseina - irgi teisybe smile.gif Tu pinigu pats jis nelabai ir turi. Na as nustebusi, kiek daug jums pavyko pamatyti per kortas, aciu dar karta jums labai, busiu atsargesne bendraujant su siuo vyru, nes kaip matosi is kortu dejimo, deja juo pasitiketi neverta unsure.gif
Atsakyti
Briunete, o tu nebandei pavaikščiot į kažkokią terapijos rūšį, kur atgamina žmonės vaizdus iš praeities ir paskui bando su jais susitaikyt, užuot bandžius juos nustumt į pasąmonės kampą? Nes, kaip supratau, kai nustumi, tai išlenda vėl ir vėl, o kai susitaikai, tai gali visą tą palikt praeičiai. unsure.gif
Ne, man, kai būna migrena, irgi net mirksėt skauda. Dabar skausmas stiprus, bet ne migreninis. Su migrena forume nerašyčiau- net atsimerkt jėgų nebūna, kai patiesia priepuolis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 26, 14:18)
Briunete, o tu nebandei pavaikščiot į kažkokią terapijos rūšį, kur atgamina žmonės vaizdus iš praeities ir paskui bando su jais susitaikyt, užuot bandžius juos nustumt į pasąmonės kampą? Nes, kaip supratau, kai nustumi, tai išlenda vėl ir vėl, o kai susitaikai, tai gali visą tą palikt praeičiai.  unsure.gif
Ne, man, kai būna migrena, irgi net mirksėt skauda. Dabar skausmas stiprus, bet ne migreninis. Su migrena forume nerašyčiau- net atsimerkt jėgų nebūna, kai patiesia priepuolis. doh.gif

Geriausia terapija tai nauja pazintis .Ne siaip koks netikelis, o fainas ,rimtas, idomus ir seksovas vyras ismus is galvos eksa ir isdziovins visas asaras. Briunete, man atrodo esi labai faina ir tik laiko klausimas kada ateis tasai, kurio Tau reikia mirksiukas.gif ir aisku ateis tada, kai labiausiai nesitiki.
Pvz as praktiskai kas antra vakara prisigerdavau is nervu po pakankamai kankinanciu skyrybu blush2.gif visa uztinusi po vakarykscios ir dar su herpesu per puse lupos einu is degalines, kulniukas ilenda i groteles, islieju kava tiesiai ant sviesiu kelniu vyrukui, kartu draugiskai pasakom rusiska keiksmazodi, tada as atsiprasineju jis apsimeta kad tiek to, na galu gale niekaip neistraukiam to mano uzstrigusio bato, ir kai jau galvoju kad sudinesnes dienos pradzios gyvenime nebus jis sako susitinkam pavakarieniauti, jus man skolinga uz si stresa lotuliukas.gif lotuliukas.gif va ir suprask zmogus visus tuos vingius likimo smile.gif
tad tiesiog gyvenk, kvepuok, darbuokis pagal nuotaika, ir patikek, viskas bus gerai. Cia kaip tuo atveju, kai zmogus sako man blogai, Dievas atsiuncia jam bedas ir nelaimes, mazdaug zmogau, as tau parodysiu kas yra is tikruju blogai.
ir jei sakai ahoj, man yra labai gerai, Dievas sako palauk, as tau parodysiu iki kiek gerai gali buti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvega: 26 gegužės 2015 - 13:45
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 26, 14:18)
Briunete, o tu nebandei pavaikščiot į kažkokią terapijos rūšį, kur atgamina žmonės vaizdus iš praeities ir paskui bando su jais susitaikyt, užuot bandžius juos nustumt į pasąmonės kampą? Nes, kaip supratau, kai nustumi, tai išlenda vėl ir vėl, o kai susitaikai, tai gali visą tą palikt praeičiai.  unsure.gif
Ne, man, kai būna migrena, irgi net mirksėt skauda. Dabar skausmas stiprus, bet ne migreninis. Su migrena forume nerašyčiau- net atsimerkt jėgų nebūna, kai patiesia priepuolis. doh.gif

Vaiksciojau ir i grupinius uzsiemimus ir i individualias konsultacijas su psichologe, dabar nutraukiau viska. Gal kiek ir geriau, bet as nemoku paleisti praeities.
Tada galva tau gal skauda nuo tu nuotaiku svyravimu. Spaudimas nebuna pakyles tavo? Kaip su vaikinu reikalai? ax.gif
Atsakyti
keliu savo klausima, Amariliai gal jus galit ismesti kortas asmeninių santykių klausimu. Esme tokia, kad jau seniai noriu skirtis su savo draugu, jaučiu kad nemyliu to žmogaus ir abudu esame nelaimingi, nors jis bet kokia kaina mane nori išlaikyti:oh o aš jaučiu kad nebevaldau savo gyvenimo, dar prieš keletą mėnesių sutikau kitą žmogų, kuris užvaldė mano mintis, tai dar labiau viską apsunkina. ar galite išmesti kortas dėl to ar išsiskirsiu ar nusimato kokie pasikeitimai ar bus kas nors su tuo naujuoju žmogumi.
iš anksto labai dėkoju
Atsakyti
Laba diena. Noriu paklausti Amariliai.
Išsipildys mano noras dirbti personalo skyriuje?
Konkurso tvarka ar pervedimo būdu?

Ačiū.
Atsakyti
Aciu Regium bigsmile.gif wub.gif

As visad na ciku kaip sakant biggrin.gif

Oj...siand grizau is anukelio.. wub.gif wub.gif kaip liudna atsisveikinti visada ...todel greitai nueinu rolleyes.gif

Regium del naujo darbuko mano...Paziurekit -seksis man ten? nors ir nedideli pinigai bet...gal but atmosfera atpirks kazkiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2015 05 26, 08:17)
Sveiki, noreciau,kad numestu kortas ar nesu uzkalbeta pries 6 metus turejau reikalu su cigone ir po viso sito pasijutau labai negerai galvoje jauciu spaudima uzgulima smile.gif


bent jau per kortas nematau, kad butu Jums uzmestas negatyvas is salies. Jusu prastos savijautos priezastis yra didelis pervargimas.
Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2015 05 26, 14:32)
Aciu Regium bigsmile.gif  wub.gif
 
As visad na ciku kaip sakant  biggrin.gif

Oj...siand grizau is anukelio.. wub.gif  wub.gif kaip liudna atsisveikinti visada  ...todel greitai nueinu rolleyes.gif

Regium del naujo darbuko mano...Paziurekit -seksis man ten? nors ir nedideli pinigai  bet...gal but atmosfera atpirks  kazkiek 4u.gif



Mieloji, cia manrods as Tau dejau kortas biggrin.gif Mes su Regium tikrai nesam tas pats asmuo, turejo visi pastebet skirtuma biggrin.gif Nebent pramiegojau ka nors ir Regium irgi atsake.

Tai del darbo ziuret, ar judint Regium, kad ateitu? biggrin.gif

Kas do oras, as miegu atmerktom akiom. Rizikuoju net gerti tikra kava.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 26, 16:46)
bent jau per kortas nematau, kad butu Jums uzmestas negatyvas is salies. Jusu prastos savijautos priezastis yra didelis pervargimas.
Papildyta:
Mieloji, cia manrods as Tau dejau kortas biggrin.gif Mes su Regium tikrai nesam tas pats asmuo, turejo visi pastebet skirtuma biggrin.gif Nebent pramiegojau ka nors ir Regium irgi atsake.

Tai del darbo ziuret, ar judint Regium, kad ateitu? biggrin.gif

Kas do oras, as miegu atmerktom akiom. Rizikuoju net gerti tikra kava.

Ojj...atleisk Amariliau...pamačiau ats ir ir tikrai susimaisiau...matyt savo texta paskaicius


Aciuka Tau wub.gif

Nepyk...amžius jau:)
Atsakyti

Papildyta:
Ar Jus esate tikra, kad jau ta kita darba turite? Abejone man kyla del to. Dabar imu optimistini varianta, kad tikrai jus ten dirbsite, tuo atveju menesio - dvieju begy turetu keistis darboviete, emocine prasme pradzia lyg ir daug zadanti, daug vilciu, paskui pasmukimas, gali tekti tiesiog pakovoti uz save, irodyti savo profesionaluma, mokytis galbut papildomai. Finansine prasme tai nedideli pinigai, daugiau darbo, nei pinigu. Patarime krenta tuo atveju susirasti papildoma pajamu saltini ir nepuoseleti per dideliu vilciu, kad paskui nebutu skaudu. Nesiskolinkite pinigu.
Papildyta:

Na siuo metu,mano "busimame darbe" as dirbu papildomai salia esamo. Taip planuoju, kad atsiradus daugiau uzduociu, pereisiu pilnai ten dirbt. Gal del to kortos painiau rodo. Tiesiog dabartiniame darbe jauciuosi issisemus ir laukiu momento, kada iseit ir pradet pilnu etatu dirbti toje imoneje. Sakote, nelabai verta ten pereiti?
Atsakyti