Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Amariliai @ 2015 05 28, 00:00)
dabar niaklta paviaikslely ykeleu, jokiu oziu, jokios riomantykos ;D

Man vis dar porelė riožė blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nerijabel @ 2015 05 28, 08:13)
Sveiki, gal patarsite mirksiukas.gif
tiesiog baigiantis vaiko priežiūros atostogoms, kyla daug minčių,o  ką gi veikti toliau? jaučiuosi taip ir neatradus savęs, darbo, kuris būtų mėgiamas ar bent jau motyvuotų atlyginimas...Taigi, ar man
-grįžti į senąją darbovietę ;
-ar bandyti laimę ir ieškotis kito perspektyvesnio darbo;
- o gal stoti dar kartą į universitetą ir pabaigti kitos srities studijas bei tuo pačiu metu dirbti senąjame darbe....
iš anksto dėkoju 4u.gif


Sena darboviete Jusu nezinia ar laukia. Toks nemalonus derinys sukrito, lyg Jus tikites is ten daugiau, nei jie nori duoti. Ten tiek negatyvios info apie Jus paleista, kad ne nesapnavot turbut niekad (sociumas).
Naujas darbas - mintis nebloga, teisinga, duotu Jums ikvepimair didelius pokycius ar tai karjeros srityje, ar tai asmeniniam gyvenime. Ties pokyciai - i gera. Bet Velnio korta sukelia abejoniu.
Studijuoti kartu su sena darboviete velgi man rodo problematiska reikala, galbut ta darboviete koja pakist gali studijoms ar atvikrciai. Jei isvis Jus ten priims.
Studijos kartu su kitu darbu duoda didelius sunkumus ir cia vaikai kaip kliutis, ju ligos ar kas tai tokio, taiau turetumet salia suprantanti zmogu, kuris Jums padetu.
Studijos be darbo (jeigu badas i akis neziuri), na, vis tik iliuziju karalyste ir matau is kortu, kad tuo atveju badas i akis gali imt ziuret, negalite sau to leisti, ar taip? O gal visai ne del to.
Patarimo kortos man paciai sukele klausimu, todel sudejau pora delioniu ir turiu pasakyti, jog geriausias variantas butu Jums neskubeti dar iseiti i darbus ir mokslus nuo vaiku. Jus jiems dar vis reikalinga ir labai reikalinga salia.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 28, 11:10)
Sena darboviete Jusu nezinia ar laukia. Toks nemalonus derinys sukrito, lyg Jus tikites is ten daugiau, nei jie nori duoti. Ten tiek negatyvios info apie Jus paleista, kad ne nesapnavot turbut niekad (sociumas).
Naujas darbas - mintis nebloga, teisinga, duotu Jums ikvepimair didelius pokycius ar tai karjeros srityje, ar tai asmeniniam gyvenime. Ties pokyciai - i gera. Bet Velnio korta sukelia abejoniu.
Studijuoti kartu su sena darboviete velgi man rodo problematiska reikala, galbut ta darboviete koja pakist gali studijoms ar atvikrciai. Jei isvis Jus ten priims.
Studijos kartu su kitu darbu duoda didelius sunkumus ir cia vaikai kaip kliutis, ju ligos ar kas tai tokio, taiau turetumet salia suprantanti zmogu, kuris Jums padetu.
Studijos be darbo (jeigu badas i akis neziuri), na, vis tik iliuziju karalyste ir matau is kortu, kad tuo atveju badas i akis gali imt ziuret, negalite sau to leisti, ar taip? O gal visai ne del to.
Patarimo kortos man paciai sukele klausimu, todel sudejau pora delioniu ir turiu pasakyti, jog geriausias variantas butu Jums neskubeti dar iseiti i darbus ir mokslus nuo vaiku. Jus jiems dar vis reikalinga ir labai reikalinga salia.

Ačiū, Amariliai 4u.gif zodziu, nera iseities doh.gif
na senasis darbas tai tikrąja to žodžio prasme širšių lizdas, į akis vienaip, už akių kitaip, bet taip buvo visada...nenustebčiau, jei ir negatyvo paskleista,taip buvo ir pirma vaika auginat, bet vistiek jie nepriimti negali, o nepakenčiamą psichologinę atmosferą gali įtaisyti, kad savo noru išeičiau lotuliukas.gif aisq darbas + studijos=nuskriausti vaikai ir vyras doh.gif vien tik studijuoti ir nedirbti, kai studijos mokamos=nuskriaustas 6eimos biudzetas lotuliukas.gif o vien tik su vaikais namie buti g.gif nebent maziukei labai sunkiai sektusi ar labai sirgtu lankydama darzeli, ...
o naujas darbas, tai , butu i6ties, tai, ko reiktu ir noreciau, bet visu pirma reikia laimeti konkursa...
Atsakyti
Sveikos,

Amariliai, gal galite pažiūrėti, ar artimiausiu metu pagerės mano sveikata verysad.gif
Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Bliamba, supanikavau ir ištryniau visą žinutę, kurią buvau prirašius. Iš nicko kažkaip susišvietė, kad pažįstamas žmogus užlėkė į temą.
Papildyta:
Nu ok. Rašau iš naujo. Gal galit padėti išsiaiškint, kaip interpretuot tokį derinį? Klausiau, ar žmogus manimi pasitiki ir sukrito aštuoni pentakliai, septyni apversti kardai, žynė ir velnias. Šiaip interpretuočiau, kad atrodau žmogui patikima, ant žemės stovinti, ne koks vėjo pamušalas, bet prie ko tas velnias ten? Gal galit patart, kaip čia teisingai suinterpretuot? tas velnias man viską supainiojo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 28 gegužės 2015 - 10:32
Amarilia, gali paziuret, ieškome sau būsto gyventi, bet vis kažkas neįtinka, arba per vėlai kreipiamės kai jau buna rezervuotas. Ar artimiausiu metu, pagaliau susirasime tai ko norime? ax.gif
Atsakyti
Norejau tik padekoti Amariliai uz jos skirta laika 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,, buvau cia kaip svetys, idomias temeles skaitinejau, kol uzsukau i sia tema ir pamaniau, kad galbut bus atsakyta ir i mano, siuo metu labai rupima klausima.. verysad.gif
Zodziu jau senai planai siai vasarai vaziuot padirbet i uzsieni, kadangi labai noriu uzsidirbt ant teisiu ir masinos.. jau greit birzelis, artimieji drbo iesko, net labai bijau kad nepavyks..atrodo lyg niekas neskuba,o as vienintele pergyvenu.. klausimas: pavyks sia vasara isvaziuot i uzsieni ir uzsidirbt pinigu ant teisiu ir masinos?

Ir dr noriu pasakyt, kad gera,jog dar yra geru zmoniu,atsakanciu i rupus klausimus tiesiog is geros valios!! smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 28, 08:57)
Man vis dar porelė riožė  blink.gif  biggrin.gif


Prasyk man i email, turiu del Taves toki dalykeli, noriu pakalbet privaciai. ai, ir spausk F5, turetu mano feja jau rodyt biggrin.gif

QUOTE(nerijabel @ 2015 05 28, 10:03)
Ačiū, Amariliai 4u.gif zodziu, nera iseities doh.gif



Pagal kortas iseitis naujame darbe ir suderinti darbo laika taip, kad liktu jo vaikams, puse dienos ar pan. Na, pasimastykit, rasit iseiti tikrai. kuri cia sake, yra 29 iseitys is kiekvienos situacijos, as tiek daug nerandu niekada, bet dvi - visada.

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 28, 10:37)
Bliamba, supanikavau ir ištryniau visą žinutę, kurią buvau prirašius. Iš nicko kažkaip susišvietė, kad pažįstamas žmogus užlėkė į temą.
Papildyta:
Nu ok. Rašau iš naujo. Gal galit padėti išsiaiškint, kaip interpretuot tokį derinį? Klausiau, ar žmogus manimi pasitiki ir sukrito aštuoni pentakliai, septyni apversti kardai, žynė ir velnias. Šiaip interpretuočiau, kad atrodau žmogui patikima, ant žemės stovinti, ne koks vėjo pamušalas, bet prie ko tas velnias ten? Gal galit patart, kaip čia teisingai suinterpretuot? tas velnias man viską supainiojo blush2.gif  doh.gif


jau 7 kardai, dar apversti su velniu tai rodo krastutini nepasitikejima, 8 pent - tik jei tai darbiniai santykiai, kitu atveju - ni ni, o zynes daug kas bijo. Zyne yra ragana.

QUOTE(Heichera @ 2015 05 28, 12:04)
Norejau tik padekoti Amariliai uz jos skirta laika 4u.gif


Man labai malonu smile.gif Aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(smlga @ 2015 05 28, 10:50)
Amarilia, gali paziuret, ieškome sau būsto gyventi, bet vis kažkas neįtinka, arba per vėlai kreipiamės kai jau buna rezervuotas. Ar artimiausiu metu, pagaliau susirasime tai ko norime?  ax.gif


Trukdo Jums toks kaip nesekmes periodas, jis laikinas. Pinigu trukumas taip pat. Nepakankamas savo galimybiu vertinimas ir auksti lukesciai, skuba. Tuos dalykus nuleist, ziuret i reikala tik is pragmatines puses; ir padeti Jums galetu vyresnis zmogus, geranoriskas ir turintis rysiu, stebekite, Jusu aplinkoj toks yra ar tuoj atsiras, kreipkites pagalbos i ta zmogu, pades. Su agenturom reikalu kortos nepataria tureti. Laiko man kortos nerodo dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 28 gegužės 2015 - 15:27
as perfrazuosiu savo klausima,nes nieks neatsake blush2.gif

kokia mano ir L jausmu ateitis ?

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samee. @ 2015 05 28, 13:12)
Sveiki,, buvau cia kaip svetys, idomias temeles skaitinejau, kol uzsukau i sia tema ir pamaniau, kad galbut bus atsakyta ir i mano, siuo metu labai rupima klausima.. verysad.gif
Zodziu jau senai planai siai vasarai vaziuot padirbet i uzsieni, kadangi labai noriu uzsidirbt ant teisiu ir masinos.. jau greit birzelis, artimieji drbo iesko, net labai bijau kad nepavyks..atrodo lyg niekas neskuba,o as vienintele pergyvenu.. klausimas: pavyks sia vasara isvaziuot i uzsieni ir uzsidirbt pinigu ant teisiu ir masinos?

Ir dr noriu pasakyt, kad gera,jog dar yra geru zmoniu,atsakanciu i rupus klausimus tiesiog is geros valios!! smile.gif))


Uzsienis nusimato. Didele tikimybe. Del konkrecios sumos, kuria norite uzdirbti, galite ir nusivilti. Taciau Kiek tai uzdirbsite, dali legaliai, dali ne (man taip krenta kortos), nebus cia dziaugsmingas ir malonus procesas, toks letokas, teks taupyti labai, o siaip - imkite viska i savo rankas, darykite ta pokyti, kitas uz Jus nieko nepadarys, tik Jus pati. Pasisaugokite melagingu pazadu ir nepatikimu zmoniu, tuos uzuosite is pirmo kvapo (ar zvilgsnio, nezinau, kuris pojutis Jums duoda iskart pavojaus sirenas). Siaip ar taip, turesite naudinga gyvenimui patirti.

Ir dekui smile.gif Mano tai cia hobis biggrin.gif Kaip matyt, man cia atsakinet trumpai tai nepritruksta ikvepimo, o va kur zodis "reikia" atsiranda, tai tuoj paralyzius suima, Briunete, ne taip, ka? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ms_JoJo @ 2015 05 28, 15:38)
as perfrazuosiu savo klausima,nes nieks neatsake  blush2.gif

kokia mano ir L jausmu  ateitis ?

aciu  4u.gif



Butent jausmu? Toks ispudis susidare, deliojant kortas, akd Jus abu labai jauni (nu bent su manim palyginus) smile.gif

Jausmai cia ir dominuoja tuose santykiuose. Tiesa, juos gali pasmukdyti laikinas issiskyrimas ar kurio tai iskresta kvailyste (atstumas gali but), beigi buitis. Ta buitis ir pinigai cia turi ne paskutini vaidmeni, bet sitas ignoruojama samoningai, bent is Jusu puses. Jus bijote tuos jausmus prarasti, pasiruosus bet kam, kad tik jie isliktu, a tokiu visai nereik pastangu. Jos tik pablogintu padeti. Nesistenkite per jega "dirbti" del santykiu. netinka siuo atveju tai. Savieigai paleiskite. Jo ketinimai jausmu atzvilgiu yra grazus, ta ir palikite. jeigu spausite ji del jausmu, tai galite gauti priesinga rezultata, cia nera meile visam gyvenimui, bet tiesiog pasidziaukite tuo, ka turite ir speju, neivertinate, kad jau atejote iki sitos temos. Kol kas viskas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Amariliai. Aš kažkaip suinterpretavau, kad atrodau žmogui tokia a lia darbšti ir visokia kitokia (tie pentakliai) ir tada tuos kardus suinterpretavau kaip gerą reiškiančius, nes statūs jie yra bloga korta, tai man susišvietė, kad apversti jie iš neigiamų tampa teigiami. doh.gif Tai, kaip suprantu, tas žmogus ne pasitiki manimi, o manęs bijo? Nu dar gražiau. verysad.gif
Papildyta:
Amariliai, o gal galite pažiūrėti, ką man kortos pataria daryti, kaip elgtis, kad maniškis imtų manim pasitikėti? Nes aš čia traukiau, ar manasis pasitiki, tai atsakymas "neblogas" gavosi sad.gif Ir, jei nesunku, gal galite pasižiūrėti, kokia to nepasitikėjimo priežastis? Nejau vis dar ta pati jo motka? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 28 gegužės 2015 - 16:34