Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Atkeliu iš anos temos. ax.gif

"Sveiki, Regium,

Gal galėtumėt pažiūrėt dėl meilės reikalų? 4u.gif

Ir konkrečiai, dėl santykių su G. wub.gif

Ačiū labai. 4u.gif "
Atsakyti
Trinity- iš "Runos likimo pranašės" ir daugybės internetinių saitų, kokius tik randu tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Ir rašausi tiek klausimus, tiek iškritusias runas, tiek kaip suinterpretavau. O gal galėtum pasakyti, kaip fb ta grupė vadinasi? Kažkokia dasimušus aš šiandien visiškai. Musėt oras veikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 20, 17:57)
Trinity- iš "Runos likimo pranašės" ir daugybės internetinių saitų, kokius tik randu tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Ir rašausi tiek klausimus, tiek iškritusias runas, tiek kaip suinterpretavau. O gal galėtum pasakyti, kaip fb ta grupė vadinasi? Kažkokia dasimušus aš šiandien visiškai. Musėt oras veikia.  doh.gif


Sita ir mano pati pagrindine knyga, gaila lietuviu kalba nelabai yra is ko rinktis. As irgi uzsienio kalba paskaitineju, bet atsargiai, nes ne visa informacija internete yra teisinga, kai kur tikrai su reiksmem "nugrybauja". Manau daugiausia informacijos yra rusu kalba, gaila, nesuprantu ir negaliu skaityti... O feisbuke grupe vadinasi "Runos - Likimo Pranašės". Jei nori gali parasyti ten privacia zinute del mokymosi runu burimo, deja, tai nebus uz aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2015 05 20, 16:48)
sveikos , kaip visad paskaitineju nedaug ka parasau  blush2.gif  visom negaluojanciom ir pavargusioms linkim greiciau atsigauti  4u.gif  labai idomi jusu grupele pasiskaiciau senas temeles smile.gif issimeciau sau kortas savaites laiko na dienai po korta tai sia savaite stebiu, kaip diena praeina, apgalvoju, bandau suprasti ka man tai dienai kortos rode, noriu labai ismokti jas skaityti, interpretuoti smile.gif


Taigi va, turi but noras. Jeigu nera noro, verciau to nedaryt. Kaip kad manes visiskai netraukia lenormand ir chiromantija, nu visai nenoriu. Yra daug info senose Taro temose, kur buvo mokomasi online, cia. Ezoterikos archyvuose, ju apie 20. Ir nuorodos sudetos geros, aisku ne lietuviu kalba. Lietuva kazkodel sioj srity tokia atsilikusi nuo likusio pasaulio, net Zimbabve labiau civilizuota sia prasme. Nieko nera lietuviu kalba apie okultinius dalykus, mena... Tokia gluduma ir vienkiemis su kiaulide, kad... Gedingas reikalas.
Dienos kortas reikia ziureti ne globaliam kontekste, bet buitiniame. Buna nutinka tiksliai tas, kas nupiesta. Tarkim istrauki dienai 5 pentaklius, tai ubagas ta diena ir busi. Istrauki kokia ten mirti ar boksta, tai nebutinai gyvenimas apsivers, eisi gatve, avarija pamatysi. Na, mazdaug taip. Kartais rodo tiesiog busena.
Atsakyti
Labas. Jau rasiau ankstesneje temoje. Bijau, kad mano klausimas pasimirs blush2.gif
gal galetumet kuri nors paziuret, ar yra perspektyva su E. Man tai labai svarbu. Jis zada aukso kalnus, o as juo nepasitikiu.
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as tai irgi jus kasdien paskaitau, tik nevisada parasau. Kartais atrodo noretusi gal kazka parasyt, bet zinau, kad daznai mano nuomone buna per daug kategoriska, tai nutyliu :-) Nebent kazkokia tema yra man labai aktuali ar/ir artima, tada nesusilaikau neparasius :-)
Amariliai, tas zodis "kale" man patinka, kartais jis labai taikliai apibudina zmogu ir jokiu kitu zodziu jo nepakeisi :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 20 gegužės 2015 - 20:21
del tos kales. klausykit, paneles, kaip susizinoti apie save pletkus ir smeizta? per visa Sm tai negaliu eit, gi didelis portalas. bet man reik savom akim perskaityt apie save ka isgirdau ir tada ziuresiu ka su tuo daryt. smeiztas ten, ar siaip durnystes pagal kieno tai savo sugedimo laipsni? kaip cia i ta paieska susivest? gyvenime tuo nesidomejau, dabar prireike, nori nenori.
baisus daiktas yra sociumas. labai.
Atsakyti
Kas čia buvo? Apšvieskit ir mane unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 20, 22:24)
Kas čia buvo? Apšvieskit ir mane unsure.gif



Cia buvo susidomejimas mano persona ir as kales buvau surasta per elpasto adresa, nu tai ka, kale perskaite mano rietynes su BEP ir elpasto keitimo priezastis kiek veliau, kai darbavosi ta su kuria jezus asmeniskai santykius turi, ir plius dar nesusigaudo, kuo tarologe nuo gadalkos cigones skiriasi, tai is viso sito ispute dideli burbula. Praknisau SMa, niekas cia ant manes neloja. Pagooglinau visais kampais, nu nieko, iskyrus tuos du atvejus. Taigi, kalei pasidare smagu, nes BEP ir anoji, kuri man pasta nulauze ir prisnekejo veju, jai pasirode gudresnes. Tiesiog kiekvienas jaucia "sava" zmogu biggrin.gif Va ir viskas. Ir dar tas stereotipas apie burejas. As ne bureja, blyn, net to zodzio nekenciu, nes nieko as cia neburiu, as tarologe. O kad skaityt Taro, turi turet ne tik 6 jausma, skaityt tarp eiluciu, skaityt ne tik kortas, bet ir tarp kortu, turi orientuotis okultizme, simbolikoj, mitologijoj, hermetikoj, tureti gebejima mastyti abstrakciai ir sito visko jei nedarai ir netobulini, tai patenki i gretimas visu miestu bureju temas. Tai kalei nesuvokti tokiu dalyku, nes... ai nesakysiu. Puse melo issiaiskinau staigiai. Nes buvo blefas, kad paskambino kokia tai kales podruzke soc darbuotoja (soc darbuotoju po to nekenciu dar labiau, probleminio zmogaus sinonimas) i mokykla ir ten anoji soc darbuotoja ir vaiko klases aukletoja patvirtino, kad man su proteliu visai negerai. Bet kale neivertino to, kad su mokyklos socialine as nesirieju, o su aukletoja draugauju, galim apie viska pasneket, musu pasauleziura panasi ir net isoriskai mes panasios. Taigi, niekas ten neskambino ir net jei kas ir butu skambines, tai tokiu veju niekas nebut snekejes, nes taip nera, ir isvis mokykla neteikia info apie vaikus ir ju tevus kazkokiem svetimiem zmonem, nebent vyktu kriminalinis tyrimas ar pan. Aisku, aukletoja man pasake, kad dar vienas koks kales zingsnis ir ji pati paduos ja i teisma uz smeizta, as galesiu net nieko nedaryt. O kodel as isvis su kale susiduriau, tai tiesiog nelaimes kartais nutinka. Jai ten hobis yra kitam kenkt. Ai. Gaus atgal is gyvenimo uz visus savo darbelius. Visi gaunam atitinkamai. Man irgi reik pamastyt, kodel vat tokia atsirado mano gyvenime, kad ir netiesiogiai. Niekad su jokiais pletkais neturejau reikalu. Cia vietines ezoterikoj, kur mane nemegsta, tai niekai palyginus, apsipratom va ir viskas.


Atsakyti
QUOTE(Fluty @ 2015 05 20, 13:43)
Bandau dar kartelį kelti klausimą į viršų :

Ačiū.

Sveiki  smile.gif
Puikiai suprantu, kad kiekvieno problemos jam/jai yra didžiausios ir visi nori sulaukti atsakymo. Aš ir turiu tokią problemą/klausimą. Jei kas sutiktų atsakyti, būčiau dėkinga.
Vaikinas (L) nusprendė baigti santykius, kurie truko beveik 7 metus. Aš jį tebemyliu, ir net labai stipriai. Ar yra tikimybė, kad ateityje vėl tapsime pora? Kokie nusimato tarpusavio santykiai?
Simona



Labas. Jis sumaste taip, kad Jums nepakeliui, nes jam neapsimoka. Neatitinkate kazkokiu jo kriteriju ir jie yra tokie zemiski, buitiniai, tikrai ne aukstos materijos. Pradejo mastyti pragmatiskai, nes dingo jausmai is jo puses. Ir eina ten, kur jam atrodo patogiau. Galimas yra bandymas klijuoti santykius is Jusu puses, bet tas neduos rezultato, iseis kas tai panasaus i vienos nakties epizoda. Nera jo ketinimuose minciu apie meile ir noro sugrizti, bent jau dabar. O kokio pobudzio santykiai toliau galimi, tai kazkiek smulkiu konfliktu ir paskui nieko. O Jums nauja pradzia ir naujas etapas prasideda su sitom skyrybom. Naujas ciklas. Jus dabar apacioj, toliau bus kilimas i virsu. Visada ratu sukasi tie gyvenimo ciklai.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 21, 05:43)
Labas. Jis sumaste taip, kad Jums nepakeliui, nes jam neapsimoka. Neatitinkate kazkokiu jo kriteriju ir jie yra tokie zemiski, buitiniai, tikrai ne aukstos materijos. Pradejo mastyti pragmatiskai, nes dingo jausmai is jo puses. Ir eina ten, kur jam atrodo patogiau. Galimas yra bandymas klijuoti santykius is Jusu puses, bet tas neduos rezultato, iseis kas tai panasaus i vienos nakties epizoda. Nera jo ketinimuose minciu apie meile ir noro sugrizti, bent jau dabar. O kokio pobudzio santykiai toliau galimi, tai kazkiek smulkiu konfliktu ir paskui nieko. O Jums nauja pradzia ir naujas etapas prasideda su sitom skyrybom. Naujas ciklas. Jus dabar apacioj, toliau bus kilimas i virsu. Visada ratu sukasi tie gyvenimo ciklai.


Aciu Jums, Amariliai. Tikrai visi zodziai atrodo kaip pirstu i aki.
Grazios dienos!
Papildyta:
Dar norėjau pasiteirauti, kuriam dažniausiai laikotarpiui Taro kortos nupasakoja situacija?
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 20, 17:42)
Taigi va, turi but noras. Jeigu nera noro, verciau to nedaryt. Kaip kad manes visiskai netraukia lenormand ir chiromantija, nu visai nenoriu. Yra daug info senose Taro temose, kur buvo mokomasi online, cia. Ezoterikos archyvuose, ju apie 20. Ir nuorodos sudetos geros, aisku ne lietuviu kalba. Lietuva kazkodel sioj srity tokia atsilikusi nuo likusio pasaulio, net Zimbabve labiau civilizuota sia prasme. Nieko nera lietuviu kalba apie okultinius dalykus, mena... Tokia gluduma ir vienkiemis su kiaulide, kad... Gedingas reikalas.
Dienos kortas reikia ziureti ne globaliam kontekste, bet buitiniame. Buna nutinka tiksliai tas, kas nupiesta. Tarkim istrauki dienai 5 pentaklius, tai ubagas ta diena ir busi. Istrauki kokia ten mirti ar boksta, tai nebutinai gyvenimas apsivers, eisi gatve, avarija pamatysi. Na, mazdaug taip. Kartais rodo tiesiog busena.


maciau kad daug informacijos rusu kalba, moku as skaityt rusiskai bet man sunkiai labai skaitosi apie taro kai reikia daug tada zodziu ir terminu nesuprantu, ieskau daugiau tada angliskai kazko paskaityt smile.gif kaikuriose dienos kortose man tikrai sunku suprasti kas noreta pasakyti, bet kaikurios tai aisku kaip diena nu jau vakar korta tai tip top sutapo buvo Teisingumas, net nereikia didelio galvojimo, na o pavydziui pirmadienis man buvo korta skeptru Karalius apversta, na man tikrai sunkoka kartais suprasti sitas kur veidai kortos ax.gif bet jo kaip ir sakai bandau iziureti i tas kas nupiesta, arba busena, arba kazkokia gal pamoka kazkas viduje many ivyko kazka nutariau pakeisti ir pan.
Atsakyti