Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Pasiskaiciau ankstesnes diskusijas ir suradau panasia situacija, todel ir as pasisakysiu.

Draugiu prisiklausius susigundziau ir as nueiti issiburti taro kortomis pas, anot kitu, gera bureja. Bureja pasake, kad per 8 (lygtai, dabar jau ir nepamenu tiksliai) metus mano vyras gali zuti arba likti gyvas, bet invalidas... nu kazkaip tai panasiai. Ir kiek pamenu, tai rode kazkokia korta, kurioje medis su saknim ir tos saknys buvo lyg I virsu, todel bureja ir sake, kad gali isgyventi... nesuprantu kortose nieko, tai neisidemejau kortos ir aisku tai buvo jau senokai. Bet tas jos pasakymas mane lydi visa ta laika nuo burimo, kokie 6 metai :-( Gal kas galit pakomentuoti, ar yra tokia korta ir kokia jos reiksme?

Bureja atspejo apie praeiti, tai vercia galvoti apie tai ka pasake apie ateiti.
Atsakyti
Sveikos,nebespeju gaudyt ,kiek daug cia priplepeta.Amariliai,ar besi gyva :)jei turi laiko ir noro gal galetum man paziuret kortas.Po ilgu svarstymu ,vis del to nusprendziau vykti i kita sali,pas savo meile.Ir noriu ,ir bijau,ir neramu,nors jau esu ten buvusi.Tiesiog susirgau ir teko ilgai poilsiauti.Jauciausi blogai o ypac emociskai ,neberadau sau vietos.Ta mintis kad vis delto reikia vaziuoti,atejo staiga.Daug kartu vydavau salin,prisigalvodavau visokiu priezasciu,kodel nedaryt,bet sykart atrodo net palengvejo,lyg buciau radusi teisinga sprendima.Amariliai,jei gali paziurek ,kaip man ten seksis,ir ar is tiesu tai buvo geras sprendimas.Aciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kates namai: 13 birželio 2015 - 22:18
QUOTE(rahwr @ 2015 06 12, 21:03)
Sveiki, Amariliai,
Matau, jog Jums buvo problemų, tikiuosi, jog viskas susitarkė. O mane mintys kiekvieną dieną kankina vis labiau.. Labai malonu būtų, jei pažiūrėtumėte šį klausimą. Ieškausi dabar pas kokią būrėją nueiti, bet vis neapsisprendžiu...

rahwr, o jus visiskai nieko nezinote apie savo ex, kaip jam sekasi, gal jis jau susikures seima su kita moterim, o gal atvirksciai?
Atsakyti
Kad man atrodo, jog tema galima ir uždaryti, nes niekas iš konsultanciu jau nesilanko. O gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 14, 07:04)
Kad man atrodo, jog tema galima ir uždaryti, nes niekas iš konsultanciu jau nesilanko. O gaila  verysad.gif

Savaitgalis, ilsisi tarologes, siek tiek kantrybes, nebutinai gi turi is karto atsakyt ;-)
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 06 14, 09:05)
Savaitgalis, ilsisi tarologes, siek tiek kantrybes, nebutinai gi turi is karto atsakyt ;-)


Vakar tik norejau rasyti, kur Briunete ir PS dingusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 14, 06:04)
Kad man atrodo, jog tema galima ir uždaryti, nes niekas iš konsultanciu jau nesilanko. O gaila  verysad.gif

Nu gerai kad neturi galios temas savo nuožiūra uždarinėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2015 06 14, 09:14)
Vakar tik norejau rasyti, kur Briunete ir PS dingusi  ax.gif

Vilka mini, vilkas cia biggrin.gif
PS jau kuri laika dingus, bet tikiu, kad skaito musu pokalbius, tik nepasisako :-) matyt nelalbadieniai, buna :-)
As tai bandau ilsetis ir atitraukti mintis nuo dalyku apie kuriuos nenoreciau mastyti - tai paskutiniu metu tik dirbu, gaminu, sportuoju ir skaitau knygas, kartais dar pamiegu biggrin.gif
Kaip jus, mergaites, laikotes?
Atsakyti
Amariliai nematyti, bet, kai grįšit gal atsakysit 4u.gif Man parūpo toks klausimas. Kai sakykim klausi ko nors kortų pvz apie vyrą ir krenta damos, na moteriškos kortos, tai čia reiškia konkrečias moteris šalia ar kažkokia metaforinė prasmė?
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 06 14, 12:33)
Vilka mini, vilkas cia  biggrin.gif
PS jau kuri laika dingus, bet tikiu, kad skaito musu pokalbius, tik nepasisako :-) matyt nelalbadieniai, buna :-)
As tai bandau ilsetis ir atitraukti mintis nuo dalyku apie kuriuos nenoreciau mastyti - tai paskutiniu metu tik dirbu, gaminu, sportuoju ir skaitau knygas, kartais dar pamiegu  biggrin.gif
Kaip jus, mergaites, laikotes?

taip taip biggrin.gif
As irgi tikiu, kad PS nekalbadienis tik.
O kaip pati jautiesi? Nori uzsimirsti? Tolini mintis, dirbdama ir kitus dalykus darydama smile.gif
As kai skyriausi, tai negalvojau, kad tiek darbas gali gelbeti nuo minciu. Anksciau tik girdedavau tokius zodzius, kad reikia pasinerti i darba, ai galvoju, plepalai, gi reik savigaila uzsiimti doh.gif ir kur tau, pati taip i darba inykau, kad griudavau kaip lapas miegot, nebuvo kada gaileti saves ir analizuoti kodel taip atsitiki. Tik gal po kokiu metu prasidejo "athodai", tai ir nuverkiau kazkiek, ir man patare pas psichologa nueiti. Nuejau. Po vienos konsultacijos supratau, kad ne man reikia jo, o jam paciam reik psichologo. Kaip juokdamasi sakau, is karto pasveikau lotuliukas.gif
3 metai issiskyrusi, nieko naujo neturiu. nesigauna kazkaip. Va gavau kelione dovanu i Italija. tai rugpjuti skrisiu, ir noreciau ten suitkti savo zmogu biggrin.gif , bet tuoj ateis Amariliai ir pasakys, svajok kiek nori, nieko ten negausi (Amariliai cia juokais as biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 14 birželio 2015 - 12:17
QUOTE(Terroriste @ 2015 06 14, 08:04)
Kad man atrodo, jog tema galima ir uždaryti, nes niekas iš konsultanciu jau nesilanko. O gaila  verysad.gif


Tarologes juk irgi turi savo asmeninius gyvenimus, ne tik mus su savomis bedomis. Tuo labiau, kad vasara už lango smile.gif Kantrybes ir bus atsakyta, manau smile.gif
O ir be konsultaciju, smagu pasipliurpt, pasiguost viena kitai smile.gif
Atsakyti
Àmariliai, linkejimai Tau.
Atsakyti