Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Ot žiopla aš, ačiū biggrin.gif o dvaro kortos, tai čia tos lazdų, taurių damos ar tos imperatorės? g.gif

Orchidėjus Grigaitis lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 16, 15:42)
Jeigu gali, tai kaip nors susiaurink klausima. Nes ziureti tokius dalykus, kaip vienatves analize ir meiles reikalus metams i prieki yra tikrai didelis ir sunkus darbas, cia nepasakys kelios kortos. Temoj sito nedarau. Tai jei nenori/negali i privata, tai susiaurink kaip nors klausimuka.


Oi, sorry, tikrai kazkaip pilstelejau is tuscio i kiaura klausdama... Norejau paklausti, ar artimiausiu metu sviecia koki kandidata rimta sutikt (pusmecio begyje bent jau). Nes po ekso tai nieko ir nepasirode (isskyrus kazkada mineta uzsienieti trumpai, bet isvaziavo ir jokiu rysiu, tai cia net nesigilinu).

P.S. Beje, nezinau tik ar mane pameni is privato, bet rasei dar ziema, kad matei kazkokiu bandymu susieit vel su eks. As jau buvau palaidojus viska, ir cia pries koki menesi eksas pradejo vizgint uodega. Ir pakankamai energingai, bet "per aplinkui", su visokiom uzuominom (kadangi pazistu kaip nulupta, tai supratau, kad butu neatsisakes grizt guolin ir lapnot cėpakus mano vel, skundes, kad bais sunku vienam viska spet biggrin.gif ). Cia dar vienas dalykas ka kalbejai tada, kad jam reik tiesiog moters, valytojos, tvarkytojos, gamintojos, seksuotojos. Nebesiryzau vel ton pacion balon lipt. Nebenoriu but mama suaugusiam diedui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sondratinna: 16 birželio 2015 - 15:57
QUOTE(Nura @ 2015 06 16, 15:43)
Ot žiopla aš, ačiū biggrin.gif o dvaro kortos, tai čia tos lazdų, taurių damos ar tos imperatorės? g.gif

Orchidėjus Grigaitis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Dvaro kortos. Karaliai, karalienes, riteriai, pazai.
Nors yra buve, kad Imperatore man parode kita moteri, su kuria vyras linksminosi ir ji buvo nescia tuo metu. Tiesiog ziureti visa konteksta. Tiksliai klausimus formuot, be "ar" ir pan. Manau zinai tai.
Dar buna, kad moteris, gyvenanti viena turi vyrisku savybiu tam tikru arba jai ju truksta vienai gyvenant ir neturint partnerio, tai vyriskos dvaro kortos rodo tas savybes jos arba ka reik ugdytis. Kiekvienas arkanas turi ne po viena reiksme juk. Ir kad pajusti, kuri cia dalyvauja, tai reik visiskai pasijungt i situacija ir ta zmogu, kuriam dedi, pajusti. Na, labai idomus uzsiemimas ir vat tie dalykai paima daug energijos. Cia va temoj tai as gilyn nelendu, bet kur rimti dalykai, tai turi nert i ta viska ir intuicija tiket sventai, o paskui sudelioti logiskai. Mokaisi deliot kortas?
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2015 06 15, 12:42)
Nieko  irnesakyk.gif nusimesit. ne kokius 10 kg priaugot biggrin.gif


man tai reik numest 15kg, kad galeciau nusipirkti adekvacius dzinsus, kurie dar ir atrodytu padoriai. Bet kadangi pasiskirsto pas mane viskas tolygiai ir ta smelio laikrodzio figura, tai bajdiklie niasū. Baidiklie Būwau, kai buvo daug virs kmi25, 110kg, skyliauke ir vaistai, kuriuos tada geriau. Alkio jausmo as is vis neturiu ir neturejau niekada, uzmirstu ta valgyma, gaila man jam laiko biggrin.gif man tik uzbanguoja tai ledu, tai sokoladuko, tai mascarpones vienos paryt, bet paryju ir sustoju gan greit. Tai ta baisulini antsvori meciau su Dukanu, nukrito, paskuiataugo nedaug visai. Na bet as jo ir prisilaikau, paties to principo maitinimosi. Kartais tik sugriesiju. Bet man dar ir tas veikia, kad nera emocinio valgymo ir nera gaujos namuose, kuriai reiktu virti ir kepti bezbonai didelius kiekius, tiesiog visos salygos padoriai atrodyt. Dabar tai pajudet reik. Nu bet tiek idomiu knygu ir filmu, kad tiesiog neimanoma biggrin.gif Ir mezgu dar, nu tai kaip as megsiu dviraciu vaziuodama arba isejus pasivaiksciot, irgi sedimas darbas. Kurio as neatsisakysiu biggrin.gif Be to man gal Dukanas suveike todel, kad tai buvo pirmoji mano gyvenime dieta. Po 30ties.

kur ta mistine laida apie roju ir pragara. nerandu. per history gal surasiu, nes kaip vadinas neatsimenu.

ai norit dainos? dziaziukas mielas, malonus biggrin.gif visoms, kurios sexualno ozabochenos biggrin.gif man tai labai biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=-J9bwNLRiJU
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 16, 16:05)
Siausk nuo to D. Jis visai atsales yr, zinok nieko doro jis negalvoja, nejaucia ir neplanuoja. Ant jausmu tai is vis baisuline korta iskrito. Ant perspektyvu irgi. Vyk ji salin.

Dabar paziurejau siaip meiles fronta Tavo pusmecio begy, tai, mergaite, kuri laika patupesi dar viena, bet paskui ateis koks tai, siulantis avantiura ir gali visai idomiai gautis, bent jau smagu biggrin.gif Gal ne vienas toks ateis, man rodo, kad turesi is ko rinktis (kas ir taip aisku, apsidairyk, brangioji ar tai i gatve iseik, tuoj numeriu prisirinksi ir galesi paskui rinktis pati) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matau norincius, bet miailes nematau per ta pusmeti. Ale gal dar kokia akis Tau atsivers, mazu ir miaile tada rasis biggrin.gif Juokauju jau cia, bet juokeliuose yra 99 proc tiesos, zinai, ania?


Vysiu jei atsiras pats.. Jis dabar toks pyktas ant manes, isivaizduoju kokios ten kortikes baisios galejo iskrist biggrin.gif

Aciu Amariliau sirdingai uz atsakima! wink.gif man labai jo reikejo! Na ka, lieka tik prareget lotuliukas.gif

Oj, nesinori ikiret, bet bando grizt pas mane mano buves, su kuriuo buvau pries D. Jis Z. Su juo buvo rimti santykiai. Gyvenom kartu net. Kokie jo jausmai ir planai mano atzvilgiu? Lyg ir pasikeites atrodo. Ilgai kapstesi savyje.. net jogos kursus lanke..
Atsakyti
Pareinu ir as su savo klausimu Amariliai 4u.gif
Sveikos,nebespeju gaudyt ,kiek daug cia priplepeta.Amariliai,ar besi gyva :)jei turi laiko ir noro gal galetum man paziuret kortas.Po ilgu svarstymu ,vis del to nusprendziau vykti i kita sali,pas savo meile.Ir noriu ,ir bijau,ir neramu,nors jau esu ten buvusi.Tiesiog susirgau ir teko ilgai poilsiauti.Jauciausi blogai o ypac emociskai ,neberadau sau vietos.Ta mintis kad vis delto reikia vaziuoti,atejo staiga.Daug kartu vydavau salin,prisigalvodavau visokiu priezasciu,kodel nedaryt,bet sykart atrodo net palengvejo,lyg buciau radusi teisinga sprendima.Amariliai,jei gali paziurek ,kaip man ten seksis,ar geras tas mano sprendimas.Yra mat cia tokiu kir man i ausis zyzia ,ant sazines lipa det to mano sprendimo.Norisi ramybes...Aciu.

Atsakyti
QUOTE(linksmuciuke @ 2015 06 09, 21:32)
Sveika, Amariliai, norejau paklausti darbo tema - dabartiniame darbe jauciuosi nebe savo vietoje, jauciu kad nepateisinu vadoves lukesciu, bet negaliu tiesiog perlipti per save ir daryti tai, kas man nepatinka... Kokios mano perspektyvos butu jei likciau siame darbe? Bei kokios galimybes greitu metu rasti darba kuris butu man labiau prie sirdies?

Labai aciu uz atsakyma!

Amariliai, iskeliu savo klausimuka, paziurekit kai turesit laiko...
Aciu is anksto!
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 16, 17:14)
man tai reik numest 15kg, kad galeciau nusipirkti adekvacius dzinsus, kurie dar ir atrodytu padoriai. Bet kadangi pasiskirsto pas mane viskas tolygiai ir ta smelio laikrodzio figura, tai bajdiklie niasū. Baidiklie Būwau, kai buvo daug virs kmi25, 110kg, skyliauke ir vaistai, kuriuos tada geriau. Alkio jausmo as is vis neturiu ir neturejau niekada, uzmirstu ta valgyma, gaila man jam laiko biggrin.gif man tik uzbanguoja tai ledu, tai sokoladuko, tai mascarpones vienos paryt, bet paryju ir sustoju gan greit. Tai ta baisulini antsvori meciau su Dukanu, nukrito, paskuiataugo nedaug visai. Na bet as jo ir prisilaikau, paties to principo maitinimosi. Kartais tik sugriesiju. Bet man dar ir tas veikia, kad nera emocinio valgymo ir nera gaujos namuose, kuriai reiktu virti ir kepti bezbonai didelius kiekius, tiesiog visos salygos padoriai atrodyt. Dabar tai pajudet reik. Nu bet tiek idomiu knygu ir filmu, kad tiesiog neimanoma biggrin.gif Ir mezgu dar, nu tai kaip as megsiu dviraciu vaziuodama arba isejus pasivaiksciot, irgi sedimas darbas. Kurio as neatsisakysiu biggrin.gif Be to man gal Dukanas suveike todel, kad tai buvo pirmoji mano gyvenime dieta. Po 30ties.


man panasiai, tik, kad nieko nereik numest, pasak kitu, priaugti reik biggrin.gif apskritai pamirstu, kad reik pavalgyt. ir is tikruju ilsiuosi nuo bliudais gaminimo biggrin.gif net prisiminti nenoriu. Jauciu jei mazosios nebutu, isvis saldytuve pele butu pasikorusi.
Taigis ant senatves sugalvojau sortu nusipirkti, i vienus 36 d, i kitus 34 d. ilendu. Nusipirkt nusipirkau, tik nzn ar iseisiu i gatves biggrin.gif
Va, kai isvyksiu i kelione prisivalgysiu picu ir makaronu, musiet svoris padides rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 16, 16:55)
Dvaro kortos. Karaliai, karalienes, riteriai, pazai.
Nors yra buve, kad Imperatore man parode kita moteri, su kuria vyras linksminosi ir ji buvo nescia tuo metu. Tiesiog ziureti visa konteksta. Tiksliai klausimus formuot, be "ar" ir pan. Manau zinai tai.
Dar buna, kad moteris, gyvenanti viena turi vyrisku savybiu tam tikru arba jai ju truksta vienai gyvenant ir neturint partnerio, tai vyriskos dvaro kortos rodo tas savybes jos arba ka reik ugdytis. Kiekvienas arkanas turi ne po viena reiksme juk. Ir kad pajusti, kuri cia dalyvauja, tai reik visiskai pasijungt i situacija ir ta zmogu, kuriam dedi, pajusti. Na, labai idomus uzsiemimas ir vat tie dalykai paima daug energijos. Cia va temoj tai as gilyn nelendu, bet kur rimti dalykai, tai turi nert i ta viska ir intuicija tiket sventai, o paskui sudelioti logiskai. Mokaisi deliot kortas?

Dėkui labai, žiauriai įdomu paskaityt tokius dalykus 4u.gif Minties būti tarologe tikrai neturiu, šiaip domiuosi dėl akiračio praplėtimo, įdomu ta ezoterika, mistika. Šiaip labiau polinkį mineralams, akmenims turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 16, 16:26)
Elvega, Tu dar syk pakelk savo klausima ir duok uzuomina, apie ka tas reikalas.



nu va sitas buvo Amariliai, jei rasi laiko paziurek kas laukia triju menesiu laikotarpyje mano projekto pavadinimu F . Jis pradetas birzelio 1, intensyvioji dalis turetu testis iki Nauju metu. Pakolkas viskas einasi puikiai. Cia ne darbe, o mano asmeniniam gyvenime sitas reikals vyksta
ir neslepk nieko, ka pamatysi ta ir sakyk

zodziu keiciu savo asmeniniam gyvenime kai kuriuos iprocius ir nuostatas, su tikslu iseiti is dabartines savo diskomforto zonos. Yra tokia verysad.gif
Cia butu panasu i kokios tai dietos laikymasi ar abstinencija, kaip pvz. zodziu samoningai darbuojuos del geresnes perpektyvos.
tai vat ir rupi man kaip seksis tam mano planui chuliganui smile.gif

nu bet parasiau tai kaip koks Stirlicas biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvega: 16 birželio 2015 - 19:48
Klausimas vis dar aktualus. Netgi labai.

QUOTE(NY @ 2015 06 11, 17:23)
Sveiki, Amariliai,

Ieskau darbo ( dabartiniai darbdaviai ruosiasi keisti vieta ir man reiktu tolokai vaziuot).
Stengiuosi islikt rami ir pozityvi.
Gal galit paziuret , ar   greit rasiu darba? Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NY: 16 birželio 2015 - 20:48
QUOTE(Deimantinė. @ 2015 06 15, 18:19)
Labas vakaras.

Ar yra sansai man (K) buti salia vaikino (V) ? Is pradziu vienas kitam kaip ir nepatikom,o dabar matau,kad zmogus nori megzti bendravima su manim.Na ir as jauciu jam simpatija.

Paziurekit prasau 4u.gif


Amarli,gal pasiziuretum ? smile.gif
Atsakyti