Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveiki,

Gal galite kortų pagalba pažiūrėti kas bus artimiausiu metu dėl darbo.

Labai labai svarbu.

Ačiū iš anksto už atsakymą.
Atsakyti
Nesuprantu, gal čia koks mėnulis blogas ar kas, kad toks suirzimas ima?
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 07, 01:43)
Jetaus, kadangi guliu ant grindu cia kaime, tai ner kur nukristi, bet taip susizviegiau is juoko, kad turbut visus apylinkiu zverelius isgasdinau  lotuliukas.gif

Nu negaliu patiket, kad Tu zuvis. Labai jau racionali. Turbut permusa pas Tave ta zuvi kiti duomenys.
O as emiau ir nureziau trumpai atejus laikui be jokio sazines grauzimo, kai vel nubalinau. O nubalinau per viena karta su dviguba doze milteliu su peroksidu ir iskart spalva dejau, tai cai buvo valandos trukmes darbas. Paskui daviau mergai zirkles, parodziau kiek trumpint ir kaip paskui iskarpyt, viskas pavyko puikiai. Dabar ataugo jau zemiau peciu, bet vis dar noriu tos anos sukuosenos, tai gris merga is pasaulio platybiu ir vel duosiu zirkles ta pati padaryt. Ne visai trumpai, bet kad vos vos siekia pecius galiukai ir galima padaryt toki susivelusiu plauku efekta. O kai nuo tu sviesinimu pasauseja, tai ne taip riebaluojas ir nekabo kai makaronai, tai man dziugu biggrin.gif

nu ka, grozio miegas man neisdege, bet siandien del to pikta ir nelaiminga nebuvau, dirbau.  aisku, pykstu ant gamtos uz ta isdaiga, kad dienos baigesi kartu su karsciu pabaiga ir kai tik nulijo, atveso ir prireike megztinio, tai jau vat vadinas galiu maudytis ezere, o kol zliauge viskas ir smala vire tai ne ne, tada jau sedek kojas sumerkus ir ziurek kaip kitas maudosi ir saugokis infekciju. tai ciuoziu miegot, vel cia nieko nepadeliojau siandien, nugi priepuoliais tie padeliojimai. savatgali gali but kad i uzsieni trumpam isvaziuosiu netoli... ner mergos, as siauciu biggrin.gif

Kam juokinga, o kam reikia galva lauzyt kur viska sukist. Uzsipirkau kaip pries kara, nezinau kam man tiek reikejo doh.gif
Zuvyte esu, ir jautrumas pas mane perdetas, kaip pas tikra zuvi. O racionalumas is tecio paveldetas. Kartais netgi per daug to racionalumo. Nors... paziurejus i kaikuriuos vyrus suprantu kad iki ju racionalumo man dar toli, todel man su jais ir neidomu ax.gif

Tavo merga tai ziuriu gabi viskam, as tai uz kirpima pinigus mokejau biggrin.gif O vat pasidazyt sugebu pati, gaila man dar tam leisti. Bet su tais trumpais plaukais tai prieziuros dvigubai daugiau, tenka keltis anksciau doh.gif O dar kaimynas mane zadina kiekviena ryta 4 ryte, bet kadangi liko jau nedaug man sitam bute, tai kenciu. Atrodo taip norejau persikraustyti, bet dabar pradejau biski bijot. Sunku man uz savo komforto zonos ribu iseiti visada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(it is @ 2015 07 06, 22:33)
Labas vakaras AMARILIAI. skaitinejau foruma ir aptikau sia idomia tema, esu naujoke,bet labai noriu uzduoti man rupima klausimeli. Keleta metu dirbau vienoje valdiskoje istaigoje. Niekada nenorejau to darbo, net sapna buvau susapnavusi, kad man nesiskes ten, bet..isidarbinau.Darbas nesiseke nuo pat pradziu-daug intrigu,pavydo ir pan. taigi isejau is to darbo ir dabar jau metai kaip nedirbu niekur. Per tuos metus turejau ne viena darbo pokalbi,vis norejau isidarbinti vienoje tokioje imoneje,bet nu niekaip nesiseke. Dabar vel yra keli darbo variantai,taciau neisivaizduoju kas nusimato. Ar Jus galetumete pasakyti,kas man trukdo isidarbinti ,rodos, kad ir bet kur? Ir kas nusimato del busimo darbo? Jauciuosi esanti kaip kokioj duobej,labai viskas nesiseka,krenta is ranku. Kame cia reikalas.. sad.gif aciu uz atsakyma  4u.gif

AMARILIAI -kai tik busit prisijungusi,prašau,pažiūrekite....man tai labai svarbu.
Atsakyti
Briunete, as liūtas wub.gif daraus kaip švelnus liūtukas lotuliukas.gif

Nors išlenda mano ego nors tu ka...taip matyt ir turi būti.


Ojjj nepasisveikinau ..

Sveikos uogytės!!!

Saule,esam esam tik apvytę nuo kaitros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(it is @ 2015 07 07, 14:50)
AMARILIAI -kai tik busit prisijungusi,prašau,pažiūrekite....man tai labai svarbu.

Jei prikišamai pirštu baksnosit ir ją suerzinsit, galimas variantas, kad liksit apskritai be atsakymo. Tik tarp kitko čia.
Papildyta:
Ką tik baigiau žiūrėti 7 greitų ir įsiutusių dalį. Buvau tikrai nusiteikusi verkti, nes kai perskaičiau apie Paul'o žūtį, verkiau gerą savaitę vien pagalvojus apie tai. O dabar, žiūrint filmą, toks geras jausmas širdy buvo. Taip gražiai pasibaigė, kad sėdėjau išsišiepus ir galvojau, kad Paul'ui patiktų toks paminėjimas. Buvo labai gražu. wub.gif wub.gif
Papildyta:
Svaja, kiek pas tave laipsnių? Tau normaliai miegasi kai taip kepina? Aš šiandien nusiteikiau, kad karšta be proto, kaip ir vakar, tai pusę 8 ryte išėjau į miestą su maikute ant šleikučių ir šortukais. Sušalau neblogai lotuliukas.gif Tai man per karšta, tai man per šalta. biggrin.gif Bet miegojau šiąnakt kaip užmušta. O parėjus pietų vėl nusnūdau. Man reikia atsigriebt už tas kelias naktis, kai buvo karšta ir miegojau po porą valandų. unsure.gif
Atsakyti
Šiand kambsryje26 ,bet nakti susalau blink.gif

Mano langai pietryčiai ..tai būna Afrika...bet žiema smagu...
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2015 07 07, 18:45)
Šiand kambsryje26 ,bet nakti susalau blink.gif

Mano langai pietryčiai ..tai būna Afrika...bet žiema smagu...

Oi, kaip suprantu tave. Pas mane kambarys į pietus, virtuvė į vakarus, o kambary būnu daugiausia. Tai net saldu, kai užkepina. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 07 liepos 2015 - 21:45
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 07, 15:58)
Jei prikišamai pirštu baksnosit ir ją suerzinsit, galimas variantas, kad liksit apskritai be atsakymo. Tik tarp kitko čia.


Dar pridėčiau kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Išvis nesuprantu kaip svarbiu aktualiu klausimu norima gauti atsakymą nieko neduodant mainais. Manau mažiausia ką galima duoti tai bent kažkokią sąvastį, tai yra kai klausia senbuvė,narė su istorija, nu ji tarsi duoda savo energiją eidama į atvirumą.Nežinau ar suprantamai parašiau. Be to abstraktūs prašymai, klausimai slepiantis nuo savo atvaizdo , man tikras vampyravimas( labai jaučiasi kai klausiančioji net nebando pažiūrėti į veidrodį, imtis savianalizės, savo veiksmų įvertinimo ir pan.,)
Atsakyti
QUOTE(DMarija93 @ 2015 07 01, 14:10)
Sveiki Amariliai, šiuo metu pradėjau draugauti su vaikinu A, nors draugaujame dar trumpai, man atrodo, kad jis apsimetinėja, galbūt tik manimi naudojasi. Norėčiau Jūsų paklausti, kokie vaikino A tikslai mano atžvilgiu, ar  yra galima santykių perspektyva ?


Norėčiau atkelti savo klausimą, atrodė, kad viskas susitvarkė, mūsų santykiai tapo rimti, bet dabartinis jo elgesys mane truputi gąsdina, viena diena jis toks, kitą anoks, norėčiau paklausti kokie vaikino A tikslai mano atžvilgiu ? gal man jau reikėtų bėgti nuo jo kuo toliau ?
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2015 07 07, 22:53)
Dar pridėčiau kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose. Išvis nesuprantu kaip svarbiu aktualiu klausimu  norima gauti atsakymą nieko neduodant mainais. Manau mažiausia ką galima duoti tai bent kažkokią sąvastį, tai yra kai klausia senbuvė,narė su istorija, nu ji tarsi duoda savo energiją eidama į atvirumą.Nežinau ar suprantamai parašiau. Be to  abstraktūs prašymai, klausimai  slepiantis nuo savo atvaizdo , man tikras vampyravimas( labai jaučiasi  kai klausiančioji net nebando pažiūrėti į veidrodį, imtis savianalizės, savo veiksmų  įvertinimo ir pan.,)


Neizvelgiu cia vampyravimo smile.gif . Pribrendo reikalas ir klausiama. Temos ir yra toks pavadinimas, tuo labiau, kai atejusi pasidziauge tema. Dabar gi, nukrypstama nuo temos link pokalbiu. Toks nusistatymas, kas kiek zinuciu parase man kvepia is karto priesiskumu. Taip, norint gauti - reikia duoti, tai desnis galiojantis visur ir visame. Gal zmogus atiduoda savo energija kitur, pusiausvyra yra ne tik cia ir dabar smile.gif .Taciau juk ne visi gali atvirai dalintis savo "istorija". Priesiskumas gal veliau atims nora is viso cia lankytis. Juk yra pakankamai geru forumu, kur priemimas bus svetingesnis.
Na, as taip pat su klausimu, kuri tures noro ir nepatinges atsakyt smile.gif . Esu darbo paieskose siuo metu. Vienas darbukas norimas, ar pavyks ten isidarbinti. Ir apskritai kokia perspektyva sioje srityje laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlins: 08 liepos 2015 - 07:51
Labas, Amariliai, atkeliu savo klausima (ir patikslinu):

kaip man klostysis su Juo? nezinau kaip pasielgti, nes zmogus bando rodyti man demesi,nors kaip ir viskas jau aisku,bet sirdis sako visai kitaip. domina kas vyks meiles srityje...

ir dar jei nesunku: kaip klostysis darbe?

pries tai buvo:
Labas, Amariliai,

Jei galėsit, pažiūrėkit...

kaip man klostysis su Juo? kazkoks sudetingas laikotarpis. nezinau kaip pasielgti, nes zmogus bando rodyti man demesi,nors kaip ir viskas jau aisku,bet sirdis sako visai kitaip doh.gif

ir dar jei nesunku: kaip klostysis darbe?

is anksto dekoju.
Atsakyti