Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Gaila, kad nudėt bilą peržiūrėjau anksčiau. Dabar jis man būtų pats tas. Geriau, nei bet kuris kitas kada sukurtas filmas. Einu įkalt raminamųjų. Numirsiu kitaip.
Atsakyti
Saule, o atsimeni ne taip senai cia kalbejom apie ta neistikimybe? Zinau, kad dabar rankos dreba, sienom lipti norisi, silpna iki apsivemimo ir atrodo, kad visas pasaulis sugriuvo. Reikia ta visa blogi isverkt, isliudet. Daryk tai, ko dabar norisi - miegok, ziurek filmus, valgyt kilogramus saldainiu, ar atvirksciai pasipuosk ir eik su draugem i kavine. Kiekviena isgyvena tai skirtingai.
Bet darykit ka norit su manim, bet as netikiu, kad bunu istikimu vyru, tiesiog jie taip sutverti. Ir su tuo galima susigyvent.
Atsakyti
Keliu savo klausima Amariliams smile.gif
Ar yra tikimybe, kad netolimoje ateityje pavyks pakeisti darba i mielesni (ieskausi kito po truputi, nes dabartiniame jauciuosi tarsi ne savo vietoje, tarsi uzstrigusi)? Kokios perspektyvos del to? Kodel dabartine situacija tokia tarsi buciau "uzstrigusi"?

Dekui.

Atsakyti
matau didziuli gaisra pro langa, tik nezinau, kurioje miesto vietoje. pagal mano orientacija, tai Taikos pr arba Savanoriu galas. Bet nesu tikra.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 07 09, 21:42)
Saule, o atsimeni ne taip senai cia kalbejom apie ta neistikimybe? Zinau, kad dabar rankos dreba, sienom lipti norisi, silpna iki apsivemimo ir atrodo, kad visas pasaulis sugriuvo. Reikia ta visa blogi isverkt, isliudet. Daryk tai, ko dabar norisi - miegok, ziurek filmus, valgyt kilogramus saldainiu, ar atvirksciai pasipuosk ir eik su draugem i kavine. Kiekviena isgyvena tai skirtingai.
Bet darykit ka norit su manim, bet as netikiu, kad bunu istikimu vyru, tiesiog jie taip sutverti. Ir su tuo galima susigyvent.


drinks_cheers.gif bet to reikia mokytis. Pamokas palengvina faktas, kad neistikimasis nera itin stipriai tebemylimas, tsakant veiksmas vyksta kai jau kazkiek atsales jusu paciu guolis. tada mastai, delioji deliones kas kur kada buvo, kiek toli nueita ir tt.
Arba jis mylimas su sia yda, nes lengviau buti su neistikimu negu be jo.
bet jei esi isimylejusi, jis ant pjedestalo is suzinai kad doh.gif tai sudiev razumeli, jokiu sansu susivaldyti verysad.gif Na, bent jau ta ziauri pirmine reakcija tai garantuota.
As turejau visokiu atveju. Galutiniam variante vistiek meciau viska velniop, nu neiseina man dalintis.Ne toks temparamentas.
Atsakyti
Jeigu diedai neištikimi, atsakykit tuo pačiu. Akis už akį, dantis už dantį. Lazda turi du galus, bumerangas sugrįžta... kas dar čia iš tos tautosakos? biggrin.gif Rimtai, niekad nebūkit vergės Izaurės. Jei jus įskaudina diedas, tai jūs pasistenkint įskaudinti arba bent sukelti jam kartėlį tūkstantį kartų labiau.
Atsakyti
Amariliai - patikslinu savo klausimo esmę - ar greitu laiku rasiu darbą, (nes pusantro mėnesio kaip esu be darbo, esu neviltį dėl savo situacijos) ką kortos tuo klausimu gali pasakyti, ar man laukti... ar imtis belen ką, kol rasiu tinkamą darbą. Kiek įmanoma daugiau info darbo aspektu... Ačiū iš anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DelRey: 10 liepos 2015 - 06:20
QUOTE(Nura @ 2015 07 09, 23:25)
Jeigu diedai neištikimi, atsakykit tuo pačiu. Akis už akį, dantis už dantį. Lazda turi du galus, bumerangas sugrįžta... kas dar čia iš tos tautosakos? biggrin.gif Rimtai, niekad nebūkit vergės Izaurės. Jei jus įskaudina diedas, tai jūs pasistenkint įskaudinti arba bent sukelti jam kartėlį tūkstantį kartų labiau.


Tai vadinasi kerštu. Ir nemanau kad nuo to pasidarytų lengviau, priešingai, manau tik dar negeriau jaustumėtės. O tokie jausmai jums pačiai pridaro daug daugiau žalos, nei tam kuriam keršijate.
O jei to nesinori? aš pavyzdžiui negalėčiau perlipti per save pačią ir taip pasielgti, tai tiesiog svetima mano mąstymui, mano visam vidui.
Kodėl mes būname ištikimos, ar tik todėl kad jei aš taip padarysiu tai ir jis taip pat galės daryti? manau todėl kad mylint žmogų (tikrai mylint, o ne tik kai aistra jaučiama) tau net minčių tokių nekyla. O kaip ištikimybė pačiai sau, savo įsitikinimams, savo jausmams?
Turėjau du skirtingus vyrus, kurie absoliutūs priešingybės. Pirmasis buvo mergišius ir t.t. kaukiau, staugiau, skaudėjo, bet tuo pačiu keliu nėjau, nes nemačiau kad man nuo to bus lengviau. Dabar turiu žmogų, su kuriuo pamačiau kas yra tikroji, o ne egoistinė meilė. Ir juo pasitikiu labiau nei pačia savimi biggrin.gif Bet kaip sakoma "niekada nesakyk niekada" Jei taip kada nors ir nutiktų manau galėčiau kaltinti tik save. Nes pažįstu šitą žmogų ir žinau jo vertybes. Kad jis taip pasielgtų, turėčiau jį iki to privesti.
Atsakyti
Saule,

As, manau, kad tau reiktu nubegti i koki spa ar grozio salona, susitvarkyti ir parodyti jam ka prarado. O po grozio proceduru ir paciai lengviau butu 4u.gif 4u.gif
Vyru neistikimybe mus tik uzgrudina. Bent jau as po kruvos isdavysciu jauciuosi stipresne, visa galva esanti auksciau ju, nes jie pasiduoda tik gyvuliskiems instinktams.
Atsakyti
QUOTE(Dovile06 @ 2015 07 10, 09:18)
Saule,

As, manau, kad tau reiktu nubegti i koki spa ar grozio salona, susitvarkyti ir parodyti jam ka prarado. O po grozio proceduru ir paciai lengviau butu  4u.gif  4u.gif
Vyru neistikimybe mus tik uzgrudina. Bent jau as po kruvos isdavysciu jauciuosi stipresne, visa galva esanti auksciau ju, nes jie pasiduoda tik gyvuliskiems instinktams.


manau tai tik pakeltu jos pacios saviverte pries jos pacios akis... tas labai gerai... bet jam giliai dzin...
atsiprasau kad isiterpiau, man paciai tieisog dabar toks periodas... ir asmeniskai man zinau, kad kol pati neisgyvensiu to, kol neislieisu viso pykcio, pagiezos (asaromis, burbejimo, rekimu ar pan.), tol nieko gero nebus.... stengiuos islaikyti vidine ramybe ir nepasiduoti gailesciui ir kuo greiciau isgyventi tai, islieti is vidaus visa negatyvuma...

labai tikiuos, kad si karta tikrai duos skyrybas ir pagaliau prades tvarkytis mano gyvenimas.... is vienos puses nenoriu skyrybu - visada svajojau apie vienintele santuoka, laiminga santuoka, bet... labiau nenoriu gyventi taip kaip kad dabar.... tik del dukros labai graudinuosi... na bet juk is jos tevo neatimu - gales bendrauti...

Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2015 07 10, 09:36)
manau tai tik pakeltu jos pacios saviverte pries jos pacios akis... tas labai gerai... bet jam giliai dzin...



Aš labai labai noriu tikėti, kad ne dzin unsure.gif Juk visi mes žmonės, visi klystame. Bet aišku daug kas priklauso nuo to kaip pats žmogus, kuris suklydo, į tai reaguoja, kaip jis jaučiasi. Turbūt nuo to priklauso ir kaip išduotasis jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 07 09, 23:25)
Jeigu diedai neištikimi, atsakykit tuo pačiu. Akis už akį, dantis už dantį. Lazda turi du galus, bumerangas sugrįžta... kas dar čia iš tos tautosakos? biggrin.gif Rimtai, niekad nebūkit vergės Izaurės. Jei jus įskaudina diedas, tai jūs pasistenkint įskaudinti arba bent sukelti jam kartėlį tūkstantį kartų labiau.

Šįryt man lengviau truputį. Man fiziškai mirusius žmones paleist lengviau, o apie jį galvoju, kaip apie mirusį- įsivaizduoju jį karste, jo laidotuves ir panašiai, kad įtikint save, kad tai tikrai buvo- žmogų palaidojau, o dabar laikas judėti pirmyn. Nei linkiu jam to paties, ką man padarė, nei keršyti ruošiuos, nei tikiuosi, kad karma pati jį pasigaus. Dėl keršto, tai nenusileisiu aš iki jo lygio, o ir daug greičiau aš susidorosiu su skausmu, jei galvosiu kaip apie žmogų, kuris mirė. Šiaip ar taip- man jis mirė. Eisiu nusipirkt krūvos skanėstų pusryčiams, pasigaminsiu ką nors skanaus, įkalsiu raminamųjų (kad ir atrodau dabar pati sau rami, bet tikrai nepakenks) ir eisiu kokį nors filmą žiūrėti. Amariliai, gal gali parekomenduoti vieną tų Kusturicos filmų? Jie man labai neįprasti, bet šiandienai man būtent to ir reikia. Kitaip tariant darysiu viską, kad nelikt su savo mintimis. O kurį laiką atsiribojus mintimis nuo jo, manau, praeis tas laikas, kai reikia stengtis atsiriboti- mintys pačios prie jo nebegrįš.
Atsakyti