Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(varlins @ 2015 07 08, 08:40)
tuo labiau, kai atejusi pasidziauge tema.

Vajėj, kaip puiku- pasidžiaugė. Paplokim, nusilenkim, dar bučiukų ir balioniukų pridėkim. Temos tikslas yra klausti. Tai narė ir paklausė. Bet visų pirma Amariliai čia dirba nemokamai- ji turi pilną teisę apskritai neatsakyt į klausimą be jokio pasiaiškinimo, nei kas, nei kaip, nei kodėl. Visų antra nė viena neturim teisės atsakymo reikalaut per jėgą- vėlgi ji čia dirba nemokamai. Įsivaizduokit, kad jums lieptų daryt laiko ir jėgų atimantį darbą nemokamai ir dar strointų tu čia, matai, greičiau. Ta narė būtent tą ir darė Amariliams. Ar čia suveikė mąstymas, kad taro pasižaidimas ir nėr čia kas tas kortas išmest? Jei taip, tai kokio velnio apskritai klausiama, jei nepriimama rimtai?
Papildyta:
Ir taip. Temoje yra pokalbių. Jūs čia ateinat su prašymais ir dar reguliuojat Amariliams kaip bendrauti savo temoje? Nu čia jau viršūnė. doh.gif
Papildyta:
Beje, šiąnakt sapnavau kažkokį pakaruoklį ir toks blogis jautėsi, kad siaubas. Nėr žodžių tam nusakyti. Ir paskui tas blogis ėmė mane smaugti.Tiesiogine šio žodžio prasme ta energija griebė už gerklės ir ėmė smaugt. Siaubas. Akys kaip lėkštės pabudus buvo. Atrodo jau nebe vaikas, bet prasėdėjau su įjungta šviesa kokią valandą- pusantros, kol švist pradėjo. Tada tik grįžau į lovą. doh.gif Išsitraukiau dienos kortą dvi lazdas apverstas. Bus matyt, kas "gero" man įvyks. Vakar su dešimt apverstų sugebėjau susikapot su žmogum dėl senų nuoskaudų, kurių niekaip paleist nesugebu. biggrin.gif Dabar pačiai gėda, kad iki tokio lygio nusileidau. biggrin.gif Kaip jūsų rytas/naktis, merginos? Viskas gerai? Nė viena daugiau baubų nesapnavot? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 08 liepos 2015 - 09:35
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 08, 09:21)
Vajėj, kaip puiku- pasidžiaugė. Paplokim, nusilenkim, dar bučiukų ir balioniukų pridėk
Papildyta:
Ir taip. Temoje yra pokalbių. Jūs čia ateinat su prašymais ir dar reguliuojat Amariliams kaip bendrauti savo temoje? Nu čia jau viršūnė. doh.gif

Saulute nesipiktink saugok save ,perspėjai žmogų,aš bandžiau paaiškint,tikiuosi Amariliai atsirinks ir kortas kalbins toms kurioms tikrai reikia. O jei skaito provokatorė- tai narė su. 2 žinutėm gali būti eilinė provokatorė gikrintoja ar pan.Narė be istorijos man įtartina norėčiau kad Amariliai būtų atsargi nes ji jautri ir saugotina
Atsakyti
Labas rytas, merginos! 4u.gif nagi nesipykite ax.gif aisku prasyt, kad butinai paziuretu manau mazu maziausiai nemandagu, nes eileje laukia dar gal 10 tokiu, aisku ir as lotuliukas.gif bet kiek zinau Amariliai visada atsako gal ne is karto, bet supraskime, kad kiekvienas turi savo gyvenima, pas mane lygiai taip pat yra- fotografuoju, nuotraukasst engiuos atiduot per dvi sav, bet yra kitu faktoriu, pvz vaikai du, kur vienam 1.6 metai ir kartais reikalauja daug demesio ir tas nuotrauku atidavimas nusitesia iki menesio doh.gif taip ir Amariliai turi savo gyvenima, savo kasdienybe ir manau kada atras laiko ir noro ismes visoms kortas, o gal ir ne visoms! Tad ramybes, kantrybes ir supratingumo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 08, 11:33)
Vajėj, kaip puiku- pasidžiaugė. Paplokim, nusilenkim, dar bučiukų ir balioniukų pridėkim. Temos tikslas yra klausti. Tai narė ir paklausė. Bet visų pirma Amariliai čia dirba nemokamai- ji turi pilną teisę apskritai neatsakyt į klausimą be jokio pasiaiškinimo, nei kas, nei kaip, nei kodėl. Visų antra nė viena neturim teisės atsakymo reikalaut per jėgą- vėlgi ji čia dirba nemokamai. Įsivaizduokit, kad jums lieptų daryt laiko ir jėgų atimantį darbą nemokamai ir dar strointų tu čia, matai, greičiau. Ta narė būtent tą ir darė Amariliams. Ar čia suveikė mąstymas, kad taro pasižaidimas ir nėr čia kas tas kortas išmest? Jei taip, tai kokio velnio apskritai klausiama, jei nepriimama rimtai?
Papildyta:
Ir taip. Temoje yra pokalbių. Jūs čia ateinat su prašymais ir dar reguliuojat Amariliams kaip bendrauti savo temoje? Nu čia jau viršūnė. doh.gif
Papildyta:
Beje, šiąnakt sapnavau kažkokį pakaruoklį ir toks blogis jautėsi, kad siaubas. Nėr žodžių tam nusakyti. Ir paskui tas blogis ėmė mane smaugti.Tiesiogine šio žodžio prasme ta energija griebė už gerklės ir ėmė smaugt. Siaubas. Akys kaip lėkštės pabudus buvo. Atrodo jau nebe vaikas, bet prasėdėjau su įjungta šviesa kokią valandą- pusantros, kol švist pradėjo. Tada tik grįžau į lovą.  doh.gif  Išsitraukiau dienos kortą dvi lazdas apverstas. Bus matyt, kas "gero" man įvyks. Vakar su dešimt apverstų sugebėjau susikapot su žmogum dėl senų nuoskaudų, kurių niekaip paleist nesugebu.  biggrin.gif Dabar pačiai gėda, kad iki tokio lygio nusileidau. biggrin.gif Kaip jūsų rytas/naktis, merginos? Viskas gerai? Nė viena daugiau baubų nesapnavot? biggrin.gif

Jus isivaizduojate kazkada man teko nakti patirt toki baisuma kaip Jums! Bet man buvo, kad jauciau uzsisedant kazka ant koju ir prisiartinant man prie ausies ir tas garsas... As dar iki dabar pasiurpstu, o tada kaip vaikas pasislepiau po antklode ir bijojau net prasimerkt... Ir taip ir nesupratau ar tai sapnas buvo, ar is tiesu kazkas ten buvo..bet tas sunkumas ant koju ir viso kuno, lyg kas uzgules butu..zodziu baisu man tokie dalykai blink.gif
Atsakyti
laba diena,
kazkada esu kazkamm cia rasiusi - jau nebepamenu. Bet dabar stoviu kryzkeleje - nzn ka daryti. Laba prasau, pasakykite ka rodo kortos ir jusu nuojauta - kas laukia manes su vyru? issikrsim pagaliau? pavargau kesti jo nebylu ir garsu zeminima.... kaip rutuliosis musu santykiai? toks jausmas, kad arba krisiu i bedugne, arba atsitiesiu ir nueisiu.... kaip bus?
Atsakyti
QUOTE(Ugnita @ 2015 07 08, 11:02)
Jus isivaizduojate kazkada man teko nakti patirt toki baisuma kaip Jums! Bet man buvo, kad jauciau uzsisedant kazka ant koju ir prisiartinant man prie ausies ir tas garsas... As dar iki dabar pasiurpstu, o tada kaip vaikas pasislepiau po antklode ir bijojau net prasimerkt... Ir taip ir nesupratau ar tai sapnas buvo, ar is tiesu kazkas ten buvo..bet tas sunkumas ant koju ir viso kuno, lyg kas uzgules butu..zodziu baisu man tokie dalykai  blink.gif

Ugnita, labiausiai tikėtina, kad Jums buvo miego paralyžius. Aš pati tą patyriau vienąkart gyvenime ir tikiuosi daugiau nebeteks. Aš gulėjau ant šono ir jaučiau, kad kažkas mane spaudžia. Žinojau, kad kitam kambary miega mama, prasižiojau šaukt, o garsas toks, kaip per pagiežą ta mergaitė skleidė- džeržgesys kažkoks, plius tylus tylus. Ir suvokimas, kad esi atsibudus, mama miega gretimam kambary, bet negalėjimas prisišaukt... Tada man buvo kažkur 17, bet pamenu kaip šiandien. Ir, ko gero, niekad nepamiršiu. Kiek teko domėtis, tą sukelia būsena tarp sapno ir realybės, kai kūnas jau pabudęs ir tą suvokia, bet smegenys dar sapnuoja. Todėl tai sukelia haliucinacijas. O šiąnakt man buvo kitaip. Aš tikrai miegojau. Tikrai sapnavau. Bet pas mane yra didžiulis senovinis veidrodis ir aš visad į jį žiūriu- ar dažaus, ar rengiuos, ar dar ką- naudoju tik šį veidrodį. Ir sapne tas blogis smaugė mane, bet jis ėjo tiesiai iš to veidrodžio ir pakaruoklis buvo tame veidrodyje. Ir pabudau su klaikiu jausmu, kad, jei pažiūrėsiu į tą veidrodį, visas tas blogis įsikūnys į mane, o dabar tyko ir laukia. scare.gif
Papildyta:
Reikia užsukt pas Montevertę į temą apie sapnų aiškinimą. Įdomu ką ji pasakys apie tokį baisumyną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 08 liepos 2015 - 11:27
Zinokite mane net siurpas nupurte.. O ka Jus pasakete apie ta paralyziu, tai grynai man taip ir buvo, bet as dar buvau pagalvojus, kad gal man cia po gimdymo, nes turejau cezari ir su pilna narkoze smile.gif o is kur Jus gavote ta veidrodi?idomu kokia jo istorija..
Atsakyti
QUOTE(varlins @ 2015 07 08, 07:40)
Dabar gi,  nukrypstama nuo temos link pokalbiu.


a cia jau mano reikalas, visada sakau, kad pokalbiai sveikintini ir tarpusavy cia buna issisprendzia ir palaiko mergicos viena kita, ne kortu nereik paskui. Tik dabar vasara, atostogos, daug islaksciusiu, daug susiradusiu darbus ir neturinciu kada pripult pasisakyt, nu tai maziau tu pokalbiu siek tiek. Bet ju cia bus ir taskas. Yra daugiau priezasciu, kodel manau juos esant reikalingus, cia nebus sausa tema niekada. Jau vien del tu besivelianciu i p[okalbius tarpusavio palaikymo grupes, bet kuri gali prisijungt, kuriai ten issikalbet ar paguodos reik, tokiu pilna ateina. Bet neprivalau aiskintis. Nors va truputi pasiaiskinau. Taipogi pasiaiskinu, kad as blyn, turiu ta asmenini gyvenima, pagaliau suintensyvejusi po n metu, taigi gyvenu ir dziaugiuosi, plius as dar dirbu su tom, kurios nenori viesumo, ten daaaaug darbo, ne trys kortos. Ir dar turiu darba papildoma sia vasara. As labai noriu atsakyti i visus klausimus, bet ne visada turiu tam galimybiu, jegu (nes Taro paima daug) ir laiko. Noro turiu visada. Regium taip pat siuo metu uzimta asmeniniu gyvenimu ir kitais darbais, ji tiesiog prie geriausiu noru negali dabar ateiti ir man padeti. Niu kalbinu dabar kita tarologe, kolege savo, bet ta irgi turi savu reikalu daug, ner laiko. O cia yra labdaringas projektas, as gi pirmam lape parasau, kad nesu isipareigojusi. Cia mano darbas is idejos, as nuo jo kaifuoju, bet supraskit - yra dar gyvenimas uz SM ribu.
Nieko asmenisko, i klausima, kai galesiu, atsakysiu. Kada galesiu, jei ne - pakelkit ramiai, no problem. Be to, as pati sakau, iskelkit tuos klausimus, as issiblaskius, praleidziu ir t.t. Kai jau cia prisedu. Bet tas iskelimas buna irgi visokio pobudzio, tai agresyvus, tai nuosirdus, nu Dieve brangus, as ne visada atskiriu biggrin.gif O Andro izvalgos dar niekada manes nepavede mirksiukas.gif

QUOTE(Andro @ 2015 07 08, 09:35)
Saulute nesipiktink saugok save ,perspėjai žmogų,aš bandžiau paaiškint,tikiuosi Amariliai atsirinks ir kortas kalbins toms kurioms tikrai reikia. O jei skaito provokatorė- tai narė su. 2 žinutėm gali būti eilinė provokatorė gikrintoja ar pan.Narė be istorijos man įtartina norėčiau kad Amariliai būtų atsargi nes ji jautri ir saugotina


Och, aciu, Motin biggrin.gif


Saule, trenk ta veidrodi velniop skubiai ir nueik i cerkve zvakiu pasidegink namie. Ir siukstu del sito nesigasdink ir nebijok, Tau negalima sureiksminti negatyvo, tai kontraindikacija Tau.
Papildyta:
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 08, 09:33)
Vajėj, kaip puiku- pasidžiaugė. Paplokim, nusilenkim, dar bučiukų ir balioniukų pridėkim.



Klausyk, Saulute, o cia Tave gal tie greiti ir isiute sitaip veikia? biggrin.gif As to filmo pirma dali ziurejau su kazkokiu (jau neatsimenu kas ten toks buvo) biarnu vardan miailez... kentejau biggrin.gif

Nu ainu pas tas in privata ir dar paskui darbo turiu, plius trioba atrodo kaip pas isprotejusi profesoriu turbut, tas knygu kalbnas is mociutes buto tokio dydzio ir formos kaip baldas, bet jis dabar transformavosi i tvora ir dar vos nesupyliau kompo su arbata, tai kai traukiau link knygu tvoros, tai dabar net katinai priekaistingai ziuri, nes per ta viska jie turi persokti, kad prieiti iki savo maisto biggrin.gif nu iki tokio lygmens laiko neturiu biggrin.gif reikia nueit i lavke ka tais valgomo isigyti, bet nerandu adekvacios maikes. ju tikrai buvo, bet kur? ne, as dar siandien i tema neateisiu deliot, as dar tvarkysiu trioba, nes ta tvora, dinge rubai, nesamone. cia sitaip visas "galias" prarast galima tokioj aplinkoj (nors paskutiniu metu mazai cia ir bunu, ale...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 08 liepos 2015 - 12:34
Labas, Amariliai. Smagu skaityt jog ,Jusu gyvenimas suintensyvejo, veikla visada gerai, maziau laiko lieko beprasmiems dalykams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiper: 08 liepos 2015 - 14:46
Čia jau niekas neatsako į pateiktus klausimus? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(DelRey @ 2015 07 09, 07:05)
Čia jau niekas neatsako į pateiktus klausimus? sad.gif

Atsako į aiškius ,neprovokuojančius klausimus ir toms kurioms tikrai reikia.Kantriosios (ne atkakliosios) nuoseklios tikrai sulaukia.Provokatorėms,tarologiu tikrintojoms būna sunkiau sulaukti dėmesio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andro: 09 liepos 2015 - 08:01
QUOTE(Andro @ 2015 07 09, 07:59)
Atsako į aiškius ,neprovokuojančius klausimus ir toms kurioms tikrai reikia.Kantriosios (ne atkakliosios) nuoseklios tikrai sulaukia.Provokatorėms,tarologiu tikrintojoms būna sunkiau sulaukti dėmesio





Kurioj vietoj matot pravokavimą? ir neaiškų klausimo pateikimą? mano klausime?

Pakartotinai įkeliu savo klausimą:
Sveiki,

Gal galite kortų pagalba pažiūrėti kas bus artimiausiu metu dėl darbo.

Labai labai svarbu.

Ačiū iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DelRey: 09 liepos 2015 - 08:46
Man vakar ir šiandien čia skaityti temą- savitvardos išbandymas, nes kai atrašysiu be cenzūros, Amariliai mane be ausų paliks unsure.gif

Amariliai, man greitų įtaka nebent tame, kad šiąnakt sapnavau berods Paul'ą. Nu nepamenu. Tik pamenu, kad kažkurį iš tų įsiutusių biggrin.gif Šventintas žvakes vakar padeginau dar tas užsilikusias, kai nuo "porčios" valiausi blink.gif biggrin.gif

Andro, ačiū smile.gif Man reikia išmokti būti ramesnei, o tai pitbulis pasidarau biggrin.gif blush2.gif Bet kažkodėl atrodo, kad neįmanoma- pirminė reakcija mano būna arši ir aš "ant jos" veikiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 09 liepos 2015 - 09:00