Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(*Keila* @ 2015 06 16, 18:04)
man panasiai, tik, kad nieko nereik numest, pasak kitu, priaugti reik  biggrin.gif apskritai pamirstu, kad reik pavalgyt. ir is tikruju ilsiuosi nuo bliudais gaminimo  biggrin.gif net prisiminti nenoriu. Jauciu jei mazosios nebutu, isvis saldytuve pele butu pasikorusi.
Taigis ant senatves sugalvojau sortu nusipirkti, i vienus 36 d, i kitus 34 d. ilendu. Nusipirkt nusipirkau, tik nzn ar iseisiu i gatves  biggrin.gif
Va, kai isvyksiu i kelione prisivalgysiu picu ir makaronu, musiet svoris padides  rolleyes.gif


nu nu. mano paaugle ju i 34 nebeilenda. O sesuo, mano ugio, 34 nesioja. Valgo kaip trys diedai, jokiu ten svoriu pas ja nesikaupia. Kai pasake susitikus, kad priaugo pagaliau 6kg, tai irgi juokas sueme, nes jai tie 6kg turbut ant smegenu susidare, kitur nematyt, intensyviai ir sekmingai antra aukstaji baigineja ir ne siaip ka, o teise. Ir bais apgaulingai atrodo biggrin.gif Nes issipuosus, issidazius, tokia gryn fyfacka, o mokosi geriausiai is visu neakivaizdininku, su jais nesitusina, bega namo pas seima, ir tie ja keistuole del to laiko, o niekas nenutuokia is kokio skurdo jin isbridus ir is kokiu tragediju, ir po pirmojo vyro kas daresi ir tebesidaro su paskolom, kuriu ana akyse nebuvo macius... Skaito daug, mokosi, aria, mazi vaikai, diedas, intelektuali, issilavinusi, o vaizdas fyfos biggrin.gif Ja vis kas nors barakuda palaiko biggrin.gif Pas mane dabar tarp 42 ir 44 dydis ir labai sunku, nes vienas gali but per didelis, kitas per mazas. Nu ir dekis kur nori. As noriu, kaip smetanskos ponios, savo siuveja tureti. Pranesu Visatai apie sita nora. Gera siuveja ir babkiu ant jos biggrin.gif Nu kokia nors Chanel biggrin.gif

QUOTE(Nura @ 2015 06 16, 19:18)
Dėkui labai, žiauriai įdomu paskaityt tokius dalykus 4u.gif Minties būti tarologe tikrai neturiu, šiaip domiuosi dėl akiračio praplėtimo, įdomu ta ezoterika, mistika. Šiaip labiau polinkį mineralams, akmenims turiu smile.gif


O zinai toki E. P. is Kauno? Jis apie akmenis ir mineralus domisi stipriai ir daug ten zino.
Papildyta:
QUOTE(Christina @ 2015 06 15, 21:27)


Taip, pokytis Jums yra reikalingas. Ten, kur esate, man rodo taip, kad nesiseka, su pinigais problemos, su zmonemis aplinkiniais, su emocijomis negerai. .Ir tas niekur neveda. Delionej patarimo korta sako daryti pokyti butent.
Variantas salies keitimo atrodo kur kas geriau, atrodo, Jus jau pasiruosusi tam ir nusiteikusi, tas pradinis ryztas yra ir pradzios kortikes geros. Gali buti vienatves periodas, kaip kliutis ant kelio gali pasimaisyti netike santykiai arba apgavyste, tai patarime delionej del sito krenta tiesiogiai kita salis, o papildomai - rizikuoti protingai, apsisprendimus daryti irgi apgalvotus, ne kitu zmoniu zodziais, o darbais tikekite, tada viskas tvarkoj. Smulkus nemalonumai tik, palyginus su likimu ten, kur esate.
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 16, 15:52)
Oi, sorry, tikrai kazkaip pilstelejau is tuscio i kiaura klausdama... Norejau paklausti, ar artimiausiu metu sviecia koki kandidata rimta sutikt (pusmecio begyje bent jau). Nes po ekso tai nieko ir nepasirode (isskyrus kazkada mineta uzsienieti trumpai, bet isvaziavo ir jokiu rysiu, tai cia net nesigilinu).

P.S. Beje, nezinau tik ar mane pameni is privato, bet rasei dar ziema, kad matei kazkokiu bandymu susieit vel su eks. As jau buvau palaidojus viska, ir cia pries koki menesi eksas pradejo vizgint uodega. Ir pakankamai energingai, bet "per aplinkui", su visokiom uzuominom (kadangi pazistu kaip nulupta, tai supratau, kad butu neatsisakes grizt guolin ir lapnot cėpakus mano vel, skundes, kad bais sunku vienam viska spet  biggrin.gif ). Cia dar vienas dalykas ka kalbejai tada, kad jam reik tiesiog moters, valytojos, tvarkytojos, gamintojos, seksuotojos. Nebesiryzau vel ton pacion balon lipt. Nebenoriu but mama suaugusiam diedui.


Amariliai, ar gerai dabar klausimas suformuluotas?
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 16, 19:46)
nu va sitas buvo  Amariliai, jei rasi laiko paziurek kas laukia triju menesiu laikotarpyje mano projekto pavadinimu  F . Jis pradetas birzelio 1, intensyvioji dalis turetu testis iki Nauju metu. Pakolkas viskas einasi puikiai. Cia ne darbe, o mano asmeniniam gyvenime sitas reikals vyksta    
ir neslepk nieko, ka pamatysi ta ir sakyk   

zodziu keiciu savo asmeniniam gyvenime kai kuriuos iprocius ir nuostatas, su tikslu iseiti is dabartines savo  diskomforto zonos. Yra tokia  verysad.gif
Cia butu panasu i kokios tai dietos laikymasi ar abstinencija, kaip pvz.  zodziu samoningai darbuojuos  del geresnes perpektyvos.
tai vat ir rupi man kaip seksis tam mano planui chuliganui  smile.gif

nu bet parasiau tai kaip koks Stirlicas  biggrin.gif  doh.gif


Taks, Stirlicai. Tavo teisingai pasirinkta kryptis (cia kokias tai kazkurios rusies bliadstvas naikini is saves, ania? ne sex turiu minty), dabar yra puiki pradzia, o tas jau puse darbo. Perspektyva trim menesiam tokia, kad Taves laukia issukis. Aplinka Taves nepalaikys, pati gali biskely perdegti ar tai nuleisti rankas del pirmu kliuciu, bet nedaryk sito, neapgaudinek saves, neuzsimerk samoningai, i realia padeti turi placiai atmerktomis akimis ziuret. Ziaurumo savo atzvilgiu nesiimk, ten kokiu tai sankciju - nea, bet zinok, kad kova laukia, su kuo ten bekovotum. Galimybes Tavy ivykdyti plana yra, jos kantrume, darbstume toj srity, atkaklume, gali padeti suvaldyti pati. Is isores antroj delionej irgi sukrito trukdziai ir koks tai stumtelejimas i apatija ir ranku nuleidima (gali pinigu pritrukt, ar kazko materialaus, kas reikalinga Tau sitame projekte), tas pats kliuciu ruoze - niekas nepalaikys Taves, tik Tu save. Nepulk i nevilti, jei kuriuo tai momentu bus fail. Kelkis ir eik i prieki. Ryztas, valia, Tavo vidine jega, kuria turi, sitas Tau yra priemone pasiekti tikslo. Ziek sveikata ir nepulk apatijon. Entuziazma savo vertink irgi blaiviai, zinai, kad viskas sinusoide vyksta, aukstyn, zemyn, nepriklausyk nuo to. Papildomo patarimo Tau kortos dvi pacios is kalades iskrito. Viena sako vadovaukis savo pacios ismintimi ir gyvenimiska patirtimi, antroji sako - jokiu isteriku, kas benutiktu, net nesekmes momentu, jausmai ir emocijos cia neturi dalyvaut. Visumoj rezultatas teigiamas. Ar F reiskia freedom? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 17, 08:46)
Amariliai, ar gerai dabar klausimas suformuluotas?


Jop, gerai dabar. Neatsimenu nieko is privato, bet buvo kazkas, kas man nauju metu proga palinkejo patobuleti ir as isiutau, a ne Tu ten buvai kartais? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 17 birželio 2015 - 09:06
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 09:04)
Papildyta:
Jop, gerai dabar. Neatsimenu nieko is privato, bet buvo kazkas, kas man nauju metu proga palinkejo patobuleti ir as isiutau, a ne Tu ten buvai kartais? biggrin.gif


Ne, tikrai ne as biggrin.gif Jei jau taip buciau pasiulius, tai daugiau nedrisciau rasyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 17, 09:11)
Ne, tikrai ne as  biggrin.gif Jei jau taip buciau pasiulius, tai daugiau nedrisciau rasyt  lotuliukas.gif


Cha biggrin.gif Nu ten jo, toks buvo palinkejimas, as kulturingai meginau atsakyt, bet siutas vis tiek virsu paeme biggrin.gif Ai dzin, kuri pasiule, ta irgi gali rasyt ir klaust, priklausomai nuo siuto lygmens biggrin.gif As atlaidi biggrin.gif Turiu tokia but, nes man irgi reik atleist visokius velavimus ir disciplinos stoka biggrin.gif

Dieve, kaip gera, kai palikuone miega wub.gif Tokia grazi, miela, jauki, jokio emocinio smurto pries mane, awww wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 09:30)
Ai dzin, kuri pasiule, ta irgi gali rasyt ir klaust, priklausomai nuo siuto lygmens biggrin.gif As atlaidi biggrin.gif


thumbup.gif

gal galesi uzmest aki bent trumpai i mano klausima. Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sondratinna: 17 birželio 2015 - 09:36
QUOTE(Kates namai @ 2015 06 16, 17:42)
Pareinu ir as su savo klausimu Amariliai 4u.gif
Sveikos,nebespeju gaudyt ,kiek daug cia priplepeta.Amariliai,ar besi gyva :)jei turi laiko ir noro gal galetum man paziuret kortas.Po ilgu svarstymu ,vis del to nusprendziau vykti i kita sali,pas savo meile.Ir noriu ,ir bijau,ir neramu,nors jau esu ten buvusi.Tiesiog susirgau ir teko ilgai poilsiauti.Jauciausi blogai o ypac emociskai ,neberadau sau vietos.Ta mintis kad  vis delto reikia vaziuoti,atejo staiga.Daug kartu vydavau salin,prisigalvodavau visokiu priezasciu,kodel nedaryt,bet sykart atrodo net palengvejo,lyg buciau radusi teisinga sprendima.Amariliai,jei gali paziurek ,kaip man ten seksis,ar geras tas mano sprendimas.Yra mat cia tokiu kir man i ausis zyzia ,ant sazines lipa det to mano sprendimo.Norisi ramybes...Aciu.



Dabar yra tinkamas momentas priimti kardinalius sprendimus. Tik kazkaip is anksto pasirupink darbu ten. Su finansais gali ten tureti rimtu problemu, imkis prevencijos. Tavo intuicija veikia, ja vadovaukis, bet salia protas irgi turi dirbt. Meiles reikalai banguojantys, tai gerai, tai blogai. Emocine bukle nusimato irgi padori, na, bus to liudesio, bet sveiko, ne patologisko. Neisijausk i negatyvias emocijas, jei kas nesiseks, ypac su darbais. Vyriskis Tavo atvaziavima priima kaip issuki ir ruosiasi daugiau dirbt, art, kad islaikyt Tave, jis mato realia situacija, masto pragmatiskai. A ner linkes vadovaut ir kontroliuot viska? Jis man matosi, kaip valdovas su karuna, gali prispausti Tave momentais su kontrole ir reikalavimais, tokia natura atrodo is kortu. Galit susipliekti taip, kad is nevilties i ta momenta gali paluzt ir grizt. Bet jei sugebesi islaviruot, nieko blogo nematau. Toli i prieki neziuriu, kelis menesius.
Atsakyti
QUOTE(NY @ 2015 06 16, 20:46)
Klausimas vis dar aktualus. Netgi labai.


Jums trukdo emocionalumas. Dirbate despotui ir Jusu pastangos nera adekvaciai vertinamos. Todel emocijos ima virsu, Jus nusivylusi ir ta jaucia kiti potencialus darbdaviai. Arba ismokite sita nuslepti meistriskai, arba naudokite butent emocini intelekta kompromisu suradimui, nes cia kita emocionalumo puse, kuri Jums gali padeti. Siuo metu tiesiog dirbkite savo darbus mechaniskai, vienas tu darbu yra susirasti nauja, tai darbai ir darbiniai reikalai, TIK darbas, kaip sako Elvega. Kazkas is salies Jums pades paieskose, tik nepraziopsokite paduoto sanso. Buvo progu, kurias jau praleidote, bus ju dar, pastebekite. Kaip tarpinis tikslas yra koncentracija ne i pinigus, bet i pati darbo procesa, tiek cia, tiek naujame. Pinigai ateis veliau. Delsimas taipogi Jums trukdo. Gali tekti kelti kvalifikacija, kursai kokie ar pan.
Dabar paziuresiu laika, bet laiku netikekite sventai. Pamenat gal, buvo Wejuske cia tokia, jai kortos rode metus laiko darbui susirasti. Bet anaiptol, ji atkakliai sieke savo ir dabar dirba, neturi net kada cia prasinest apie save, nors bendravom daug.
Taigi, laikas yra 4 menesiai.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 09:33)
nu nu. mano paaugle ju i 34 nebeilenda. O sesuo, mano ugio, 34 nesioja. Valgo kaip trys diedai, jokiu ten svoriu pas ja nesikaupia. Kai pasake susitikus, kad priaugo pagaliau 6kg, tai irgi juokas sueme, nes jai tie 6kg turbut ant smegenu susidare, kitur nematyt, intensyviai ir sekmingai antra aukstaji baigineja ir ne siaip ka, o  teise. Ir bais apgaulingai atrodo biggrin.gif Nes issipuosus, issidazius, tokia gryn fyfacka, o mokosi geriausiai is visu neakivaizdininku, su jais nesitusina, bega namo pas seima, ir tie ja keistuole del to laiko, o niekas nenutuokia is kokio skurdo jin isbridus ir is kokiu tragediju, ir po pirmojo vyro kas daresi ir tebesidaro su paskolom, kuriu ana akyse nebuvo macius... Skaito daug, mokosi, aria, mazi vaikai, diedas, intelektuali, issilavinusi, o vaizdas fyfos biggrin.gif Ja vis kas nors barakuda palaiko biggrin.gif Pas mane dabar tarp 42 ir 44 dydis ir labai sunku, nes vienas gali but per didelis, kitas per mazas. Nu ir dekis kur nori. As noriu, kaip smetanskos ponios, savo siuveja tureti. Pranesu Visatai apie sita nora. Gera siuveja ir babkiu ant jos biggrin.gif Nu kokia nors Chanel biggrin.gif
O zinai toki E. P. is Kauno? Jis apie akmenis ir mineralus domisi stipriai ir daug ten zino.


Saunuole jusu sesuo, zaviuosi tokiais zmonemis 4u.gif Kaip kartais ivaizdis buna apgaulingas, panasiai ir su manimi yra doh.gif apibudina vienaip, o yra is tikruju kitaip. Na priaugti as noreciau, tik kad pirma detusi ant papu, ir tikriausiai visi kg biggrin.gif man eitu i kuna jei valgyciau be proto daug, tik problema tame, kad pamirstu otki reikala, ypac vasara, bet tai aisku atsiliepia organizmui, ngams, ragams, plaukams biggrin.gif
Siuveja butu gerai tureti bigsmile.gif tai jums reiktu 43 dydzio, man kartais irgi taip svyruoja tarp 36-38, ir kartais sunku issirinkti, vieni per dideli, kiti spaudzia, tai geriausiai pirktis aptemptus rubus, kurie graziai priglunda. va siandien viena suknele 36 d. uzsidejau pasiziureti kaip atrodo. Alia paciai atrodau liesa kaip nendre su ja, nors realiai nesu ta kudena vsko normaliai. mama pamatytu su ja, aparpuoli gautu. Sakytu tik nosis is taves ir beliko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 06 16, 17:02)
Vysiu jei atsiras pats.. Jis dabar toks pyktas ant manes, isivaizduoju kokios ten kortikes baisios galejo iskrist biggrin.gif

Aciu Amariliau sirdingai uz atsakima! wink.gif man labai jo reikejo! Na ka, lieka tik prareget  lotuliukas.gif

Oj, nesinori ikiret, bet bando grizt pas mane mano buves, su kuriuo buvau pries D. Jis Z. Su juo buvo rimti santykiai. Gyvenom kartu net. Kokie jo jausmai ir planai mano atzvilgiu? Lyg ir pasikeites atrodo. Ilgai kapstesi savyje.. net jogos kursus lanke..


Zinai, kur tai buvau radusi tokius juokelius, kokie zodiako zenklai kokiu budu lipa ant to pacio greblio. Bet gaila, neprisimenu, prisimenu tik savo, kad vandenis lipa tik ant to greblio, kuris jam patinka biggrin.gif
Tai va, kad jau svarstai apie lipima ant greblio, tai pranesu: cia ne joga jam nusviete sitaip, o tas nemokamu cipaku ir siltos lovos poreikis beigi vienatve prispaude, nes "niekas jo nesupranta". Jausmai jo yra priesingi meilei, cia tik dabar rodo iniciatyva, ji trumpalaike ir visai nerimta. Laiko Tave kvaila (sorry), nori isiverzt pas Tave ir sedet patogiai, jausmuose tikruose yra agresija, ketinimuose - sudauzyt Tau sirdi, jeigu "atras tikraja miailia", perspektyvoj kitos bobos, Tau kosmarelis ir Velnias, net apverstas biggrin.gif

QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 17, 09:36)
thumbup.gif

gal galesi uzmest aki bent trumpai i mano klausima. Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Uzmesiu. Dabar issisemiau, tai turiu paluket, private ten dar darosi visko. Vakar taip ir nepailsejau, ir apie pragara ir roju nepaziurejau, nors susiradau, nes tik pradejo apie pragara, atejo merga ir padare pragara naturoj. Tipo mirsta ir reikia smectos. Grynu pinigu ner, korteles as jai nebeduodu po uzvakar mineralinio, kuris kainavo 20 euru. Tai turejau pati, isgerusi uzpakajoncu, kad uzmigt, keltis ir vaziuoti i artimiausia maxe tos smectos, nes kitaip as bloga motina ir ja nesirupinu, asaru pakalne, isjunge man ta laida, pfg, kad su numustu spaudimu as alpstu prekybcentriuose, viskas pfg. Sakau issikviesk greitaja, jeigu mirsti, nes normaliai nuo vakar turejo likti babkiu ne tik ant smectos, bet ant visko. Galejau uz tuos jau verciau adekvacius dzinsus nusipirkt, kuriu tikrai reik. Ne, as turiu keltis ir vaziuot. Ir svarbiausia, grizau su smecta ir mineralke, tai jos jau nebereikejo, tuoj ismove kieman. Mineralke isgeriau pati. Kaip ir jos papildus su eziuole. Perlepinau, blyn. As po tokio pragaro negaliu nieko burt niekam. Dabar dar miega, koks mielas padarelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 11:46)
Zinai, kur tai buvau radusi tokius juokelius, kokie zodiako zenklai kokiu budu lipa ant to pacio greblio. Bet gaila, neprisimenu, prisimenu tik savo, kad vandenis lipa tik ant to greblio, kuris jam patinka biggrin.gif
Tai va, kad jau svarstai apie lipima ant greblio, tai pranesu: cia ne joga jam nusviete sitaip, o tas nemokamu cipaku ir siltos lovos poreikis beigi vienatve prispaude, nes "niekas jo nesupranta". Jausmai jo yra priesingi meilei, cia tik dabar rodo iniciatyva, ji trumpalaike ir visai nerimta. Laiko Tave kvaila (sorry), nori isiverzt pas Tave ir sedet patogiai, jausmuose tikruose yra agresija, ketinimuose - sudauzyt Tau sirdi, jeigu "atras tikraja miailia", perspektyvoj kitos bobos, Tau kosmarelis ir Velnias, net apverstas biggrin.gif


Jooo, irgi skaiciau kazkada tik nepamenu savuju grebliu.. smile.gif


Blyyyn, nu kas cia darosi.. Lengva mane apgaut, visiskai nebesuprantu zmoniu. Kiek tu grebliu bebutu, visvien uzlipu ir gaunu kakton. Uzburtas ratas.......

Aciu Amariliau uz atsakima ir uz ispejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 17, 10:46)
korteles as jai nebeduodu po uzvakar mineralinio, kuris kainavo 20 euru.


Mineralinis su aukso dulkėm gal biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti