Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labas merginos, niekur nedingusi as, stebiu ir skaitau smile.gif
Labai daug darbo, po darbo biski tvarkau popierinius reikalus, nusimato tam tikros permainos ax.gif Pasportuoju, susitinku su drauge ir parsivelku be jegu namo. Taip ir bega tas laikas. Kartais net baisu pasidaro, kad per daug greitai bega, nespeju ax.gif

Kalbejot apie pilnati - man sunku pasakyt ar mane veikia, bet kad bendrai veikia zmones tai tikrai. Jei jau pilnatis reiskia darbe nusimato sunki savaite, nes susikalbet su zmonem neina doh.gif

Pavasario_saule, smagu tave vel matyti. Tikiuosi tavo mastymas po truputi keisis ir pazvelgsi i pasauli kitom akim. Mylek save 4u.gif

Aj, tiesa, as gi drastiskai apsikirpau - sako kai moteriai reikia pokyciu gyvenime, reikia keist sukuosena biggrin.gif Zodziu, mano plaukai nuo liemens patrumpejo iki peciu, kirpeja pasake, kad "4 metus nukirpom", tiek ir reikejo man smile.gif Dabar laukiam permainu, visi horoskopai kazkokius stebuklus zada biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
Amariliai- pataikete i desimtuka;] praeitame darbe viskas buvo taip,kaip parasete. o del busimo darbo-taip ir neaisku niekas,,,,laukiu ir tikiuosi,,, unsure.gif g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 03, 17:45)
Elvega, cia vienas zmogus vakar ant nakties riebaus saliamo uzvalge pries pat miega ir dar nervinosi tuo paciu, tai sapnavo visa nakti, kad dulkina valinskiene, tai atejo anksti ryte, prikele mane ir sako GELBEK  fear.gif uzdusau tarp sitos pabaisos papu ir net apneja issivyste, vos nemiriau  doh.gif
Visa laime, kad jam nepasakiau, kad sapnas pildytis gali  lotuliukas.gif

nu ir karsta.

nevalgiau as saliamio lotuliukas.gif bet irgi ziauriai karsta cia, o jau pilnatis sviecia kaip isprotejusi. Ir menulis toks raudonas, nejauku ziuret, bijau kad nepradetu kaltis ragai kanopos ir iltiniai dantys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 07 03, 16:50)
Amariliai, o galima kortų klausti, ką geriau nuveikus savaitgalį, kad jis praeitų turiningiau, jausčiausi geriau? pvz "sėdėti namie ir no-lifinti" ar "varyti į gamtą, kimšti ledus ant smėlio ir džiaugtis gyvenimu"?   biggrin.gif


Heh, cia tokie klausimai, kaip kad as is tingejimo imu ir klausiu kortu, kopat ili niekopat siandien ir kokie bus to rezultatai. Ir net drauge vienu metu buvau privertusi situs klausimus man deliot biggrin.gif Ir visada gaudavosi niekopat, tiek jai, tiek man, nes as tiesiog tingiu ar dar kas nors darosi kurioje nors vietoje... O jei klausi kortu, ka veikti, tai zinai, reik tada jau ziureti i paveiksliuka ir visiskai tiesiogiai suprasti, grynai kas nupiesta, ta ir veikti biggrin.gif Cia kai nori ant buitiniu klausimu, tipo skalbenkes gedimu pasipraktikuoti, bet siaip jau tai naudinga tik pastabumui, bet daugiau tai schmoll.gif Aisku, kortoms dzin, bet priklauso nuo klausianciojo. Tarkim man tai mano kopat ili niekopat tai atrodo issidirbinejimas tiesiog ir paskui jauciuosi kalta.

Bliam, einu uzkirsiu as dabar saliamio, ziauriai noriu. Tikiuosi nesapnuosiu Marilyn Mansono arba Uzkalnio, net nezinau, kuris baisesnis cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Kritikė @ 2015 07 03, 23:09)
Amariliai- pataikete i desimtuka;] praeitame darbe viskas buvo taip,kaip parasete. o del busimo darbo-taip ir neaisku niekas,,,,laukiu ir tikiuosi,,,  unsure.gif  g.gif  4u.gif


njum, ten patarimu tarpe buvo tokia viena kortike, kuri rodo zmogu, kuris apsimeta/jauciasi periodiskai gerieciu ir dalina graziu pazadu, bet gali mikliai persigalvoti, isizeisti, arba siaip mest reikala, jei nusibos, o jei yr koks nors sex potraukis be atsako, tai gali kersyt ir tycia i koki sh ikist. Nebutinai taip tiksliai, bet tiesiog visas grazias kalbas reiktu pervaryt per griezta filtra. Nuovoka turite, viskas gerai turi but. Blogiausiu atveju, pakliusite vel ne i savo roges, nu tai darbas gi pakeiciamas dalykas, nueini i kita pokalbi ir pasakai, kad ten nepatiko atmosfera ir nekalbesi apie nieka blogai, ir tai viskas. Geriausiu atveju, roges bus Jusu, tai tada ir bureju nereiks mirksiukas.gif Kadangi pasirinkimai keli, tai negaliu gi liepti rinktis ta, ana ar trecia, sprendziate Jus, as tik sakau, kur pavojingas momentas, ten permeskit akim dar syk.


zodziu, saliami as valgau karta i 10 metu ir nezinau, ar jis turi tureti rugstu prieskoni, ar cia jo tiesiog galiojimo laikas baigesi jau seniai. Uzkalnis vis tik baisiau uz Mansona nusprendziau taip. o kadangi esu labai pozityviai nusiteikusi, tai daugiau baidykliu negaliu prisiminti siuo metu. tikiuosi, sapnuosiu ka nors siaip... ne sex iskrypimu tema cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 04 liepos 2015 - 01:04
QUOTE(kristinkag @ 2015 06 30, 16:50)
Vel as su savo klausimais, man labai ydomu ar kiek pajudes mano versliuko finansiniai reikalai, jau pradejau mazais zinksneliai keliauti, aisku dar visai nedaug del to padariau, bet vistiek idomu ar jau pradesiu uzdirbti nors truputi gal per kokius 2 menesius, nes jau tuoj baigsis man ismokos. Klausimas butu kokios mano finansines perspektyvos del versliuko  4u.gif

Ir dar domina vienas klausimas, vyras irgi noretu suzinoti, ar jis pries pazinti su manim turejo vaika. Gal ir keistas mano klausimas, bet viena moteris su kuria jis buvo jam sake kad vaikas jo norejo kad jis pripazintu, bet vyras zinojo kad ji buvo dar su keliais vyrais tai nera isitikines.

Atleiskit nenoriu ikyreti, bet kaip ir visom mano klausimas man svarbus
Aciu



Nagi, Kristinuk, taip man sukrito: perspektyvoj Tau bus kokis tai pasirinkimas tarp prioritetu, apie tai kalba trys kortos is penkiu. Turesi pasrinkti protingai, pinigais nelis, bet jei teisingai pasirinksi, tuomet kazkiek pinigu ateis, ne kaip tikslas, bet kaip savaimine proceso isdava, taip ir reiketu ziureti i sita versla. Procesas svarbiau nei rezultatas, ypac dabar. Kas gali sutrukdyti, tai mazutes jau sekmes momentu apsvaigimas ir manymas, kad jura iki keliu, o kai tas praeis, tai bisky oro pilis sugriuva, dar islaidumas, emocionalus pinigu leidimas (kaip apsipirkinejimas pvz buna, nebutinai tas, bet kaip pavyzdi duodu) arba neteisingos, neprotingos investicijos. Padeti Tau visame sitame gali seima. As konkreciai matau Tave, Tavo vyra (kuris sakei lyg ir burbejo, ania), ir vaikus. Tiesiog seimos palaikymas, patarimai, atkreipk i juos demesi. Siaip judesys pozityvia linkme, tik nedidelis kol kas.

Antram klausimui man per ankstus rytas, as net susikontuzijau biggrin.gif DNRa tegul pasidaro ir suzinos, cia tikrai kvaila bureju klausineti. Bet tada teks alimentus moketi ir buti tevu dar ir tam vaikui. O jei ne, tai... ko jis cia tikisi ir kodel TAU tai pasakoja? Vat man tai keista, kaip laisva santuoka irgi keista. Nu nesvarbu, gal nusisneku, tik akios praplestos.

Ai, Nura, dar pagalvojau dabar, kad nuo kalades irgi priklauso. Tokius klausimus, ka veikti ir pan, tai uzdavineju buitiniam saovo Waitui, kur va cia delioju visoms, bet tarkim Krouliui niekada to neisdrisciau teksti veidan, o yra ir kitos rimtos kalades, egiptietista tokia, nu ten tikrai galima susipykti ir geriau ka veikt arba koks oras neklausinet. Is vis ne visos kalades tinka prognozavimui, ar net gi rimtesniems deliojimams, tiesiog Taro nera vien tik burimo kortos. Tai yra istisa filosofija, tobulejimo sistema. Cia ka darau, tai buitinis Taro naudojimas ir tiek. Na, psichologinis lygmuo, be abejo, kaip be to. Beje, as is tu nieksiu be galiu, kurios klausineja klienciu visko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir blem, ta psichologija kremtu kartu su Taro, nes be to man atrodo sarlatanes lygis, o su psichologija jau nebe, su psichoterapija kartu su Taro isvis galima pasiekti dideliu rezultatu biggrin.gif Nors va, visokio plauko visu miestu bureju temose tai priesingai nori mergikes, nesupranta, ka kalba.

Beje, nesapnavau nieko nemalonaus. Bet saliami susersiu laukiniams katinams. O jeigu jo skonis vis del to toks turi but, tai nfg, nebevalgysiu saliamio niekada daugiau. Tai nuodai fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 04 liepos 2015 - 07:12
QUOTE(Ritandra @ 2015 07 01, 13:49)
labai prašau, perverčiau tema po atostogu ir neradau atsakymo. Būčiau dėkinga jei rastumėte laiko išmesti del manes korta.  4u.gif



Sveiki, bent jau pailsejote? smile.gif Taip, perspektyvoje as matau nauja arba papildoma darba, kur reikes deti daug pastangu, kol jos atsipirks. Finansiskai sudetinga perioda, bet po truputeli judesys geryn.

Dabartinej padety Jus kazkaip lyg is veziu ismusta butumet, lyg negaletumet apsispsresti ir vyktu saltasis karas darbotvietej (ar Jumyse del to darbo, nezinau, bet jis Jums aiskiai nepatinka).
Papildyta:
QUOTE(Oneiga @ 2015 07 02, 11:59)
Amariliai,zliumbimo priezastis -darbas.Labai jo norejau,gavau laikina ir ,rodos,turejau proga jame pasilikt,bet ,kaip visiska kvaile,ja nepasinaudojau.Gal galit paziuret kaip toliau klostysis darbo reikalai?O gal dar ne viskas prarasta ir su situo?


Nu, jau su situo, kur proga praziopsojot, tai kortos ir sako, kad praziopsota, perspektyvos bent siandien nesimato. Tai neber ko bliaut, atvaziuos troleibusas kitas, lygiai toks pats.

Dabar Jums siaip darbo paiesku reikalais maiso ta jauciama gyvenimo "niateisibe" ir kazkoks ezmocinis uzsiblokavimas, pasinerimas i save ir savigrazuza savo, ta gi pajus bet kuris potencialus darbdavys. Meskit sita, meskit bet koki sirdagrauzi del to ar tai guodimasi vyno tauremis, nu kazkuo tokiu, tiesiog cia kliudo Jum eit pirmyn. Dabar kas padetu - bisky prasimerkt ir pasidairyt, bus tu progu dar, surizikuot, o kai sugausit poga - ryztingai pirmyn, nepult i darba, kuris butu vien tik del pinigu, turi dar ir procesas tenkint, ar tai prasme kokia tai but, kas ten Jum svarbu buna tuose darbuose. Vien del pinigu retai zmones dirba, o Jums asmeniskai svarbu i toki nepakliut. Ir viskas gerai bus.

Vaziuojam gelbeti katinu, mano ir tevo2. Nu vandens reik naujo daug visiem pripilt, ka galetumem grizt kimarint atgal kaiman keliom dienom, dar suplanavom kapines, nes abieju motinos palaidotos ta pacia diena (ne siandien, bet siandien taip sugalvojom, padaryt ta maratona kapinini), o jau 32 laipsniai, kosmarelis, help, kondiskes, puskite i mane, puskite lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vėsus rytas wub.gif Kaip nelaukiu dienos...karstis man negerai verysad.gif bet išgyvensiu gal...


Amariliai, trumpa atsakymuką galėtumei?
Naujas gerbėjas yr Darius .... doh.gif svarbiausia vizualiai tai kas nepatinka lotuliukas.gif ty sviesūs plaukai ir akinukai bet labai vyriskas ir bendravime liuks pasnekovas.Mane tai ir kabina ....

Užmesk aki į galimą perspektyvą.

Ačiū ačiū Tau 4u.gif
Atsakyti
Svaja, jamk ta Dariu, veliau issiaiskinsi kas ir kaip biggrin.gif
Bus blogas, paliksi ten kur paemei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 07 04, 09:34)
Svaja, jamk ta Dariu, veliau issiaiskinsi kas ir kaip  biggrin.gif
Bus blogas, paliksi ten kur paemei  biggrin.gif

pioneer.gif rolleyes.gif

Braskiu uzsipirkau oj kaposiu lotuliukas.gif


Db kokius 6kg nesiau maisiuka su pirkiniais ...jeli i 5 auksta uzlipau doh.gif tai kaip as vaiksciojau pries 3 ,metus su plius16 kg .... blink.gif ...siaubas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Amariliai,zliumbimo priezastis -darbas.Labai jo norejau,gavau laikina ir ,rodos,turejau proga jame pasilikt,bet ,kaip visiska kvaile,ja nepasinaudojau.Gal galit paziuret kaip toliau klostysis darbo reikalai?O gal dar ne viskas prarasta ir su situo?
*



Nu, jau su situo, kur proga praziopsojot, tai kortos ir sako, kad praziopsota, perspektyvos bent siandien nesimato. Tai neber ko bliaut, atvaziuos troleibusas kitas, lygiai toks pats.

Dabar Jums siaip darbo paiesku reikalais maiso ta jauciama gyvenimo "niateisibe" ir kazkoks ezmocinis uzsiblokavimas, pasinerimas i save ir savigrazuza savo, ta gi pajus bet kuris potencialus darbdavys. Meskit sita, meskit bet koki sirdagrauzi del to ar tai guodimasi vyno tauremis, nu kazkuo tokiu, tiesiog cia kliudo Jum eit pirmyn. Dabar kas padetu - bisky prasimerkt ir pasidairyt, bus tu progu dar, surizikuot, o kai sugausit poga - ryztingai pirmyn, nepult i darba, kuris butu vien tik del pinigu, turi dar ir procesas tenkint, ar tai prasme kokia tai but, kas ten Jum svarbu buna tuose darbuose. Vien del pinigu retai zmones dirba, o Jums asmeniskai svarbu i toki nepakliut. Ir viskas gerai bus.

Aciu,Amariliai.
Jus visiskai teisi! Savigrauza tokia,kad nezinau kur list,o atsikratyt jos nesugebu.Kaskart,kai reikia ka nors nusprest-nusprendziu neteisingai.Tai vis tik kortos rodo,kad kazkoks tai darbas atsiras,kai sis baigsis,jei vel visko pati nesuch...?Klausiu todel,kad dar negaliu prasimerkt ir normaliai mastyt.
Atsakyti
Sveiki. Mano sugyventinis pradejo labai atsainiai ziuret i musu santykius. Noriu paklausti ar viso to priezastis yra kita moteris?
Atsakyti
Svaja- o tu dideles braškes nukovei, ar mažesnes? Man mažos kažkaip neestetiškai atrodo ir negaliu prisiverst jų pirkt. unsure.gif
Papildyta:
Briunete- dėkoju labai 4u.gif Bandau mažais žingsneliais keistis. Tikiuosi pavyks smile.gif
Atsakyti