Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Lin1 @ 2015 05 23, 14:17)
Amariliai dekui uz  kortu paziurejima, bet nesupratau tai man visgi netekima dabartinio darbo rodo?  ar viskas bus gerai, suvaldysiu situacija ?  ax.gif


Ai, Tu mano minciu destymo nepagauni, pasakysiu paprasciau ir trumpiau. Dabartiniame darbe gresia arba lipimas zemyn, arba keitimas darbo, tas yra labiau tiketinas. Naujo paieskos gali buti sudetingos, nemalonios, bet baigiasi laimingai, va ten suvaldai situacija. Jeigu nepuoli i nevilti ir nenuleidi ranku.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 14:21)
Ai, Tu mano minciu destymo nepagauni, pasakysiu paprasciau ir trumpiau. Dabartiniame darbe gresia arba lipimas zemyn, arba keitimas darbo, tas yra labiau tiketinas. Naujo paieskos gali buti sudetingos, nemalonios, bet baigiasi laimingai, va ten suvaldai situacija. Jeigu nepuoli i nevilti ir nenuleidi ranku.


Dekui,
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 13:40)
Siame darbe kazkas Jusu netenkina psichologine - emocine prasme. Ir atlygis ne tas, kurio tikites ir kurio esate verta. Jeigu keiciate darba, tai galimas ilgesnis, nei norisi bedarbystes periodas, tas gali numusti motyvacija. Tai butu ilgalaikis procesas ir rezultatas kazin ar Jus tenkintu, galit nuo vilko ant meskos uzsokti. Vienintelis naujo darbo pliusas - nauji issukiai ir naujos patirtys, nauji igudziai, naujos problemos, kurias reiktu spresti. Pertrauka yra tikrai galima, bet negaliu garantuoti, kad del nestumo (nors yra i tai nurodu), gali but ir del sveikatos pablogejimo, o i sita nesigilinu, sakau, man sveikata varazint tai labai nemegstamas reikalas. Is esmes patarime yra Jums buti atidziai ir nepradeti nauju darbu kol kas, nes galimas apsigavimas.

Labai labai jums dėkinga 4u.gif 4u.gif Iš pradinio posto supratau, kad apie gimimus ir nėštumus "neburiat", tad tikiuos, kad ta petrauka bus nėštumo, o ne ligos... Darkart ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2015 05 21, 20:54)
Amariliai, jei turesi laiko ir galesi tai prasau paziurek:
Uzmezgiau romana ir ...
Per paskuti pasimatyma jo bukle-susierzinimas, susinervinimas  susijes su manimi (as ji nuvyliau kazkuo) ar del kitu priezasciu? Tesis dar romanas?



Na, jis turejo tokiu visai jau zemisku ketinimu Tavo atzvilgiu, bet Tu jam atrodai nepatikima ir kazkokiu budu sudarei jam spaudima. Tai pirma priezastis. Antra yra tokia, kad jis Taves nesupranta ir prisibijo. Trecia priezastis - dar viena moteris jo gyvenime. Kol kas perspektyvos nematau teigiamos.


Nesusitvarkiau garso kompe, parsisiunciau as driveri, tipo tinkama sitiem windowsam, suinstaliavau, bet jis neveikia. Zo, budistas informuotas, kada tai ateis ir sutaisys. Neprazusiu be tu filmu ir tos muzikos. Yr ka veikt ir taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 23 gegužės 2015 - 15:07
Laba diena, Amariliai 4u.gif

mane neramina regitros egzaminas, dėl ko vertėtų sunerimti, ir ar išvis pavyks šį kartą išlaikyti?
Taip pat, jei dar būtų galima, norėčiau sužinoti apie mokslo/darbo ir santykių perspektyvas.

Dėkoju iš anksto. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 15:06)
O, matai, gal Tavo atrisimas jo suveike biggrin.gif

Zo, jis pasimaste, gal dar kitu mergiociu pamate ir nutare, kad su Tavim visai saunu butu, galvoja apie Tave kaip apie ismintinga moteri. Tas jam imponuoja. Jausmuose yra entuziazmas ir atgauta pusiausvyra, taip viskas saikingai, bet i geraja puse, tiesa, viena kortike nelabai patikima, nes jin rodo, jog cia sekmes reikalas, biski toks neuztikrintas. Jusu santykius jis taipogi vertina dviprasmiskai, jam kazkaip ner aisku paciam iki galo. Nu zinai, vyrai... Moterys protingesnes biggrin.gif Dar jis kovoja su savo vidiniu vaiku, kad ans nekonkuruotu su Tavuoju (vyrai......... biggrin.gif ), ketinimuose jis nori Tau vadovaut ir reguliuot eisma, bei truputeli uzlipt ant galvos, uzkraut Tau darbu, ar tai pareigu, kurios emociskai sunkios, tai kai jam nesiseks darbe, tai atpirkimo oziu gali tapti Tu. O ten nesisekti gali, nes sitas pas ji pasamonej tupi, darbas darbas, per mazai babkiu, nu toks materializmas. Zodziu, vidines kovos. Jis nori su tuo dirbt, bet panasu, kad ne viduj, o isoriskai, nezino kaip ta daryt, tai gali ir nepavykt. Taip kad neinvestuok ten pernelyg daug vilciu, jausmu ir net pyragu ir cepelinu, taip nepersistenk. Perspektyvoj gali viskas zlugt vel del jo to materializmo, nu bet ta perspektyva gali keistis, ziurint kaip Tu elgsies, kaip jam seksis tvarkytis su savimi. Taip pernelyg neisijausk biggrin.gif

Supratau 4u.gif
Nezinau, as jauciu kad jam truksta kazkokio ryzto.. ar ko.
Jauciu ir tai, kad su kita buvo.
Nesuprantu is kur ir del ko, bet nervas ima mane.. Nesuprantu to jausmo. Blin, kaip cia nepradet rukyt.
Aciu Amariliau Tau didziulis! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 16:05)
Na, jis turejo tokiu visai jau zemisku ketinimu Tavo atzvilgiu, bet Tu jam atrodai nepatikima ir kazkokiu budu sudarei jam spaudima. Tai pirma priezastis. Antra yra tokia, kad jis Taves nesupranta ir prisibijo. Trecia priezastis - dar viena moteris jo gyvenime. Kol kas perspektyvos nematau teigiamos

Ačiū
Atsakyti
labas visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
parveziau jums didziuli glebi Kretos saules ir silumos, visoms turetu uztekti, imkit drasiai smile.gif atostogos buvo labai fainos, ir su nuotykiais ir su kelionemis, zodziu teigiamai. na gal tik kokias tris dienas paskutinej savaitej gastritas kamavo, nieko nuostabaus po sitiek isgerto vyno ir visokiu barbekiu,na bet tas irgi i nauda, dabar i vyna negaliu net paziureti, tegyvuoja blaivyste smile.gif
cia kazkaip pas jumis sveikatos paslijusios ir nuotaikos ne itin, nenusiminkit, viskas praeis, ir pasveiksit ir pralinksmesit. juk ne pirmas kartas tongue.gif
Amariliai, saulyte, parasyk kuri koja ir kurioj vietoj Tau skauda. jei skauda dar.
V.i.k.A., nesugalvok uzsirukyti.jau tiek istraukei, istversi ir tai mirksiukas.gif

smile.gif

Atsakyti
Amariliai, gal galėtumėte pažiūrėti man perspektyvą su maniškiu ir, jei nesunku, tuo pačiu jo jausmus man? Marinuojuos negatyviose emocijose, kaip tie pomidorai savo sultyse jau kelinta diena ir nežinau jau ką ir bedaryt. doh.gif Norisi bent menkiausio aiškumo, o tai dabar kaip migla, taip migla. verysad.gif
Papildyta:
Prisiverčiau išeit pasižmonėt, tai per jamam nukoviau paakių maskuoklį. Nors tiek. Vis ne veltui tįsiausi. Žmonių nebuvo masės, bet su parkavimusi padėtis buvo tragiška. Visa aikštelė grūste užgrūsta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 23 gegužės 2015 - 21:07
Labuka , Regium uzsiemus..ko gero .

Amariliai trumpai jei galima patrukdyti?

Daraugajam su vyru Do... Gal galima paziureti ką kortos pataria i šio vyro puse?

Dekoju labai.

Beja i nauja darbą priėmė ..aš džiaugiuosi tikiuosi nesuklydau..
.
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 05 23, 22:02)
labas visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif
parveziau jums didziuli glebi Kretos saules ir silumos, visoms turetu uztekti, imkit drasiai smile.gif  atostogos buvo labai fainos, ir su nuotykiais ir su kelionemis, zodziu teigiamai. na gal tik kokias tris dienas paskutinej savaitej gastritas kamavo, nieko nuostabaus po sitiek isgerto vyno ir visokiu barbekiu,na bet tas irgi i nauda, dabar i vyna negaliu net paziureti, tegyvuoja blaivyste  smile.gif
cia kazkaip pas jumis sveikatos paslijusios ir nuotaikos ne itin, nenusiminkit, viskas praeis, ir pasveiksit ir pralinksmesit.  juk ne pirmas kartas tongue.gif
Amariliai, saulyte, parasyk kuri koja ir kurioj vietoj Tau skauda. jei skauda dar.
V.i.k.A., nesugalvok uzsirukyti.jau tiek istraukei, istversi ir tai  mirksiukas.gif

smile.gif


Sveika sugrizus! wink.gif Turbut visa grazi, idegus pailsejus smile.gif
Man liko savaitele iki mano keliones. Laukiu nesulaukiu!
Bandau laikytis. Tik uzsimanau rukyt, paemu i rankas sokdine smile.gif karoce sokinejau dvi dienas! doh.gif Sian darbe sedziu ir dejuoju kaip viska skauda...
Atsakyti
Sveiki. Su vyru stovime ant skyrybų slenksčio. Į kurią pusę pakryps reikalai, ar liksime kartu ar išsiskirsime? Kaip teisingiau pasielgti mūsų situacijoje? Ačiū.
Atsakyti