Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos


Vel as su savo klausimais, man labai ydomu ar kiek pajudes mano versliuko finansiniai reikalai, jau pradejau mazais zinksneliai keliauti, aisku dar visai nedaug del to padariau, bet vistiek idomu ar jau pradesiu uzdirbti nors truputi gal per kokius 2 menesius, nes jau tuoj baigsis man ismokos. Klausimas butu kokios mano finansines perspektyvos del versliuko 4u.gif

Ir dar domina vienas klausimas, vyras irgi noretu suzinoti, ar jis pries pazinti su manim turejo vaika. Gal ir keistas mano klausimas, bet viena moteris su kuria jis buvo jam sake kad vaikas jo norejo kad jis pripazintu, bet vyras zinojo kad ji buvo dar su keliais vyrais tai nera isitikines.

Atleiskit nenoriu ikyreti, bet kaip ir visom mano klausimas man svarbus
Aciu
Atsakyti
[quote=Amariliai,2015 06 30, 15:27]

Labai labai ačiū, daug tiesos pasakėte, tiesiog palauksiu geresnių laikų, reikia ir įgūdžių, daugiau pastangų, dar kaip ir minėjote, esu kolektyve naujokė, bandau įsivažiuoti į vėžes. smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Mane domina meiles reikalai wub.gif ar artimiausiu metu nusimato koks vyriskis? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Mane pirmasyk gyvenime stipriai veikia pilnatis. Ot gyveni, tai visko patiri. o kaip jum visom?
Kristina, as Tavo klausimui kaupiuosi seniai, man tie klausimai verslo tema tai psichologiskai sunkus kazkodel. Paziuresiu kiek veliau, ner bisky laiko duotu momentu. Bet dabar netureciau ilgam dingt.

Kritike, as is ipratimo nuejau pazioplineti i Kauno bureju tema ir ten paskaiciau Jusu paskutinius parasymus, tai norejau paprasyti Jusu asmeniskai feedbacko veliau. Man butu labai gerai suzinoti, kaip susikloste, kortikes daugmaz pamenu, tai zinosiu, kur klydau, jeigu klydau. Siaip Jus labai teisi del savo gyvenimo tvarkymosi paciai. Kortos gi tik zemelapis. Uztat is Jusu ypatingai noriu suzinoti rezultatus.
Atsakyti
Labas, gal kuri galetu zvilgteleti kaip susiklostis finansai mano vadovaujamoje imoneje? Kazkoks labai sunkus periodas, tai idomu ar pageres ar viskas taip ir kris zemyn..
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 06 17, 13:28)
Merginos, kur gali pažiūrėti dėl mano darbo?  Ar matot kokius pokycius? gerus/blogus nervarbu. labai būsiu dėkinga.  4u.gif



labai prašau, perverčiau tema po atostogu ir neradau atsakymo. Būčiau dėkinga jei rastumėte laiko išmesti del manes korta. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki Amariliai, šiuo metu pradėjau draugauti su vaikinu A, nors draugaujame dar trumpai, man atrodo, kad jis apsimetinėja, galbūt tik manimi naudojasi. Norėčiau Jūsų paklausti, kokie vaikino A tikslai mano atžvilgiu, ar yra galima santykių perspektyva ?
Atsakyti
sveika, Amariliai...
labai daug nenoriu pasakoti, tik tiek, kad dukrytes tetis man grasina jos nebeatiduoti. o as dbr esu uzsienyje, bet greitu metu planuoju grysti pas dukryte. zodziu, ka sako kortos? atgausiu savo mazute ar ne? ;((( labai bijau ...
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 07 01, 12:01)
Labas rytas. Mane pirmasyk gyvenime stipriai veikia pilnatis. Ot gyveni, tai visko patiri. o kaip jum visom?

Veikia. Veikia miega-arba uzmigti sunkiai arba gerai isimiegoti. Paskutiniu metu dazniau gerai issimiegoti. Ir jautresne bunu, nervingesne.
Atsakyti
Kritike, as is ipratimo nuejau pazioplineti i Kauno bureju tema ir ten paskaiciau Jusu paskutinius parasymus, tai norejau paprasyti Jusu asmeniskai feedbacko veliau. Man butu labai gerai suzinoti, kaip susikloste, kortikes daugmaz pamenu, tai zinosiu, kur klydau, jeigu klydau. Siaip Jus labai teisi del savo gyvenimo tvarkymosi paciai. Kortos gi tik zemelapis. Uztat is Jusu ypatingai noriu suzinoti rezultatus.
[/quote]

klostosi taip,kad tas pasiulymas del darbo buvo nieko vertas. Dabar bando padeti kitas zmogus man,noreciau issirinkti is keliu variantu.pasirodo jau net keli darbo variantai yra;]] ir vat nezinau kaip cia bus,kaip pasirinkti "teisingai".....ir kas is to iseis,,,,
Atsakyti
[quote=Kritikė,2015 07 01, 21:46]
Kritike, as is ipratimo nuejau pazioplineti i Kauno bureju tema ir ten paskaiciau Jusu paskutinius parasymus, tai norejau paprasyti Jusu asmeniskai feedbacko veliau. Man butu labai gerai suzinoti, kaip susikloste, kortikes daugmaz pamenu, tai zinosiu, kur klydau, jeigu klydau. Siaip Jus labai teisi del savo gyvenimo tvarkymosi paciai. Kortos gi tik zemelapis. Uztat is Jusu ypatingai noriu suzinoti rezultatus.
[/quote]

klostosi taip,kad tas pasiulymas del darbo buvo nieko vertas. Dabar bando padeti kitas zmogus man,noreciau issirinkti is keliu variantu.pasirodo jau net keli darbo variantai yra;]] ir vat nezinau kaip cia bus,kaip pasirinkti "teisingai".....ir kas is to iseis,,,,
[/quote]


Aisku, tai darbas yra keiciamas is tiesu. Kuo vadovautis ir kuo nelabai tiket, kortu patarimus ten surasiau, kiek matesi is tu keliu kortu. Zinoma, dar ir savo proto pridet reikia, neabejoju, kad pridesite mirksiukas.gif
Atsakyti
Amariliai,zliumbimo priezastis -darbas.Labai jo norejau,gavau laikina ir ,rodos,turejau proga jame pasilikt,bet ,kaip visiska kvaile,ja nepasinaudojau.Gal galit paziuret kaip toliau klostysis darbo reikalai?O gal dar ne viskas prarasta ir su situo?

Atsakyti