Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveikos, gal kuri nors gali paziureti ar metu begyje ( pradedant nuo siandien ir baigiant 2016m.birzeliu ) pavyks pastoti?
Atsakyti
Noriu užduotį sau rupima klausima. Dėkinga kuri pažiūres ir pasakys.
Mano gyvenime pasirodė vyras vardu Thomas M. Ar reali mudviejų bendra ateitis? Kad ir nebutinai iki kol mirtis mus isskirs. Ar rimtai jis i mane žiuri? O gal nekvarsint sau galvos dėl jo? Kad patinku, tai žinau, bet ar yra kokios nors ateities perspektyvos man su juo?
Ačiū
Atsakyti
Sveiki, Amariliai. Šį kartą kreipiuosi į Jus čia. Sutikau žmogų F. Kaip ir patinkam viens kitam. Bet įpratau netikėti, ką sako vyrai. Jį tas kaip jis sako skaudina, nes jis nekaltas, kad iki jo man visi melavo. Klausimas toks: ar verta kažką plėtoti su juo, ar geriau žingsniuoti gyvenimu be jo. Ačiū labai.
Atsakyti
PADEKIT:... NES atrodo sirdis tuoj sustos...virpa kiekviena kuno lastele.. svaigsta is silpnumo galva.... slysta zeme is po koju... as jam patinku, jis man beproto... bet yra baimes... principai, kuriu neimanoma perlipti ir buti kartu....meile meile... zinau kad neverta.. bet as kabinuosi uz be tokio siaudo... nes noriu nors siek tiek dar siek tiek pabuti salia jo....
parsau paziurekite... kiek dar laiko mums lemta pabuti kartu...
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2015 06 11, 04:01)
PADEKIT:... NES atrodo sirdis tuoj sustos...virpa kiekviena kuno lastele.. svaigsta is silpnumo galva.... slysta zeme is po koju... as jam patinku, jis man beproto... bet yra baimes... principai, kuriu neimanoma perlipti ir buti kartu....meile meile... zinau kad neverta.. bet as kabinuosi uz be tokio siaudo... nes noriu nors siek tiek dar siek tiek pabuti salia jo....
parsau paziurekite... kiek dar laiko mums lemta pabuti kartu...



Asta, bukite, kol bunate. Nejau norite, kad as is Jusu atimciau vilti ar pasakyciau, kada tas nutruks ir Jums apkartinciau galbut paskutines dienas ar tai menesius? Bukite.

ot nezinociau situacijos, tai neatsakineciau net i toki klausima smile.gif

Elvega, kas gero? Matau Tave apacioj.
Atsakyti
QUOTE(Sondratinna @ 2015 06 04, 13:50)
Amariliai, uzuojauta del mociutes  verysad.gif

Gal kai turesi laiko/noro/ikvepimo gali uzmest aki bent trumpai, kas asmeniniam fronte mano nusimato. Jau ta vienatve pradeda dusint.. Dar eksas maskatuojas darbe visas fainas, pasitempes ir zydintis, o as uzsiklot kaldra noriu ir gulet..


Amariliai, maz galesi uzmest aki prie progos, bent trumpai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 10, 14:59)
Amariliai, jei rasi laiko paziurek kas laukia triju menesiu laikotarpyje mano projekto pavadinimu  F . Jis pradetas birzelio 1, intensyvioji dalis turetu testis iki Nauju metu. Pakolkas viskas einasi puikiai. Cia ne darbe, o mano asmeniniam gyvenime sitas reikals vyksta  smile.gif  mirksiukas.gif
4u.gif

ir neslepk nieko, ka pamatysi ta ir sakyk  4u.gif  4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 11, 11:59)

Elvega, kas gero? Matau Tave apacioj.


aj, dirbu ir tiek, nuotaika visai gera, sveikata puse per puse ax.gif
siaip esu patenkinta kaip ir, isskyrus tai, kad reikia svori tirpinti, nervuoja jis mane. Zinau kad ne malalietka, bet ir norai objektyvus, kokis 7 ar 10 kilu nukratyt reiktu ir i drabuzius tilpciau visus,ir veidrodziui patiktu sitas reikalas smile.gif
o siaip viskas okey smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėčiau paklausti ar pavyks apginti bakalaurinį darbą ?
Atsakyti
Sveiki, Amariliai,

As vel ieskau darbo ( dabartiniai darbdaviai keicia vieta)
Stengiuosi islikt rami ir pozityvi.
Gal galit paziuret , ar greit rasiu darba? Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NY: 11 birželio 2015 - 16:25
Amariliai, tai gal galit ir man kelt kortas ax.gif Mano situacija panasi kaip Astulka1, tik man tai galit atiminet viltis. As zinau, kad tarp manes ir Thomo M, yra tam tikra nemenka kliutis is mano puses. Bet as galiu ja iveikt. Tik... man reikia zinoti ar verta....

QUOTE(Terroriste @ 2015 06 10, 20:24)
Noriu užduotį sau rupima klausima. Dėkinga kuri pažiūres ir pasakys.
Mano gyvenime pasirodė vyras vardu Thomas M. Ar reali mudviejų bendra ateitis? Kad ir nebutinai iki kol mirtis mus isskirs. Ar rimtai jis i mane žiuri? O gal nekvarsint sau galvos dėl jo? Kad patinku, tai žinau, bet ar yra kokios nors ateities perspektyvos man su juo?
Ačiū

Atsakyti
Sveikute Amariliai:))

Zodziu, gali paziureti kokios man perspektyvos ir ateitis su dabartiniu vaikinu M? MYLIU ji, bet mastau, kad esame per skirtingi.. Ddar jo mama kartais.nervuoja.. atsakyk,kad ir koks atsakymas butu,prasau..
Atsakyti
QUOTE(rahwr @ 2015 06 01, 16:00)
Sveiki smile.gif Turiu Jums klausimą, jei tik turėsite laiko - labai lauksiu atsakymo, man jis šioje situacijoje - labai vertingas.
Atrodo, jog jau praėjo marios laiko po išsiskyrimo su buvusiu širdies draugu, atsirado tiek visko naujo gyvenime, bet. Kuo toliau, tuo labiau ir ryškiau jį prisimenu, sapnuoju, niekaip neišmetu iš galvos, mintys apie jį vis labiau kliudo atlikti kasdienius darbus. Sugrįžta begalinė nostalgija prisiminimams, atrodo, jog esame kažkuo dar sujungti... Norėčiau paklausti, kokius jausmus iš jo pusės rodo kortos, kokios perspektyvos kalbant apie mūsų santykius, t.y. ar įmanomas mūsų buvimas kartu. Taip pat neramina klausimas, ar dar verta su juo susisiekti ir bandyti atskleisti jam savo jausmus.
verysad.gif


Sveiki, Amariliai,
Matau, jog Jums buvo problemų, tikiuosi, jog viskas susitarkė. O mane mintys kiekvieną dieną kankina vis labiau.. Labai malonu būtų, jei pažiūrėtumėte šį klausimą. Ieškausi dabar pas kokią būrėją nueiti, bet vis neapsisprendžiu...
Atsakyti