Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Andro @ 2015 05 30, 18:47)
jo, vieni mato pliusus ,kiti kryžius. g.gif


kiekvienam savo. mane kartais suima baisi neviltis biggrin.gif

tiesa, kas i AZ rasot, zinot, kad privatas vyksta ne taip jau greit ir dar uz atlygi? Siaip vat primenu, jei ka...

buvau kaime, tai daugiausiai laiko praleidau ziopsodama i dangu ir klausydamasi lakstingalos operos pakaitom su Gilmouro koncertu Albert Hole. Gera akustika tos sales, turiu pasakyt.
Papildyta:
QUOTE(Egless @ 2015 05 31, 09:14)



Dekui, man labai malonu smile.gif

Tiesa, kas nors matet pakeitimus darbo kodekse? As tai jau nebesuprantu kokioj saly mes gyvenam, ar durniu laivas cia, ar tai baudziava sugrizo, ar kas... Visos zmogaus teises saibom nuejo. Duotu man kas tanka dabar, kaip tada sausio 13ta, tai pati pervaziuociau daug instituciju valdisku ir sazine net nesuvirpetu. Cia butu geras darbas tevynei, tfu, zmonems. Taip jau politika nesidomiu, bet kazkokia krastutine riba yra perzengta ir kelio atgal cia neber. Gerai, kad as tame sude nedalyvauju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 31 gegužės 2015 - 14:47
Sveikos, Amariliai, as irgi kaime buvau. Anksciau man buvimas kaime buvo didziausia bausme, o dabar pati prasausi, tiesiog sedziu lauke ant kedes ir spoksau kazkur.Aciu Dievui niekas is manes nereikalauja kazka daryti, sodinti, raveti ar dar kazka. Bet nuotaika visvien zliumbikiska. Buvo minciu net mamai parasyti, bet laikausi kolkas, nes man atrodo cia ne pati geriausia ideja. Gerai, kad bent pavyksta po truputi atsisakyt tos sud.nos mados eiti i parde visokiu nesamoniu pirkti kai nuotaika prasta, butu dar ne taip blogai jei tas padetu, bet gi poveikio jokio, o perki visvien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 05 31, 15:02)
Sveikos, Amariliai, as irgi kaime buvau. Anksciau man buvimas kaime buvo didziausia bausme, o dabar pati prasausi, tiesiog sedziu lauke ant kedes ir spoksau kazkur.Aciu Dievui niekas is manes nereikalauja kazka daryti, sodinti, raveti ar dar kazka. Bet nuotaika visvien zliumbikiska. Buvo minciu net mamai parasyti, bet laikausi kolkas, nes man atrodo cia ne pati geriausia ideja. Gerai, kad bent pavyksta po truputi atsisakyt tos sud.nos mados eiti i parde visokiu nesamoniu pirkti kai nuotaika prasta, butu dar ne taip blogai jei tas padetu, bet gi poveikio jokio, o perki visvien doh.gif



nu vat zinok, sito pas mane nera. to pirkinejimo. bet buvo kadaise. as pirkdavau knygas ir originalius cd. dabar tai nebent saldumynai. biges snickersu , laimu ir milku manija, prasidejo ledai doh.gif o turiu sukust per menesi ir nusipirkti normalius dzinsus ir kokius nors batelius vasarai. isties tureciau valgyti neriebia virta mesa, zuvi, kiausus, liesa varske, juros bjaurybes ir ta pati su nekrakmolingom darzovem pakaitom. numesciau, kiek butina. nukrito jau ir taip 5kg, net su ledais.
Atsakyti
Laba diena, as ir norėčiau paklausti... Esu su nauju vaikinu daugiau nei metai laiko , labai butų idomu santykiu perspektyva mūsų, ar mus sieja bendra ateitis? Tiesiog idomu butų sužinot ar as ir draugas N žiūrim bendra kryptim. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 31, 16:33)
. biges snickersu , laimu ir milku manija, prasidejo ledai  doh.gif o turiu sukust per menesi ir nusipirkti normalius dzinsus ir kokius nors batelius vasarai. isties tureciau valgyti neriebia virta mesa, zuvi, kiausus, liesa varske, juros bjaurybes ir ta pati su nekrakmolingom darzovem pakaitom. numesciau, kiek butina. nukrito jau ir taip 5kg, net su ledais.

smile.gif Sia savaite negaliu sustot del ryjimo, nuo kokio turbut treciadienio ar ketvirtadienio tiek kiek suvalgau per diena dabar uztektu dviems dienoms. nezinau kas daros doh.gif viskas is eiles -saldu, astru, svelnu-viskas tinka, riebaus norisi doh.gif
Atsakyti

Tiesa, kas nors matet pakeitimus darbo kodekse? As tai jau nebesuprantu kokioj saly mes gyvenam, ar durniu laivas cia, ar tai baudziava sugrizo, ar kas... Visos zmogaus teises saibom nuejo. Duotu man kas tanka dabar, kaip tada sausio 13ta, tai pati pervaziuociau daug instituciju valdisku ir sazine net nesuvirpetu. Cia butu geras darbas tevynei, tfu, zmonems. Taip jau politika nesidomiu, bet kazkokia krastutine riba yra perzengta ir kelio atgal cia neber. Gerai, kad as tame sude nedalyvauju.
[/quote]

Kas per nauji pakeitimai? Zvilgtelejau naujienas, bet nepavyko rasti... blink.gif
Atsakyti
[quote=*trinity*,2015 05 31, 18:06]
Tiesa, kas nors matet pakeitimus darbo kodekse? As tai jau nebesuprantu kokioj saly mes gyvenam, ar durniu laivas cia, ar tai baudziava sugrizo, ar kas... Visos zmogaus teises saibom nuejo. Duotu man kas tanka dabar, kaip tada sausio 13ta, tai pati pervaziuociau daug instituciju valdisku ir sazine net nesuvirpetu. Cia butu geras darbas tevynei, tfu, zmonems. Taip jau politika nesidomiu, bet kazkokia krastutine riba yra perzengta ir kelio atgal cia neber. Gerai, kad as tame sude nedalyvauju.
[/quote]

Kas per nauji pakeitimai? Zvilgtelejau naujienas, bet nepavyko rasti... blink.gif
[/quote]

nu va:

http://peticijos.lt/visos/71784

man, kaip buvusiai adminei ir personalcikei, tai cia siaubas kazkoks. tfu kad kur sita... laiku pabegau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 31 gegužės 2015 - 18:33
Amariliai, o čigonės iš tikro turi įgimtų gabumų? Aš tai, jei kokią pamatau, bėgu kaip velnias nuo kryžiaus, man jos vis tiek tik su vagystėmis ir aferomis asocijuojasi.
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 31, 18:36)
Amariliai, o čigonės iš tikro turi įgimtų gabumų? Aš tai, jei kokią pamatau, bėgu kaip velnias nuo kryžiaus, man jos vis tiek tik su vagystėmis ir aferomis asocijuojasi.


Itaiga turi igimta.
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2015 05 31, 18:48)
smile.gif Sia savaite negaliu sustot del ryjimo, nuo kokio turbut treciadienio ar ketvirtadienio tiek kiek suvalgau per diena dabar uztektu dviems dienoms. nezinau kas daros  doh.gif viskas is eiles -saldu, astru, svelnu-viskas tinka, riebaus norisi doh.gif


tas pats ir man doh.gif verysad.gif planas sukusti vasarai gedingai zlugo blush2.gif blush2.gif
tegyvuoja planas sukusti rudeniui !!!!!! lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 05 31, 16:02)
Sveikos, Amariliai, as irgi kaime buvau. Anksciau man buvimas kaime buvo didziausia bausme, o dabar pati prasausi, tiesiog sedziu lauke ant kedes ir spoksau kazkur.Aciu Dievui niekas is manes nereikalauja kazka daryti, sodinti, raveti ar dar kazka. Bet nuotaika visvien zliumbikiska. Buvo minciu net mamai parasyti, bet laikausi kolkas, nes man atrodo cia ne pati geriausia ideja. Gerai, kad bent pavyksta po truputi atsisakyt tos sud.nos mados eiti i parde visokiu nesamoniu pirkti kai nuotaika prasta, butu dar ne taip blogai jei tas padetu, bet gi poveikio jokio, o perki visvien doh.gif

B.r.i.u.n.e.t.e,, kai zliumbikiska nuotaika pasiimk kokia faina podruzke, tokia patikima, ir varykit i koki bara bernu kabinti. Bent jau plunksnas pakedensit,kabinimo igudzius patobulinsit 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Amariliai bandau kitaip formuluot klausima, gal...
Ar pavyks man artimiausiu metu nemiela darba ir skyriu pakeist i norima?
(Dieve neimanoma daugiau but toje aplinkoje su tais zmonemis, tik pradejau cia dirbt prasidejo problemos su sveikata, pabuvus keleta valandu ten jau uztenka-neturi energijos sveiktos, istrukus tik vakare atsigaunu)
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 31 gegužės 2015 - 19:20
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 31, 19:38)
Itaiga turi igimta.


rimtai? nezinojau. O sakyk Amariliai, kazin kodel ,kai mane pamato cigones iskart atvaro , pradeda savo kalbas, tada pasiziuri i akis ir nueina salin. Kitasyk nespeju as nei zodzio pratarti o ji jau tepa slides. Ir taip beveik visada. Viena cgone pas mane i namus ateidavo, tiksliau i kiema. Tai tik paimdavo ka jai budavau surinkusi ir iseidavo greit, be jokiu kalbu. Jei ka, tai mano akys melynai zaliai pilkos, nors vyras sako kad kai supykstu tai pasidaro juodos cool.gif

Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 31, 15:43)


Tiesa, kas nors matet pakeitimus darbo kodekse? As tai jau nebesuprantu kokioj saly mes gyvenam, ar durniu laivas cia, ar tai baudziava sugrizo, ar kas... Visos zmogaus teises saibom nuejo. Duotu man kas tanka dabar, kaip tada sausio 13ta, tai pati pervaziuociau daug instituciju valdisku ir sazine net nesuvirpetu. Cia butu geras darbas tevynei, tfu, zmonems. Taip jau politika nesidomiu, bet kazkokia krastutine riba yra perzengta ir kelio atgal cia neber. Gerai, kad as tame sude nedalyvauju.

na reik manyti kad seimas nepriims situ nesamoniu. Cia tik projektas, siulymas, o toliau ziuresim. Nors visko gali buti, manes jau nebestebina valdzios bukumas doh.gif
kokioj Prancuzijoj ar Vokietijoj butu visuotiniai streikai po pusvalandzio. Bet. Cia lietus lyja ... verysad.gif

debiliskaiusias man pasirodes tai atleidimas ispejus pries tris dienas. doh.gif
Atsakyti