Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Amariliai, gal padesit man? gal paprasciau perfrazuot: kaip santykiau su E? blush2.gif g.gif verysad.gif


P.S. senas klausimas:
Labai prasau Regium ar Amariliai pagalbos smile.gif 4u.gif
pries metus issiskyriau su ilgameciu draugu ir pakeiciau begale dalyku gyvenimu. siuo metu susitikyneju su vyresniu vyru. bet .. susitinkameretai, kuo toliau tuo reciau. nelabai aisku ka jis jauciu ir ar isvis jaucia? ar verta man su juo susitikynet ir kazka bandyt? pastaruoju metu atitoles ir nieko aiskaus, nors sako kad viskas gerai, bet nuojautos yra kitokios. esu pasimetus, nes nesiklosto visai asmeninis gyvenimas. gal galite paziureti ka kortos sako?
Atsakyti
Trukdo Jums toks kaip nesekmes periodas, jis laikinas. Pinigu trukumas taip pat. Nepakankamas savo galimybiu vertinimas ir auksti lukesciai, skuba. Tuos dalykus nuleist, ziuret i reikala tik is pragmatines puses; ir padeti Jums galetu vyresnis zmogus, geranoriskas ir turintis rysiu, stebekite, Jusu aplinkoj toks yra ar tuoj atsiras, kreipkites pagalbos i ta zmogu, pades. Su agenturom reikalu kortos nepataria tureti. Laiko man kortos nerodo dar.
[/quote]
Aciu tau Amarilia, isties pas mus ne itin sekmingas metas, noretusi, kad ir tas periodas kaip minejai baigtusi, tik deja kiek jis tesis? bet ranku nenorim nuleisti, visgi geriau savo turet, o ne nuomotis. O tas vyresnis vyras, as kaip ir numanau kas jis, bet kaip jis gali padeti? nemanau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smlga: 28 gegužės 2015 - 19:46
Amariliai, gal ir mn pagelbesit. Tiesiog atsitiktinai radau sita tema ir pagalvojau kd kaip likimo siusta.
Ar galit paziuret kaip klostysis mano ir vyr santykiai? Kazkokia itampa ir nepasitikejimas atsiranda siuo metu. Atrodo viskas ne taip blogai, bet... Ar susilauksim dar ateiti vaikelio? Tieisog jauciu kazkoki nerima. Gal but nuraminsit. O gal patvirtinsit dvejones. Aciu 4u.gif
Atsakyti
katais kortu atsakymai nesutampa su musu asmeninemis nuostatomis. kaip ir astro, kaip numerologija, kaip chiromantija, kaip ir daug kas, kas susije su mantinemis sistemomis.
Atsakyti
O taro kortose galima matyti žmogaus mirtį (fizinę) ar gimimą? Na, kad gandras šeimai ką atneš pvz?
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 28, 21:26)
O taro kortose galima matyti žmogaus mirtį (fizinę) ar gimimą? Na, kad gandras šeimai ką atneš pvz?



galima, bet tai mano tabu temos, niekada nesakau. kaip ir sveikata. ispeju, jei primygtinai lenda i akis, del sveikatos, bet ne ne, tomis temomis kalbeti negalima. Tai Dievo kompetencija.

man sutvarke kompa wub.gif tai tiek issiilgau muzikos, kad dabar tiesiog negaliu iveikti saves, einu ten atgal biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 28 gegužės 2015 - 21:31
Sveikos merginos, 4u.gif

paskaitineju karts nuo karto si foruma, norejau pasidalint vienu video moterims apie pasitikejima savimi, kazkaip is pradziu skeptiskai ziurejau i tai, bet visai patiko, gal kam taip pat ikveps daugiau pasitikejimo 4u.gif

https://www.youtube....h?v=RBe0UO7CdYI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *trinity*: 28 gegužės 2015 - 22:22
Labai aciu!!
Tik dar noriu pasitikslin: viska imt i savo rankas jau uzsienyje ar dar bunant Lietuvoj? Ir tu apsimeteliu saugotis ten ar cia?
Atsakyti
Labas vakaras,

Galbut Amariliai man galėtų padėti? 4u.gif

Klausimas būtų toks:

Nesenai susipazinome su vaikinu S. Jis labai graziai elgesi, buvo aktyvus, dėmesingas. Regis, pakvipo graziais santykiais, ugnelė buvo. Ir šios savaitės pradžioje kažkas pasikeitė- jis pasyvus, neberodo jokių ženklų, dingęs.. Nesuprantu, kas atsitiko... Atrodė, jog tikrai vienas kitam patinkame...Domina, kokia būtų tolimesnė perspektyva?
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2015 05 26, 15:02)
Laba diena. Noriu paklausti Amariliai.
Išsipildys mano noras dirbti personalo skyriuje?
Konkurso tvarka ar pervedimo būdu?

Ačiū.

Ar pavyks įsidarbinti,kokiu būdu.
Atsakyti
va kokia dainele man atsiunte zmogus, lyg ir nepazistamas, ale taip perkando mane biggrin.gif

https://www.youtube....h?v=zqKZ_WIK5ms

tuoj ka nors padeliosiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lamija;) @ 2015 05 28, 20:54)
Amariliai, gal ir mn pagelbesit. Tiesiog atsitiktinai radau sita tema ir pagalvojau kd kaip likimo siusta.
Ar galit paziuret kaip klostysis mano ir vyr santykiai? Kazkokia itampa ir nepasitikejimas atsiranda siuo metu. Atrodo viskas ne taip blogai, bet... Ar susilauksim dar ateiti vaikelio? Tieisog jauciu kazkoki nerima. Gal but nuraminsit. O gal patvirtinsit dvejones. Aciu 4u.gif


emm.... Jis jaucia pinigu stygiu ir Jusu spaudima. Jus su dideliu entuziazmu norite vaiko, jis nori pristabdyt arklius, jo pasamonej - tai siaubas ir kosmaras. Butina jam duoti asmenines erdves, maziau pokalbiu jautriomis temomis, tas trukdo santykiams sueiti i norma. Jeigu neduosite jam asmenines erdves ir ramaus laiko planavimui, apmastymui, jeigu neisite i kompromisus del vaiko, jis gali del sventos ramybes nusileisti, bet nieko tas gero neduos. Is Jusu puses matau tik spaudima - tiesiogini ir netiiesiogini, samoninga ir pasamoninga. Patarimas Jums - susitelkite i darbus, kuriuos turite siuo metu, ju yra tikrai daug.

Santykiu perspektyva tokia: dabar vat tie nesusikalbejimai, rysys, kuriame truksta trecio elemento - isminties (kas buna tik santykiu pradzioje, romano uzuomazgoje), paskui luzis bus, ne toks didelis ir skausmingas, bet pamatai gali but paplauti pasauleziuros ar tai smelio pilies, luzis nemalonus, bet i gera. Naujos idejos, nauji projektai. Apie pastojimus as tik ispeju, jeigu tas sugriautu visa klausiancios gyvenima. Siaip tyliu. Ir dabar tyliu.
Papildyta:
QUOTE(drugelis85 @ 2015 05 28, 18:49)
Amariliai, gal padesit man? gal paprasciau perfrazuot: kaip santykiau su E?  blush2.gif  g.gif  verysad.gif
P.S. senas klausimas:
Labai prasau Regium ar Amariliai pagalbos smile.gif 4u.gif
pries metus issiskyriau su ilgameciu draugu ir pakeiciau begale dalyku gyvenimu. siuo metu susitikyneju su vyresniu vyru. bet .. susitinkameretai, kuo toliau tuo reciau. nelabai aisku ka jis jauciu ir ar isvis jaucia? ar verta man su juo susitikynet ir kazka bandyt? pastaruoju metu atitoles ir nieko aiskaus, nors sako kad viskas gerai, bet nuojautos yra kitokios. esu pasimetus, nes nesiklosto visai asmeninis gyvenimas. gal galite paziureti ka kortos sako?


Na stai. Pirmas dalykas tas, kad jis toks zmogus, kuris niekada iki galo neperzengs sociumo vadinamo taisykliu ir Jus jis mato kai tu taisykliu pazeidima (amziaus skirtumas, koks bebutu - jis jam trukdo). Is santykiu su Jumis jo tikslas buvo pasisemti jegos kaip vyrui. Per sex. (Vidutinio amziaus krize?)Paniskai bijo Jusu pastojimo. Taigi, Jus jam davete ta, ko ieskojo, jo gyvenime ivyko luzis, atgimimas, dabar jis nusiteikes keliauti savais keliais. Jis issiskyres? Oficialiai, ne? Man panasu, kad oficialiai. Gali jis dar imtis iniciatyvos, bet tie santykiai is romantiniu virsta i siaip tiesiog "mes geri pazistami". Turi jis vaiku? Jei turi, tai tie vaikai svarbiau. Jei Jus pastosite, tai pames tuoj. Nenori jokiu cia panciu, taip is vyriskos puses pasakius. Antras dalykas - tai zmogus materialistas ir dabar jis nebenori i Jus investuoti. Kadangi romanas kaip ir pasibaiges de factum. Ketinimai jo Jusu atzvilgiu svelniai tariant migloti, tokia migla ant akiu, sapna atmerktomis akimis ir nezinojima ko nori, suvokiant, kad tai tebuvo iliuzijos, tai matau retokai biggrin.gif Derinukas, neduodantis jokio pasitikejimo. Patarimu kortu netraukiu, manau, pati susideliosite taskus ant i.
Papildyta:
QUOTE(Samee. @ 2015 05 28, 22:35)
Labai aciu!!
Tik dar noriu pasitikslin: viska imt i savo rankas jau uzsienyje ar dar bunant Lietuvoj? Ir tu apsimeteliu saugotis ten ar cia?



Ir ten, ir cia.
Papildyta:
QUOTE(Vejas_plaukuose @ 2015 05 28, 23:33)
Labas vakaras,

Galbut Amariliai man galėtų padėti? 4u.gif

Klausimas būtų toks:

Nesenai susipazinome su vaikinu S. Jis labai graziai elgesi, buvo aktyvus, dėmesingas. Regis, pakvipo graziais santykiais, ugnelė buvo. Ir šios savaitės pradžioje kažkas pasikeitė- jis pasyvus, neberodo jokių ženklų, dingęs.. Nesuprantu, kas atsitiko... Atrodė, jog tikrai vienas kitam patinkame...Domina, kokia būtų tolimesnė perspektyva?



Jo asmeniniame gyvenime kazkas nutiko svarbaus ir jis su tuo nesusidoroja. Panasu, kad jo seimoje, artimuju rate, arba tai, kas nutiko, paliete jo siela ir ten vyksta baisi kova. Jausmai giluminiai Jums yra daugumoj grazus, bet jis bijo, labai bijo. Salia paciu graziausiu jausmu kortu krenta toji, kuria vadinu breiviku (ir tas pasiteisina visada). Tai kompleksuotas zmogus ir jis gali jums sukelti daug problemu. Santykiai vesta savaime ir Jums tas i nauda. Mintys jo padrikos, dviprasmiskos, chaosas jo viduje. Jus nezinote visko apie ji, ka deretu zinoti. Bekit, nedarykit kvailystes. Negaliu drasiai teigti, jog yra kriminalas, bet uzuodziu as ka tais panasaus, tvyrancio ore.
Papildyta:
QUOTE(Solemn still @ 2015 05 29, 07:31)
Ar pavyks įsidarbinti,kokiu būdu.


Solemn, negaunu atsakymo. Vakar anei siandien.

Jurgita, matau Tave apacioj, kaip gyveni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 29 gegužės 2015 - 09:20
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 28, 17:30)
Papildyta:
O gal galite pažiūrėti, ką man kortos pataria daryti, kaip elgtis, kad maniškis imtų manim pasitikėti? Nes aš čia traukiau, ar manasis pasitiki, tai atsakymas "neblogas" gavosi sad.gif Ir, jei nesunku, gal galite pasižiūrėti, kokia to nepasitikėjimo priežastis? Nejau vis dar ta pati jo motka? doh.gif

Regium, gal galite pažiūrėti? Būčiau labai dėkinga. Man tą žinoti tikrai reikia, nes be šito neįmanoma nieko keist, kad būtų geriau. Tikrai nevarginčiau ir neklausčiau, jei manyčiau, kad kažkaip galiu pati susižinoti ir problemą išspręsti pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 29 gegužės 2015 - 09:26