Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Saule, pirkau dideles man patinka dideles.Uzsisaldziau dalį o kitos..išnyko blink.gif tongue.gif

Smulkiu nemegstu terliotis su smulkiom blush2.gif


Ir dar...Tau viskas būtinai pavyks ! Ir skubėti nėra kur mirksiukas.gif


Nigaliu kaip lauke karsta....namie daug geriau.

Ainu šaltiakus darytis rolleyes.gif
Papildyta:
Aš ir noriu kirpt , aisku ne kazkas tie plaukuciai mano,ant peciu , bet matau save trumpu kirpimu...tai ir mastau ,nes paskui atgal neprilipinsiu jei netiks.

Nusipirkau varnalesu aliejaus biski pamaitinsiu savo plona sausa plauka.
Atsakyti
O aš dariausi karštus sumuštinius, nes tingiu kam nors normaliam produktų šliaužt pirktis. Šaldytuvo gilumoj užtikau braškių, tik apsidžiaugiau ir pamačiau, kad jos gerokai pastovėję ir supelėt spėję (nebūčiau aš, jei nusipirkčiau ir suvalgyčiau doh.gif ), bet davei gerą mintį- man irgi reikės pradėt šaldyt tas, kurios neišnyksta. Nėr čia ko. Dar sūrį sudžiūvusį išmečiau.doh.gif
Ačiū, Svaja, už palaikymą. 4u.gif blush2.gif Stengsiuosi. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 04 liepos 2015 - 16:07
Saule nėr už ką...

Svarbu norėti, matyti ateities vizija ir jokiu būdu nesigręžioti atgal.Tik į priekį! Ir tikrai pamatysi po kurio laiko kad tikrai buvo verta wub.gif

Jamk baliončikų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bus ne lengva bet...verta wub.gif


As ir zinok tiek praėjus gyvenime kai pagalvoju....o vis dar esu , visai nieko tokia biggrin.gif ir dar optimistė.Tikiu kad angelai sargai padeda nes kito paaiskinimo nežinau.

Aš per kelis pastaruosius mėn jaučiu kad ir keičiuos...kažkia rami tampu,romantiška,tolerantiška...bet gal senstu.Net kalbėjimo maniera pasikeitė kalbu ramiai ir aiskiai ...


Dar tik vyro salia truksta gero ir patikimo biggrin.gif Bet čia kaip Dievulis duos jei duos g.gif

Taip kad...viskas bus čiki mergyt tikėk tuo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2015 06 21, 18:04)
Labas, Amariliai,

Jei galėsit, pažiūrėkit...

Ką turėčiau padaryti, kad išlipčiau iš tos duobės, kurioje esu? Nuo ko pradėti? Ką neteisingai darau?

Taip pavargau nuo visko... verysad.gif



QUOTE(Hedy @ 2015 06 21, 19:08)
P. S. Jaučiu, kad kažkuriuo momentu pasukau ne savo keliu. doh.gif  Jei tik žinočiau, kada. Ir kuris kelias yra mano. g.gif  doh.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 04, 06:56)
Nagi, Kristinuk, taip man sukrito: perspektyvoj Tau bus kokis tai pasirinkimas tarp prioritetu, apie tai kalba trys kortos is penkiu. Turesi pasrinkti protingai, pinigais nelis, bet jei teisingai pasirinksi, tuomet kazkiek pinigu ateis, ne kaip tikslas, bet kaip savaimine proceso isdava, taip ir reiketu ziureti i sita versla. Procesas svarbiau nei rezultatas, ypac dabar. Kas gali sutrukdyti, tai mazutes jau sekmes momentu apsvaigimas ir manymas, kad jura iki keliu, o kai tas praeis, tai bisky oro pilis sugriuva, dar islaidumas, emocionalus pinigu leidimas (kaip apsipirkinejimas pvz buna, nebutinai tas, bet kaip pavyzdi duodu) arba neteisingos, neprotingos investicijos. Padeti Tau visame sitame gali seima. As konkreciai matau Tave, Tavo vyra (kuris sakei lyg ir burbejo, ania), ir vaikus. Tiesiog seimos palaikymas, patarimai, atkreipk i juos demesi. Siaip judesys pozityvia linkme, tik nedidelis kol kas.

Antram klausimui man per ankstus rytas, as net susikontuzijau biggrin.gif DNRa tegul pasidaro ir suzinos, cia tikrai kvaila bureju klausineti. Bet tada teks alimentus moketi ir buti tevu dar ir tam vaikui. O jei ne, tai... ko jis cia tikisi ir kodel TAU tai pasakoja? Vat man tai keista, kaip laisva santuoka irgi keista. Nu nesvarbu, gal nusisneku, tik akios praplestos.


Aciu uz atsakyma. Idomu koki gali buti tie prioritetai ir kaip teisingai pasirinkti. Reiks pasistengti nesvaigti ax.gif nes apsvaigimas is to dziaugsmo gali buti, na taip bunu islaidi reik stabdyti save blush2.gif bet priemonem pinigu reik isleisti. Aciu dar karta

Gal susikaupsit kada paziureti ir antra klausima. Ai man is tiesu vienodai ar jis turi daugiau vaiku ar ne, nebent nemazai isleistu alimentams tai nebutu gerai, nes butu dar daugiau nervuotas, dar daugiau kauktu, gal iki skyrybu prieitume. Man is tiesu galima sakyti vienodai, is tiesu jau nenoriu su juo gyventi gyvenu delto kad patogu, malkom pasirupina, daro kazka, pavesine padare, nuveza kur reikia, tiesiog.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 04 liepos 2015 - 20:02
zodziu, as pribaigta miesto, karscio ir prekybcentriu. paskutiniame pratrukau ir aprekiau dieda, kuria stovejo apsizerges visa kasos takeli, nors pirko viena skarbonke alaus. negaliu pakesti sitokiu veitu ir zmonijos. grizau tokia nusikalus, kad galvojai krisiu ir uzmigsiu negyva, a ne velnio. noriu miego tragiskai, niajeuchiū nej kojichiū, neij rankichiū, bet uzmigti negaliu. uztat maciau cirka be pinigu ir durniu laiva tiesiogine ta zodzio prasme, paraidziui. na, mes sugalvojom keltis keltu per nemuna ties vilkija. nu ir ka, privaziuojam, o ten toks didziuuuuuulis traktorius ar kas ten, didesnis uz fura, zo, prietaisas. 25 tonu svorio, praktiskai didesnis uz ta kelta, nori juo keltis. kelto virsininkas, is veido matyt, kad debilas auksciausio laipsnio, su seimyniniais triusikais ir kreivai kaip trimetis susisagstes marskinius, debilavota veido israiska komandina darbininkams, kad viskas cia super duper, nu kiti darbininkai kaip darbininkai, keikdamiesi, bet isarde puse kelto, kad galetu ta griozda perkelt. tai mes stovejom ir ziurejom tik del to, kad paziureti, ar truks trosas ir ar nuskes ta velnio masina. buvo tiesiog smalsu ir juokinga. nu neturejau jegu juoktis, bet ziurejau su lietuvisku malonumu. kitoj pusej vel reikejo ardyt puse kelto, kad tas galetu nuvaziuot, paskui atgal sumontuot, tai viskas tas uztruko dvi valandas, jie prarado daug klientu, nes masinu buvo daug, bet visi pamate, kad briedas vyksta, vare salin ir garantuoju, kad negris pas tokius beprocius keltis. du diedai is kitos puses patys nemuna perplauke, o is tos, kur buvom, tai dvi bobos su suknelem, irgi perplauke i kita puse pacios, be kelto. nu ir irodykit man, kad sociumas yra sveikas ir gerbtinas darinys. kasdien to ir dar ne to pamatau ir isgirstu, kaip gerbt zmonija? tai fainiausia buvo vis tik sitas durniu laivo stebejimas ir kapines. visa kita tai sudas, karsta, zmoniu daug ir kvailu, as nesijauciu ten proto bokstu, nu bet... moterys, einancios pramones prospekto viduriu, kur ner perejos ir stumiancios pries save vezimeli su vaiku... ka cia bepridursi. o pkapinese maciau nerealiai grazu dieda. su akinukais. tai mes akimis suflirtavom, paskui jis nuvaziavo su mersu, tai kompanionas nustate jo IQ ir galima profesija. vidutinis verslininkas, bet ne naglas. ot kapines tai man patikt eme. maziau to socialinio/iskrypelisko privalomo gyvenimo ir maziau isvis degeneru.
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2015 07 04, 19:54)


Gal susikaupsit kada paziureti ir antra klausima. Ai man is tiesu vienodai ar jis turi daugiau vaiku ar ne, nebent nemazai isleistu alimentams tai nebutu gerai, nes butu dar daugiau nervuotas, dar daugiau kauktu, gal iki skyrybu prieitume. Man is tiesu galima sakyti vienodai, is tiesu jau nenoriu su juo gyventi gyvenu delto kad patogu, malkom pasirupina, daro kazka, pavesine padare, nuveza kur reikia, tiesiog.... doh.gif


Ne susikaupime dalykas. Tai netinkamas klausimas kortoms. Cia reik kreiptis i gretimas visokio plauko bureju ir bioenergetiku/aiskiaregiu/auru valytoju temas, as negaliu atsakyt.
Atsakyti
Sveiki.Gal galetumete paziureti ir atsakyti i mano klausima? Su vyru esame issiskyre 4 metai,dabar pradejome daugiau bendrauti,jis rodo man demesy,graziai ir meiliai elgesi,sako kad esu jam reikalinga,kad vis dar mane myli. As nezinau ka daryti,ar tiketi jo zodziais,ar jis nuosirdus? Ir ar verta vel buti kartu,ar turime mes bendra ateiti,ir kokia ji butu?
Is anksto dekoju uz Jusu atsakyma:-)
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 04, 23:22)
zodziu, as pribaigta miesto, karscio ir prekybcentriu.  paskutiniame pratrukau ir aprekiau dieda, kuria stovejo apsizerges visa kasos takeli, nors pirko viena skarbonke alaus. negaliu pakesti sitokiu veitu ir zmonijos. grizau tokia nusikalus, kad galvojai krisiu ir uzmigsiu negyva, a ne velnio. noriu miego tragiskai, niajeuchiū nej kojichiū, neij rankichiū, bet uzmigti negaliu. uztat maciau cirka be pinigu ir durniu laiva tiesiogine ta zodzio prasme, paraidziui. na, mes sugalvojom keltis keltu per nemuna ties vilkija. nu ir ka, privaziuojam, o ten toks didziuuuuuulis traktorius ar kas ten, didesnis uz fura, zo, prietaisas. 25 tonu svorio, praktiskai didesnis uz ta kelta, nori juo keltis. kelto virsininkas, is veido matyt, kad debilas auksciausio laipsnio, su seimyniniais triusikais ir kreivai kaip trimetis susisagstes marskinius, debilavota veido israiska komandina darbininkams, kad viskas cia super duper, nu kiti darbininkai kaip darbininkai, keikdamiesi, bet isarde puse kelto, kad galetu ta griozda perkelt. tai mes stovejom ir ziurejom tik del to, kad paziureti, ar truks trosas ir ar nuskes ta velnio masina. buvo tiesiog smalsu ir juokinga. nu neturejau jegu juoktis, bet ziurejau su lietuvisku malonumu. kitoj pusej vel reikejo ardyt puse kelto, kad tas galetu nuvaziuot, paskui atgal sumontuot, tai viskas tas uztruko dvi valandas, jie prarado daug klientu, nes masinu buvo daug, bet visi pamate, kad briedas vyksta, vare salin ir garantuoju, kad negris pas tokius beprocius keltis. du diedai is kitos puses patys nemuna perplauke, o is tos, kur buvom, tai dvi bobos su suknelem, irgi perplauke i kita puse pacios, be kelto. nu ir irodykit man, kad sociumas yra sveikas ir gerbtinas darinys. kasdien to ir dar ne to pamatau ir isgirstu, kaip gerbt zmonija? tai fainiausia buvo vis tik sitas durniu laivo stebejimas ir kapines. visa kita tai sudas, karsta, zmoniu daug ir kvailu, as nesijauciu ten proto bokstu, nu bet... moterys, einancios pramones prospekto viduriu, kur ner perejos ir stumiancios pries save vezimeli su vaiku... ka cia bepridursi. o pkapinese maciau nerealiai grazu dieda. su akinukais. tai mes akimis suflirtavom, paskui jis nuvaziavo su mersu, tai kompanionas nustate jo IQ ir galima profesija. vidutinis verslininkas, bet ne naglas. ot kapines tai man patikt eme. maziau to socialinio/iskrypelisko privalomo gyvenimo ir maziau isvis degeneru.
Papildyta:
Ne susikaupime dalykas. Tai netinkamas klausimas kortoms. Cia reik kreiptis i gretimas visokio plauko bureju ir bioenergetiku/aiskiaregiu/auru valytoju temas, as negaliu atsakyt.


traktoristas idejo I delna kelto virsinikui, todel ir persikele smile.gif visada yra dvi puses, jei Tau reiktu ta monstra perkelt, sakytum koks maladiec, sukalbamas zmogus pasitaike biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Svaja. Stipri esi. Šaunuolė. 4u.gif 4u.gif laikysiuos ir aš smile.gif Vakar draugę kviečiau pasivaikščiot vakare palei Nemuną, bet buvo tik grįžus iš miesto, tai kojų nebepavilko. Taip ir neišėjom. Šiandien maudytis išvažiavo, aš negaliu. Man mano dienos. doh.gif Tai gal vakare turės noro į tą patį mano jau vakar siūlytą panemunį. Dušna baisiausiai. Kambary 28 laipsniai. Saulė į langus nešviečia- bent tiek palaimos. Kas daros pas tuos, kuriems šviečia, net pagalvoti baisu. Į kurią pusę tavo langai? doh.gif Skaitau Meistrą ir Margaritą- galvoju klasika visgi. Reik šviestis biggrin.gif Bet visai nebloga knyga. biggrin.gif Ryt lyg ir atšalimą žadėjo. Negirdėjai nieko? Neblogi mano minčių šuoliai- nuo oro prie knygų, nuo knygų prie oro, bet ech... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 05 liepos 2015 - 12:58
QUOTE(elvega @ 2015 07 05, 10:51)
traktoristas idejo I delna kelto virsinikui, todel ir persikele  smile.gif  visada yra dvi puses, jei Tau reiktu ta monstra perkelt, sakytum koks maladiec, sukalbamas zmogus pasitaike  biggrin.gif



nu ten toks, kaip maciau syki, per tv rode ankstu savaitgalio ryta laida apie savartynus kur tai Amerikoj ar kur, nu didziuliai savartynai, kaip norges kalnai, tokie. Ir ten tokie monstrai tas siuksles stumdo, lygina su zemem, utilizuoja ir t.t. tai va toks. as nesuprantu, kiek reikejo det i delna, kad apsimoketu atveju nuskendimo tiek kelto, tiek to montsro, kuris gi irgi beprotiskus pinigus turejo kainuot. tai gi griozda pirkes firmos virsininkas paduotu teisman kelto virsininka su visais seimyniniais triusikais, jei liktu gyvas, ir p..diec visam gyvenimui, nebeissimoketu niekada. plius verslas prasiktas, paskandintas nfg. net girti kaimo pacukai ant tiltelio nustoje buvo mustis ir ziurejo kas cia vyksta.

o man gamta padare zapadlo ir niagaliu mawditis. t.y. galiu, bet nenoriu rizikuot kokia infekcija pasigaut ir paskui eit pas gine, sest ant vertalioto ir gydytis. plius skawda блять. o sitaip karsta, vaduo - arbacike, plaukiociau po ezera sau... ai, pamiegosiu, gal pasapnuosiu maudymasi. saliami "valinskiene" ismeciau ir paskui pasakiau, kad jis dingo be zinios, nes as turiu galiu transcendentiniu budu pradanginti negatyva, jeigu manau, kad tai negatyvas.
Papildyta:
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 07 05, 12:53)
Skaitau Meistrą ir Margaritą- galvoju klasika visgi. Reik šviestis biggrin.gif Bet visai nebloga knyga. biggrin.gif



taigi cia yra viena geriausiu pasaulyje knygu, man tai is vis cia yra mano gyvenimo knyga, ja reik skaityt kelis kart gyvenime, geirausia - originalo kalba, kai kinta jau supratimas apie ta gyvenima, tai daugiau ir ten suprpanti. geresnes knygos skaiciusi nesu, nors perskaiciusi esu tikrai daug, nesisigiriant. Dziaugiuosi, kad Tau akyse svieseja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 05, 14:58)
nu ten toks, kaip maciau syki, per tv rode ankstu savaitgalio ryta laida apie savartynus kur tai Amerikoj ar kur, nu didziuliai savartynai, kaip norges kalnai, tokie. Ir ten tokie monstrai tas siuksles stumdo, lygina su zemem, utilizuoja ir t.t. tai va toks. as nesuprantu, kiek reikejo det i delna, kad apsimoketu atveju nuskendimo tiek kelto, tiek to montsro, kuris gi irgi beprotiskus pinigus turejo kainuot. tai gi griozda pirkes firmos virsininkas paduotu teisman kelto virsininka su visais seimyniniais triusikais, jei liktu gyvas, ir p..diec visam gyvenimui, nebeissimoketu niekada. plius verslas prasiktas, paskandintas nfg. net girti kaimo pacukai ant tiltelio nustoje buvo mustis ir ziurejo kas cia vyksta.

o man gamta padare zapadlo ir niagaliu mawditis. t.y. galiu, bet nenoriu rizikuot kokia infekcija pasigaut ir paskui eit pas gine, sest ant vertalioto ir gydytis. plius skawda блять. o sitaip karsta, vaduo - arbacike, plaukiociau po ezera sau... ai, pamiegosiu, gal pasapnuosiu maudymasi. saliami "valinskiene" ismeciau ir paskui pasakiau, kad jis dingo be zinios, nes as turiu galiu transcendentiniu budu pradanginti negatyva, jeigu manau, kad tai negatyvas.
Papildyta:
taigi cia yra viena geriausiu pasaulyje knygu, man tai is vis cia yra mano gyvenimo knyga, ja reik skaityt kelis kart gyvenime, geirausia - originalo kalba, kai kinta jau supratimas apie ta gyvenima, tai daugiau ir ten suprpanti. geresnes knygos skaiciusi nesu, nors perskaiciusi esu tikrai daug, nesisigiriant. Dziaugiuosi, kad Tau akyse svieseja smile.gif


ka tik paziurejau i termometra + 41 , cia pas mane terasoj, ne ant saules. taip kad palyginus Lietuvoj dar normaliai turit smile.gif

saliamis visada kiek rugstokas, net tas tikrasis, kurio skonis ne su chemija isgautas, o naturalus, jis daromas is jautienos, kiaulienos, netgi arklienos. man teko ragauti ir su asiliena, vengrisko. Labiausiai patinka ispanski jautienos, ir dar sloveniski elnienos, pavytinti dar, su geroku pelesio sluoksniu apeje. Kiekviena vasara te prabunu pora savaiciu maziausiai, tad apsiryju tuo saliamiu, alyvuogem, parmezanu ir ciabata su alyvuogiu aliejum. Jau neklauskit apie vyna blush2.gif bet skiedziam su vandeniu per puse, ir tik vakare, kai jau saule nusileidzia. Noreciau ten gyvent.

Jo, Bulgakovas jega drinks_cheers.gif uzsimaniau paskaityt, zinau kad turiu knyga, o va kur esu nukisus, tai nezinau.Liudna, kai gyveni per kelias vietas ir puse daiktu keliauja ratais verysad.gif
Atsakyti
Amariliai, ar galiu uzduot pora klausimuku del mamos? Pirmas butu, kokios jos perspektyvos su diedu A.? Gaila jos, po daugelio metu vienisumo sutiko A, isimylejo, o jis niekaip neapsisprendzia but su mano mama, ar grizt i praeiti. Ir antras klausimas del mamos darbuko. Kazkokie ten negerumai dabartiniam darbelyje, turi ji miniciu apie emigracija, ar verta jai emigruot, ar likt dabartiniam darbuke? Aciuuu 4u.gif
Atsakyti