Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Briunete- ne tik dėl diedo. Tiesiog tas dasidėjo. Bet, realiai, man tokios duobės, būna, ateina iš niekur nieko. Šiuo metu problemos dėl pinigų ir su mb nelabai kokia situacija, bet dar kai viso to nebuvo, atrodė pinigų yra, santykiai tobuli ir gyvenimas kaip per sviestą, man tokios duobės užeidavo. Tiesiog dabar man smarkiai paaštrėjo visas šitas reikalas. verysad.gif Su saviškiu esam kartu virš trijų metų, bet, kaip tu ir sakai, kartu negyvenam.

Amariliai- Supratau. Ačiū labai už pagalbą 4u.gif . Tada bandysiu ryt pas savo daktarę registruotis. O dėl kortų, tai gal ir gerai, kad nedėliojote. Jeigu sutiksite padėlioti, tai perklausiu tada, kada jausiu, kad esu pajėgi atlaikyti tiek gerą, tiek blogą atsakymą. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 25 gegužės 2015 - 16:27
Amariliai, parasiau jums AZ del Soled kontaktu.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 25, 15:16)
Dar kuri laika taip sunkiai ir judes, nes siuo momentu atkasta daugiau, nei iseina sukramtyt smile.gif Nesekmiu gali buti. Jeigu atiduosit visa save, tai anksciau ar veliau tai taps prievarta pries save ir vidiniu konfliktu, tas prie gero neprivestu. Visai atsipalaiduoti irgi netinkamas krastutinumas. Panasu, kad perdaug imate ant saves vienos, perkelkite, kiek galite, atsakomybes ir darbu kitiems ir suletinkite tempus, bet nesustokite.


Ačiū labai labai! Atrodo pati tą patį žinojau/jaučiau, bet būna, kad reikia išgirst iš šalies, kad tikrai suprastum. Dėkoju už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adriana Lee @ 2015 05 25, 18:46)
Amariliai, parasiau jums AZ del Soled kontaktu.



As atsakymo laukiau smile.gif Parasiau Jums ka tik.
Papildyta:
QUOTE(laukine22 @ 2015 05 25, 06:31)
Amariliai,norejau paklausti ar ilgai dirbsiu dabartiniame darbe? Turiu kita darbo pasiulyma, tik jo pradzia nera konkreciai nustatyta, galvoju, ar tas darbas bus megiamas ir finansiskai stabilus?

Aciu.


Ar Jus esate tikra, kad jau ta kita darba turite? Abejone man kyla del to. Dabar imu optimistini varianta, kad tikrai jus ten dirbsite, tuo atveju menesio - dvieju begy turetu keistis darboviete, emocine prasme pradzia lyg ir daug zadanti, daug vilciu, paskui pasmukimas, gali tekti tiesiog pakovoti uz save, irodyti savo profesionaluma, mokytis galbut papildomai. Finansine prasme tai nedideli pinigai, daugiau darbo, nei pinigu. Patarime krenta tuo atveju susirasti papildoma pajamu saltini ir nepuoseleti per dideliu vilciu, kad paskui nebutu skaudu. Nesiskolinkite pinigu.
Papildyta:
QUOTE(IngaKo @ 2015 05 25, 11:16)
Amariliai, sulauk ikvepimo smile.gif Bet jau taip buna, kai sako, kad negalvok apie kazka, mintys kaip specialiai tik apie tai ir sukas.



Labai tikslu. Negalvok apie raudona drambli biggrin.gif
Atsakyti
O man paskambino a lia draugiaška. Ji kalba ir kalba ir kalba ir kalba, o aš praktiškai per valandą, kol ji kalba, duokdie ištariu kokius 5 žodžius. Ji mane išsunkia visiškai. Po pokalbio su ja aš kaip gyvas lavonas jaučiuosi. Išmintingosios jūs, kaip man jos atsikratyt? Mamos patarimas- užblokuok numerį. Nu bet negaliu aš pasiųst žmogaus, jei jis manęs nepasiuntė. Pernelyg mandagi esu. Čia mano bėda.
Atsakyti
Amariliai, labai prašau Jūsų pagalbos 4u.gif

Už kelių savaičių baigiu universitetą ir esu gyvenimo kryžkelėje - nežinau ar verta stot mokytis toliau, ar ieškoti darbo, jei stoti tai kur. Jaučiuosi neatradusi savęs ir bijau nesuklysti. Gal galėtumėte pažiūrėti ar verta man dabar stoti į magistrą ar geriau pradėti ieškoti darbo?
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 25, 21:28)
O man paskambino a lia draugiaška. Ji kalba ir kalba ir kalba ir kalba, o aš praktiškai per valandą, kol ji kalba, duokdie ištariu kokius 5 žodžius. Ji mane išsunkia visiškai. Po pokalbio su ja aš kaip gyvas lavonas jaučiuosi. Išmintingosios jūs, kaip man jos atsikratyt? Mamos patarimas- užblokuok numerį. Nu bet negaliu aš pasiųst žmogaus, jei jis manęs nepasiuntė. Pernelyg mandagi esu. Čia mano bėda.


ale ot pas Tave visokiu problemu. Supranti, galiu as Tau pasakyt, kad nori keli raga, nori nekeli, niekam nesiaiskini, vidury pokalbio gali pasakyti, kad pienas bega ir padet raga. Bet tuo budu pavirsi i mane, o man gali niekas ir nepaskambinti koki menesi, nieko tokio. Bandyk susikoncentruot i kokius nors zemiskesnius paprastesnius dalykus: valgyti vakariene ar nevalgyti. Vat dabar as turiu dilema. Yra silkes bisky ir as jos noriu, bet jeigu dabar ja valgysiu, tai nakti kelsiuos gerti ir ryte busiu uztinusi. Tai valgyt silke ar nevalgyt? Kitas klausimas yra Antras skalbimo raundas. Nu kaip ir reiktu ji padaryt, bet kaimynai gali is pykcio porchia uzleist, kad tokiu laiku skalbiu. Nu bet reiketu kuo skubiau. Tai vat skalbti ar neskalbti. Tai visoki ten skambuciai, uosvienes, gyvenimo beprasmybe, neaisku ar paskui i katorga pasiruoses eit diedas - nu tiesiog nesikoncentruok i tai, sitas Tave is proto varo. Ziurek filma kovini. Su Bruce Lee ka nors susirask, visi ten tinkami.
Atsakyti
Ačiū jums, Amariliai. Bandysiu tiesiog negirdėt, kai ji skambina. Tiesiogine šio žodžio prasme negirdėt- išsijungsiu skambučio garsą ir viskas. Jau mane fiziškai pykina nuo to nuolatinio kalbėjimo. Va, sėdžiu, ir kažkoks šleikštulys skrandyje, lyg būtų laivas užsupęs. Ai, bloga jau man nuo visko ir tuo pačiu nuo paties gyvenimo. Skambinsiu ryt gydytojai, bandysiu, jei pasiseks, ryt papult pas ją, tai žiūrėsiu, kada siuntimą kitur duos. Net nenutuokiu, kur ten mane siųs. Pas psichologą? Psichiatrą? Bus matyt. Dabar miegot eisiu, nes jaučiuosi, kaip pervažiuota tanko. Šįvakar ne emocine, bet grynai fizine prasme. Jau tas kalbėjimas ėmė man fizinį blogumą kelti pačia primityviausia to forma. doh.gif Saldžių sapnų ir ramios nakties, merginos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 25, 22:01)
Ačiū jums, Amariliai. Bandysiu tiesiog negirdėt, kai ji skambina. Tiesiogine šio žodžio prasme negirdėt- išsijungsiu skambučio garsą ir viskas. Jau mane fiziškai pykina nuo to nuolatinio kalbėjimo. Va, sėdžiu, ir kažkoks šleikštulys skrandyje, lyg būtų laivas užsupęs. Ai, bloga jau man nuo visko ir tuo pačiu nuo paties gyvenimo. Skambinsiu ryt gydytojai, bandysiu, jei pasiseks, ryt papult pas ją, tai žiūrėsiu, kada siuntimą kitur duos. Net nenutuokiu, kur ten mane siųs. Pas psichologą? Psichiatrą? Bus matyt. Dabar miegot eisiu, nes jaučiuosi, kaip pervažiuota tanko. Šįvakar ne emocine, bet grynai fizine prasme. Jau tas kalbėjimas ėmė man fizinį blogumą kelti pačia primityviausia to forma. doh.gif Saldžių sapnų ir ramios nakties, merginos. 4u.gif


nu. apie pykinima irgi pasakyk ten kai nueisi. labos. as irgi atsijungiu nuo realybes, ziuresiu visus housus ir csi, mane jie migdo ir ramina, visada tas pats biggrin.gif
Atsakyti
Pykinimas tikriausiai nuo nervu. Mane visada pykina kai susinervinu ax.gif
Atiduokit man savo blogas nuotaikas, visvien jau nuzliumbiau posmeli. Galiu ir uz jus pazliumbt. Net parukiau, nors nerukanti esu. Ech tie diedai, kad juos kas kur.. doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

gal kuri galetumet man ismesti kortas ?

ar mano jausmai buvo/yra vienapusiai? Ar tas asmuo tik zaide su manim? Ar musu keliai susikirs ateityje?


aciu dideliausias,tikiuos ne per daug klausimu
Atsakyti
Briunete, kas nutiko? unsure.gif 4u.gif Aš skambinau į polikliniką, tai mano gydytoja atostogauja šią savaitę. Bus tik pirmadienį, tai registruosiuos pirmadienį. Vakar galva plyšo, nuėjau miegot, atsikėliau su tokia pat plyštančia galva. Na, bent jau nebebloga. doh.gif
Atsakyti