Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Elvega, kai nesi silpna, tai ir nekimba. Pasakojau kada tai, kaip ejau per cigonu tabora ir ziurejau joms i akis, ieskojau kai ko pabandyt, bzikas buvo uzejes. Ir visos bego salin.

Man tai nera apsirijimo poreikio, as tik noriu ledu. Is vis alkio nejauciu jau senokai, kai silpna pasidaro, tai pavalgau. Bet siandien ledu nepirkau biggrin.gif Uztat reik realizuot vaisiu salotas, ten apstu cukraus irgi. Bet nors vitaminu bus.

Kortu siandien nedesiu.
Atsakyti
salotos gerai-darzoviu ar vaisiu gerai. gera ideja reiks man pabandyt pasedet ant ju. Nes visa uzsikimsus...
dariau kazkada toias labai patiko-du bananai, du mandarinai, apelsinas, kivis. Viska supjaustai ir uzpili braskiniu arba avietiniu grietininiu (tirstu) jogurtu. wub.gif
Atsakyti
O as maniau kad man vienai rijimo manija doh.gif

Sveikos, mielosios!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pas mane keistas jausmas kazkoks.. Negaliu paaiskint. Toks jausmas kad atsivere akis, "uzaugau", "isaugau", "pasenau"..
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Seniai jus skaitau, vis nedrysau lysti i tema. Bet noreciau prisijungti prie saunaus burio paplepejimui 4u.gif
Man labai skaudu skaityti PS pasisakymus. O galiu paklausti (na jei per asmeniska, neatsakykit) kodel jus negyvanet kartu? Minejot, kaad esat su savuoju 3 metus.

Brunete - jus pati zinot, kad privalot paleisti praeiti, kad eiti i prieki. Zinau, kad tai yra sunku, bet reikia. Pati esu po skyrybu jau 3 metai. To kito taip ir nesutikau. Laikui begant kartais vis pagalvoju, kad ir nesutiksiu, nes man vis kazkas neitinka, nors gal atvirai as dar nepasiruosusi kitiems santykiams.. Nezinau.
Atsakyti
Laba diena, sveikos sulaukė vasasareles wub.gif

Atėjau siek tiek sutrikus ... Net nnežinau ką galvoti kaip jaustis ...

Netikėtai išgirdusi iš kolegos kad jam patinku ..sutrikau ,niekad net nepagalvojau apie ji kitaip nei kolega ..seip pasibendraujam tiek kiek tai įmanoma darbe. Jokiu kavuciu ar seip pasimatymų nebuvę.Nors jis kai perkratau mintis taip,dėmesį rodė ..tik aš aišku neuzfiksavau ...


Amariliai,jei turesit laiko ir galimybe paklauskit kortų vyras M K seip simpatija reiškia o gal verta i ji dėmesį atkreipti kitaip nei i kolega? Kol dar laisva rolleyes.gif


Būsiu dėkinga . bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(V.i.k.A @ 2015 05 31, 21:37)
O as maniau kad man vienai rijimo manija  doh.gif

Sveikos, mielosios!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Pas mane keistas jausmas kazkoks.. Negaliu paaiskint. Toks jausmas kad atsivere akis, "uzaugau", "isaugau", "pasenau"..

Gal Tau irgi trecia akis atsivere? biggrin.gif Beje, kiek Tau metu yra? Jei sakei, tai neuzfiksavau. Gal toks periodas, buna tie brandos periodai tam tikrais metais.

QUOTE(*Keila* @ 2015 06 01, 07:55)
sveikos  4u.gif
Seniai jus skaitau, vis nedrysau lysti i tema. Bet noreciau prisijungti prie saunaus burio paplepejimui  4u.gif
Man labai skaudu skaityti PS pasisakymus. O galiu paklausti (na jei per asmeniska, neatsakykit) kodel jus negyvanet kartu? Minejot, kaad esat su savuoju 3 metus.

Brunete - jus pati zinot, kad privalot paleisti praeiti, kad eiti i prieki. Zinau, kad tai yra sunku, bet reikia. Pati esu po skyrybu jau 3 metai. To kito taip ir nesutikau. Laikui begant kartais vis pagalvoju, kad ir nesutiksiu, nes man vis kazkas neitinka, nors gal atvirai as dar nepasiruosusi kitiems santykiams.. Nezinau.


Labas, malonu, kad prisijungei smile.gif Mes priimam visas, iskyrus piktybines biggrin.gif IR netgi visai laukiu sugriztant isejusiu del kokiu tai nesusikalbejimu biggrin.gif

Briunete tai susitvarkys sau gyvenima, esu 110 proc tikra, viskas su ja gerai, o zmogus but nenuotaikoj irgi turi teise juk.
Atsakyti
Su pirma vasaros diena visas 4u.gif nors bent aš nesu jos didelė gerbėja. Kažkoks pasyvus metas (nors vasarą gimusi esu, bet mielai apsikeisčiau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 01, 10:58)

Briunete tai susitvarkys sau gyvenima, esu 110 proc tikra, viskas su ja gerai, o zmogus but nenuotaikoj irgi turi teise juk.


Aciu aciu 4u.gif

Taip, net neabejoju, kad ji susitvarkys. As gal netgi daugiau apie save kalbejau, ai pati susipainiojau, buna dienu, kad galvoji, kad nieko ir nereik, pripratau prie savo gyvenimo taip kaip yra ir neisivaziduoju kaip turetu trecias zmogus isipaisyti cia. pakui mastau, kad vis delto noriu miailes biggrin.gif Nu ir suprask tuos vandenius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2015 05 31, 20:29)
salotos gerai-darzoviu ar vaisiu gerai. gera ideja reiks man pabandyt pasedet ant ju. Nes visa uzsikimsus...
dariau kazkada toias labai patiko-du bananai, du mandarinai, apelsinas, kivis. Viska supjaustai ir uzpili braskiniu arba avietiniu grietininiu (tirstu) jogurtu.  wub.gif


Tai visaip ten galima sumakaluot. as imu bananus, kriauses, prinokusius obuolius, meliona, persikus dar kokius ir mandarinus. Arba dali visu tu ingredientu, kaip kada. Supjaustai, jogurto uzpili, laime neispasakyta. Tik kad cukraus ten daug, svorio metimui netinka, bet tikrai uz milkas ir laimas geriau.

QUOTE(Nura @ 2015 06 01, 10:05)
Su pirma vasaros diena visas 4u.gif  nors bent aš nesu jos didelė gerbėja. Kažkoks pasyvus metas (nors vasarą gimusi esu, bet mielai apsikeisčiau biggrin.gif )


Aciu smile.gif As tai nemegstu vasaros, bet nemegstu butent to laiko, kai karsta be proto. Langai i pietvakarius, tai kai uzkepina, neduokdie, pragaras zemej. Uztat rudeni myliu visa su viskuo smile.gif

QUOTE(*Keila* @ 2015 06 01, 10:21)
Aciu aciu  4u.gif

Taip, net neabejoju, kad ji susitvarkys. As gal netgi daugiau apie save kalbejau, ai pati susipainiojau, buna dienu, kad galvoji, kad nieko ir nereik, pripratau prie savo gyvenimo taip kaip yra ir neisivaziduoju kaip turetu trecias zmogus isipaisyti cia. pakui mastau, kad vis delto noriu miailes  biggrin.gif  Nu ir suprask tuos vandenius  rolleyes.gif


taigi, as irgi vandenis. ir man ta asmenine erdve brangi baisiai. nebent toki pati susirasciau. o miailes tai norisi, naturalu gi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 06 01, 11:26)

taigi, as irgi vandenis. ir man ta asmenine erdve brangi baisiai. nebent toki pati susirasciau. o miailes tai norisi, naturalu gi biggrin.gif

Zinau zinau, kad ir jus vandenis. Ir taip, asmenine erdve bais brangi. kai pradeda dusinti, noris begti, net neatsigrezus biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa gi, Nura, gal dvyne esi? Speju pagal logini mastyma ir sveika nuovoka biggrin.gif
Atsakyti
Sveki
Gavau pasiulyma dalyvauti konkurse del darbo vietos. Siuo metu istaigoje kurioje dirbu reorganizacija ir mano skyrius naikinamas. Ar verta bandyti laime konkuse? ar geriau likti esamame ir laukti reorganizacijos pabaigos, gal pasiulys geriau.
Labai aciu wink.gif
Atsakyti