Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labuka rolleyes.gif

Amariliai - dėl darbuko naujo zvilgtelk jei galima rolleyes.gif

Seksis man ten?


Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 27 gegužės 2015 - 08:36
Ačiū labai, Briunete, už gerus žodžius 4u.gif . Man šiuo metu jūs, temos merginos, esat vienintelis palaikymas. Gaila, kad nežinau, ką aš iš savo pusės galėčiau patarti tau. sad.gif Esi stipresnė už mane- tu turi jėgų laikytis tokioje situacijoje, kurioje aš, ko gero, neturėčiau.

Pamačiau vienos narės postą ir toks įdomus jausmas aplankė- aš paklausiu kartą- du į mėnesį ko nors ir tai man atrodo vos ne tarologių išnaudojimas, o čia, kai kurie žmonės, žiūriu, ateina kas pora dienų be jokios gėdos ir užduoda tokius besikartojančius klausimus, vos ne "ai, čia šiaip sau pasižaiskim, jūs, tarologės, vistiek neturit ką veikt". Nuo Amarilių vėl gausiu į skudurus, kad prasižiojau, bet nepavyko patylėti ir šį sykį, plius pastarosiom dienom nervai išsiderinę visiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 27 gegužės 2015 - 09:38
Laba diena, man labai aktualu bendri pokyciai mano gyvenime,kazkoks sastingis.. ar pavyks rasti nauja darba cia ? o gal I uzsieni keliauti ? nors visai nenoriu.. kur ta gyvenima ir savo ateiti kurtis, kuria linkme apskritai pasukti ? Busiu dekinga jei zvilgtelesit ka kortos pataria 4u.gif
Atsakyti
labas Amariliai:

As vel su tuo paciu klausymu. Kaip tu paskutini karta ir sakei, "jis" vel grizo po 2 menesiu. ir vel tas pats, vel uzburtas ratas, vet trikampis....vel meile ir pikciai....ar bus kas nors ar verta.....ir atskirai negalim ir kartu.kankina mane, save ir aplinkinius. kaip tik as "atgal" viskas sakau ne...atrodo jis padarys viska kad but kartu....

Aciu, jei turesi laika pasiziureti
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 27, 10:34)
Ačiū labai, Briunete, už gerus žodžius 4u.gif . Man šiuo metu jūs, temos merginos, esat vienintelis palaikymas.  Gaila, kad nežinau, ką aš iš savo pusės galėčiau patarti tau. sad.gif Esi stipresnė už mane- tu turi jėgų laikytis tokioje situacijoje, kurioje aš, ko gero, neturėčiau.


As zinau puikiai kaip tokiom akimirkom reikia to palaikymo, kad ir is svetimu zmoniu smile.gif
O stipresne nesu, tiesiog kai atsiduri tokioje situacijoje, tai neturi kur detis, kazkaip kapstaisi. Aisku uzeina tie liudnumai, ypac kai islenda kazkokios zinios, kurios tau yra labai nemalonios ir jautiesi toks vienisas ir niekam nereikalingas, net papasakoti nera kam. Tai pazliumbi, parukai, isgeri vyno ir praeina smile.gif
O siaip pasistenk isidarbinti kuo greiciau, kad ir ne svajoniu darbe, bet bent kazkokiam, pamatysi, bus lengviau. Nes kai turi mazai laisvo laiko, tai ir tu minciu maziau buna.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 26, 20:56)
Briunete, žinok, bandau įsivaizduoti, kaip net terapija gali nepadėti paleisti praeities ir pilnai tą suvokiu. Bent iš dabartinio taško man atrodo, kad, jei manasis išeitų, tai aš ne tai, kad nesugebėčiau paleist praeities ilgą laiką, aš tiesiog be ceremonijų pasidaryčiau sau galą. Aš negaliu įsivaizduoti, kad jis nustotų mane mylėti. Man tai būtų visiška tragedija, kurios aš neatlaikyčiau. O jis, va, stipresnis- jei manęs nebeliktų, padepresuotų kurį laiką ir atsigautų po truputį. Spaudimo nežinau savo- net aparato jam matuot namie neturiu.  unsure.gif Dabar galva lyg ir aprimo- lengvai maudžia, bet, norisi tikėti, kad ryt ryte jau bus praėję viskas.

labas, isgyvenau panasius jausmus, ka ir jus dabar, norejo iseit- negalejau paleist buvo net apie tai galvot pasaulio pabaiga istisai zliumbiau, galvojau issiskiriam ir gala pasidarau...na, neisejo...turim du vaikus, vaikus myli, o mane, na nezinau, nesu ten ta jo svajone, bet seima rupinas...na bet vis pagalvoju, jei buciau paleidus, gal buciau sutikus ta, kuriam buciau viskas, kuris kaip sakant ant ranku nesiotu...kazkaip nostalgija apeme siandien sapnavau savo meile , kurios iki siol nepamirsau, nors jau 10m. praejo...o ir pazintis trumpa buvo, bet tada pirma ir vieninteli karta jauciaus tokia laiminga reikalinga ir visokia kitokia...
Amariliai, gal galit paziuret, kaip ta buvus amno meole gyvena ar atsimena mane, na jo poziuri i mane ar kazka pan. va gal gilioj gilioj senatvej susitiksim...ai nu kazkaip liudna labai verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Amariliai, gavau pasiūlymą pereiti į kitą darbą (realų ir norimą), esamame darbe dėl to kelią atlyginimą, kad likčiau. Ar perspektyvu likti esamame darbe?
Lauksiu atsakymo, ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 27, 09:34)
Ačiū labai, Briunete, už gerus žodžius 4u.gif . Man šiuo metu jūs, temos merginos, esat vienintelis palaikymas.  Gaila, kad nežinau, ką aš iš savo pusės galėčiau patarti tau. sad.gif Esi stipresnė už mane- tu turi jėgų laikytis tokioje situacijoje, kurioje aš, ko gero, neturėčiau.

Pamačiau vienos narės postą ir toks įdomus jausmas aplankė- aš paklausiu kartą- du į mėnesį ko nors ir tai man atrodo vos ne tarologių išnaudojimas, o čia, kai kurie žmonės, žiūriu, ateina kas pora dienų be jokios gėdos ir užduoda tokius besikartojančius klausimus, vos ne "ai, čia šiaip sau pasižaiskim, jūs, tarologės, vistiek neturit ką veikt". Nuo Amarilių vėl gausiu į skudurus, kad prasižiojau, bet nepavyko patylėti ir šį sykį, plius pastarosiom dienom nervai išsiderinę visiškai.


i skudurus gavai vienasyk, o daugiau negausi, gulincio nemusu biggrin.gif

QUOTE(cerepashka26 @ 2015 05 27, 10:39)
labas Amariliai:

As vel su tuo paciu klausymu. Kaip tu paskutini karta ir sakei, "jis" vel grizo po 2 menesiu. ir vel tas pats, vel uzburtas ratas, vet trikampis....vel meile ir pikciai....ar bus kas nors ar verta.....ir atskirai negalim ir kartu.kankina mane, save ir aplinkinius. kaip tik as "atgal" viskas sakau ne...atrodo jis padarys viska kad but kartu....

Aciu, jei turesi laika pasiziureti


Mieloji, ar cia reikia kortu? Tokiais atvejais reikia sveika nuovoka ijungt ir to gana. Zmogus elgiasi tendencingai. Ar Tau priimtina tai? Jo poelgiai ir motyvacija nekinta ir Tu jo nepakeisi, to nebuna. Ka Tu is to gauni?
Gerai, kortos: jis Tave mato, kaip visiskai neigalia spresti savo problemas, silpna ir pasyvia, taigi, dirva jam paruosta. Santykius mato kaip savo manipuliacija samoninga ir tikslinga. jausmu jame Tau nera. Pasam onej - paimt is Taves laimes pojucio likucius, kaip vampyrui, o pasamone tai dirba stipriai... Su ja nepakovosi taip jau paprastai. Jo ketinimai - lauzti Tave per jega, nesvarbu kokiomis priemonemis, gali buti jos ir ziaurios kazkuriuo aspektu, itin ziaurios. Jo asmeniniam gyveniymely dabar yra pastrigimas savo psichikos vingiuose, tamsiuosiuose tuose, jis ten ikalintas. Toks zmogus gali tik sukelti problemas. Perpektyvoj Tu surista savo baimese ir padety be iseities, kuri atrodo be iseities, ji taip zmogui matosi, cia reiks laukt ilgai nuobodziai, kad is to issivaduot. Jo samoningas tikslas yra pasinaudojimas. Tau patarimas - verst pasauleziura aukstyn kojom.

Beje, kartosis buve scenarijai. Tau spresti.


AS tai gaudau ikvepima ir budistas kompiuteristas zada sia savaite pasirodyt, veliausiai - kita. Nes sitas kompas man neduoda normaliai elpastu naudotis, ten 5 zodziai, ir viskas, luzta biggrin.gif Tai oi kiek darbo laukia smile.gif IR tas ikvepimas svarbu, nes be jo tai chaltura (nekalbu apie sita tema, cia nereik tiek pasijungt) biggrin.gif Gryn techniniai nesklandumai. Nu nieko, atsigriebsiu paskui kai turi but smile.gif optimizmas jau rodo savo veidialy biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 27 gegužės 2015 - 12:03
QUOTE(Paulyna @ 2015 05 27, 12:03)
turim du vaikus, vaikus myli, o mane, na nezinau, nesu ten ta jo svajone, bet seima rupinas...na bet vis pagalvoju, jei buciau paleidus, gal buciau sutikus ta, kuriam buciau viskas, kuris kaip sakant ant ranku nesiotu...kazkaip nostalgija apeme siandien sapnavau savo meile , kurios iki siol nepamirsau, nors jau 10m. praejo...o ir pazintis trumpa buvo, bet tada pirma ir vieninteli karta jauciaus tokia laiminga reikalinga ir visokia kitokia...

o as bijau, kad nesutiksiu tokio, kuris mane myles ir ant ranku nesios blush2.gif
Nes visi su kuriais po ex susitikinejau, labiau panasus i tuos, kuriuos man reiketu ant ranku nesioti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 27 gegužės 2015 - 12:02
aciu Amariliai :*
Atsakyti
[quote=laurameiziene24,2015 05 27, 00:06]
[quote=laurameiziene24,2015 05 26, 23:48]
Labai esu pasimetusi tiesiog ant issekimo ribos situacija kebli.....turiu vyra ner... gyvenam 10metu ir drauga su draugu 2metai esam kartu jis kalba apie gyvenima kartu bendra vaika....nori kad as isiskirciau jis sako ir skirsis nes beproto myli mane jo seimoj kazkas darosi idomaus abejones kyla ar as busiu su tuo antruoju zydr...jam 40m dabar esam apsipyke neraso man ar jis gris pas mane..ar bendraus da su manim ..ar isiskirs jis del manes nes jo planai dideli buvo
pagelbekit nes baigiu isproteti:(((
[/quote]
Atsakyti
Sveiki, Amariliai,

Gal galėtumėt pažiūrėt, kaip klostysis meilės reikalai? wub.gif
Ir konkrečiai, santykiai su G. wub.gif

Ačiū labai. 4u.gif
Atsakyti