Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Sveikutes 4u.gif

Amariliai ar galetum biski pagelbeti kai deliojant man dienos kortas iskrenta karalius ar karaliene ar riteris kaip man tai geriau interpretuoti, ar tai dazniausiai pazymi kazkoki zmogu kuris ta diena sutiktas ir pan ar busena nurodo labiau? ir kaip lengviau suprasti is situ kortu busena kuria nurodo? dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(creda @ 2015 05 27, 17:59)
Sveikutes  4u.gif

Amariliai ar galetum biski pagelbeti kai deliojant man dienos kortas iskrenta karalius ar karaliene ar riteris kaip man tai geriau interpretuoti, ar tai dazniausiai pazymi kazkoki zmogu kuris ta diena sutiktas ir pan ar busena nurodo labiau? ir kaip lengviau suprasti is situ kortu busena kuria nurodo? dekui  4u.gif


mesk viena korta dienai. bus lengviau atsirusiuot. dvaro kortos dazniausiai zymi zmogu, bet rodyti gali ir savybes to zmogaus kortoje butent ir kaip jos Tau pasireiske ta diena. gali traukt viena korta dienai ir plius patarima. nors kiekviena korta pati is saves ta "patarima" turi, ji nurodo, su kuo reikia dirbti tuo metu.
Atsakyti
Dieve, merginos, jau man visai stogas čiuožia. Kalbėjau prieš gerą valandą su saviškiu ir pasakiau, kad paskambintų po dešimt minučių. Jis paskambino po aštuonių, aš atsiliepiau ir kaip pamišusi ėmiau staugt. Maždaug "aš tau po velnių sakiau paskambint po dešimties. DEŠIMTIES mniučių. Ne aštuonių. Tau ką? Sunku palaukt sušiktas dešimt minučių?" Ir tada ėmiau isteriškai bliauti. doh.gif Įtariu, kad kuo greičiau aš pateksiu pas gydytoją, tuo bus geriau. Tiek man, tiek aplinkiniams.
Papildyta:
Dabar, kai prisimenu visą šitą jau emocijoms nuslūgus, tai suprantu, kad skambėjau kaip visiška beprotė. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 27 gegužės 2015 - 21:51

Amariliai, nu niekaip nepriprantu prie Tavo naujo avataro. Kazkodel matau ne vyro ir moters profilius . Man pirmiausia matosi kazkoks tai ozys atsukes nugara ir dar jo ausys garbanotos kazkokios tai lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2015 05 27, 12:30)
Sveiki, Amariliai,

Gal galėtumėt pažiūrėt, kaip klostysis meilės reikalai? wub.gif
Ir konkrečiai, santykiai su G.  wub.gif

Ačiū labai. 4u.gif



Deja, nieko grazaus su G negaliu pazadeti.
Papildyta:
QUOTE(elvega @ 2015 05 27, 21:50)
Amariliai, nu niekaip nepriprantu prie Tavo naujo avataro. Kazkodel matau ne vyro ir moters profilius . Man pirmiausia matosi kazkoks tai ozys atsukes nugara ir dar jo ausys garbanotos kazkokios tai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif



niu ten man tai miaile ir dar roze, vat... riomantyka biggrin.gif reik pakeist, jei is isores tai kaip ozys atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 27, 22:53)

Papildyta:
niu ten man tai miaile ir dar roze, vat... riomantyka biggrin.gif reik pakeist, jei is isores tai kaip ozys atrodo  doh.gif

baik jau, nekeisk, cia mano akys zvairos ir tiek mirksiukas.gif as abiem rankom uz romantyka tongue.gif
Atsakyti
Bliamba... panos, nu bet zinokit, kol neperskaiciau tol irgi maciau Amariliai avatare kazkoki raguota gyvuna doh.gif Reikejo labai isiziuret, kad pamatyciau dvieju zmoniu siluetus doh.gif
Atsakyti
g.gif Aš irgi matau meilę, kažin ką reiškia kai vienos mato ožį kitos romantiką?
Atsakyti
dabar niaklta paviaikslely ykeleu, jokiu oziu, jokios riomantykos ;D
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 27, 22:49)
Dieve, merginos, jau man visai stogas čiuožia.

nu gi negerai, reikia stengtis valdyti savo emocijas. As kai bunu prastos nuotaikos visada perspeju apie savo nenuotaika, ir prasau nepykti jei pratruksiu. Nors labai stengiuosi, kad to neivyktu, nes suprantu, kad mano psichai yra mano problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 27, 21:53)
Deja, nieko grazaus su G negaliu pazadeti.

Ačiū ir už tai. 4u.gif O apskritai dėl meilės? wub.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal patarsite mirksiukas.gif
tiesiog baigiantis vaiko priežiūros atostogoms, kyla daug minčių,o ką gi veikti toliau? jaučiuosi taip ir neatradus savęs, darbo, kuris būtų mėgiamas ar bent jau motyvuotų atlyginimas...Taigi, ar man
-grįžti į senąją darbovietę ;
-ar bandyti laimę ir ieškotis kito perspektyvesnio darbo;
- o gal stoti dar kartą į universitetą ir pabaigti kitos srities studijas bei tuo pačiu metu dirbti senąjame darbe....
iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti