Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 05 27, 13:02)
o as bijau, kad nesutiksiu tokio, kuris mane myles ir ant ranku nesios  blush2.gif
Nes visi su kuriais po ex susitikinejau, labiau panasus i tuos, kuriuos man reiketu ant ranku nesioti  biggrin.gif

reikia uzsiimt vizualizacija ar kaip ji ten vadinas ir vualia biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad įsiterpiu, bet teko domėtis vizualizacija ir galiu pasakyti, kad tai nesąmonė... smegenų plovimas ir tiek ax.gif
Atsakyti
Nura, sveika prisijungusi smile.gif Laukiau smile.gif

Tesktas ne mano, saltinis nezinomas,radau fb, bet parasyta tikrai ne kvailo zmogaus. dalinuosi, gal kam pravers. man tai labai biggrin.gif

Štai kelios tikrų budistų taisyklės, kurios padės pagerinti gyvenimą:
Vienu metu daryti vieną dalyką. Vengti kelių darbų vienu metu. Jei pilti vandenį, tai tik pilti vandenį. Jei valgyti, tai tik valgyti. Jei vaikščioti, tai tik vaikščioti. Jei praustis, tai tik praustis.
Veikti lėtai ir sąmoningai. Vienu metu galima daryti vieną darbą, bet jį daryti skubant ir neatidžiai. Tačiau reikėtų skirti bet kokiai veiklai tiek laiko, kiek reikia. Veiksmai turi būti apgalvoti, neskubūs ir neatsitiktiniai. Iš pradžių taip daryti gali būti sunku, tačiau ilgainiui to išmokstama.
Pabaigti tai, kas pradėta. Nepradėti kito darbo, kai vienas dar neatliktas. Jeigu nėra kito pasirinkimo, tada reikėtų, prieš imantis kitos veiklos, apsivalyti. Pavyzdžiui, susitepus sumuštinį, jo pradėti valgyti negalima tol, kol nesuplauti indai ir įrankiai, kurie buvo naudojami jam pagaminti, nenušluostytas stalas ir nesutvarkyta maisto gaminimo vieta. Tik tą padarius, galima ramiai atsisėsti ir suvalgyti sumuštinį.
Daryti mažiau. Tai nereiškia, kad reikia tingėti: budistų vienuolis keliasi anksti ir visą dieną ką nors dirba. Tačiau jis neturi begalinio darbų, kuriuos būtinai reikia padaryti, sąrašo. Jis konkrečiai žino, ką jam reikia kiekvieną dieną padaryti ir tą daro. Darant mažiau, galima viską atlikti lėčiau, todėl kokybiškiau.
Pasilikti šiek tiek asmeninės erdvės. Dienotvarkė neturėtų būti pernelyg įtempta. Tarp skirtingų darbų, veiklų turėtų būti pertraukos. Taip dienotvarkė tampa laisvesnė. Be to, jei paaiškės, kad kažkuriai veiklai reikia skirti daugiau laiko negu nenumatyta, tą bus galima padaryti per pertrauką, nesijaudinant dėlto, kad nebeliks laiko kitoms.
Turėti ir laikytis ritualų. Zen budistų vienuoliai turi maisto gaminimo, valgymo, tvarkymosi ritualų. Panašių gali sugalvoti kiekvienas žmogus. Nėra taip svarbu, kokie tie ritualai, svarbu, kad jie taptų kasdienybės dalimi.
Skirti laiko tam tikriems dalykams atlikti. Budistų vienuoliai kiekvieną dieną skiria laiko prausimuisi, darbui, tvarkymuisi, valgymui. Svarbu tą daryti reguliariai.
Skirti laiko meditacijai sėdint. Išmokti būti dabarties akimirkoje. Labai užsiėmę žmonės meditaciją gali atlikti bėgiodami ir patirdami būseną „čia ir dabar“.
Šypsotis ir patarnauti kitiems.
Tegul valymas, tvarkymas ir maisto gaminimas tampa tam tikra meditacijos formos.
Galvoti apie tai, kas reikalinga.
Gyventi paprastai.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 27, 15:09)
Nura, sveika prisijungusi smile.gif Laukiau smile.gif

Tesktas ne mano, saltinis nezinomas,radau fb, bet parasyta tikrai ne kvailo zmogaus. dalinuosi, gal kam pravers. man tai labai biggrin.gif

Štai kelios tikrų budistų taisyklės, kurios padės pagerinti gyvenimą:
Vienu metu daryti vieną dalyką. Vengti kelių darbų vienu metu. Jei pilti vandenį, tai tik pilti vandenį. Jei valgyti, tai tik valgyti. Jei vaikščioti, tai tik vaikščioti. Jei praustis, tai tik praustis.
Veikti lėtai ir sąmoningai. Vienu metu galima daryti vieną darbą, bet jį daryti skubant ir neatidžiai. Tačiau reikėtų skirti bet kokiai veiklai tiek laiko, kiek reikia. Veiksmai turi būti apgalvoti, neskubūs ir neatsitiktiniai. Iš pradžių taip daryti gali būti sunku, tačiau ilgainiui to išmokstama.
Pabaigti tai, kas pradėta. Nepradėti kito darbo, kai vienas dar neatliktas. Jeigu nėra kito pasirinkimo, tada reikėtų, prieš imantis kitos veiklos, apsivalyti. Pavyzdžiui, susitepus sumuštinį, jo pradėti valgyti negalima tol, kol nesuplauti indai ir įrankiai, kurie buvo naudojami jam pagaminti, nenušluostytas stalas ir nesutvarkyta maisto gaminimo vieta. Tik tą padarius, galima ramiai atsisėsti ir suvalgyti sumuštinį.
Daryti mažiau. Tai nereiškia, kad reikia tingėti: budistų vienuolis keliasi anksti ir visą dieną ką nors dirba. Tačiau jis neturi begalinio darbų, kuriuos būtinai reikia padaryti, sąrašo. Jis konkrečiai žino, ką jam reikia kiekvieną dieną padaryti ir tą daro. Darant mažiau, galima viską atlikti lėčiau, todėl kokybiškiau.
Pasilikti šiek tiek asmeninės erdvės. Dienotvarkė neturėtų būti pernelyg įtempta. Tarp skirtingų darbų, veiklų turėtų būti pertraukos. Taip dienotvarkė tampa laisvesnė. Be to, jei paaiškės, kad kažkuriai veiklai reikia skirti daugiau laiko negu nenumatyta, tą bus galima padaryti per pertrauką, nesijaudinant dėlto, kad nebeliks laiko kitoms.
Turėti ir laikytis ritualų. Zen budistų vienuoliai turi maisto gaminimo, valgymo, tvarkymosi ritualų. Panašių gali sugalvoti kiekvienas žmogus. Nėra taip svarbu, kokie tie ritualai, svarbu, kad jie taptų kasdienybės dalimi.
Skirti laiko tam tikriems dalykams atlikti. Budistų vienuoliai kiekvieną dieną skiria laiko prausimuisi, darbui, tvarkymuisi, valgymui. Svarbu tą daryti reguliariai.
Skirti laiko meditacijai sėdint. Išmokti būti dabarties akimirkoje. Labai užsiėmę žmonės meditaciją gali atlikti bėgiodami ir patirdami būseną „čia ir dabar“.
Šypsotis ir patarnauti kitiems.
Tegul valymas, tvarkymas ir maisto gaminimas tampa tam tikra meditacijos formos.
Galvoti apie tai, kas reikalinga.
Gyventi paprastai.

as darau viena galvoju apie kita dar nulekiu prie trecio ,atsimenu, kad dar ketviratas laukia ... biggrin.gif
Atsakyti
Amariliai 4u.gif 4u.gif

Budistai išvis tokį sąmoningumo ir išminties lygį pasiekę, kad mums tik pasvajoti, dabar statistinis žmogus gi gyvena amžinam strese: darbas, namai, vaikai. Problemos su sveikata, problemos su šeima, problemos kaip uždirbt pinigus, problemos, kai tie pinigai ištirpsta. O kur dar visokie nervų ėdimai iš aplinkos.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 27, 15:09)
Tesktas ne mano, saltinis nezinomas,radau fb, bet parasyta tikrai ne kvailo zmogaus. dalinuosi, gal kam pravers. man tai labai biggrin.gif

Štai kelios tikrų budistų taisyklės, kurios padės pagerinti gyvenimą:
[...]


Perskaičiau ir supratau, kad budisto gyvenimas - ne man biggrin.gif Aš jaučiuosi švaistanti tuščiai laiką, jei vienu metu atlieku kokią niekingą beprasmę vieną užduotį biggrin.gif O toks meditacinis vaikščiojimas nuo ankstaus ryto iki vakaro darant visko po truputį mane turbūt nuvarytų į depresiją smile.gif Pasidarai viską greitai ir tada medituooooojiiiii kiek telpa smile.gif Man kaip tik stresas, kai aš trypčioju prie vienos nesąmonės per ilgai. O kai darau, darau ir padarau, tai nėr kada stresuot . Pas mane ir namie, ir darbe taip. Ir visai gerai viskas su tuo gyvenimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 27 gegužės 2015 - 15:01
Man patinka budistų taisyklė, kad pas juos atėjus į svečius papietauti/pavakarienauti, svečias pirmiausiai turi kokį naudingą darbą atlikti. Pvz prašluoti grindis, patiekti indus smile.gif
Atsakyti
Jus visos idomiai reaguojate smile.gif Netgi skirtingai, nors gali atrodyt panasiai. Ten jie tu taisykliu turi daug visokiu, bet vis tiek visos panasios. Ten fb tai sukilo maistas pries tokia filosofija, bet as sakau "tas tinka tik budistams ir man, nors budiste saves tikrai nelaikau" smile.gif mano gyvenimo budas kitoks. bet net tada, kai gyvenau taip, kaip jusu dauguma, begau, lekiau, darbas, studijos, aukle, nuoma, komunalkes, viena su vaiku ir t.t., viskas buvo nesuderinama tarpusavy laike ir atrode neimanoma. Bet kazkas manyje vis kalbejo, kad as darau kazka stipriai ne taip. Kai kildavo neissprendziama problema, as sesdavau i lotoso poza ir ziuredavau i uzdegta zvake, klausydamasi savo kvepavimo. kaip tai vadinasi - tai nelabai zinojau. po tokio "seanso" problemai ateidavo sprendimas is isores arba rasdavau pati kad daryt. Veliau padariau kardinalu sprendima savo gyvenime, kuris man dave laiko, paaukojau pinigus (na cia dar neaisku) ir padeti sociume, kuri man tikrai nera itin svarbi, norec, kad manes neliestu tas darinys, nors ir susiduriu su juo, su zmonemis gi bendrauju. Ir kartais ta pamirstu, sitokius visokius paprasto gyvenimo desnius, taiskykles. DAO vienu metu buvau susidomejusi... Tai tas pats. buvimas cia ir dabar. Ir nepriklausymas nuo nieko. trumpiau - niekam neaciu primityviai, bet dekingumas visa kam, kas mus supa.
Rasykite toliau, ka manote apie tai?
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2015 05 27, 15:00)
Perskaičiau ir supratau, kad budisto gyvenimas - ne man biggrin.gif Aš jaučiuosi švaistanti tuščiai laiką, jei vienu metu atlieku kokią niekingą beprasmę vieną užduotį biggrin.gif O toks meditacinis vaikščiojimas nuo ankstaus ryto iki vakaro darant visko po truputį mane turbūt nuvarytų į depresiją smile.gif Pasidarai viską greitai ir tada medituooooojiiiii kiek telpa smile.gif Man kaip tik stresas, kai aš trypčioju prie vienos nesąmonės per ilgai. O kai darau, darau ir padarau, tai nėr kada stresuot . Pas mane ir namie, ir darbe taip. Ir visai gerai viskas su tuo gyvenimu biggrin.gif


beprasmes uzduotys... mane atvede cia, kur prasme matau biggrin.gif kad ir kaip bandziau iziureti prasme direktoriaus isakyme isleisti ka tai atostogu, nu niekaip, o niekaip neisjauciau prasminga darba dirbanti biggrin.gif Cia lyrinis nukrypimas biggrin.gif

Energaizeris Tu, Hmm smile.gif Ekstraverte matyt ir donore, su daug daug energijos 4u.gif Beje, Rytuose ten pilna irgi tokiu beganciu, nebutu ten tokia filosofija atsiradusi, jei nebutu pusiausvyros pazeidimo priesingoj pusej.
Atsakyti
Amariliai, jeigu tokį sprendimą priimtų daugiau žmonių, tai visuomenės būtų laimingesnės, mažiau žudytųsi ir dozuotų narkotikais, neiškentę streso ir aplinkos spaudimo. Pinigai aišku reikalingi, bet aš ir pati jaučiu, kad tam tikra prasme tampu jų verge. Jei kamuoja nepriteklius, stresuoju, norisi nusišauti, dėl to pačio pradeda save sprausti į rėmus, lygiuojiesi į kitus ir pan. Nejaučiu jokios palaimos ir džiaugsmo, kai pinigų nėra, kas žinau yra visiškai nedvasinga ir pasibaisėtina. Taip kartais norėčiau dėti ant visko, išvykt į negyvenamą salą ir ten iki gyvenimo galo gaudyt žuvį pliaže.
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2015 05 27, 09:37)
Laba diena, man labai aktualu bendri pokyciai mano gyvenime,kazkoks sastingis.. ar pavyks rasti nauja darba cia ? o gal I uzsieni keliauti ? nors visai nenoriu.. kur ta gyvenima ir savo ateiti kurtis, kuria linkme apskritai pasukti ? Busiu dekinga jei zvilgtelesit ka kortos pataria 4u.gif


Sastingis Jus saugo nuo apgavysciu. Kiek tai laiko dar jis tesis, bet neamzinai, pabaiga matau. Lietuvoje Jus galite gauti darba, man rodo du menesius (neprisisriskite prie to laiko), jis ir lengvas nebus. Uzsienio variantas siuo metu krenta kaip sunkiai pataisoma kvailyste. Iseisit is to sastingio, isnaudokite ji savianalizei ir issiaiskinimui su savimi, ka norite daryti, kaip gyventi, kur ir panasiai. Tam jis ir duotas, pabaiga arteja. Is sastingio Jus isves Jaunas entuziastingas zmogus ir priimkite jo siulomas idejas smile.gif Patarime - nepuoselekite beprasmiu vilciu. Kaip jau minejau, sveika nuovoka visada turi dirbti.
Papildyta:
QUOTE(Nura @ 2015 05 27, 16:04)
Amariliai, jeigu tokį sprendimą priimtų daugiau žmonių, tai visuomenės būtų laimingesnės, mažiau žudytųsi ir dozuotų narkotikais, neiškentę streso ir aplinkos spaudimo. Pinigai aišku reikalingi, bet aš ir pati jaučiu, kad tam tikra prasme tampu jų verge. Jei kamuoja nepriteklius, stresuoju, norisi nusišauti, dėl to pačio pradeda save sprausti į rėmus, lygiuojiesi į kitus ir pan. Nejaučiu jokios palaimos ir džiaugsmo, kai pinigų nėra, kas žinau yra visiškai nedvasinga ir pasibaisėtina. Taip kartais norėčiau dėti ant visko, išvykt į negyvenamą salą ir ten iki gyvenimo galo gaudyt žuvį pliaže.



As priemiau ta sprendima tam, kad gyvenciau. Suprasi smile.gif Pati ta parasei smile.gif
Atsakyti
O i mano klausimeli neatsakysite:(((
Atsakyti
Turiu teise i laisva grafika, taip pat eile ir teise i poilsi.
Atsakyti