Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveikos merginos, as gi sita... nu zodziu... apsizliumbiau tulike darbe (neverksi gi prie kolegu, nesupras rolleyes.gif ). Tada parukiau (taip keistai cigaretes atsirado rankinej, nors siaip nerukanti esu biggrin.gif ), nupirkau Coca- colos, dabar sedziu laukiu kol pageres ax.gif
Dar gi mamos gimtadienis treciadieni, turiu dilema rasyt sms su sveikinimu ar ne. Jau ketvirtas gimtadienis nuo to laiko kai nebendraujam, bet pirma karta man pasistojo klausimas gal vis delto reiketu pasveikinti. Mastau doh.gif

*Keila*, man atrodo man jau praejo tas laikotarpis kai darbas gelbejo nuo asmeniniu problemu. Dabar jis pradejo papildomai "gruzinti". Radau dabar kita uzsiemima, kuris turetu uzimti visas mintis, bet nevisada tas pasiteisina.

V.i.k.A, svarbu jaustis gerai su savo svoriu. Jei jausies blogai, tai ir numesi greitai smile.gif

Amariliai, pavyyyydziu tau kaimo. Tik nesenai supratau, koks geris yra kaimas. Per atostogas vaziuosiu i kaima, nereikia man jokiu Turkiju ir Graikiju. Nenoriu smile.gif

Pavasario_saule, linkejimai tau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 15 birželio 2015 - 15:41
QUOTE(Samee. @ 2015 06 12, 01:30)
Sveikute Amariliai:))

Zodziu, gali paziureti kokios man perspektyvos ir ateitis su dabartiniu vaikinu M? MYLIU ji, bet mastau, kad esame per skirtingi.. Ddar jo mama kartais.nervuoja.. atsakyk,kad ir koks atsakymas butu,prasau..

Iskeliu!;))
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 15, 13:14)
Ajej  kaip faina  thumbup.gif  thumbup.gif  jau ezere ir dar nuogai maudytis yr kazkas tai beprotiskai fantastisko kaip sakydavo aa Kernagis. Ypac vakare  wub.gif  wub.gif


NU. Ir svarbiausiai, ten ner zmoniu, nes priejimai tik du prie vandens. vienas pas mumis, o kitas kitam gale ezero. Tai su gyvuneliais tik biggrin.gif Vakare tai nia, as stakles savo saugau, mano stakles jewtrioz biggrin.gif

QUOTE(Terroriste @ 2015 06 15, 15:30)
na, ziauriai jus cia man suskelet. Bet ir gerai. Ner ko isisvaigt, o tai paskui tik blogiau bus. Gerai, kad zinau, bent pasiruosus tam busiu, neapkrausiu sau sirdies. Beliko mums tik dvi savaites, paskui jau nepasimatysim.
Anksciau apie vyrus tikrai nesu klausus, kad kas kortose paziuretu, nei Matricos, nei nieko kito. Bet pati suprantu, kad per grazu viskas, kad butu tiesa. Matyt, taip turi buti, as turiu buti viena. Geriau pagalvosiu koki gyvuna isigyti, tada busiu ir mylima ir jau ne viena. Ir niekas paskui man sirdies nesudauzys.
Aciu


Na kaip ziauriai. Tenka kartais sad.gif Tai kita ten mergina buvo, kur su Matrica aiskinosi, tokio tipazo panasaus. Neatsimenu nicko, irgi toks mazumele agresyvus biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

Ar yra sansai man (K) buti salia vaikino (V) ? Is pradziu vienas kitam kaip ir nepatikom,o dabar matau,kad zmogus nori megzti bendravima su manim.Na ir as jauciu jam simpatija.

Paziurekit prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 15, 14:09)
del rukymo tai geda peleda  blush2.gif  blush2.gif tai jau vel uzsirukei ar cia tik atostogu metu? jei atostogu tada sakykim kad buvo laikinas paklydimas  mirksiukas.gif
na o kilus greit priaugai greit ir numesi, jauna esi 4u.gif  4u.gif
ar bent jau smagiai pailsejai??


Zinau kad geda. Negaliu sustot kolkas. Nes kai nerukau, svoris auga. Ka gi daryt???
O uzsirukiau, nes davede tas mano D. Reik man begt nuo jo, nes nieko gero cia..

Tikrai smagiai pailsejau smile.gif tik valgem, gulinejom ir maudemes visas dienas smile.gif Vaikas laimingas, as taip pat.

B.r.i.u.n.e.t.e, nesijauciu gerai, tai jau laikausi dietos smile.gif

Amariliau, jei nesunku ir kai galesi, gali paziuret kaip ten mano meiles fronte? Gal matosi kas gero?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V.i.k.A: 15 birželio 2015 - 18:51
Sveikos mergaitės,su atėjusia vasara visas,gerų ir smagių atostogų kurios atostogaus rolleyes.gif

Amariliai ,užjaučiu dėl netekties..liūdna...

As pati menkai pamenu močiute ...išėjo ji kai buvau maža o kitu senelių jau nebuvo deja unsure.gif


Amariliai, kai bus galimybė padėliokit korteles jei galima?

Iki metų galo pasiulys likimas man rimtus santykius ? Jau manau tam pasiruošus.


Dėkoju Jums :4u

Ps...as J...
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2015 06 09, 21:46)
Labas vakaras,

Labai buciau dekinga jeigu atsakysite i man rupima klausyma. Ar verta keisti gyvenama šalį? ar geriau likti ten kur esu?


blush2.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2015 06 12, 21:48)
Pasiskaiciau ankstesnes diskusijas ir suradau panasia situacija, todel ir as pasisakysiu.

Draugiu prisiklausius susigundziau ir as nueiti issiburti taro kortomis pas, anot kitu, gera bureja. Bureja pasake, kad per 8 (lygtai, dabar jau ir nepamenu tiksliai) metus mano vyras gali zuti arba likti gyvas, bet invalidas... nu kazkaip tai panasiai. Ir kiek pamenu, tai rode kazkokia korta, kurioje medis su saknim ir tos saknys buvo lyg I virsu, todel bureja ir sake, kad gali isgyventi... nesuprantu kortose nieko, tai neisidemejau kortos ir aisku tai buvo jau senokai. Bet tas jos pasakymas mane lydi visa ta laika nuo burimo, kokie 6 metai :-( Gal kas galit pakomentuoti, ar yra tokia korta ir kokia jos reiksme?

Bureja atspejo apie praeiti, tai vercia galvoti apie tai ka pasake apie ateiti.


Tai buvo ne Taro, bet Lenormand kortos. As ju neskaitau. Nu irgi, pazeide jin visas burimo etikos taisykles ir dar 8 metus i prieki paziurejo per kortas, mirtys, invalidumai, kas per dievai ten buria... Meskit is galvos. Nebuvo ta moteris geranoriska ir jei 8 metus i prieki pamate, tai isvis... Nu kas, kad praeiti nusake tiksliai, cia dar ne viskas. Pamirskit tik. Programa uzdejo ir baimes ivare, kai kurios taip daro, kad vel ir vel pas jas eitu "gelbetis". Nesiule prakeikimu nuimt ar kokiu porchiu?

QUOTE(Nura @ 2015 06 14, 12:13)
Amariliai nematyti, bet, kai grįšit gal atsakysit 4u.gif Man parūpo toks klausimas. Kai sakykim klausi ko nors kortų pvz apie vyrą ir krenta damos, na moteriškos kortos, tai čia reiškia konkrečias moteris šalia ar kažkokia metaforinė prasmė?


Dvaro kortu damos dazniausiai rodo zmones, bet nebutinai meiluzes, ten gali but mamytes, virsininkes, bendradarbes ir t.t. Buna, kad rodo zmones, kurie turi tas savybes situ va damu. Cia reik ziuret bendra konteksta, visa vaizda.
Papildyta:
QUOTE(Samee. @ 2015 06 15, 15:44)
Iskeliu!;))



Mintys jo apie Jus yra grazios. Isimylejimas lengvos formos, toks vaikiskas truputi susizavejimas. Brandziu jausmu nera, sirdy jo daug abejoniu, na ir sunkiai valdo nora su Jumis pazaisti. Ketinimai dviprasmiski: nori stabdyt procesa viena jo dalis, o kita nori eiti pirmyn santykiuose, pas ji vidinis konfliktas vyksta. Protas pykstasi su sirdimi. Perspektyvoj stagnacija, nebrandus elgesys, kazkurio atsitraukimas ir smelio pilis griuva. Manyc ne jausmai jam, o hormonai groja stipriau.
Papildyta:
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 06 15, 18:46)
Zinau kad geda. Negaliu sustot kolkas. Nes kai nerukau, svoris auga. Ka gi daryt???
O uzsirukiau, nes davede tas mano D. Reik man begt nuo jo, nes nieko gero cia..

Tikrai smagiai pailsejau smile.gif tik valgem, gulinejom ir maudemes visas dienas smile.gif Vaikas laimingas, as taip pat.

B.r.i.u.n.e.t.e, nesijauciu gerai, tai jau laikausi dietos smile.gif

Amariliau, jei nesunku ir kai galesi, gali paziuret kaip ten mano meiles fronte? Gal matosi kas gero?


Siausk nuo to D. Jis visai atsales yr, zinok nieko doro jis negalvoja, nejaucia ir neplanuoja. Ant jausmu tai is vis baisuline korta iskrito. Ant perspektyvu irgi. Vyk ji salin.

Dabar paziurejau siaip meiles fronta Tavo pusmecio begy, tai, mergaite, kuri laika patupesi dar viena, bet paskui ateis koks tai, siulantis avantiura ir gali visai idomiai gautis, bent jau smagu biggrin.gif Gal ne vienas toks ateis, man rodo, kad turesi is ko rinktis (kas ir taip aisku, apsidairyk, brangioji ar tai i gatve iseik, tuoj numeriu prisirinksi ir galesi paskui rinktis pati) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matau norincius, bet miailes nematau per ta pusmeti. Ale gal dar kokia akis Tau atsivers, mazu ir miaile tada rasis biggrin.gif Juokauju jau cia, bet juokeliuose yra 99 proc tiesos, zinai, ania?
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 04, 13:50)

Gal kai turesi laiko/noro/ikvepimo gali uzmest aki bent trumpai, kas asmeniniam fronte mano nusimato. Jau ta vienatve pradeda dusint.. Dar eksas maskatuojas darbe visas fainas, pasitempes ir zydintis, o as uzsiklot kaldra noriu ir gulet..


Amariliai blush2.gif blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingoo @ 2015 06 10, 23:06)
Sveiki, Amariliai. Šį kartą kreipiuosi į Jus čia. Sutikau žmogų F.  Kaip ir patinkam viens kitam. Bet įpratau netikėti, ką sako vyrai. Jį tas kaip jis sako skaudina, nes jis nekaltas, kad iki jo man visi melavo. Klausimas toks: ar verta kažką plėtoti su juo, ar geriau žingsniuoti gyvenimu be jo. Ačiū labai.


Laba. As Tau esu nepabaigusi darbo private ir niekaip nerandu to laisko. Primink, jei nori dar suzinoti ten tuos dalykus. (Jei nemaisau su kuo nors, as amziais nicku su vardais nesusieju)

Dabar sitas vyriskis. Pirma, tai jis Tau meluoja. Antra, tai yra alfa vyras, kuriam paimti moteri ir neprisiristi prie jos yra laimejimas, pliusiukas dar vienas sarase. Jausmai jo tokie, kad jam bais dziugu, kad Tave laimejo, taip sakant, paeme. Bet ten pat yra labai negeras dalykas, jis suplanaves nukirst santykius be sentimentu, kai pats panores. Rimtu ketinimu Tavo atzvilgiu jis neturi, jam dar net Tavo vaikas maiso. Perspektyvoj matau vel Tavo baisu nusivylima, bet paskui atsistatysi i pusiausvyra. Su kiekviena tokia patirtimi stipreji, nors paciai gal ir neatrodo taip. Jis kaip asmenybe seimai nesukurtas, jam daugiau rupi darbai, ambicijos, na, tipiskas alfa vyras, kaip jau sakiau, o Tau jautresnio reiktu, ne glezno kokio orchidejaus, bet subtilesnio is vidaus, naturos empatiskos. Patarime krenta begt salin, kol nevelu ir visai dar neiklimpai, nes klimpsti.

Elvega, Tu dar syk pakelk savo klausima ir duok uzuomina, apie ka tas reikalas.

Nu pavargau ir dar saule atsisuko i mano langus, pragaras uzvire ir einu ta proga pagulet, turiu nepabaigusi ziureti mistines laidos apie pragaro ir rojaus egzstavima biggrin.gif
O Regium kaip tik laiko neturi visai verysad.gif

nenoriu buti tokia ziauri. nu bet kad cia beda su dviem kojom, o ne meile.
Atsakyti
Gležnas orchidėjus biggrin.gif biggrin.gif
Amariliai, gal galit ir mano klausimą pakomentuoti? Čia bendrai apie taro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 06 16, 15:32)
Gležnas orchidėjus biggrin.gif  biggrin.gif
Amariliai, gal galit ir mano klausimą pakomentuoti? Čia bendrai apie taro 4u.gif


Tai pakomentavau jau, pavaziuok virsun. Tas orchidejus tai cia mano nelaime, kuri buvo nutikusi ziema. Buvau sugalvojusi pasikeisti nicka i kitas gelytes ir parasiau, kad pakeistu i orchidejas. Tai taip ir pakeite, su ta pacia galune. Tapau "Orchidejum", kuo buvau visai nesuzaveta biggrin.gif Orchidejus Grigaitis buvau, kokis tai transvestitas ar kaip cia pasakyt biggrin.gif (pora dienu pries ta nelaime kaip tik ji maxej sutikau palei orchidejas ziopsanti). Nu bet paskui sukontaktavau su administracija del sitos nelaimes ir pargrazino amarilius biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 16, 15:08)
Amariliai  blush2.gif  blush2.gif  ax.gif  4u.gif


Jeigu gali, tai kaip nors susiaurink klausima. Nes ziureti tokius dalykus, kaip vienatves analize ir meiles reikalus metams i prieki yra tikrai didelis ir sunkus darbas, cia nepasakys kelios kortos. Temoj sito nedarau. Tai jei nenori/negali i privata, tai susiaurink kaip nors klausimuka.
Atsakyti