Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Hedy @ 2015 06 21, 18:04)
Labas, Amariliai,

Jei galėsit, pažiūrėkit...

Ką turėčiau padaryti, kad išlipčiau iš tos duobės, kurioje esu? Nuo ko pradėti? Ką neteisingai darau?

Taip pavargau nuo visko... verysad.gif

P. S. Jaučiu, kad kažkuriuo momentu pasukau ne savo keliu. doh.gif Jei tik žinočiau, kada. Ir kuris kelias yra mano. g.gif doh.gif
Atsakyti
Labas Amariliai, aktualiausia man pastaruosius metus tema-darbas. ką galite pasakyti dėl darbo? ačiū
Atsakyti
Amariliai, paziurek kai turesi laiko. aciu
QUOTE(Makabu @ 2015 06 15, 08:47)
Laba, mano gyvenime netiketai atsirado 7 metais vyresnis vaikinas K. kolkas viskas labai grazu, Ar sie santykiai turi ateiti, ar pavyks mums?

Atsakyti
gaila,kad amariliai kazkur dinge...... unsure.gif
Atsakyti
Nieko, kai tures laiko ir jegu atsakys
Atsakyti
Laba.
Amariliai pažiūrėk man dėl reikalų su banku.
Ar pasirašyti naują susitarimą su banku?
(Kažką jie ten makliavoja su palūkanom siūlo naujus susitarimus padirašyt atseit bus geriau)
Ačiū
Atsakyti
nu prapuolus ji kazkur jau net ir neberamu darosi blink.gif
aliooooooo, Amariliai, jei tu gyva pieno puta, jei dar baliavoji tai sampano puta, bet pasirodyk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikriausiai ir Amariliai,ir reqium atostogauja,ir gerai daro,juk vasara...
O as vel atejau zliumbdama kortu patarimo .Oi kokia kvaisa esu,net sau geda prisipazint.
Atsakyti
QUOTE(Oneiga @ 2015 06 26, 20:05)
Tikriausiai ir Amariliai,ir reqium atostogauja,ir gerai daro,juk vasara...
O as vel atejau zliumbdama kortu patarimo .Oi kokia kvaisa esu,net sau geda prisipazint.

Man rods ,visos cia mes tokios,planuoji,galvoji,darai,manai,kad bus gerai,ir viskas viena diena sugriuva.Belieka tik zliubmti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 26, 13:42)
nu prapuolus ji kazkur jau net ir neberamu darosi blink.gif
aliooooooo, Amariliai, jei tu gyva pieno puta, jei dar baliavoji tai sampano puta, bet pasirodyk 4u.gif  4u.gif

mirksiukas.gif Kas nuoširdžiai nerimauja-tai jai tikrai viskss gerai o kitoms reiks susitaikyti su tuo kad esama asmeninio gyvenimo,problemų ir kaip sakoma batsiuvys dažnai basas sėdi.
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2015 06 26, 12:43)
Laba.
Amariliai pažiūrėk man dėl reikalų su banku.
Ar pasirašyti naują susitarimą su banku?
(Kažką jie ten makliavoja su palūkanom siūlo naujus susitarimus padirašyt atseit bus geriau)
Ačiū


Sveikute. Tokie klausimai nera kortu kompetencijoj, todel as neatsakau uz rezultatus, jeigu aklai vadovausies tuo, ka pasakysiu. Pziurejau tendencijas: jeigu priimi ju pasiulyma, Taves laukia beda ir apgavyste, jeigu nepriimi, daug nerimo, bet finansiskai tikrai palankiau, patarime krenta valdyt emocijas, kliautis protu ir atsiribot nuo to, ka jauti esant negero, kirst nesamone, kuri tave gali ivest i negerus dalykus finansine prasme. "Jauti" - turiu minty intuicija, bet ne emocijas, tai skiriasi ir Tu ta puikiai zinai.

QUOTE(elvega @ 2015 06 26, 13:42)
nu prapuolus ji kazkur jau net ir neberamu darosi blink.gif
aliooooooo, Amariliai, jei tu gyva pieno puta, jei dar baliavoji tai sampano puta, bet pasirodyk 4u.gif  4u.gif


Mineralkes puta, pieno negeriu, prastai ji virskina, as gyva, viskas yr gerai biggrin.gif Laiko tikrai neturiu daug, turejau visokiu ispudziu ir ivykiu, dar as nuo ju geraja prasme neatsigavau, kadangi esu bais emocionali ir vis dar su tuo nesusidoroju, tai sitas man trukdo dirbt, plius siauteja mano vandenis ir siauteja ta prasme, kad jis siejasi su Uranu, tai yra, visokiu nuotykiu ir virsmu bei netiketumu planetike, taigi, viskas neprognozuojama. Bandau susiimti biggrin.gif Bet nezinau, kur busiu rytoj. Nuosirdziai nezinau, ypac kad mergiotes ner namie, uzsieny su tevu.

QUOTE(Oneiga @ 2015 06 26, 20:05)
Tikriausiai ir Amariliai,ir reqium atostogauja,ir gerai daro,juk vasara...
O as vel atejau zliumbdama kortu patarimo .Oi kokia kvaisa esu,net sau geda prisipazint.


Njum rasyk, kokio pobudzio zliumbimo priezastis, galim bandyt ziuret trumpai. Klausimu like daug, per daug, tai net neturiu iliuziju i visus tuoj pat atsakyt, juolab privatas... Meldziuosi, kad manes niekas neprakeiktu, viska visom padarysiu ir kur jau per ziauriai veluosiu, tai uogienes arba grybu sloikus imsiu vietoj babkiu del to velavimo, nors ai... zinot gi mane vis tiek visos. As taip stengiuosi, o taip sunku disciplinuotis biggrin.gif Visa laime, kad dievinu sita uzsiemima, antraip... nepratesiu cool.gif

QUOTE(Andro @ 2015 06 27, 09:26)
mirksiukas.gif Kas nuoširdžiai nerimauja-tai jai tikrai viskss gerai o kitoms reiks susitaikyti su tuo kad esama asmeninio gyvenimo,problemų ir kaip sakoma batsiuvys dažnai basas sėdi.


Ne problemos, tiesiog per daug ispudziu. Asmeninis gyvenimas suintensyvejo.

Tai kas tikrai jau yra shik...j ir tikrai beda, i kuria gali atsakyt kelios kortos cia temoj, tai mikliai pakelkit klausimukus, bandysiu, kol ramiai bunu vienoj vietoj. Kaime ir su internetu. Beje, neimkit Bites i kaimus. Paemem bites interneta trim dienom isbandyt, nu tai kaip pmsas tam rysiui, nors sitas butent kompas net mano pensininkam skirta, spec suletinta mezona veze kaip bitute, o cia ties youtube egzistenciniai klausimai atsistoja tai Bitei. Cia gi ne skyle kokia, kur nieks nieko nepagauna, pernai omnitelis vaziavo super. Radijas be antenos veikia. Paskui namie mano mezonas vaziavo liuks. Tikrai ne kompo problema. Tai mesim ta bite, netikus meiluze, cielka kokia tai, nedreksta jai visai. Rasyt galiu, bet uzeis va istericka ir reiks laukt, kol pasitenkins transcendentiniu budu biggrin.gif Zo, nuotaika labai gera biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, esu pasimetus.. doh.gif Turiu darbą, bet nežinau, kažkas netaip, jaučiu, kad per didelis krūvis, ar pati kažko nesugebu, tad pradedu galvoti, gal bandyti ieškoti kito, o gal visgi pasikeis darbe padėtis, gal pagerės situacija. Gal galite pažiūrėti, kaip bus toliau, ačiū 4u.gif
Atsakyti