Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labai aciu Amariliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilniete:) @ 2015 05 26, 13:59)
keliu savo klausima, Amariliai gal jus galit ismesti kortas asmeninių santykių klausimu. Esme tokia, kad jau seniai noriu skirtis su savo draugu, jaučiu kad nemyliu to žmogaus ir abudu esame nelaimingi, nors jis bet kokia kaina mane nori išlaikyti:oh o aš jaučiu kad nebevaldau savo gyvenimo, dar prieš keletą mėnesių sutikau kitą žmogų, kuris užvaldė mano mintis, tai dar labiau viską apsunkina. ar galite išmesti kortas dėl to ar išsiskirsiu ar nusimato kokie pasikeitimai ar bus kas nors su tuo naujuoju žmogumi.
iš anksto labai dėkoju



Skyrybu perspektyva tokia, kad nei pirmyn, nei atgal. Yra dalykai, kurie jus risa tarpusavy, tie rysiai ar tai materialiniai, ar tai energetiniai, ju taip paprastai neatsikratyt. Zodziu, pastrigima matau.

Dabar antrasis. Jam cia rodos gyvenimo perversmas su Jumis, ale tas perversmas jo mintyse kaip tai siejasi su pinigais. Apziurejusi aplinkines kortas, ypac tas, kurios rodo, ka Jus is situ santykiu gautumet, tai man panasu i suskilusia gelda. Tai mintys jo ner labai protingos. Pries griaunant ka tai, reik turet projekta ir paruostas medziagas naujam statiniui, to paruosta nera. Jausmuose irgi pakilimas didelis, bet jis iliuzinis ir jame uzlepta tuno baime nesekmes. Jeigu sitos baimes islystu is pasamones i pavirsiu, tai tada jaunuolis perdegtu ir entuziazmas pasloptu. Ketinimai jo siuo metu Jusu atzvilgiu yra grazus, jis nori Jums sukurti grazu, patogu, turtinga gyvenima, bet va sakau, nelabai protingai planuoja. Perspektyva su juo: ji nemaloni. Pradzia maloni, Jus jauciates ivertinta kaip Moteris, jis asistuoja graziai, viskas lyg ir liuks, bet toliau takelis zemyn. Prarasta pusiausvyra, nesekmes periodas, nesuvaldytos aistros zemiskos, tai gali nuvesti visai ne ten, kur tikites. Nestumo saugokites. Patarimo korots sako - neskubekite isipareigoti nei zodziu, nei rastu, nei mintimis. Neskubekite su situo vyru.
Papildyta:
QUOTE(** Svaja** @ 2015 05 26, 15:51)
Ojj...atleisk Amariliau...pamačiau ats ir ir tikrai susimaisiau...matyt savo texta paskaicius
Aciuka Tau wub.gif

Nepyk...amžius jau:)


Ka jau cia pykt del tokio dalyko biggrin.gif Nesamone butu biggrin.gif
IR koks dar amzius doh.gif Moterie, zydi kaip roze dabar mirksiukas.gif

QUOTE(laukine22 @ 2015 05 26, 15:55)

Na siuo metu,mano "busimame darbe" as dirbu papildomai salia esamo. Taip planuoju, kad atsiradus daugiau uzduociu, pereisiu pilnai ten dirbt. Gal del to kortos painiau rodo. Tiesiog dabartiniame darbe jauciuosi issisemus ir laukiu momento, kada iseit ir pradet pilnu etatu dirbti toje imoneje. Sakote, nelabai verta ten pereiti?


Yra pliusai ir minusai. Jeigu minusuose izvelgiame pliusus, tada kaip ir stojas viskas i savo vietas. Jus vat pagalvokit, ar norit nauju issukiu, ar norit to pakovojimo uz save, irodymo, kad "Jus galit"? nes sitie dalykai krenta. Ir pinigu ne maisas, betgi pinigai ateina paskui megstama darba veliau, taip sako visi milijonieriai. Perspektyva naujame ir perspektyva esamame praktiskai nesiskiria. Nei ten, nei ten nera nutiesto raudono kilimo. Rizika duos Jums galimyte tobuleti ne vienoj srity, ne tik profesionalume, bet ir bendravime, ir savy, ir daug kur. Ar to norite? Nedideli pinigai yra kaina to tobulejimo. Jums spresti, ne man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lašiša17 @ 2015 05 25, 21:33)
Amariliai, labai prašau Jūsų pagalbos 4u.gif

Už kelių savaičių baigiu universitetą ir esu gyvenimo kryžkelėje - nežinau ar verta stot mokytis toliau, ar ieškoti darbo, jei stoti tai kur. Jaučiuosi neatradusi savęs ir bijau nesuklysti. Gal galėtumėte pažiūrėti ar verta man dabar stoti į magistrą ar geriau pradėti ieškoti darbo?


Kortos sako stai ka: Jums geriausia eiti dabar ieskoti darbo, tas nebus lengva, bet sitas gyvenimo etapas duos Jums susivokima savyje, atgimima, atsigavima (ne finansini turiu minty), pokycius, po kuriu Jus jau zinosite, ka toliau mokytis. Tada Grizti ir stoti ten i magistra, kur bus jau aisku paciai. Kad ir supertrauka, ji pasibaigti vertetu tikrai.
Atsakyti

Yra pliusai ir minusai. Jeigu minusuose izvelgiame pliusus, tada kaip ir stojas viskas i savo vietas. Jus vat pagalvokit, ar norit nauju issukiu, ar norit to pakovojimo uz save, irodymo, kad "Jus galit"? nes sitie dalykai krenta. Ir pinigu ne maisas, betgi pinigai ateina paskui megstama darba veliau, taip sako visi milijonieriai. Perspektyva naujame ir perspektyva esamame praktiskai nesiskiria. Nei ten, nei ten nera nutiesto raudono kilimo. Rizika duos Jums galimyte tobuleti ne vienoj srity, ne tik profesionalume, bet ir bendravime, ir savy, ir daug kur. Ar to norite? Nedideli pinigai yra kaina to tobulejimo. Jums spresti, ne man smile.gif
Papildyta:
Labai aciu uz izvalgas! Tiesa pasakius... Na niekad nerupejo ir nerupi man tie pinigai:)) matyt vis bandau save apgaut, kad "kaip ir visiems" turi rupeti finansinis stabilumas. Kiek turiu pinigu, tiek uztenka, man daug svarbiau jaustis gerai emociskai ir psichologiskai. Kadangi esamame darbe nebejauciu to, noriu kazko naujo, sirdziai mielo. Galvoj sukas daug minciu, del ivairiu tobulejimo, mokymo kursu. Tik va reik stiprybes tam nusiteikt, nes vis atidelioju, tik pasvajodama tyliai galvoje...
Atsakyti
Na stai ir atsakymas, kuri pati zinojote smile.gif
Atsakyti
Amariliai, labai Jums ačiū 4u.gif pati jaučiuosi panašiai, būtent tą ir planavau daryti - padirbti ir atrasti save, tada galbūt ir bus verta stoti ten, kur jaučiu, kad mano vieta. Ačiū dar kartą smile.gif
Atsakyti
Labai prasau Regium ar Amariliai pagalbos smile.gif 4u.gif
pries metus issiskyriau su ilgameciu draugu ir pakeiciau begale dalyku gyvenimu. siuo metu susitikyneju su vyresniu vyru. bet .. susitinkameretai, kuo toliau tuo reciau. nelabai aisku ka jis jauciu ir ar isvis jaucia? ar verta man su juo susitikynet ir kazka bandyt? pastaruoju metu atitoles ir nieko aiskaus, nors sako kad viskas gerai, bet nuojautos yra kitokios. esu pasimetus, nes nesiklosto visai asmeninis gyvenimas. gal galite paziureti ka kortos sako? schmoll.gif
Atsakyti
Briunete, žinok, bandau įsivaizduoti, kaip net terapija gali nepadėti paleisti praeities ir pilnai tą suvokiu. Bent iš dabartinio taško man atrodo, kad, jei manasis išeitų, tai aš ne tai, kad nesugebėčiau paleist praeities ilgą laiką, aš tiesiog be ceremonijų pasidaryčiau sau galą. Aš negaliu įsivaizduoti, kad jis nustotų mane mylėti. Man tai būtų visiška tragedija, kurios aš neatlaikyčiau. O jis, va, stipresnis- jei manęs nebeliktų, padepresuotų kurį laiką ir atsigautų po truputį. Spaudimo nežinau savo- net aparato jam matuot namie neturiu. unsure.gif Dabar galva lyg ir aprimo- lengvai maudžia, bet, norisi tikėti, kad ryt ryte jau bus praėję viskas.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 26, 20:23)
Na stai ir atsakymas, kuri pati zinojote smile.gif


Na taip, reikia man gero spyrio i subine smile.gif) tik kad neatsiranda ar neivyksta tai, kas mane pastumetu nebijoti ir imti is gyvenimo tai, ka jis duoda... O paciai motyvacijos neuztenka...
Atsakyti
Ir dar pasikartosiu 4u.gif Kaip klaostysis mano meiles reikalai? Arba darbo? Buciau dekinga, jei atsakytumet bet kuri bigsmile.gif

QUOTE(uckuduke @ 2015 05 22, 00:33)
Aš irgi atkeliu klausimą ax.gif Kaip klostysis mano meilės reikalai? Ar išsirutulios kas nors vasarą su S? Gal čia tik aš dėl jo kažką įsivaizduoju? doh.gif

Atsakyti
QUOTE(elvega @ 2015 05 26, 14:38)
Geriausia terapija tai nauja pazintis .Ne siaip koks netikelis, o fainas ,rimtas, idomus ir seksovas vyras ismus is galvos eksa ir isdziovins visas asaras. Briunete, man atrodo esi labai faina ir tik laiko klausimas kada ateis tasai, kurio Tau reikia  mirksiukas.gif  ir aisku ateis tada, kai labiausiai nesitiki.
Pvz as praktiskai kas antra vakara prisigerdavau is nervu po pakankamai kankinanciu skyrybu  blush2.gif  visa uztinusi po vakarykscios ir dar su herpesu  per puse lupos einu is degalines, kulniukas ilenda i groteles, islieju kava tiesiai ant sviesiu kelniu vyrukui, kartu draugiskai pasakom rusiska keiksmazodi, tada as atsiprasineju jis apsimeta kad tiek to, na galu gale niekaip neistraukiam to mano uzstrigusio bato, ir kai jau galvoju kad sudinesnes dienos pradzios gyvenime nebus jis sako susitinkam pavakarieniauti, jus man skolinga uz si stresa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif va ir suprask zmogus visus tuos vingius likimo  smile.gif
tad tiesiog gyvenk, kvepuok, darbuokis pagal nuotaika, ir patikek, viskas bus gerai. Cia kaip tuo atveju, kai zmogus sako man blogai, Dievas atsiuncia jam bedas ir nelaimes, mazdaug  zmogau, as tau parodysiu kas yra is tikruju blogai.
ir jei sakai ahoj, man yra labai gerai, Dievas sako palauk, as tau parodysiu iki kiek gerai gali buti  smile.gif  4u.gif

Ech, elvega, kaip faina paskaityti jusu postus. Tarsi mama man sakytu ir is karto ramiau pasidaro ax.gif Kartais taip norisi, kad mama apkabintu kaip maza mergaite ir pasakytu, kad viskas bus gerai. Nors netgi ne kaip maza mergaite, dar kai studijavau kai man buvo bloga ateidavau ir prasydavau apkabint, be jokiu klausimu, tiesiog ax.gif
Sutinku, kad nauja meile pataisytu viska, tik kad dabar nera tinkamo vyro, aisku einu i pasimatymus, bet cia tik prasiblaskymui. Ir dar tas aplinkiniu spaudimas, nu gi kaip as galiu buti puse metu viena, kai visada sulaukiu vyru demesio, tikriausiai meluoju doh.gif O man neidomus toks demesys, as nenoriu nuotykiu, as noriu ramiu rimtu santykiu. Ir bendrai, jau minejau Amariliai, as be proto bijau vienatves, bijau, kad mano gyvenime nebus vieno pastovaus vyro, kad neturesiu vaiku (nes tikriausiai neisdrisiu pagimdyt vaika tik sau, be vyro), ir dar visi paskutiniu metu man apie ta amziu primena doh.gif Kol esi darbe, su draugem, kazkur, tol viskas gerai, bet griztu namo ir visas gerumas baigiasi unsure.gif
Zodziu, einu parukysiu arba vyno isgersiu smile.gif

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 26, 20:56)
Briunete, žinok, bandau įsivaizduoti, kaip net terapija gali nepadėti paleisti praeities ir pilnai tą suvokiu. Bent iš dabartinio taško man atrodo, kad, jei manasis išeitų, tai aš ne tai, kad nesugebėčiau paleist praeities ilgą laiką, aš tiesiog be ceremonijų pasidaryčiau sau galą. Aš negaliu įsivaizduoti, kad jis nustotų mane mylėti. Man tai būtų visiška tragedija, kurios aš neatlaikyčiau. O jis, va, stipresnis- jei manęs nebeliktų, padepresuotų kurį laiką ir atsigautų po truputį. Spaudimo nežinau savo- net aparato jam matuot namie neturiu.  unsure.gif Dabar galva lyg ir aprimo- lengvai maudžia, bet, norisi tikėti, kad ryt ryte jau bus praėję viskas.

Saulyt, negalvok taip, labai labai baisios mintys. Juk kaip bebutu, bet, deja, taip gali atsitikti, kad jis tave nustos myleti. Nes taip buna. Tiesiog. Nes vyrai yra egositai. Nes jiems pirmoj vietoj ju norai. Ir atlaikytum viska, cia dabar atrodo, kad neatlaikytum, o kai susiduri su problema supranti, kad esi kurkas stipresnis nei isivaizdavai.
Praeis galva, susinervinai, pakylo spaudimas, tai ir pradejo skaudet.
Susitvarkys viskas, tikek tuom smile.gif Svarbu, kad kazkas butu salia, ir tas "kazkas" tikrai nebutinai turi buti vyras.
Atsakyti
Labai esu pasimetusi tiesiog ant issekimo ribos situacija kebli.....turiu vyra ner... gyvenam 10metu ir drauga su draugu 2metai esam kartu jis kalba apie gyvenima kartu bendra vaika....nori kad as isiskirciau jis sako ir skirsis nes beproto myli mane jo seimoj kazkas darosi idomaus abejones kyla ar as busiu su tuo antruoju zydr...jam 40m dabar esam apsipyke ar jis gris pas mane ar isiskirsim abu ir busim gyvensim kartu
Prasau padekit nebegaliu kaip sunku;(((((
Atsakyti
[quote=laurameiziene24,2015 05 26, 23:48]
Labai esu pasimetusi tiesiog ant issekimo ribos situacija kebli.....turiu vyra ner... gyvenam 10metu ir drauga su draugu 2metai esam kartu jis kalba apie gyvenima kartu bendra vaika....nori kad as isiskirciau jis sako ir skirsis nes beproto myli mane jo seimoj kazkas darosi idomaus abejones kyla ar as busiu su tuo antruoju zydr...jam 40m dabar esam apsipyke neraso man ar jis gris pas mane..ar bendraus da su manim ..ar isiskirs jis del manes nes jo planai dideli buvo
pagelbekit nes baigiu isproteti:(((
Atsakyti