Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Uzuojauta Amariliai....
Laikykites, stiprybes Jums....

As trumpa klausima, ar matos kokie pokyciai mano asmeniniame gyvenime?
Tik tiek....
Aciu:-)
Atsakyti
Amariliai, saulyte, kur prapuolusi? pasiilgom, pareik namo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 06 08, 10:25)
Amariliai, saulyte, kur prapuolusi? pasiilgom, pareik namo  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu visoms uz uzuojautas ir uzdarykim jau ta tema, viskas yra gerai, viskas vis tiek vietoj ir laiku, o jei ne tas nervinantis bobincius uz duru klykiantis, tai nebuc is vis nieko pasakiusi. Dabar pajutau net perdaug demesio (a taip dar buna pasirodo biggrin.gif). Rimtai, Elvega, basciausi... Neseniai grizau namo. Ismokau plaut masinas kaime su slanga biggrin.gif Nu ir siaip... Visai buvau atsijungusi nuo darbu, nors ir zinau, kad yra kam tragiskai veluoju, tai tuoj imuosi taisyti sita reikala, jauciuosi tikrai dvasiskai pailsejusi (fiziskai tik nusikaliau, bet tai niekai).
Atsakyti
Sveiki,

Susipažinau su vyru, kuris mane sudomino ir patraukė, tačiau mus skiria atstumas. Ar verta palaikyti bendravimą ir bandyti užmegzti santykius, ar iš to gali kas nors išeiti, ar geriau jau dabar pasitraukti? Dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 09, 15:31)
Aciu visoms uz uzuojautas ir uzdarykim jau ta tema, viskas yra gerai, viskas vis tiek vietoj ir laiku, o jei ne tas nervinantis bobincius uz duru klykiantis, tai nebuc is vis nieko pasakiusi. Dabar pajutau net perdaug demesio (a taip dar buna pasirodo biggrin.gif). Rimtai, Elvega, basciausi... Neseniai grizau namo. Ismokau plaut masinas kaime su slanga biggrin.gif Nu ir siaip... Visai buvau atsijungusi nuo darbu, nors ir zinau, kad yra kam tragiskai veluoju, tai tuoj imuosi taisyti sita reikala, jauciuosi tikrai dvasiskai pailsejusi (fiziskai tik nusikaliau, bet tai niekai).

Sveika, saunu girdeti,, kad gryzai pailsejus. As savaitgali taip pat buvau kaime, pailsejau, nors gryzau pavargus bet miegojau puikiai, buvau pilna energijos, dar siek tiek idegiau smile.gif .

Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2015 06 09, 15:50)
Sveiki,

Susipažinau su vyru, kuris mane sudomino ir patraukė, tačiau mus skiria atstumas. Ar verta palaikyti bendravimą ir bandyti užmegzti santykius, ar iš to gali kas nors išeiti, ar geriau jau dabar pasitraukti? Dėkoju.


Perspektyvoj baisiai sunkios kortos sukrito. Ketinimai jo pragmatiski, jis net nori atsitraukti dalinai, ner apsisprendes niekaip. Jausmai blokuoti, ju yra tik pasamoneje, nenori jis ju is ten traukt. Jeigu laikote ta kontakta, Jus gausite porcija melo anksciau ar veliau. Jei nepalaikot jo, turesite vienatves perioda kuri tai laikotarpi (galimai ilgesni, nei noretusi, bet nebutinai, vis tiek nuo Jusu priklauso) ir paskui rimtesnius santykius. Tik cia reikes nepamesti galvos ir neskubeti isipareigoti.
Atsakyti
QUOTE(lince lincike @ 2015 06 06, 13:06)
Laba diena,
užuojautos Amariliai, dėl močiutės, kartais palengvėja kai išeina kai kurie žmonės, ypač jei jau laikas...

Niekada neesu klaususi, tokiu būdu nieko, karatais pati padėlioju savo kortas, tačiau interpretatorė iš manęs prasta smile.gif.

Klausimas: susiruošėm mes keisti gyvenamą vietą, tačiau paaiškėjo, kad labai stipriai suprastėjo mano sveikata, o ir problemos labai rimtos. Taigi ar verta tęsti šį projektą, parduoti dabartinį būstą ir įsigyti naują... nes vistiek dideli rūpesčiai, remotai, persikraustymai ir pan. ...



Apie sveikata as tyliu tyliu tyliu. Burimo etika man neleidzia apie tai kalbet. ypac jei rimti reikalai.
O del naujos gyvenamos vietos, tai man rodo kortikes, kad vis tik gerai ja pakeist butu Jums. Geriau, nei likti cia, kur esate. Patarime - sau tik nepriimkite per daug darbu, itraukite kitus zmones i tai, tuos, kurie gali padeti. Kad paciai nesiplesyti. Mastykite apie tai, kad esate stipri, tas Jums pades.

As sau beveik nedelioju, savo atzvilgiu nesu objektyvi.
Atsakyti
QUOTE(Rasos_lasas @ 2015 06 06, 10:52)
Laba diena.
Aamariliai uzuojauta ir stiprybes!

As vel su klausymu, bedos vis nesibaigia, pykciu vis daugeja ir daugeja is to ir kyla pagrindinis klausymas: kokia ateitis laukia su E, santykiai jau daug metu issiseme, pagarbos neber, atrodo jau net neber ko gaivint, tik vis nesiryztu padet tasko del vaiku, tai, kad priklausoma finansiskai.... o gal issiskyrus tik geriau butu... gal zvilgtelsit kas laukia musu santykiu..



Santykiai perspektyvoj banguojantys. Jis juos vertina kaip kovos lauka, nebrandus poziuris jo i santykius. Tai despotas, sitas zmogus. Pasamoneje jusu bendras gyvenimas jam katorga. Tik kazin ar jis ko imsis. Jus laikotes prie jo is tiesu del vaiku, nors patiems vaikams sita padetis yra kosmariska ir jie jau eina i atsiribojima pagal savo amziu, traukiasi i savo pasaulelius, kad sito visko nematyt. Supranta daugiau, nei galite numanyti. Materialine padetis labai kliudo. Arba Jus neieskote darbo, arba neturite vilties ji gauti. Iseities nematau siuo momentu. Eiti va bank su skyrybom, neturedama pajamu, irgi negalite. Cia esminis dalykas. Na, atrodo, nieko nepasakiau, ta viska pasakete Jus pati. Bet kad taip ir yra. Isejus i niekur Jusu lauktu skurdas, ligos, neviltis. Pasilikus - tas, kas yra dabar. Pinigai yra raktas.
Atsakyti
Noreciau uzduoti sau rupima klausima. Neseniai suzinojau baisu dalyka, brolis iklimpo i priklausomybes liuna, kiek supratau dar nedaug laiko, bet lyg nori isbristi atsisakyti to. Paklauskit kortu, kai galesit, ar paciam jam pavyks atsisakyti to ar reiks pagalbos. Aciu jums uz atsakyma


primenu ir savo klausima man jis labai svarbus
Atsakyti
Sveika, Amariliai, norejau paklausti darbo tema - dabartiniame darbe jauciuosi nebe savo vietoje, jauciu kad nepateisinu vadoves lukesciu, bet negaliu tiesiog perlipti per save ir daryti tai, kas man nepatinka... Kokios mano perspektyvos butu jei likciau siame darbe? Bei kokios galimybes greitu metu rasti darba kuris butu man labiau prie sirdies?

Labai aciu uz atsakyma!
Atsakyti
Labas vakaras,

Labai buciau dekinga jeigu atsakysite i man rupima klausyma. Ar verta keisti gyvenama šalį? ar geriau likti ten kur esu?
Atsakyti
Ačiū, Amariliai už atsakymą.
Atsakyti