Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Amariliai @ 2015 05 21, 17:57)
nu zodziu, vaizda tai as sutvarkiau kompe, bet kazka su garsu padariau ir sito nepajegiu sudorot. nesuprantu kuo skiriasi driver ir device. man sako kompas, kad sound device is not working properly, perejau as ten juos visus ir jie visi yra working properly; nu ok, einu per visus helpus, bet nerandu as ten to, kas parasyta daryt. ot tai blondine. susinervinau. tai dabar prisijungsiu kita kompa, kur yra garsas, bet stabdo vaizda, tai galesiu klausyt ka nors is dokumentikos, kur matyt nebutina. ir budistui kompiuteristui skambint. kai pasveiksiu. nes jo ta mergica, mano drauge, garantuotai apsikres nuo manes ta bacila, o jie po viena nevaiksto biggrin.gif


Va kaip ciotka, ir as noreciau but visur kartu biggrin.gif

Buk gera, Amariliau, paziurek mano ta reikala su D. Pargrizo D mano, visas isimylejas. Nori but kartu. Su mama savo nori supazindint smile.gif Kas cia jam nutiko? Kas toj galvelej susisuko? Ar si karta jau gal bus viskas ciki? smile.gif Jausmai yra man? Oj kiek klausimu smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Amariliai @ 2015 05 21, 16:57)
nu zodziu, vaizda tai as sutvarkiau kompe, bet kazka su garsu padariau ir sito nepajegiu sudorot. nesuprantu kuo skiriasi driver ir device. man sako kompas, kad sound device is not working properly, perejau as ten juos visus ir jie visi yra working properly; nu ok, einu per visus helpus, bet nerandu as ten to, kas parasyta daryt. ot tai blondine. susinervinau. tai dabar prisijungsiu kita kompa, kur yra garsas, bet stabdo vaizda, tai galesiu klausyt ka nors is dokumentikos, kur matyt nebutina. ir budistui kompiuteristui skambint. kai pasveiksiu. nes jo ta mergica, mano drauge, garantuotai apsikres nuo manes ta bacila, o jie po viena nevaiksto biggrin.gif



Draugo paklausiau, tai sake turetum instaliuot nauja sound driver of new version savo kompiuteryje, daugiau nelabai ka gali padet, nes bendrai apibudint sunkoka, priklaus nuo kompiurerio tipo ir windausu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *trinity*: 21 gegužės 2015 - 19:18
Amariliai, jei turesi laiko ir galesi tai prasau paziurek:
Uzmezgiau romana ir ...
Per paskuti pasimatyma jo bukle-susierzinimas, susinervinimas susijes su manimi (as ji nuvyliau kazkuo) ar del kitu priezasciu? Tesis dar romanas?




Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 21, 16:57)
nu zodziu, vaizda tai as sutvarkiau kompe, bet kazka su garsu padariau ir sito nepajegiu sudorot. nesuprantu kuo skiriasi driver ir device. man sako kompas, kad sound device is not working properly, perejau as ten juos visus ir jie visi yra working properly; nu ok, einu per visus helpus, bet nerandu as ten to, kas parasyta daryt. ot tai blondine. susinervinau. tai dabar prisijungsiu kita kompa, kur yra garsas, bet stabdo vaizda, tai galesiu klausyt ka nors is dokumentikos, kur matyt nebutina. ir budistui kompiuteristui skambint. kai pasveiksiu. nes jo ta mergica, mano drauge, garantuotai apsikres nuo manes ta bacila, o jie po viena nevaiksto biggrin.gif

Sound divice is not working reiskia,kad garso prietaisas neveikia,kaip ir kazkas sake reikia instaliuoti nauja driveri.Parasyk i google download sound driver for windows 8 ar 7 ,ziurint kokius turi.Tada atsisiunti paspaudus download,kai ateina,isoks lentele,ten reiks paspausti run arba instal,nezinau koks ateis...Dar gali but kad pasiulys atnaujinti programas,windows update...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kates namai: 21 gegužės 2015 - 22:18
Aš irgi atkeliu klausimą ax.gif Kaip klostysis mano meilės reikalai? Ar išsirutulios kas nors vasarą su S? Gal čia tik aš dėl jo kažką įsivaizduoju? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 21, 13:10)
Amariliai, turiu konkretų klausimą.... ar man šviečiasi darbo pasikeitimas ar kuriam laikui tiesiog atitrūkimas nuo darbo (pvz, dėl vis dar labai laukiamo,deja, nesėkmingai, nėštumo)? Sėdžiu šiltoj vietoj ir galvoju, ar verta apskritai mąstyti apie darbo keitimą (todėl, kad užsisėdėjau 6 metus).
Labai labai ačiū 4u.gif

Amariliai, labai tikiuosi, kad galėsite atsakyti į mano klausimą... jei reiktų sukonkretinti kažkokią detalę, sakykite. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Regium, norejau paklausti del mano dabartinio darbo, ilgai jame "trinsiu kede" ar greitai turesiu megiama ir sirdziai malonu darba? Kaip ir nusimato kita darbo vieta ateity, tik nezinau, kiek tai konkretu.

Aciu

Atsakyti
QUOTE(laukine22 @ 2015 05 22, 16:29)
Regium, norejau paklausti del mano dabartinio darbo, ilgai jame "trinsiu kede" ar greitai turesiu megiama ir sirdziai malonu darba? Kaip ir nusimato kita darbo vieta ateity, tik nezinau, kiek tai konkretu.

Aciu


Laukciau ir Amariliai atsakymo, gal butu greiciau:) aciu!
Atsakyti
QUOTE(Fely @ 2015 05 21, 12:14)
Amariliaus noreciau paklausti  4u.gif

Yra 10-cia metu vyresnis vyras P. Rodo demesi, negaili komplimentu, meiles priesaiku ir graziu pazadu. Nori, kad grizciau del jo gyventi i LT is uzsienio. Ar jo jausmai nuosirdus, ar viskas cia tik tam, kad vel prisivilioti mane i lova?
Klausima formuluociau taip: Kokios santykiu perspektyvos su P., gal isties iseitu pas mus rimti ir darnus santykiai?


Cia yra vyras, kuris desperatiskai iesko moters, praktiskai jam tinka bet kokia, kad tik salia butu. Yra dar viena kandidate jam i partneres, negali apsispresti, nes pats paskendes iliuzijose ir nelabai zino, o isties nori. Jus jam atrodote nekaltas vaikas, kuris prasviesintu jo nykia buti, bet tai iliuzija, tai nepasiteisintu jam, o Jums tebutu trumpalaikis malonumas del tu visu graziu makaronu, bet neilgam. Perspektyvoj del jo charakterio ypatybiu ir sunkios dabartines busenos, Jus vis tiek liktumete nei pakarta, nei paleista, aiskumo nebutu santykiuose. Jo ketinimai yra paimti Jus per materialines gerybes, dovanas ir pan, nors matau, kad cia kazkas jam nesiseka, butent sitoj sferoj, pasiruoses aukoti sau brangiausia siuo metu dalyka - pinigus biggrin.gif Kad tik rastusi moteris salia. Net ne lovoj esme, jam tiesiog kritinis momentas, egzistencine krize, kurios jis nesprendzia, eina klaidingu keliu, manydamas, jog jo vidines problemas gali isspresti moteris, kitas zmogus. Dar mintyse jo yra noras Jumis manipuliuoti. Labai abejoju, ar jis vykdytu pazadus, ar elgtusi taip, kaip kalba, nes jis to negali, yra labai silpnas psichologiskai. Kur vejas papus, ten ir palinks. Jusu santykius jis mato kaip kosmariska sapna ir nesekme, na, kad jam nepavyksta plano igyvendint ir kaip minejau, yra kitas, atsarginis variantas. Patarimas kortu Jums yra drasiai ir be uzuolanku imt ir patkrint ji, kaip mokate. Arba tiesiais klausimais, arba per aplinkui, visos moterys sita sugeba, Jus taipogi. Klausykite savo nuojautos. Nes cia yra zmogus - problema. Siuo metu jo jausmuose Jums vyksta perversmas, kuris veda i negatyvia puse, demonstruojami jausmai nesutampa su tikraisiais, taigi, bukite atsargi. Siaip ar taip, jis sako netiesa. Nebent Jus noretumete buti pagalve, i kuria jis islietu savo skausmus ir nezinojima, kas jam darosi, savo egzistencine krize. Jeigu tas Jum tinka, tada priimkit. Bet tai butu laikina ir Jums nenaudinga dvasine prasme, psichologine taip pat. Su pinigais irgi kazkas netvarkoj, jis ne tai, kad isnaudoti nori per tai, bet kazkas cia nesvaraus. Viskas Jusu rankose. Pasirinkimas Jusu. Panasu, kad jam vidurio amziaus krize ar kas tai panasaus.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 21, 13:10)
Amariliai, turiu konkretų klausimą.... ar man šviečiasi darbo pasikeitimas ar kuriam laikui tiesiog atitrūkimas nuo darbo (pvz, dėl vis dar labai laukiamo,deja, nesėkmingai, nėštumo)? Sėdžiu šiltoj vietoj ir galvoju, ar verta apskritai mąstyti apie darbo keitimą (todėl, kad užsisėdėjau 6 metus).
Labai labai ačiū 4u.gif


Siame darbe kazkas Jusu netenkina psichologine - emocine prasme. Ir atlygis ne tas, kurio tikites ir kurio esate verta. Jeigu keiciate darba, tai galimas ilgesnis, nei norisi bedarbystes periodas, tas gali numusti motyvacija. Tai butu ilgalaikis procesas ir rezultatas kazin ar Jus tenkintu, galit nuo vilko ant meskos uzsokti. Vienintelis naujo darbo pliusas - nauji issukiai ir naujos patirtys, nauji igudziai, naujos problemos, kurias reiktu spresti. Pertrauka yra tikrai galima, bet negaliu garantuoti, kad del nestumo (nors yra i tai nurodu), gali but ir del sveikatos pablogejimo, o i sita nesigilinu, sakau, man sveikata varazint tai labai nemegstamas reikalas. Is esmes patarime yra Jums buti atidziai ir nepradeti nauju darbu kol kas, nes galimas apsigavimas.
Papildyta:
QUOTE(Lin1 @ 2015 05 21, 11:48)
klausimas regium, nors  nera labai svarbu kuri ismestu kortos, tiesiog pastebejau regium daugiau dalyvavo praeitoje temoje.

esme ta kad darbe dabar konfliktai, intrigos, klausimas ar as liksiu siame darbe , kuo viskas pasibaigs ?
is anksto Aciu atsakiusiai i man rupima klausima  4u.gif



Sveika, seniai matyta smile.gif Mes ko tais nesutarem kadaise, bet negaliu prisiminti del ko biggrin.gif

Taigi, pletkai ir intrigos veda tikrai i darbo praradima arba zemesnes pareigas, arba sumazinta atlyginima, neteisybe Jusu atzvilgiu. Darbo keitimas yra labiausiai tiketinas variantas. Valdzia Jusu atzvilgiu nusiteikusi dideliam pokyciui, ne Jusu naudai. Kaip viso sito rezultatas, tai yra kosmariska is pirmo zvilgsnio pabaiga (kur kas geriau, uz kosmara be pabaigos), laikinas sustojimas ir finansinis nepriteklius, emocinis atsiribojimas, nekokios nuotaikos. Vis tik ateis laikas ir Jus rasite kita darba, tikrai nebloga, taciau Jums reikes nepasiduoti negatyvioms mintims ir jausmams, islaikyti ryzta (nes cia pavojus ranku nuleidimo), eiti dirbti ten, kur sirdis patvirtins, kad bus gerai (nuojauta), nesikoncentruoti tik i atlyginimo dydi, tas irgi kaip kliutis perspektyvoj. Ir finale Jus pati suvaldote situacija. Viskas bus gerai, nors procesas ir nemalonus.
Atsakyti
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 05 21, 17:10)
Va kaip ciotka, ir as noreciau but visur kartu biggrin.gif

Buk gera, Amariliau, paziurek mano ta reikala su D. Pargrizo D mano, visas isimylejas. Nori but kartu. Su mama savo nori supazindint smile.gif Kas cia jam nutiko? Kas toj galvelej susisuko? Ar si karta jau gal bus viskas ciki? smile.gif Jausmai yra man? Oj kiek klausimu smile.gif



O, matai, gal Tavo atrisimas jo suveike biggrin.gif

Zo, jis pasimaste, gal dar kitu mergiociu pamate ir nutare, kad su Tavim visai saunu butu, galvoja apie Tave kaip apie ismintinga moteri. Tas jam imponuoja. Jausmuose yra entuziazmas ir atgauta pusiausvyra, taip viskas saikingai, bet i geraja puse, tiesa, viena kortike nelabai patikima, nes jin rodo, jog cia sekmes reikalas, biski toks neuztikrintas. Jusu santykius jis taipogi vertina dviprasmiskai, jam kazkaip ner aisku paciam iki galo. Nu zinai, vyrai... Moterys protingesnes biggrin.gif Dar jis kovoja su savo vidiniu vaiku, kad ans nekonkuruotu su Tavuoju (vyrai......... biggrin.gif ), ketinimuose jis nori Tau vadovaut ir reguliuot eisma, bei truputeli uzlipt ant galvos, uzkraut Tau darbu, ar tai pareigu, kurios emociskai sunkios, tai kai jam nesiseks darbe, tai atpirkimo oziu gali tapti Tu. O ten nesisekti gali, nes sitas pas ji pasamonej tupi, darbas darbas, per mazai babkiu, nu toks materializmas. Zodziu, vidines kovos. Jis nori su tuo dirbt, bet panasu, kad ne viduj, o isoriskai, nezino kaip ta daryt, tai gali ir nepavykt. Taip kad neinvestuok ten pernelyg daug vilciu, jausmu ir net pyragu ir cepelinu, taip nepersistenk. Perspektyvoj gali viskas zlugt vel del jo to materializmo, nu bet ta perspektyva gali keistis, ziurint kaip Tu elgsies, kaip jam seksis tvarkytis su savimi. Taip pernelyg neisijausk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 23, 13:40)
Siame darbe kazkas Jusu netenkina psichologine - emocine prasme. Ir atlygis ne tas, kurio tikites ir kurio esate verta. Jeigu keiciate darba, tai galimas ilgesnis, nei norisi bedarbystes periodas, tas gali numusti motyvacija. Tai butu ilgalaikis procesas ir rezultatas kazin ar Jus tenkintu, galit nuo vilko ant meskos uzsokti. Vienintelis naujo darbo pliusas - nauji issukiai ir naujos patirtys, nauji igudziai, naujos problemos, kurias reiktu spresti. Pertrauka yra tikrai galima, bet negaliu garantuoti, kad del nestumo (nors yra i tai nurodu), gali but ir del sveikatos pablogejimo, o i sita nesigilinu, sakau, man sveikata varazint tai labai nemegstamas reikalas. Is esmes patarime yra Jums buti atidziai ir nepradeti nauju darbu kol kas, nes galimas apsigavimas.
Papildyta:
Sveika, seniai matyta smile.gif Mes ko tais nesutarem kadaise, bet negaliu prisiminti del ko biggrin.gif

Taigi, pletkai ir intrigos veda tikrai i darbo praradima arba zemesnes pareigas, arba sumazinta atlyginima, neteisybe Jusu atzvilgiu. Darbo keitimas yra labiausiai tiketinas variantas. Valdzia Jusu atzvilgiu nusiteikusi dideliam pokyciui, ne Jusu naudai. Kaip viso sito rezultatas, tai yra kosmariska is pirmo zvilgsnio pabaiga (kur kas geriau, uz kosmara be pabaigos), laikinas sustojimas ir finansinis nepriteklius, emocinis atsiribojimas, nekokios nuotaikos. Vis tik ateis laikas ir Jus rasite kita darba, tikrai nebloga, taciau Jums reikes nepasiduoti negatyvioms mintims ir jausmams, islaikyti ryzta (nes cia pavojus ranku nuleidimo), eiti dirbti ten, kur sirdis patvirtins, kad bus gerai (nuojauta), nesikoncentruoti tik i atlyginimo dydi, tas irgi kaip kliutis perspektyvoj. Ir finale Jus pati suvaldote situacija. Viskas bus gerai, nors procesas ir nemalonus.




Amariliai dekui uz kortu paziurejima, bet nesupratau tai man visgi netekima dabartinio darbo rodo? ar viskas bus gerai, suvaldysiu situacija ? ax.gif
Atsakyti