Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveikos, 4u.gif kaip perspektyvoje klostysis mano santykiai su vaikinu A, ar tarp mūsų galimi romantiški santykiai?
Atsakyti
QUOTE(etcetera @ 2015 05 30, 02:10)
Sveikos, 4u.gif kaip perspektyvoje klostysis mano santykiai su vaikinu A, ar tarp mūsų galimi romantiški santykiai?



Sveika, sugrizusi smile.gif
Tu tam vaikinui bais patraukli isoriskai esi, gundai kai velnias, zo biggrin.gif Jo mintyse yra kazkokiu kliuciu su Tavim but, perspektyva gan sudetinga, konfliktiska is sios dienos ziurint, bet jausmuose jo Tu sukelei perversma, jam paciam jie dabar ner aiskus iki galo, stabdo jis save toj srity. Paimt Tave jam labai norisi. Paimt ir suvaldyt. Kad santykiai virstu i romantinius, gali stai ka padaryt, rasau paraidziui: versk savy nauja gyvenimo lapa, demesi koncentruok ne i blogas emocijas, bet i geras, jos Tau uz nugaros, reik apsisukt), ir duok jam jausmu fontana smile.gif Geruju, zinoma biggrin.gif Na, ne ant kaklo kabinkis, bet sugalvosi kaip ta padaryt mirksiukas.gif Paprovokuok.
Papildyta:
QUOTE(Ilona77 @ 2015 05 29, 12:59)
Sveiki 4u.gif  Gal galetumet ismesti kortas ir atsakyti kaip toliau klostysis mano reikalai.Kai jau atrode, kad viskas klostosi gerai ir gyvenimad teka sava vaga atsitiko taip,kad skubiai turejau pakeist gyvenama vieta ir isejau is darbo.Turiu ysipareigojimu, del kuriu jauciuosi labai suvarzyta ,gyvenu tarsi kalejime.Prasau patarimo , kaip elgtis toliau ar bandyt ka nors keist ar plaukti pasroviui ? Labai prasau atsakyti, jei tik galesit 4u.gif


Labas. Visiskai priestaradaudamos mano pacios logikai, kortos sako plaukti ir savaime susidelios. Nemalonu cia viskas, bet tas issispres. Plaukdama tik progos nepraziopsokite.
Papildyta:
QUOTE(Daivmari @ 2015 05 29, 20:39)
Labas vakaras, norėčiau paklausti kaip mano santykiai susiklostys su vaikinu G ?


Jus abu kazkaip i priesingas puses ziurite. Nei pas viena, nei pas kita as nematau jausmu. Kazkuris (ar abu) nusvile praeity, tas baisiai trukdo. Arba yra dar vienas asmuo, trikampis. Tik tiek, kad jis atrodo iniciatyvus ganetinai ir dar rodys tos iniciatyvos, ketinimai jo Jusu atzvilgiu yra grazus, nors sirdy ir dedasi balaizin kas, neaiskumai visokie. O perspektyvoj iki laimingos pabaigos ilgas ir vingiuotas kelias, su kova uz valdzia, galimu laikinu vietines reiksmes issiskyrimu, bet jei viska ta isveiksite abu, galimas visai normalus santykiu iteisinimas. Bet daug kliuciu charakteriuose abieju. Ir tos meiles nematyt. Na, ne visada jin pasirodo, uzgaidi.
Atsakyti
Laba rytą...***** tiek rašiau.


Dingo viskas ....Pakeliu savo klausymą ... Gal nesupyks merginos..


Aš trumpai Amariliai dėl naujo darbuko i kuri ketinu išeiti.

Dar senam atidirbineju laiko turiu...betbijau kad mėtytis pradedu sentimentai lenda,ir visa kita...kai kuriems labai liūdna kad iseinu
O man norisi ir traukia i nauja darbą...juk nauji darbai nauji isbandymai ir naujos emocijos....

Bus gerai man naujame darbe , Nedarau klaidos kažin?

Labai labai dekoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 30 gegužės 2015 - 09:12
QUOTE(** Svaja** @ 2015 05 30, 09:03)
Laba rytą...***** tiek rašiau.
Dingo viskas ....Pakeliu savo klausymą ... Gal nesupyks merginos..
Aš trumpai Amariliai dėl naujo darbuko i kuri ketinu išeiti.

Dar senam atidirbineju laiko turiu...betbijau kad mėtytis pradedu sentimentai lenda,ir visa kita...kai kuriems labai liūdna kad iseinu
O man norisi ir traukia i nauja darbą...juk nauji darbai nauji isbandymai ir naujos emocijos....

Bus gerai man naujame darbe , Nedarau klaidos kažin?

Labai labai dekoju...



Njum nelabai ten, ne aukso kasyklos, ne raudonas kilimas, vienintelis dalkas, kuris gali patikti, tai pats darbo procesas. Palyginus su tuo, ka dabar turi, tai as nekeisciau darbo Tavo vietoj. Patarimas Tau naujame darbe iskart nepulk but iniciatyvi visokia, neskubink nieko, apsilk po truputeli taip sakant, sitaip bus lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 30, 11:55)
Njum nelabai ten, ne aukso kasyklos, ne raudonas kilimas, vienintelis dalkas, kuris gali patikti, tai pats darbo procesas. Palyginus su tuo, ka dabar turi, tai as nekeisciau darbo Tavo vietoj. Patarimas Tau naujame darbe iskart nepulk but iniciatyvi visokia, neskubink nieko, apsilk po truputeli taip sakant, sitaip bus lengviau smile.gif

Kad nekasyklos tai jo ..einu ne dėl atlyginimo...einu nes pas save arti kaip arklys jau negaliu ir vidaus atmosfera sunki.
.na laiko yra ...siek tiek..


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 30 gegužės 2015 - 11:14
Ačiū, Amariliai! 4u.gif Sėkmės ir Jums! smile.gif
Atsakyti


Santykiu perspektyva tokia: dabar vat tie nesusikalbejimai, rysys, kuriame truksta trecio elemento - isminties (kas buna tik santykiu pradzioje, romano uzuomazgoje), paskui luzis bus, ne toks didelis ir skausmingas, bet pamatai gali but paplauti pasauleziuros ar tai smelio pilies, luzis nemalonus, bet i gera. Naujos idejos, nauji projektai. Apie pastojimus as tik ispeju, jeigu tas sugriautu visa klausiancios gyvenima. Siaip tyliu. Ir dabar tyliu.

Aciu Amariliai. Ar kalbedama apie luzi turite omeny trecio asmens atsiradima?
Atsakyti
QUOTE(Lamija;) @ 2015 05 30, 17:35)
Santykiu perspektyva tokia: dabar vat tie nesusikalbejimai, rysys, kuriame truksta trecio elemento - isminties (kas buna tik santykiu pradzioje, romano uzuomazgoje), paskui luzis bus, ne toks didelis ir skausmingas, bet pamatai gali but paplauti pasauleziuros ar tai smelio pilies, luzis nemalonus, bet i gera. Naujos idejos, nauji projektai. Apie pastojimus as tik ispeju, jeigu tas sugriautu visa klausiancios gyvenima. Siaip tyliu. Ir dabar tyliu.

Aciu Amariliai. Ar kalbedama apie luzi turite omeny trecio asmens atsiradima?


jo, vieni mato pliusus ,kiti kryžius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2015 05 30, 19:47)
jo, vieni mato pliusus ,kiti kryžius. g.gif


Ka turejote omenyje, Andro?
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2015 05 30, 19:47)
jo, vieni mato pliusus ,kiti kryžius. g.gif



biggrin.gif drinks_cheers.gif good.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Gavau pasiulyma dalyvauti konkurse del darbo vietos. Siuo metu istaigoje kurioje dirbu reorganizacija ir mano skyrius naikinamas. Ar verta bandyti laime konkuse? ar geriau likti esamame ir laukti reorganizacijos pabaigos, gal pasiulys geriau.
Labai aciu wink.gif
Atsakyti
Amariliai, dar karta noriu padekoti uz patarima, kury gavau beveik pries menesy 4u.gif Palikau ta vaikina ramybeje, bendraujam daugiausiai dalykiniais reikalais, bet jis vis dazniau kazka asmenisko paraso. Atsimena tokias smulkmenas is senos musu draugystes, kur net as, turedama gera atminty, nebepamenu smile.gif Labai smagu bendrauti taip, jauciasi, kad mezgasi rysys. Negaliu pasakyti, kad romantinis, bet jauciuosi artima ir kad jam vis dar labai rupiu smile.gif Kai baigsis jo 3 men. USA ir toliau bus aisku, ar ten liks, ar grys atgal y LT, ylysiu y private 4u.gif Gal vis del to ateitis isspaus kokio pozityvo veliau mums biggrin.gif
Atsakyti