Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labas vakaras.
Gal ir man galėsite pažiūrėti... kokios perspektyvos darbe? Ar pagaliau pavyks gauti aukštesnes pareigas netolimoje ateityje?
ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Nuėjau miegot pusę 3, o 4 vėl akys stačios buvo. Siaubas. Tas karštis mane visiškai išmušė iš vėžių. doh.gif
Atsakyti
Sveiki, Amariliai,

Gal galetumete zvilgteleti kaip susiklostis finansai mano vadovaujamoje imoneje? Kazkoks labai sunkus periodas, tai idomu ar pageres ar viskas taip ir kris zemyn..

Jau net kirba mintys spjaut i viska, parduoti viska ka turiu, susikrauti lagaminus, vaikus ant lagaminu ir iskeliauti kur kitur pagyventi... g.gif
Atsakyti
Sveikos, moterytes mirksiukas.gif
Ir as atejau su tokiu klausimeliu. Svieciasi siokia tokia galimybe poros metu begyje emigruoti i Australija. Pas mane noras labai didelis, matau, kad ir vyras po truputeli tuo pradeda gyventi, ruosiasi bent pagrindus ismokt kalbos. Turime du vaikucius. Labai butu idomu suzinoti ka Taro kortos pasakytu emigravimo klausimu, nes vis delto salis ne Europoje ir turi buti gerai apsvarstyta ir pasverta, nes grizt i Lietuva nebeplanuotume smile.gif aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labas, Amariliai,

Jei galėsit, pažiūrėkit...

kaip man klostysis su Juo? kazkoks sudetingas laikotarpis. nezinau kaip pasielgti, nes zmogus bando rodyti man demesi,nors kaip ir viskas jau aisku,bet sirdis sako visai kitaip doh.gif

ir dar jei nesunku: kaip klostysis darbe?

is anksto dekoju.
Atsakyti
Kur visos susislėpusios bigsmile.gif ? Oras šiek tiek pasitaisė. Aš po grožio miego, tai bepigu man kalbėt dabar biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Amariliai,2015 07 04, 09:36]
Sveiki, bent jau pailsejote? smile.gif Taip, perspektyvoje as matau nauja arba papildoma darba, kur reikes deti daug pastangu, kol jos atsipirks. Finansiskai sudetinga perioda, bet po truputeli judesys geryn.

Dabartinej padety Jus kazkaip lyg is veziu ismusta butumet, lyg negaletumet apsispsresti ir vyktu saltasis karas darbotvietej (ar Jumyse del to darbo, nezinau, bet jis Jums aiskiai nepatinka).



Reikalas tas kad as turiu savo maza versla, bet taip as jame "mirstu", tiesiog vsio, ateinu i darba 10 h isgeri kavos, apsimetai mail. tada pietus ir 16 h vaziuoji vaiku is darzelio paimti. As saves nerealizuoju visai, jauciuosi galinti dirbti protingesni darba nei dabar. Todel ir galvoju tiesiog eit i diele imone, i kokias pareigas ir matyt kaip seksis smile.gif savo versle nenoriu jokiu investiciju ir aplamai ta sritis man nepatinka. Tiesiog ji stabili, nei tai atnesanti man pinigu kalna nei i minusa einanti...
tik dabar kamuoja mintis,
a variantas - parduoti savo akcijas versle
b variantas - pastatyti vietoj saves zmogu o paciai bandyt eiti kazkur saves isbandineti ;D

tiesiog man krize biggrin.gif nezinau ka daryt...
Atsakyti
ne i tema bet SUDUZO VEIDRODIS DIDELIS VONIOJ... blink.gif verysad.gif

dabar susinervinau iki asaru... kiek zinau tai blogas zenklas labai sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 07 06, 20:25)
ne i tema bet SUDUZO VEIDRODIS DIDELIS VONIOJ...  blink.gif  verysad.gif

dabar susinervinau iki asaru... kiek zinau tai blogas zenklas labai sad.gif



Ramiai. Esu sudauziusi milijonus veidrodziu, bet gyva biggrin.gif
Apsimaukite storas pirstines ir surinkite stambias sukes, sulsuokite mazas, stenkites neziureti i save tose sukese. Kibiran ir laukan. O paskui issimaudyti druskos vonioj ir pozityviai nusiteikti. Ne visi prietarai yra teisingi. Be to, jei jis suduzo, gali bu, gal perdaug jame buvo prisikaupe kokiu nors negeru dalyku, tai tik laime, kad jis bus ishpasholvonintas is namu. Svarbiausia nesusizeisti ir neziuret ten i tuos atspindzius. Ir nesnervuot del sito.

Bisky ner kada deliot cia, atejau tik aki uzmest kas vyksta.
Kuri cia mergaite klause tokio klausimo, kodel gyvenime nesiseka ir neaisku kuria kryptimi pasukti, nu tai ica jei nepasmjlkinsit, tai didziulis galingas darbas man, ne supermamos temoj. Geriau pasmulkinkit i keleta konkretesniu. Peveze kas darosi veinoj ar kitoj srity? Kas konkreciai neramina labiausiai. Konkreciau.
Atsakyti
Labas, palyjo tai normaliai biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(** Svaja** @ 2015 07 04, 09:52)

Db kokius 6kg nesiau maisiuka su pirkiniais ...jeli i 5 auksta uzlipau doh.gif  tai kaip as  vaiksciojau pries 3 ,metus su plius16 kg .... blink.gif ...siaubas blink.gif  lotuliukas.gif

As irgi gyvenu 5 aukste be lifto, anksciau padusdavau kol uzlipdavau, o dabar varineju ten atgal biggrin.gif
Saunuole del numestu kilogramu, zinau kaip tai sunku ir kokia apima euforija kai pamatai mazesnius skaicius ant svarstykliu 4u.gif

QUOTE(** Svaja** @ 2015 07 04, 14:19)
Saule, pirkau dideles  man patinka dideles.Uzsisaldziau dalį o kitos..išnyko blink.gif  tongue.gif

Aš ir noriu kirpt , aisku ne kazkas tie plaukuciai mano,ant peciu , bet matau save trumpu kirpimu...tai ir mastau ,nes paskui atgal neprilipinsiu jei netiks.

Nusipirkau varnalesu aliejaus biski pamaitinsiu savo plona sausa plauka.

As irgi bandziau saldyti, bet kazkaip jos paguli maksimum menesi ir as suedu, tai nepasiteisino man tas saldymas ax.gif
As jau ilga laika galvojau apie ta plauku kirpima, bet kadangi kirpimas pakankamai kardinalus, tai vis nesiryzdavau, o cia tai papuole, kad laisvas laiskas buvo man ypatinga diena, todel nusprendziau, kad matyt vis delto reikia kirpti ne tik galiukus, o nurezt iki ausu. Bet nesigailiu nei kiek, bent jau kolkas smile.gif
As naudoju kazkoi Baikal alieju misini, nezinau ar daro kazka, bet sudetis tikrai nebloga, vien aliejai, be jokiu priedu smile.gif

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 04, 17:03)
Dar sūrį sudžiūvusį išmečiau.doh.gif 

Turiu ir as ta problema, kad priperku daugiau nei suvalgau. Nezinau is kur toks noras pirkti daugiau, nes jau parudotuveje dazniausiai suvokiu, kad tiek nesuvalgysiu, bet visvien perku doh.gif


Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2015 07 04, 19:01)
Aš per kelis pastaruosius mėn jaučiu kad ir keičiuos...kažkia rami tampu,romantiška,tolerantiška...bet gal senstu.Net kalbėjimo maniera pasikeitė kalbu ramiai ir aiskiai ...
Dar tik vyro salia truksta gero ir patikimo  biggrin.gif Bet čia kaip Dievulis duos jei duos  g.gif


Svaja, tarsi apie mane butum parasiusi ax.gif Kas tu pagal horoskopa? Kazkur skaiciau, kad zuvys siais metais is pagrindu pakeis savo poziuri i pasauli ir save ax.gif

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 05, 13:53)
Ačiū, Svaja. Stipri esi. Šaunuolė. 4u.gif  4u.gif laikysiuos ir aš smile.gif Vakar draugę kviečiau pasivaikščiot vakare palei Nemuną, bet buvo tik grįžus iš miesto, tai kojų nebepavilko. Taip ir neišėjom. Šiandien maudytis išvažiavo, aš negaliu. Man mano dienos. doh.gif Tai gal vakare turės noro į tą patį mano jau vakar siūlytą panemunį. Dušna baisiausiai. Kambary 28 laipsniai. Saulė į langus nešviečia- bent tiek palaimos. Kas daros pas tuos, kuriems šviečia, net pagalvoti baisu. Į kurią pusę tavo langai?  doh.gif Skaitau Meistrą ir Margaritą- galvoju klasika visgi. Reik šviestis biggrin.gif Bet visai nebloga knyga. biggrin.gif Ryt lyg ir atšalimą žadėjo. Negirdėjai nieko? Neblogi mano minčių šuoliai- nuo oro prie knygų, nuo knygų prie oro, bet ech... blush2.gif  biggrin.gif

Pas mane rytine puse ir siandien ryte buvo +30 kambaryje tongue.gif
Kai pabaigsiu Angelus ir Demonus irgi skaitysiu Meistra ir Margarita, dievinu Bulgakova, bet sitos neskaiciau, matyt tik dabar subrendau tai knygai smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 06, 20:24)
Kur visos susislėpusios bigsmile.gif ? Oras šiek tiek pasitaisė. Aš po grožio miego, tai bepigu man kalbėt dabar  biggrin.gif

Grozio miegas tai dienos miegas, ane? blush2.gif Man miegoti diena yra baisus dalykas, veliau taip bloga buna, tarsi buciau gerusi visa diena doh.gif
As tai nesenai atsibeldziau namo. Darau rytdienai balandelius, edu arbuza ir gurksnoju vyna. Vynas kazkoks alia prabangus, dar ex pirko man, jis cia gurmanas buvo, o man toks pats kaip ir uz 20 Lt, jokio stevuklo nematau, bet isgerti reik, nes kraustysiuos, tai stengiuosi viska ka turiu suest ir isgert, kad maziau tempti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Buvau siandien su vienu tokiu savo gerbeju susitikus. Paaiskinau jam, kad nieko mums nesigaus, atrodo aprimo, o dabar vel atsirado. Galvoju tiek to, kad jau kviecia tai nuvaziuosiu, bent jau pasideginsiu pas ji kieme. Tai zodziu as tokia grazi visa, pasidazius, su maudimuku nauju varineju po kiema, o jis kaip katinas tai is vienos puses prie manes, tai is kitos, visaip kaip tik mokejo, bet as visvien nedaviau, nu nes nenoriu as su juo, netraukia. Jau geriau isvis be sekso kolkas pabut. Veliau arbatos ejom gerti, ir jis pagaliau pasiryzo paklausti ar pas mane kazkas yra, ir kai pasakiau, kad ne, tai visas toks davolnas pasiule persikraustyti pas ji... Nugi blogai, geriau butu nesiules. O kai pradejom kalbeti apie miegojima kartu, ir kai as pareiskiau, kad pora privalo miegoti vienoj lovoj po viena antklode, tai vargselis ispute akis ir paklause ar bent jau galima neapsikabinus miegot? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasirodo tam jis ir pirko 4 kambariu nama, kad galima butu miegot atskirai, nes kitaip neisimiegosi. Nu bliacha, pasirodo vis delto biski manyje liko tos romantikos, jei man butina miegoti po viena antklode biggrin.gif
O arbatos gerimas, jo nusivylimui, taip ir beigesi arbatos gerimu ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras AMARILIAI. skaitinejau foruma ir aptikau sia idomia tema, esu naujoke,bet labai noriu uzduoti man rupima klausimeli. Keleta metu dirbau vienoje valdiskoje istaigoje. Niekada nenorejau to darbo, net sapna buvau susapnavusi, kad man nesiskes ten, bet..isidarbinau.Darbas nesiseke nuo pat pradziu-daug intrigu,pavydo ir pan. taigi isejau is to darbo ir dabar jau metai kaip nedirbu niekur. Per tuos metus turejau ne viena darbo pokalbi,vis norejau isidarbinti vienoje tokioje imoneje,bet nu niekaip nesiseke. Dabar vel yra keli darbo variantai,taciau neisivaizduoju kas nusimato. Ar Jus galetumete pasakyti,kas man trukdo isidarbinti ,rodos, kad ir bet kur? Ir kas nusimato del busimo darbo? Jauciuosi esanti kaip kokioj duobej,labai viskas nesiseka,krenta is ranku. Kame cia reikalas.. sad.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 07 06, 21:50)
bet isgerti reik, nes kraustysiuos, tai stengiuosi viska ka turiu suest ir isgert, kad maziau tempti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Jetaus, kadangi guliu ant grindu cia kaime, tai ner kur nukristi, bet taip susizviegiau is juoko, kad turbut visus apylinkiu zverelius isgasdinau lotuliukas.gif

Nu negaliu patiket, kad Tu zuvis. Labai jau racionali. Turbut permusa pas Tave ta zuvi kiti duomenys.
O as emiau ir nureziau trumpai atejus laikui be jokio sazines grauzimo, kai vel nubalinau. O nubalinau per viena karta su dviguba doze milteliu su peroksidu ir iskart spalva dejau, tai cai buvo valandos trukmes darbas. Paskui daviau mergai zirkles, parodziau kiek trumpint ir kaip paskui iskarpyt, viskas pavyko puikiai. Dabar ataugo jau zemiau peciu, bet vis dar noriu tos anos sukuosenos, tai gris merga is pasaulio platybiu ir vel duosiu zirkles ta pati padaryt. Ne visai trumpai, bet kad vos vos siekia pecius galiukai ir galima padaryt toki susivelusiu plauku efekta. O kai nuo tu sviesinimu pasauseja, tai ne taip riebaluojas ir nekabo kai makaronai, tai man dziugu biggrin.gif

nu ka, grozio miegas man neisdege, bet siandien del to pikta ir nelaiminga nebuvau, dirbau. aisku, pykstu ant gamtos uz ta isdaiga, kad dienos baigesi kartu su karsciu pabaiga ir kai tik nulijo, atveso ir prireike megztinio, tai jau vat vadinas galiu maudytis ezere, o kol zliauge viskas ir smala vire tai ne ne, tada jau sedek kojas sumerkus ir ziurek kaip kitas maudosi ir saugokis infekciju. tai ciuoziu miegot, vel cia nieko nepadeliojau siandien, nugi priepuoliais tie padeliojimai. savatgali gali but kad i uzsieni trumpam isvaziuosiu netoli... ner mergos, as siauciu biggrin.gif
Atsakyti