Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

na, dekui. labiausiai ramybes cia ir reik.
matkes mokytoja paliko savo tel nr, kad paskambinciau, jei man kartais tie paryciai netiktu. tai pasukau ir aisku, buvau aprekta, kad kelias dienas Tamo nepaziurejau, priezastys neidomios jai, ir koks mano tikslas - ar kad merga bet kokiu metodu negautu skolu ir neliktu antrus metus, ar ko as noriu? as pasakiau, kad noriu jai pataisu. is tu dalyku, kuriu nemokant veliau problemos tik dides. tai viska apsitvarke, gresme tik su anglu liko, taigi, ten irgi lai lieka pataisu. visa birzeli su ja asmeniskai dirbs ir sako yra tikra, kad kas tai is to iseis. ji nesuprato kodel as suinteresuota matke prisimint ir padet vaikui, kad ne tevai turi to mokyt. tai taip tyliai nusisypsojau, nes as mokykloj absoliut nieko nesuprasdavau nei matkej, nei fizikoj, sito ismokau namie ir ismoke tevas. tai man taip ir atrodo, kad tokius dalykus as turiu jai padet. visokios biologijos istorijos ir geografijos taigi ismokstamos paprastai, tiesiog skaityt tuos tekstus reikia, cia gi bet kada, laiko skyrus tam, galima pasivyti, bet ne matke ir ne fizika. nu del anglu yra potenciali korepetitore, kuri gal mergiotei sugebes sudet pagrindus i galva ir mintinai zodzius ismokt, as negaliu cia irgi, nes ta kalba moku silpnokai, bet kai tenka skaityti, tai nori nenori, prasimusa. tai ziuresiu, jeigu mano ta podruzke angliste apsiims, tai pasivys viska. rusu kazkaip jin ikerta pati, nu, as daznai rusu kalba ziuriu dokumentika arba filmus, kartais paverciu. jai ten lengviau. bet tai sakes, matkes mokytoja, telefonu pasikalbejom, nepraleido progos pasakyt, kad pas mane daug psichologiniu problemu, nes nesuvaldau vaiko. jeigu jos ten bendraus asmeniskai intensyviai kasdien visa menesi, tai turetu mergai drausmes duot kai turi but. boba - tankas. jokiu sentimentu. sitokiai duociau palaikyt paaugle pas save, silkine griztu. nezinau kada tiksliai laidotuves, reik klaust pusbrolio. Is mociutes puses ramybe jauciu, bet tetai net nedristu skambint, gryn jauciu, kaip bega lekia, tvarko reikalus ir tramdo emocijas. paskui gi reiks mociutes buta antstoliams atiduot, ten skolu prisikaupe milijonai, kita teta, kuri neva tai ja priziurejo, samoningai ir mirtinai nusigere, tai kai mire, tai tik po savaites ja rado. neisivaizduoju kas pirks ta buta, nes visas miestelis zino apie ten ivykusia tragedija. dokai netvarkyti nuo senelio mirties, tai yra jau 15 metu. antstoliai kabejo ir rinkosi procentus, skolos ejo toliau, parduot - atiduot neleido, nes tai neva tai vienintele mociutes gyvenama vieta, invalidumas, pensininke, negali paimt. nesvarbu, kad ji su kitu pasauliu sneka ir yra nepakaltinama absoliut, sitas negalioja net teisininkams, pripazint, kad ji neveiksni, kas matyt net ne medikui, o tiesiog plika akim. ne, niekas nieko nedaro, jei neduodi babkiu pakankama, o pakan kamai nera. is pradziu teta su ja siaip taip susitare, kad perraso jai igaliojjimus, atvertus ir juodu ant balto surasytus visus dokumentus ir realius skaicius, bet kai i namus atejo notare, tai mociute bac ir persigalvojo. argumentas - ten gyvena mirusios dvasios. tai is ju negalima gyvenamos vietos atimt. teta sako, kol dvasios ten gyvena, as gyvenu cia bendrike staciomis, kaip koncervu dezutej, nes dar du vaikai mazi (antra partija gi pagimde), suva, kuri puske numete pradejus vaikus gimdyt, tas suva tokios veisles, kad seniai pastipt turejo, bet ne, bujoja labai patenkintas, ypac dziugu, kai ka nors aploja, sako teta, psichologinis smurtautojas smile.gif ir diedas pijokas, net nedeklaruotas ten, nesusirase jie, jis megsta pasimust. kai prilupo 10ties dukra, tai su visom abdukcijom, su teismu ir su viskuo, gavo 40 paru su teise grizt i ta pacia gyvenama vieta, skias atgal gert ir mustis. vaiku teises pasake, mes negalim nieko padaryt, bet is zmogiskos puses patarimas - isidekit metalines duris, kad neislauztu. Viskas. Cia teismo sprendimas po nepilnametes, sunesiotos kaip bokso kriause. as sakau, nekenciu sociumo, jis serga baisiau uz mano ta mociute, uz mane ir uz visus uzdarus psichiatrijos skyrius kartu paemus. plius yra absoliut nesavikritiskas (sociuma turiu minty kaip darini ir jo aukas). neseniai cia pusbrolis atveze dali knygu is to buto, buvom taip sutare pries du metus. ir dar atves, gi triju kambariu biblioteka. visko is ten noriu, isskyrus tarybine enciklopedija. stovi jos suverstos kruvon. ne mirties energija nuo ju eina, bet alkoholio. reik valyt. nu tegul dar pastovi kuri laika. sventintos zvakes kitam reikalui eina dabar.
Atsakyti
Priimkit ir mano uzuojauta verysad.gif

Noreciau uzduoti sau rupima klausima. Neseniai suzinojau baisu dalyka, brolis iklimpo i priklausomybes liuna, kiek supratau dar nedaug laiko, bet lyg nori isbristi atsisakyti to. Paklauskit kortu, kai galesit, ar paciam jam pavyks atsisakyti to ar reiks pagalbos. Aciu jums uz atsakyma
Atsakyti
Amariliai, uzuojauta del mociutes verysad.gif

Gal kai turesi laiko/noro/ikvepimo gali uzmest aki bent trumpai, kas asmeniniam fronte mano nusimato. Jau ta vienatve pradeda dusint.. Dar eksas maskatuojas darbe visas fainas, pasitempes ir zydintis, o as uzsiklot kaldra noriu ir gulet..
Atsakyti
Dabar va viskas vyksta, uzsidegiau zvake. Ir kazkaip pratrukau.
Nerodziau, man atrodo, sito klipuko is anarchistu. Man labai tinka dabar. Kas dar? Kas dar? Kuris toliau? Musu nedaug liko, musu karta is tos puses ir musu vaikai - paskutinioji, septinta. O gal jau viskas?

Peace at last vadinasi.

https://www.youtube....h?v=6-5Nx4g5EVk
Atsakyti
Tegu ilsisi ramybeje mociute,uzuojauta Amariliai.
Atsakyti
Uzuojauta, Amariliai. Isgyvenkit visas emocijas ir paleiskit..
Atsakyti
Taip. Vaziuosiu rytoj greiciausiai i kaima, ten labai gerai atsigavimui. Nezinau ar kompa ten turesiu. Kelios bendriko bobos atejo atsiprasyti smile.gif Stebetis cia ar nesistebet, nezinau.
Atsakyti
Užuojauta, Amariliai, tuo pačiu ir ramybės linkiu.
Atsakyti
Amariliai ,uzuojauta verysad.gif ir stiprybes jums
Ir dekui jums uz atsakyma i mano klausima.
Atsakyti
Laba diena.
Aamariliai uzuojauta ir stiprybes!

As vel su klausymu, bedos vis nesibaigia, pykciu vis daugeja ir daugeja is to ir kyla pagrindinis klausymas: kokia ateitis laukia su E, santykiai jau daug metu issiseme, pagarbos neber, atrodo jau net neber ko gaivint, tik vis nesiryztu padet tasko del vaiku, tai, kad priklausoma finansiskai.... o gal issiskyrus tik geriau butu... gal zvilgtelsit kas laukia musu santykiu..
Atsakyti
Laba diena,
užuojautos Amariliai, dėl močiutės, kartais palengvėja kai išeina kai kurie žmonės, ypač jei jau laikas...

Niekada neesu klaususi, tokiu būdu nieko, karatais pati padėlioju savo kortas, tačiau interpretatorė iš manęs prasta smile.gif.

Klausimas: susiruošėm mes keisti gyvenamą vietą, tačiau paaiškėjo, kad labai stipriai suprastėjo mano sveikata, o ir problemos labai rimtos. Taigi ar verta tęsti šį projektą, parduoti dabartinį būstą ir įsigyti naują... nes vistiek dideli rūpesčiai, remotai, persikraustymai ir pan. ...

Atsakyti
Ačiū Jums už atsakymą,dar norėčiau paklausti vieno klausimo, šiuo metu tas vaikinas G, iniciatyvos jau neberodo, ar gali būti kad jis surado kitą ar tiesiog jam pabodau ?
Atsakyti