Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labas vakaras, mergaites! 4u.gif

Grizau po atostogu su viskas iskaiciuota, tai iskaiciavo nemazai lisnu kilogramu dovanu issivezimui ir dar grazino zalinga iproti(rukyma!!!).
Paatostogavau, karoce.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 14, 07:04)
Kad man atrodo, jog tema galima ir uždaryti, nes niekas iš konsultanciu jau nesilanko. O gaila  verysad.gif

Tema kas atidare tas ir nuspres kada ja uzdaryt, greiciausiai kai nuspres nebeteikt isvis nemokamu konsulatciju.
Moterys-cia paslaugos teikiamos nemokamai, ir niekas nera isipareigojes atsakineti, kiek ir kada. Kada gali, kada turi laiko, kada nori galiausiai. Turi teise ilsetis, dirbti uz atlygi ir uzsidirbti, gyventi savo asmenini ir socialini gyvenima, ir galiausiai rade laiko ir noro dar mums suteikia nemokamai paslaugu.
Atsakyti
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 06 14, 23:24)
Labas vakaras, mergaites!  4u.gif

Grizau po atostogu su viskas iskaiciuota, tai iskaiciavo nemazai lisnu kilogramu dovanu issivezimui ir dar grazino zalinga iproti(rukyma!!!).
Paatostogavau, karoce..  lotuliukas.gif

kaip cia suprast? lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba, mano gyvenime netiketai atsirado 7 metais vyresnis vaikinas K. kolkas viskas labai grazu, Ar sie santykiai turi ateiti, ar pavyks mums?
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2015 06 15, 08:42)
kaip cia suprast?  lotuliukas.gif


Priaugau svorio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V.i.k.A: 15 birželio 2015 - 10:39
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 06 15, 11:39)
Priaugau svorio  ax.gif

Nieko irnesakyk.gif nusimesit. ne kokius 10 kg priaugot biggrin.gif
Atsakyti
sita gi, jo, vasara yra, as po keliolikos metu is vis nesimaudymo (net neturiu maudymkes) dabar turiu galimybes atsigaut ir issimaudyt nuostabiam ezere uz 100metru nuo triobos, kur ner priejimu praktiskai, visas medziais apauges ir vanduo superinis, gali nuoga taskytis, tik stirnos ir lakstingalos mato biggrin.gif Ir nuvaziavimas prie sito ezero, i ta roju ne nuo manes priklauso kada, tai as prisitaikau prie savo naujo tevo (kas zino, tai supras, kas tai biggrin.gif), be to, dar gi pavargstu, kortos paima daug daug energijos. Be to, prisiminkit senus laikus, kai buvo tarkim DA Imperatores tema (pries kuria neturiu jokio blogo zodzio nei samonej, nei pasamonej, nes jin man savo laiku be jokiu kortu pasake, ko tuo metu reikejo, po siai dienai nepamirstu jos stebuklingai taikliu keliu sakiniu, kurie man stipriai pagelbejo ir dabar pagelbeja karts nuo karto, kai prisireikia), taigi budavo karta i dvi savaites trys atsakymai, a ko nepatenkintos dabar? As cia isvis is idejos dirbu ir malonuma jauciu biggrin.gif Ir net draugiu susiradau, nors ir virtualiu, ale vis tiek, koks geris biggrin.gif kalbekites ir tarpusavy, susirasit ir Jus mirksiukas.gif Moterims ir savitarpio palaikymas labai daug duoda. Aisku, ezeras gal ne pasiteisinimas, kai kam tai gyvenimai griuna, nors realiai griuvantys gyvenimai pas mane private reiskiasi dazniausiai, bet gi tarologe tu gyvenimu neisgelbes, duos nuorodas, zemelapi, o paskui pats zmogus tvarkosi, jei motyvuotas, tik nuo paties priklauso, juk as ne burtininke is pasakos, kuriu iesko gretimose temose per visus miestus, kad paburiu ir opt, viskas visom gerai (nors noreciau tikrai sita galet, deja, joks zmogus sito negali, ne zmogaus kompetencijoj tai biggrin.gif). Cia labai daug ir idomiai priraset, duotu momentu biskely neturiu laiko, bet paskui ateisiu pakomentuot, yra ka pakomentuot, jei nebusiu leisgyve dar, tai ka nors atsakysiu ir einu Regium paieskot, nes tikrai vel reik pagalbos. Kaip gerai nesipesti su kolegem biggrin.gif Nerimaujanciom pranesu, kad PS jauciasi geriau, viskas ok, palaikom kontakta ir jin puikiai dorojasi su savo reikalais, optimistines prognozes ir viskas gerai, neraso cia, nes uzsiemusi savo ramybes atgavimu, viskas ein geryn smile.gif Kai atsiras poreikis, parasys smile.gif

Wiper, sirdele, aciu, ir Tau to paties wub.gif

Andro, Tau labai aciu, zinai uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 06 14, 13:13)
Amariliai nematyti, bet, kai grįšit gal atsakysit 4u.gif Man parūpo toks klausimas. Kai sakykim klausi ko nors kortų pvz apie vyrą ir krenta damos, na moteriškos kortos, tai čia reiškia konkrečias moteris šalia ar kažkokia metaforinė prasmė?

Amariliai, welcome back 4u.gif aš pakelsiu savi klausimą, jei turėsit noro ir laiko gal atsakysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 06 14, 23:24)
Labas vakaras, mergaites!  4u.gif

Grizau po atostogu su viskas iskaiciuota, tai iskaiciavo nemazai lisnu kilogramu dovanu issivezimui ir dar grazino zalinga iproti(rukyma!!!).
Paatostogavau, karoce..  lotuliukas.gif


del rukymo tai geda peleda blush2.gif blush2.gif tai jau vel uzsirukei ar cia tik atostogu metu? jei atostogu tada sakykim kad buvo laikinas paklydimas mirksiukas.gif
na o kilus greit priaugai greit ir numesi, jauna esi 4u.gif 4u.gif
ar bent jau smagiai pailsejai??


Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 10, 20:24)
Noriu užduotį sau rupima klausima. Dėkinga kuri pažiūres ir pasakys.
Mano gyvenime pasirodė vyras vardu Thomas M. Ar reali mudviejų bendra ateitis? Kad ir nebutinai iki kol mirtis mus isskirs. Ar rimtai jis i mane žiuri? O gal nekvarsint sau galvos dėl jo? Kad patinku, tai žinau, bet ar yra kokios nors ateities perspektyvos man su juo?
Ačiū


Terroriste (koks nickas! biggrin.gif), Tau, kad nurimtum, atsakau dabar, iskart. Jis Tave mato, kaip lengvai paimama moteri, be ambiciju ir be tvirtos pozicijos. Visiskai nebutinai tokia esi, cia jo matymas toks. Jusu santykius vertina kaip kova, ambicijos Tave paimt. Trumpam. Tikrieji jo jausmai Tau itin migloti, i meiles ir net isimylejimus nuorodu nera. Pasamoneje Tavo atzvilgiu jo ketinimai svelniai tariant ne kokie, bendros ateities jis nemato. Eina va bank, turi strategija pasinaudoti ir pamesti, pasiruosk. Galvoje ir sirdyje pas ji yra suvokimas aiskus, kad tai iliuziniai, netikri santykiai ir jis tas iliuzijas mato, tycia gali Tau pudrinti smegenis, kad patiketum. Su Tavimi jam smagu, bet grynai tik pasilinksminimo srityje, a jis sitaip nuo darbu pailsi ir nuo kitu santykiu, yra kita moteris ir vat jam pasizaidimai tokie palengvina jo vidines problemas, atsipalaidavimas jam esi, laikinas. Ketinimuose nieko gero, nenoriu net rasyt, bais nemalonus dalykai sukrito. Problemu pas ji galvoj yra. Gal kokia neigiama patirtis su moterimis, gal jis tiesiog lovelasas pasidares, kaip pasekme kokiu tai nenusisekusiu santykiu, ar siaip moteru gimines nemegsta, bet maskuojasi gerai. Dabar Jusu santykiai praktiskai jokie ir gali sukelti tik problemas. Ateity gali isgirsti daug kalbu apie moralinius dalykus, prizadetus aukso kalnus ir sprukima i krumus, cia jo planai, kuriu kol kas neigyvendina, nes gerai, kaip yra, siuo momentu. Trumpalaikiai santykiai. Kortu patarimas Tau - neisisvaik, ginkdie, nes kentesi, netikek viskuo, bet aistrai numalsint gali situo bernu pasinaudoti, jeigu Tau tas priimtina smile.gif

Kadaise Tau Matrica gan aiskiai sudeliojo taskus ant i, kaip nors atkapstyk sita, ten jos daug pasakyta, ir tiesiogiai, ir tarp eiluciu, ten yra atsakymas, ka Tau daryti, jeigu nuolat pataikai ant tokiu vyru, ten lyg apie viena konkretu buvo, bet ne tik... Jei surasi jos atsakyma Tau, pasigilink, galioja sitas Tau, tebegalioja su visais partneriais, kuriuos pasirenki, vidines nuostatas reik keist. Jaigu ne Tau rase, tai atsiprasau, buvo dar viena labai panasaus tipazo mergina, nors man atrodo, kad Tau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 15 birželio 2015 - 13:19
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 15, 13:50)
sita gi, jo, vasara yra, as po keliolikos metu is vis nesimaudymo (net neturiu maudymkes) dabar turiu galimybes atsigaut ir issimaudyt nuostabiam ezere uz 100metru nuo triobos, kur ner priejimu praktiskai, visas medziais apauges ir vanduo superinis, gali nuoga taskytis, tik stirnos ir lakstingalos mato biggrin.gif

Ajej kaip faina thumbup.gif thumbup.gif jau ezere ir dar nuogai maudytis yr kazkas tai beprotiskai fantastisko kaip sakydavo aa Kernagis. Ypac vakare wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 15, 13:13)

na, ziauriai jus cia man suskelet. Bet ir gerai. Ner ko isisvaigt, o tai paskui tik blogiau bus. Gerai, kad zinau, bent pasiruosus tam busiu, neapkrausiu sau sirdies. Beliko mums tik dvi savaites, paskui jau nepasimatysim.
Anksciau apie vyrus tikrai nesu klausus, kad kas kortose paziuretu, nei Matricos, nei nieko kito. Bet pati suprantu, kad per grazu viskas, kad butu tiesa. Matyt, taip turi buti, as turiu buti viena. Geriau pagalvosiu koki gyvuna isigyti, tada busiu ir mylima ir jau ne viena. Ir niekas paskui man sirdies nesudauzys.
Aciu
Atsakyti