Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(V.i.k.A @ 2015 05 24, 08:53)
Sveika sugrizus! wink.gif Turbut visa grazi, idegus pailsejus smile.gif
Man liko savaitele iki mano keliones. Laukiu nesulaukiu!
Bandau laikytis. Tik uzsimanau rukyt, paemu i rankas sokdine smile.gif karoce sokinejau dvi dienas! doh.gif  Sian darbe sedziu ir dejuoju kaip viska skauda...

aha, idegus ir pailsejusi , nu ir biski grazesne nei pries atostogas biggrin.gif biggrin.gif
sokdyne tai super thumbup.gif as kai uzeidavo tos "lomkes" darydavau pritupimus ,o extra atveju tinka saltas dusas smile.gif o kad skauda tai juk paskaudes ir praeis mirksiukas.gif galvok apie atostogas, busi nerukanti krasavica 4u.gif 4u.gif i kokia sali keliausi?
Atsakyti
Saliut, Elvega! Pasiilgau. Ar buvo ten kokis tai miailes romanas vietines reiksmes? biggrin.gif

Man desines kojos kelio sanari taip daugiau is kaires puses. Dabar maziau skauda, as ji prajudinau fizioterapiskai, tsakant. Tik negaliu apkraut svoriu, pvz tupt arba sest ant tos kojos sulenktos (taip gi sedejau visalaik, iprotis toks buvo), bet vaiksciot jau beveik nebeskauda. Sirdis irgi i norma sueidineja, ten pasalinis to sh, kur geriau, bet dejau ant valdisko gydymo ir privaciai man pakeite chemija, tai kur kas geriau viskas. Komfortas, kai beveik nebeuzkalineja.
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 05 24, 11:51)
aha, idegus ir pailsejusi , nu ir biski grazesne nei pries atostogas  biggrin.gif  biggrin.gif
sokdyne tai super thumbup.gif  as kai uzeidavo tos "lomkes" darydavau pritupimus ,o extra atveju tinka saltas dusas  smile.gif  o kad skauda tai juk paskaudes ir praeis  mirksiukas.gif  galvok apie atostogas, busi nerukanti krasavica  4u.gif  4u.gif i kokia sali keliausi?

Dziaugiuosi uz tave! wink.gif

Lomkes ne tas zodis! Cia turbut kazkokia krize keturiu savaiciu.. sunkoka

Pasirinkom Turkija, Kemera smile.gif
Atsakyti
Vika- Ooo, Kemeras. Mano pati pirmoji užsieninė kelionė buvo į Kemerą. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 24 gegužės 2015 - 13:50
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 24, 14:49)
Vika- Ooo, Kemeras. Mano pati pirmoji užsieninė kelionė buvo į Kemerą.  bigsmile.gif


Buvau jau Turkijoje, tik Side mieste. Gerai visur kur silta ir kur gerai maitina biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Amariliai, turiu Jums klausimuką, jei galėsit užmesti akį 4u.gif

Darbe dabar nemažai permainų, plečiamės, mano pačios pareigos irgi kyla. Norėjau to seniai, tai kaip ir viskas super, bet viskas labai sunkiai juda, klausimas, kokios perspektyvos man dabartiniam darbe? Ar verta stengtis, plėšytis ir visą save atiduot kaip dabar, ar jokio skirtumo ir geriau pasitausot save kažkiek? Nes kol kas jaučiuos taip, kad verčiuos per galvą daryt kiek įmanoma daugiau, o atsako, palaikymo ar įvertinimo nesulaukiu unsure.gif

Būsiu dėkinga labai, jei pažiūrėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 24, 12:54)
Saliut, Elvega! Pasiilgau. Ar buvo ten kokis tai miailes romanas vietines reiksmes? biggrin.gif

Man desines kojos kelio sanari taip daugiau is kaires puses. Dabar maziau skauda, as ji prajudinau fizioterapiskai, tsakant. Tik negaliu apkraut svoriu, pvz tupt arba sest ant tos kojos sulenktos (taip gi sedejau visalaik, iprotis toks buvo), bet vaiksciot jau beveik nebeskauda. Sirdis irgi i norma sueidineja, ten pasalinis to sh, kur geriau, bet dejau ant valdisko gydymo ir privaciai man pakeite chemija, tai kur kas geriau viskas. Komfortas, kai beveik nebeuzkalineja.

irgi pasiilgau 4u.gif
Amariliai, Tau kaip ir man, toj pacioj kojoj, ir skausmas ne tik is kaires bet matyt dar ir i pakinkli gal nukeliauja? reiskia cia meniskas vaiksto.Jis gali nei is sio nei is to issokti is vietos ir uzstringa taip, kad neina kojos istiesti.Cia as apie saviski. tai zinok ismokau ji atstatyt i vieta. Reikia paemus sulenkta koja spaust peda prie slaunies ir tuo paciu sukti kulna i isore kol bandant istiesti koja i prieki nebesijaus skausmo.Tada tas meniskas sugryzta i normalia savo padeti ir momentaliai skausmas dingsta.Karta sekmingai atstacius jau paskui lengvai pajusi kiek ir kokiu kampu ta koja sukineti. jei neaiskiai parasiau pasakyk,

Miailes romanu buvo du, vienas vietinis kitas norvegas.ir pasivaiksciojom uz rankuciu susikabine , ir saule palydedavom, vakarieniavom ant juros kranto, ir laizemes bet nedaviau nei vienam. Matyt man jau pypiec, nebera parako. Ach, mazdaug, geriau nereikia. Pasenau arba hormonai. Reiktu susiimt blush2.gif

Atsakyti
Liūdna ne tas žodis. Net ne liūdna. Skauda ir bloga. Skauda. Kito žodžio nelabai randu. Kažkokios savižudiškos mintys į galvą lenda, tik dar kol kas pagalvoju apie tai, kad mamos tėvų širdys silpnos, jie neatlaikytų ir tai šiek tiek stabdo.
Atsakyti
Pavasrio_saule, moterie, kas tau yra? doh.gif doh.gif As neisivaizduoju kas turetu gyvenime atsitikti, kad tokios mintys atsirastu doh.gif
Atsakyti
Pavasario, salin tik tokias mintis. Kaip as pati save guodziu, taip ir tau sakau - Dievas neduoda per sunkiai, duoda tiek, kiek gali pakelt. Reiskia tu gali sita situacija isgyvent, nepasiduok...
Atsakyti
Pavasario_saule, ar tikrai taip blogai, kad gyvent nesinori? sako, kad is kiekvienos problemos yra bet 29 iseitys... Buk stipri, tave visos palaikome! issimiegosi ir ryte gal jau viskas neatrodys taip blogai:)
Papildyta:
Beje, merginos, gal zinote kur prapuole Soled? Bandziau jai issiusti zinute, raso, kad tokio nario forume nera. Kaip supratau, sioj temoj nebedalyvauja.
Gal turite jos el. pasta? labai reikia su ja susisiekti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adriana Lee: 24 gegužės 2015 - 21:48
QUOTE(elvega @ 2015 05 24, 19:53)
irgi pasiilgau  4u.gif
Amariliai, Tau kaip ir man, toj pacioj kojoj, ir skausmas ne tik is kaires bet matyt dar ir i pakinkli gal nukeliauja? reiskia cia meniskas vaiksto.Jis gali nei is sio nei is to issokti is vietos ir uzstringa taip, kad neina kojos istiesti.Cia as apie saviski. tai zinok ismokau ji atstatyt i vieta. Reikia  paemus sulenkta koja spaust peda prie slaunies ir tuo paciu sukti kulna i isore kol bandant istiesti koja i prieki nebesijaus skausmo.Tada tas meniskas sugryzta i normalia savo padeti ir momentaliai skausmas dingsta.Karta sekmingai atstacius jau paskui lengvai pajusi kiek ir kokiu kampu ta koja sukineti. jei neaiskiai parasiau pasakyk,

Miailes romanu buvo du, vienas vietinis kitas norvegas.ir pasivaiksciojom uz rankuciu susikabine , ir saule palydedavom, vakarieniavom ant juros kranto, ir laizemes bet nedaviau nei vienam. Matyt man jau pypiec, nebera parako. Ach, mazdaug, geriau nereikia. Pasenau arba hormonai. Reiktu susiimt  blush2.gif


Aha, man taip ir pasake galu gale, meniskas. Nu ir norejo ten kaip tais pjaut, as atsisakiau. Suzinojau, kad tai nera butina, kad cia mechanika. Jop, istiest neina po kruvio. Pabandziau, kaip siulei, nu rimtai! Veikia.

Pavasario Saule, tas, kas Tau darosi, vadinasi depresija ir tai yra netinkamas hormonu vaiksciojimas ir gaminimasis smegenyse, nu zinok, eik ir prasitestuok pas medikus, nes jeigu netvarkysi sito reikalo, tai jis savaime nesunyks ir jokie cia patarimai pozityviai mastyti, skaityti Coelho, uzsiimti sportu ir pamastyt, kaip kiti blogai gyvena, nepades, tai gali buti tik papildomos priemones, kaip kvepalai. Jie nepanaikina blogo kvapo, atsiradusio nuo nesiprausimo, tik sugadina reikala dar labiau. Pavyzdys mano yra tikrai grubus, bet as ir nejuokauju. Kuo ilgiau tempsi guma, tuo sunkiau bus isbrist, paskui komplikuotis gali i sudetingesnius dalykus ir tada jau Dieve padek. Kategoriska siuo klausimu esu ne todel, kad galeciau diagnozes nustatineti, bet suicidines mintys yra simptomas, kurio su niekuo nesumaisysi, tai yra labai rimta. Tiek pat rimta, kaip schizofrenijos atveju butu haliucinacijos. Tiksli diagnoze yra mediku darbas, bet as matau, kad reikalas ne pliurpimo lygmens ir jauciu atsakomybe Tau pasakyti sitai. Nueik prasitestuok. Tai neskausminga.

Adriana Lee, Soled nebera forume, bet as galiu jos paklausti ir jei ji sutiks, galiu duoti elpasta, bet cia private susirasykim, Jus pasakykite mazdaug man, kokia tema ir koks klausimas butu jai ir as jai perduosiu zinute.


Visiskai neturiu ikvepimo. Sako, kai nera ikvepimo, reikia negalvoti apie pinigus uz darba... O kaip tik labai galvojasi.
Atsakyti