Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

Labas visoms, atidarau nauja tema. Dabar jau nerasysiu ilgu rastu, kas cia netoleruojama, nes panasu, kad jau visos ir taip zino. Klausimus formuluokite kiek imanoma be "ar" ir "kada", o jei neiseina suformuluoti, tai nupasakokite savo nerimo priezasti, situacija trumpai ar pan. Neatsakineju i klausimus apie sveikata, mirti ir gimimus. Neisipareigoju atsakyti i visus klausimus. Jeigu klausimai praleidziami, tiesiog iskelkite juos, tik prasau, nedarykite spaudimo, tai nemokamas darbas. Itin placiu klausimu temoj nenagrinesiu. Platiems klausimams ir privacioms konsultacijoms mano el pastas saulevisada113@gmail.com, ten darbas uz atlygi.

Kazkodel vakar atejo tokia mintis, kad atidarydama nauja tema turiu pasakyti stai ka: kas bendravo su manimi sename elpaste amariliu, kuris buvo nulauztas, tai as i ji neieinu, todel rasykite i ta, kuris cia paskelbtas naujas. Toks jausmas, kad iesko manes kazkas is ano pasto laiku.


Kaip ir viskas pradziai, Regium ateis, duos savo info, jei nores. Kas dar moka dirbti su Taro, kvieciu prisijungti.

Is senos temos perkelkite dar aktualius ir neatsakytus klausimus.

Ir grazios dienos visoms smile.gif

O as einu "ant vaistines" biggrin.gif Ir paskui i privata. Kalbekit "ne i tema", tas naudinga ir galite rasti atsakymus i kai kuriuos klausimus tiesiog bendraudamos, cia labai ivairi publika renkasi, su patirtim, be patirties, pasauleziuros skirtingos, panasios ir t.t. Kai kalbate "ne i tema", susidaro tarpusavio pagalbos toks kaip ratelis ir manau, tai yra labai gerai. Nes temos misija yra padeti kitam. Man vis dar nesinori daug kalbet, bet sugrisiu tikrai, cia laikina.
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 20, 13:45)
Is senos temos perkelkite dar aktualius ir neatsakytus klausimus.

Kaip ir rase Amariliai, atkeliu savo klausimuka 4u.gif
Labai prasau Regium ar Amariliai pagalbos 4u.gif
Pirma karta mano vyras isvyksta i komandiruote, i uzsieni doh.gif tikras galvos skausmas, nes baimiu daug doh.gif
Noriu paprasyti, gal galetumete padelioti kortas ir paziureti kokia sios komandiruotes perspektyva, t.y. ar vyrui viskas bus gerai, cia klausiu del traumu, vagysciu, apgavysciu, prasto uzdarbio ir pan ax.gif nezinau, ar tinkamai klausiu, nes po bemieges nakties, galva sunkiai dirba doh.gif ziauriai bijau, kad jam kas nenutiktu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmute7 @ 2015 05 20, 12:53)
Kaip ir rase Amariliai, atkeliu savo klausimuka  4u.gif
Labai prasau Regium ar Amariliai pagalbos 4u.gif
Pirma karta mano vyras isvyksta i komandiruote, i uzsieni  doh.gif  tikras galvos skausmas, nes baimiu daug  doh.gif
Noriu paprasyti, gal galetumete padelioti kortas ir paziureti kokia sios komandiruotes perspektyva, t.y. ar vyrui viskas bus gerai, cia klausiu del traumu, vagysciu, apgavysciu, prasto uzdarbio ir pan  ax.gif  nezinau, ar tinkamai klausiu, nes po bemieges nakties, galva sunkiai dirba  doh.gif  ziauriai bijau, kad jam kas nenutiktu  verysad.gif



Nelabai ten tos perspektyvos, ka uzdirbs, ta praras, arba dali uzdarbio praras, apgavyste yra galima, del fiziniu traumu abejoju, bet yra tokia menka tikimybe, siaip trauma jis psichologine gali gaut, gali nusivilti rezultatais ir procesu. Tau patarimas yra pasiruosti jo reabilitavimui, kai gris. Tikuosi, sitas neissipildys.
Atsakyti
Bandau dar kartelį kelti klausimą į viršų :

Ačiū.

Sveiki smile.gif
Puikiai suprantu, kad kiekvieno problemos jam/jai yra didžiausios ir visi nori sulaukti atsakymo. Aš ir turiu tokią problemą/klausimą. Jei kas sutiktų atsakyti, būčiau dėkinga.
Vaikinas (L) nusprendė baigti santykius, kurie truko beveik 7 metus. Aš jį tebemyliu, ir net labai stipriai. Ar yra tikimybė, kad ateityje vėl tapsime pora? Kokie nusimato tarpusavio santykiai?


Simona
Atsakyti
O aš pradėjau burti runomis. Kažkaip jos man labai limpa, o ir sekasi geriau, nei su taro. Su runomis visad gaunu atsakymą į temą, o su taro man gan sunku visas tas kombinacijas išnarplioti ir interpretuoti. unsure.gif Žinau, kad praktikos reik ir t.t., bet kai sunkiai sekasi, tai kažkaip ir noro nėra. O kai noro nėr, tai pasidaro ir "laiko neturiu". Reikia kažkaip spirt sau uodegon ir bent po kažkiek kasdien prisėst pasimokyt. Bent po pusę valandos vis šis tas. Bet nežinau, kaip prisiverst. Čia kaip su sportavimu namie.
Papildyta:
Prisiminiau, ką Gabi darydavo praktikos dėlei- ji mesdavo kortas, o paskui tą patį klausimą atsakydavot jūs ir ji tikrindavosi. Galvoju, kad aš tą patį galėčiau daryt su runom- nes bent jau kol kas nugrybaut nepasitaikė thumbup.gif ( unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 20 gegužės 2015 - 13:49
Amariliai, nu nemesim visko ir nebegs tarnauti. O kur po tu 9men, kai liks be darbo, busto? Prie konteineriu?

Saule, maciau darbo pokalbi turejai. Paskambino?
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2015 05 20, 15:30)
Amariliai, nu nemesim visko ir nebegs tarnauti. O kur po tu 9men, kai liks be darbo, busto? Prie konteineriu?

Saule, maciau darbo pokalbi turejai. Paskambino?

Ne verysad.gif Sveika sugrįžusi 4u.gif Ir tu kažkaip aptilusi buvai smile.gif
Papildyta:
Kalbėjau telefonu su drauge, bet gulėjau lovoj, apsitūlojusi minkštučiu pledu ir užmigau xDD
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2015 05 20, 13:58)
Nelabai ten tos perspektyvos, ka uzdirbs, ta praras, arba dali uzdarbio praras, apgavyste yra galima, del fiziniu traumu abejoju, bet yra tokia menka tikimybe, siaip trauma jis psichologine gali gaut, gali nusivilti rezultatais ir procesu. Tau patarimas yra pasiruosti jo reabilitavimui, kai gris. Tikuosi, sitas neissipildys.

Labai aciu, kad paziurejot 4u.gif
Tikiuosi tikrai, kad neissipildys unsure.gif man didziausia baime ir yra, kaip jis be seimos ten isbus unsure.gif bijau, kad nepaluztu ir kas nenutiktu, zinot, vyru komp, kad neitrauktu kur nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 20, 13:45)
Ne  verysad.gif Sveika sugrįžusi 4u.gif  Ir tu kažkaip aptilusi buvai smile.gif
Papildyta:
Kalbėjau telefonu su drauge, bet gulėjau lovoj, apsitūlojusi minkštučiu pledu ir užmigau xDD


Pervargus, visai laiko neturiu, tai tik radau laisva minute, uzsukau pazeti kaip gyvenat smile.gif
Jej, kaip pavydziu, ir as mielu noru nulusciau dabar verysad.gif
Atsakyti
Keliu iš pasibaigusios temos
QUOTE(*rutuliukas* @ 2015 05 16, 21:48)
Gal galėtumėt išmesti kortas  4u.gif
Darbe situacija įtempta . Valdžia kabinėjasi, prikišinėja iš  piršto laužtas istorijas . Pasak jų, aš nepatenkinta darbu ir t.t.. Aš visai neturiu noro keist darbo. Domintų kaip toliau klostysis reikalai darbe, liksiu jame?
Būsiu labai dėkinga  wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 05 20, 13:59)
O aš pradėjau burti runomis. Kažkaip jos man labai limpa, o ir sekasi geriau, nei su taro. Su runomis visad gaunu atsakymą į temą, o su taro man gan sunku visas tas kombinacijas išnarplioti ir interpretuoti.  unsure.gif Žinau, kad praktikos reik ir t.t., bet kai sunkiai sekasi, tai kažkaip ir noro nėra. O kai noro nėr, tai pasidaro ir "laiko neturiu". Reikia kažkaip spirt sau uodegon ir bent po kažkiek kasdien prisėst pasimokyt. Bent po pusę valandos vis šis tas. Bet nežinau, kaip prisiverst. Čia kaip su sportavimu namie.
Papildyta:
Prisiminiau, ką Gabi darydavo praktikos dėlei- ji mesdavo kortas, o paskui tą patį klausimą atsakydavot jūs ir ji tikrindavosi. Galvoju, kad aš tą patį galėčiau daryt su runom- nes bent jau kol kas nugrybaut nepasitaikė  thumbup.gif ( unsure.gif )


Pavasario saule as irgi delioju runas. Na tai tikrai nera lengva, pritariu, bet verta mokintis. Beje yra feisbuke viena grupe, runu deliojimo, ten galima nemazai naudingos infomormacijos rasti (runu formuliu, runoskriptu ir pan. ). Siaip patarciau uzsirasyti tiek klausimus, tiek atsakymus, ir veliau paanalizuoti. Beje is koki saltiniu mokaisi, jeigu nepaslaptis 4u.gif ?
Atsakyti
sveikos , kaip visad paskaitineju nedaug ka parasau blush2.gif visom negaluojanciom ir pavargusioms linkim greiciau atsigauti 4u.gif labai idomi jusu grupele pasiskaiciau senas temeles smile.gif issimeciau sau kortas savaites laiko na dienai po korta tai sia savaite stebiu, kaip diena praeina, apgalvoju, bandau suprasti ka man tai dienai kortos rode, noriu labai ismokti jas skaityti, interpretuoti smile.gif
Atsakyti