Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 17, 11:09)
Mineralinis su aukso dulkėm gal  biggrin.gif  biggrin.gif


kazin. ten "dejau ant visko" ingredientu buvo prideta ir plius agresijos. gal dar energetiniu prisitvojo, nes nuo tu pikta pasidaro. jai gi viska parduoda, vyresne atrodo, nei yra.

Keila, as irgi zaviuosi savo seserimi. Ir zinai, buvo toks dalykas, kad mes buvom susipjovusios del paveldeto turto dalybu. Normaliai sociume zmones tokiais atvejais lieka priesais visam gyvenimui. Du metus as masciau apie tai ir ji savo ruoztu maste. Kai gime antras sunus jai, tadien mum abiem atejo galutinis nusvitimas tuo klausimu, susitikom ir bliovem apsikabinusios, is to ilgesio ir apgailestavimo, kad del tokiu nesamoniu praradom du metus. Sutarem daugiau niekada nesipliekti del tokiu dalyku. Stebisi visi pazistami, man sako, kaip tu jai galejai atleisti. Ot galejau. Kada tai cia pries pora savaiciu jin skaiciavo zmones, kurie ja palaikytu bet kokiu atveju, kas benutiktu. Ir suskaiciavo mane viena. O man nuo to pasidare liudna.
Atsakyti
Merginos, kur gali pažiūrėti dėl mano darbo? Ar matot kokius pokycius? gerus/blogus nervarbu. labai būsiu dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Amariliai, norėčiau paklausti Jūsų dėl savo brolio. Jam jau kurį laiką nelabai sekasi su darbais. Oficialaus darbo jau senokai neturi. Dabar dar ir draugė pastojo, o darbų irgi ne prūdai. Kas jam nusimato, kokios perspektyvos? Ar artimiausiu metu numsimato koks nors stabilesnis darbas, su ilgalaike perspektyva?

Iš anksto dėkinga už atsakymą..
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 09:33)
O zinai toki E. P. is Kauno? Jis apie akmenis ir mineralus domisi stipriai ir daug ten zino.

Ne, nežinau, o kas jis toks? šiaip esant progai aplankau kokį seminarą, susirandu bendraminčių, namie irgi visus kampus apkarsčius akmenim, mano ir profesija su mineralais daug bendro turi, tai čia viskas viename ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 08:33)
Taip, pokytis Jums yra reikalingas. Ten, kur esate, man rodo taip, kad nesiseka, su pinigais problemos, su zmonemis aplinkiniais, su emocijomis negerai. .Ir tas niekur neveda. Delionej patarimo korta sako daryti pokyti  butent.
Variantas salies keitimo atrodo kur kas geriau, atrodo, Jus jau pasiruosusi tam ir nusiteikusi, tas pradinis ryztas yra ir pradzios kortikes geros. Gali buti vienatves periodas, kaip kliutis ant kelio gali pasimaisyti netike santykiai arba apgavyste, tai patarime delionej del sito krenta tiesiogiai kita salis, o papildomai - rizikuoti protingai, apsisprendimus daryti irgi apgalvotus, ne kitu zmoniu zodziais, o darbais tikekite, tada viskas tvarkoj. Smulkus nemalonumai tik, palyginus su likimu ten, kur esate.


bigsmile.gif aciuuuu labaiiii
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 10:04)
Taks, Stirlicai. Tavo teisingai pasirinkta kryptis (cia kokias tai kazkurios rusies bliadstvas naikini is saves, ania? ne sex turiu minty), dabar yra puiki pradzia, o tas jau puse darbo. Perspektyva trim menesiam tokia, kad Taves laukia issukis. Aplinka Taves nepalaikys, pati gali biskely perdegti ar tai nuleisti rankas del pirmu kliuciu, bet nedaryk sito, neapgaudinek saves, neuzsimerk samoningai, i realia padeti turi placiai atmerktomis akimis ziuret. Ziaurumo savo atzvilgiu nesiimk, ten kokiu tai sankciju - nea, bet zinok, kad kova laukia, su kuo ten bekovotum. Galimybes Tavy ivykdyti plana yra, jos kantrume, darbstume toj srity, atkaklume, gali padeti suvaldyti pati. Is isores antroj delionej irgi sukrito trukdziai ir koks tai stumtelejimas i apatija ir ranku nuleidima (gali pinigu pritrukt, ar kazko materialaus, kas reikalinga Tau sitame projekte), tas pats kliuciu ruoze - niekas nepalaikys Taves, tik Tu save. Nepulk i nevilti, jei kuriuo tai momentu bus fail. Kelkis ir eik i prieki. Ryztas, valia, Tavo vidine jega, kuria turi, sitas Tau yra priemone pasiekti tikslo. Ziek sveikata ir nepulk apatijon. Entuziazma savo vertink irgi blaiviai, zinai, kad viskas sinusoide vyksta, aukstyn, zemyn, nepriklausyk nuo to. Papildomo patarimo Tau kortos dvi pacios is kalades iskrito. Viena sako vadovaukis savo pacios ismintimi ir gyvenimiska patirtimi, antroji sako - jokiu isteriku, kas benutiktu, net nesekmes momentu, jausmai ir emocijos cia neturi dalyvaut. Visumoj rezultatas teigiamas. Ar F reiskia freedom? biggrin.gif


aciu Tau Amariliai , ir ypac uz galutini teigiama rezultata yahoo.gif victory.gif aciuks.gif aciuks.gif assa.gif
zinau, kad lengva nebus, ir Tavo patarimai labai labai 4u.gif 4u.gif
jooo, visokiu bliadstvu pas mane pilna, galiu padovanot , kad tik paimtu doh.gif pagal horoskopa esu Saulys, tad pusiau zmogus pusiau arklys biggrin.gif sugebu ne tik ant grebliu uzlipti, bet ir po uodega kaktusa koki pasikist, zodziu nelengva man su savim.

o F reiskia Feniksas biggrin.gif biggrin.gif tik nesijuok garsiai blush2.gif cia zinai, vstrechniom starinoj nazyvajetsa mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 11:46)
.......... Perlepinau, blyn. As po tokio pragaro negaliu nieko burt niekam. Dabar dar miega, koks mielas padarelis  wub.gif

kai myli, tai ir lepini. o kaip gi kitaip. Net nepajusi kaip uzaugs, isbegs i savo gyvenima tas mielas padarelis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 17, 13:46)
aciu Tau Amariliai , ir ypac uz galutini teigiama rezultata  yahoo.gif  victory.gif  aciuks.gif  aciuks.gif  assa.gif
zinau, kad lengva nebus, ir Tavo patarimai labai labai  4u.gif  4u.gif
jooo, visokiu bliadstvu pas mane pilna, galiu padovanot , kad tik paimtu doh.gif pagal horoskopa esu Saulys, tad pusiau zmogus pusiau arklys  biggrin.gif  sugebu ne tik ant grebliu uzlipti, bet ir po uodega kaktusa koki pasikist, zodziu nelengva man su savim.

o F reiskia Feniksas  biggrin.gif  biggrin.gif tik nesijuok garsiai  blush2.gif cia zinai, vstrechniom starinoj nazyvajetsa  mirksiukas.gif
Papildyta:

kai myli, tai ir lepini. o kaip gi kitaip.  Net nepajusi kaip uzaugs,  isbegs i savo gyvenima tas mielas padarelis.  wub.gif



Neimsiu bliadstvu, pati sociai turiu biggrin.gif As anksciau nesusidurdavau su sauliais, tik pusbroli sauli turiu, tai tas yra neperkandama asmenybe, bet patikimas bernas. na ir dabar matyt kas tai many pasikeite, tai sauliu daugeja aplink ir as su jais draugauju biggrin.gif Man toks atradimas tie sauliai biggrin.gif O mielas padarelis lyg niekur nieko toliau sau reikalauja pinigu, vel geriausio draugo gimtadienis. Ignoruoju. Pripirkau kruopu akcijiniu ir neverdu nieko. Apsimeta lyg nieko cia nebuvo ir nepatenkinta ignoru. Nu man svarbu, kad pragaro vel naturoj nesukeltu, jeigu sito nepadaro, tai vaidinu buda ir viskas ok.

Feniksas labai gerai biggrin.gif Man yr kolege sakiusi, kad as esu sitas vat padaras ir Teismo arkanas. Nes vis veidu i purva periodiskai, bet keliuosi, nusiprausiu ir toliau varau biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, atsiprašau, kad aš apie ta pati, bet nieko nebe suprantu, kažkada Jūsų klausiau apie vaikiną G ir perspektyvas, aš jo niekaip nesuprantu,tai rodo dėmesį tai jau nebe ir taip jau antrą kartą. Tiesiog atrodo, kad dabar iniciatyvą jau aš rodau,ir atrodo kad aš jam visai neberupiu, ar čia tas laikinas išsiskyrimas kurį minėjote ? ar tiesiog viskas baigta ?
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 09:44)
Dabar yra tinkamas momentas priimti kardinalius sprendimus. Tik kazkaip is anksto pasirupink darbu ten. Su finansais gali ten tureti rimtu problemu, imkis prevencijos. Tavo intuicija veikia, ja vadovaukis, bet salia protas irgi turi dirbt. Meiles reikalai banguojantys, tai gerai, tai blogai. Emocine bukle nusimato irgi padori, na, bus to liudesio, bet sveiko, ne patologisko. Neisijausk i negatyvias emocijas, jei kas nesiseks, ypac su darbais. Vyriskis Tavo atvaziavima priima kaip issuki ir ruosiasi daugiau dirbt, art, kad islaikyt Tave, jis mato realia situacija, masto pragmatiskai. A ner linkes vadovaut ir kontroliuot viska? Jis man matosi, kaip valdovas su karuna, gali prispausti Tave momentais su kontrole ir reikalavimais, tokia natura atrodo is kortu. Galit susipliekti taip, kad is nevilties i ta momenta gali paluzt ir grizt. Bet jei sugebesi islaviruot, nieko blogo nematau. Toli i prieki neziuriu, kelis menesius.

Labai aciu Amariliai,tiesa sakai,jis nori pavadovaut,bando?bet zino,kad nenusileisiu.Zinodamas mano sveikatos galimybes jis spaudzia mane ant mokslu pirma.As tik vieno bijau ,del savo jautrios nervu sistemos,vat kaip tu sakai ?del nesekmes tuoj negatyvios emocijos.Nezinau kaip suaiimti ir tam nepasiduoti.
Atsakyti
Sveiki. Su vyru kartu nebegyvename. Idomu kaip toliau klostysis mano meiles reikalai? Ar nusimato koks vyriskis, santykiai ir pan.? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Amariliai, dekui jums uz atsakyma ir jusu laika .
Atsakyti
Sveiki.Gal galetumete paziureti ir atsakyti i mano klausima? Su vyru esame issiskyre 4 metai,dabar pradejome daugiau bendrauti,jis rodo man demesy,graziai ir meiliai elgesi,sako kad esu jam reikalinga,kad vis dar mane myli. As nezinau ka daryti,ar tiketi jo zodziais,ar jis nuosirdus? Ir ar verta vel buti kartu,ar turime mes bendra ateiti,ir kokia ji butu?
Is anksto dekoju uz Jusu atsakyma:-)
Atsakyti