Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Laba ryta

Žiūriu sapnuojat mergaitės rolleyes.gif

Aš ir šia nakti u hhhh koki groži sapnvau.Namie sukinėjos iki puses issirengęs,kas toks nežinau lotuliukas.gif Žodz.pabundu....ir vsio grožis liko tik mano atvaizdas veidrodyje lotuliukas.gif

tei va....sapnuose tik tokie vyrai nes realiai tai jopapa gal man tik lopai papuola...tuoj į jų pusę nežiūrėsiu..


Amariliai...ar kuri laisva....

Paziūrėkit gal meilės fronte šviesa nušvis tai Svajai...nu oradedu galvot kad uzkeikė kas..

Ačiū širdelės.
Atsakyti
QUOTE(DelRey @ 2015 07 09, 08:44)
Kurioj vietoj matot pravokavimą? ir neaiškų klausimo pateikimą? mano klausime?

Pakartotinai įkeliu savo klausimą:
Sveiki,

Gal galite kortų pagalba pažiūrėti kas bus artimiausiu metu dėl darbo.

Labai labai svarbu.

Ačiū iš anksto už atsakymą.

Gal ir ras Amariliai iš kurios pusės prie Jūsų klausimo prieiti ir matys tendencijas ir matys reikalą žiūrėti Kauno būrėjų šalininkei.
Atsakyti
QUOTE(DelRey @ 2015 07 09, 08:44)
Kurioj vietoj matot pravokavimą? ir neaiškų klausimo pateikimą? mano klausime?

Pakartotinai įkeliu savo klausimą:
Sveiki,

Gal galite kortų pagalba pažiūrėti kas bus artimiausiu metu dėl darbo.

Labai labai svarbu.

Ačiū iš anksto už atsakymą.



Gerai, imuosi. Sakykite, kas ten darosi, kad klausiate? Neklaustumete siaip. I klausimus is smalsumo bei stiliuje "kas laukia manes ateityje" as neatsakineju, nes gerbiu savo darba ir savo kortas. Joms reikia tikslumo, as nesivozosiu, ieskodama, kas ten blogai, nes galiu netycia rasti tokiu dalyku, kurie Jums ir i galva neateina, bei gali smarkiai nepatikti, taigi, sakykite, kodel atsistojo klausimas del darbo? Kame dalykas? As mesiu tris arba penkias kortas, ne daugiau, man reik zinoti konkretu klausima.


Nu pvz Kritike atkakliai kele, kele kele ta klausima savo ir man jokio diskomforto tas nesukele, as maciau, kad jai yra neramu ir radus proga iskart atsakiau. Irgi buvo klausimas del darbo. Panasus. Bet kitos spalvos, ar kaip cia pasakyt.
Papildyta:
QUOTE(wiper @ 2015 07 08, 14:46)
Labas, Amariliai. Smagu skaityt jog ,Jusu gyvenimas suintensyvejo, veikla visada gerai, maziau laiko lieko beprasmiems dalykams  smile.gif


Aciuks smile.gif O Tu ko tais liudna vis dar. Tas pats?

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 09, 08:52)
Man vakar ir šiandien čia skaityti temą- savitvardos išbandymas, nes kai atrašysiu be cenzūros, Amariliai mane be ausų paliks  unsure.gif

Amariliai, man greitų įtaka nebent tame, kad šiąnakt sapnavau berods Paul'ą. Nu nepamenu. Tik pamenu, kad kažkurį iš tų įsiutusių biggrin.gif Šventintas žvakes vakar padeginau dar tas užsilikusias, kai nuo "porčios" valiausi  blink.gif  biggrin.gif

Andro, ačiū smile.gif Man reikia išmokti būti ramesnei, o tai pitbulis pasidarau  biggrin.gif  blush2.gif Bet kažkodėl atrodo, kad neįmanoma- pirminė reakcija mano būna arši ir aš "ant jos" veikiu blush2.gif


O veidrodi ismetei? Bent jau druskuotu vandeniu nuplovei, kaip Tau Monteverte rase?
Atsakyti
Labas, ne neliudna, gal Jum taip pasirode. Ai..ten biski pagereja, po to vel tas pats, taip ir vaziuoju lnksmaisias kalniukais tongue.gif mano poziuris i tai kazkiek pasikeite, ramiakas dabar as, nenori nereikia, o as toliau zygiuoju,tad kazkiek atkreipia jis i tai demesi, sureagavo..o siaip gi vasara - smagu biggrin.gif ezeriukai, linksmybes thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaites, viska perskaiciau, tik pakomentuosiu biski veliau, nes kaip visada paklodes surasysiu doh.gif

As sapnuoju visiskus briedus, galvojau, kad jau praejo man, bet pasirodo ne.

Bet dabar ne apie sita, noriu su jumis pasidalinti savo dziugsmu ir kartu, kad pasidziaugtumetes uz mane 4u.gif Pasirodo svajones pildosi, todel kam siandien liudna ar bloga semkites teigiamos energijos is manes smile.gif

O dabar, kad is su temperatura, bet lekiu i kaima, noriu pasnaust ant gulto 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,Amariliai:-)
Keliu savo klausima ne is smalsumo,man tikrai yra labai svarbu zinoti,nes nezinau ka daryti:-(


Sveiki.Gal galetumete paziureti ir atsakyti i mano klausima? Su vyru esame issiskyre 4 metai,dabar pradejome daugiau bendrauti,jis rodo man demesy,graziai ir meiliai elgesi,sako kad esu jam reikalinga,kad vis dar mane myli. As nezinau ka daryti,ar tiketi jo zodziais,ar jis nuosirdus? Ir ar verta vel buti kartu,ar turime mes bendra ateiti,ir kokia ji butu?
Is anksto dekoju uz Jusu atsakyma:-)
Atsakyti
Sveiki, Amariliai,

As vis dar su tuo paciu klausimu.. Gal galetumete zvilgteleti kaip susiklostis finansai mano vadovaujamoje imoneje? Kazkoks labai sunkus periodas, tai idomu ar pageres ar viskas taip ir kris zemyn.. g.gif

Atsakyti
Iskeliu ir as savo ax.gif Bet kantriai laukiu eileje 4u.gif
Sveikos, moterytes mirksiukas.gif
Ir as atejau su tokiu klausimeliu. Svieciasi siokia tokia galimybe poros metu begyje emigruoti i Australija. Pas mane noras labai didelis, matau, kad ir vyras po truputeli tuo pradeda gyventi, ruosiasi bent pagrindus ismokt kalbos. Turime du vaikucius. Labai butu idomu suzinoti ka Taro kortos pasakytu emigravimo klausimu, nes vis delto salis ne Europoje ir turi buti gerai apsvarstyta ir pasverta, nes grizt i Lietuva nebeplanuotume smile.gif aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif

Atsakyti
Amariliai, Montevertė sakė man nusišypsoti jam praeinant pro šalį, ar kažką mielo pakabint ant jo. Neminėjo vandens. unsure.gif Bet dabar, kai pasakei, nuplausiu, kad apvalytų jį, nes mest neišeina. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 09 liepos 2015 - 13:42
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 09, 13:41)
Amariliai, Montevertė sakė man nusišypsoti jam praeinant pro šalį, ar kažką mielo pakabint ant jo. Neminėjo vandens.  unsure.gif Bet dabar, kai pasakei, nuplausiu, kad apvalytų jį, nes mest neišeina. unsure.gif


aha, jin prase ten zodi "nusivalyt" veidrodzius namie. tas nusivalymas tai vanduo su druska, nuplauna visokius ten negerumus ta druska.
Atsakyti
Merginos, galimas variantas, kad mano vaikinas būdamas su manimi turėjo kažkuriuo metu kitą. Rankos dreba, bloga iki negalėjimo. Visad galvojau, kad aš paranoikė ir mano santykiuose aš ieškau sliekų šiknoj. Dieve, kaip bloga. Mirštu.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 09, 19:30)
Merginos, galimas variantas, kad mano vaikinas būdamas su manimi turėjo kažkuriuo metu kitą. Rankos dreba, bloga iki negalėjimo. Visad galvojau, kad aš paranoikė ir mano santykiuose aš ieškau sliekų šiknoj. Dieve, kaip bloga. Mirštu.



Nu Saulute. Kuri nera sito patyrusi? Mes visos. Tai vadinasi gyvenimu. Isgerk uzpakajoncu, issirasyk kad ir cia, ir paskui siltos arbacikes ir filma neromantini, arba Bulgakova toliau gliaudyk, tas gerai, tinka.
Atsakyti