Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Amariliai @ 2015 06 01, 11:42)
Tiesa gi, Nura, gal dvyne esi? Speju pagal logini mastyma ir sveika nuovoka biggrin.gif

Aš liūtė, Amariliai. Visiškai tipiška šio ženklo atstovė - iš blogosios pusės taip pat biggrin.gif O jūs gal kokia svarstyklė, nes atrodote tokia balansą visame kame išlaikanti, aš net įsivaizduoju jus lotoso pozoje sėdinčią, be jokio streso su išmintimi į gyvenimą žvelgiančią 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nura: 01 birželio 2015 - 11:08
Sveiki smile.gif Turiu Jums klausimą, jei tik turėsite laiko - labai lauksiu atsakymo, man jis šioje situacijoje - labai vertingas.
Atrodo, jog jau praėjo marios laiko po išsiskyrimo su buvusiu širdies draugu, atsirado tiek visko naujo gyvenime, bet. Kuo toliau, tuo labiau ir ryškiau jį prisimenu, sapnuoju, niekaip neišmetu iš galvos, mintys apie jį vis labiau kliudo atlikti kasdienius darbus. Sugrįžta begalinė nostalgija prisiminimams, atrodo, jog esame kažkuo dar sujungti... Norėčiau paklausti, kokius jausmus iš jo pusės rodo kortos, kokios perspektyvos kalbant apie mūsų santykius, t.y. ar įmanomas mūsų buvimas kartu. Taip pat neramina klausimas, ar dar verta su juo susisiekti ir bandyti atskleisti jam savo jausmus.
verysad.gif
Atsakyti
Amarriliai,gal galit paziuret,kaip toliau klostysis reikalai del darbo g.gif Aciu smile.gif
Atsakyti

Amariliai, nu kaip man patinka va sitas avataras 4u.gif kazkas panasaus i amariliska lotosa smile.gif ji sedi ir ruko. Nuosirdziai, skaniai, aistringai pesa duma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 01, 10:58)
Gal Tau irgi trecia akis atsivere? biggrin.gif Beje, kiek Tau metu yra? Jei sakei, tai neuzfiksavau. Gal toks periodas, buna tie brandos periodai tam tikrais metais.


Niu gal biggrin.gif Visai gal nieko butu tris zalios akys biggrin.gif
Bet kitavertus.. reikes ilgiau dazytis unsure.gif
Rudeni 33 bus, kolkas 32 tik smile.gif
Nezinau, bega tas laikas... ir mazai kas keiciasi.. Noriu dar daug ko, bet..
Atsakyti
Labas,
Kreipiuosi su klausimuku smile.gif
Darbe vien intrigos, apkalbėjimai ir pan. Konkretus klausimas, ar metų bėgyje gali būti, kad pakeisiu darbą?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pirmiausia noriu pasakyti dideli AČIŪ Amariliai, kuri atsakė į man tuo metu aktualų klausimą. smile.gif Nebeėjau čia kurį laiką, todėl tik dabar dėkoju. smile.gif Mane užkabino geltonai parašyta frazė.
Noriu pasakyti, kad šiuo metu, esu paieškose. be darbo nuo kovo mėnesio. Turiu pajamų iš šalies, bet iš esmės situacija nepasikeitė. Bandžiau gilintis į save, ieškoti atsakymų ir atradau, kad man geriausias darbas, kur reikėtu kantrybės, kūrybiškumo ir būtų spalvų, ta prasme ne kasdien dirbti kaip robotukui. Bet šiuo metu šioje srityje visiškas štilis, nei pasiūlymų gaunu, nei pačiai eina kažką savo jėgom rasti. Gal būtų galima dabar šiuo klausimu kortas išmesti ? Būčiau labai dėkinga. 4u.gif notworthy.gif

QUOTE(Amariliai @ 2014 11 02, 22:46)
Laba.
Persilaužti yra įmanoma, bet tas duotų iliuzinį palengvėjimą ir tokį karą su savimi, kurio iš išorės nematyt, bet viduj pragaras verda, toks vaizdas, jog einate prieš savo vertybes, prieš viską, kuo tikit. Mestumėt tą darbą vis tiek.
Dabar jei nelaužyt savęs ir ieškoti tinkamo darbo - taip, galiu beveik garantuoti, kad rastumėt tokį, kuris Jums būtų prie širdies ir nesukeltų vėmimo, tik iš tos baimės prarasti pajamas, gali pasmukt entuziazmas paieškose, tačiau tai laikina.
Patarimo dar užklausiau kortų, kaip išvis Jums geriau pasijusti, kas susiję su darbu, nes čia jau psichosomatika eina. Tai Jums kur kas labiau nei Mažulei reikia ilsėtis, atgauti viltį ir tikėjimą, sveikti nuo liūdesio, nuo išsekimo, arba Jūs sergate. Taip jau nekalbu apie sveikatą, bet primygtinai aiškiai rodo kortos.

Ir šiaip, matau čia save prieš 10 metų.
Atsakyti
Amariliai, kaip su ikvepimu? Gal jau parejo pailsejes? wink.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ar kas padėliojate kortas,labai būtų įdomu jai galite blush2.gif domintu meilės reikalai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Amariliai, ar gali paziuret, nuojauta mano...

Ar moteris vardu J meluoja man, piktnaudziauja savo ezoteriniais gebejimais ir kisa "nagus" prie mano gyvenimo, dar savo korekcijas atitinkas.

Man toks jausmas, kad ji meluoja, vis dar kisasi i mano gyvenima, zino geriau uz mane kas man geriau. "Pasijungia " prie manes. galvoju, kad per savo draugiskuma, atviruma isigijau beda.
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 06 01, 11:07)
Aš liūtė, Amariliai. Visiškai tipiška šio ženklo atstovė - iš blogosios pusės taip pat biggrin.gif  O jūs gal kokia svarstyklė, nes atrodote tokia balansą visame kame išlaikanti, aš net įsivaizduoju jus lotoso pozoje sėdinčią, be jokio streso su išmintimi į gyvenimą žvelgiančią 4u.gif

vandenis as, o asc turiu liuta, tai kai cia aktyviai reiskiuos, tai reiskiasi mano liutas biggrin.gif O ispudis klaidingas biggrin.gif As emociju vulkanas. O lotoso pozoj tai bunu, bunu. Antraip isvis jokios tvarkos neliktu biggrin.gif

QUOTE(elvega @ 2015 06 01, 19:25)
Amariliai, nu kaip man patinka va sitas avataras  4u.gif kazkas panasaus i amariliska lotosa smile.gif  ji sedi ir ruko.  Nuosirdziai, skaniai, aistringai pesa duma wub.gif


Man irgi, cia save su numestu svoriu matau biggrin.gif
QUOTE(IngaKo @ 2015 06 02, 13:57)
Amariliai, kaip su ikvepimu? Gal jau parejo pailsejes? wink.gif



aha, pareidineja jau.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 02, 23:03)
vandenis as, o asc turiu liuta, tai kai cia aktyviai reiskiuos, tai reiskiasi mano liutas biggrin.gif O ispudis klaidingas biggrin.gif As emociju vulkanas. O lotoso pozoj tai bunu, bunu. Antraip isvis jokios tvarkos neliktu biggrin.gif
.


g.gif g.gif as saulys, o asc turiu skorpiona. Pastebejau, kad jis islenda kai kritines situacijose, tada isijungia mano skorpioniski turboakumuliatoriai. Na, gal dar ir diedus pakabinti padeda biggrin.gif mirksiukas.gif o jau paslapciu turiu tai tvenkinius. Tiek savu, tiek svetimu cool.gif cia matyt irgi is skorpiono. o kad mane traukia Taro ir astrologija cia matyt irgi?
Atsakyti