Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (10)

O už kiek dalyvių galima balsuot? Ar tik už 1? Aš balsuočiau už estus, antro pusfinalio dainų dar neklausiau. Estukas, mačiau, per konferenciją suomių vėliavą pasidėjęs, balsus verbuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 12:59)
Kas dėl lietuvių bučinių, tai man kažkaip visiškai vienodai ar jie ten visi bučiuosis, ar po vieną. Iš viso, man nesuprantamas tas bučinio išpūtimo reikalas - kur paskaitysi visi apie tą bučinį šneka. Spaudos konferencijose visi klausinėja, intervuose vėl tas pats doh.gif 

Kai daina nyki, kas belieka...
QUOTE(Nura @ 2015 05 21, 14:17)
Pamenu gūdžius 2007tuosius, kai grupė InCulto prieš Euroviziją gastroliavo po Europą ir buvo kone šventai įsitikinus, kad į finalą pateks ir, greičiausiai, labai aukštą vietą pasieks - deja, nei viena, nei kita nepasitvirtino doh.gif Manau, apskritai komentuojant savo šansus konkurse, reikia būti labiau taktiškiems ir nedemonstruoti tokio sakyčiau susirekšminimo.

Oi pamenu, ir paskui per pati pasirodyma tokie issikvepe atrode, tokie pervarge... Gi po Eurovizijos ir issiskirste kaip kolektyvas, turbut uzkniso vieni kitus...
Vakar ziurejau pirmo pusfinalio finalistu komentarus, kaip jie jauciasi pateke, ar tikejosi, ir estai bei dar viena mergaite pasake - labai dziaugiames, nes niekada nesitiki, nezinai, kaip tave priims publika, todel euforija didziule.

Oi, o jus girdejot, kaip M.Tyla serbe pavadino? Straipsny rase, kad spaudos konferencijoj paleido sparnuota fraze "Storule zefyre". doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 gegužės 2015 - 14:48
Aha, perskaičiau. Tyla, mano akimis, niekad taktu ir kultūra nespindėjo. Toks chamavotas diedas. Kažkaip nenustebino toks jo pareiškimas.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 14:05)
nu sakau, švedų labai nedėkinga vieta po tos petraukos... vat aš galiu būt negrįžus po sūrio pjaustymo
-----
girdėjai lyg tai.. man rodos tu ir sakei seniau dar, kad nepatiko smile.gif

lotuliukas.gif Tai prisipjaustyk iš karto kuo daugiau, kad švedo nepraleistum laugh.gif
nu jo, kažin kas geriau ar po pertraukos, ar pirmiem. Turbūt pirmiem dar geriau pasirodyt.
---
Specialiai net paklausiau kas ten per daina biggrin.gif Pamačiau tą bernioką ir prisiminiau. Gal jis man labiau nepatiko nei daina laugh.gif Daina tai man nei labai patinka, nei nepatinka. Per vidurį tokia.


QUOTE(Nura @ 2015 05 21, 14:17)
Manau, apskritai komentuojant savo šansus konkurse, reikia būti labiau taktiškiems ir nedemonstruoti tokio sakyčiau susirekšminimo. Nepatekus, patys sau meškos paslaugą bus pasidarę ir prisikarksėję per daug, nors tokiu atveju dažnai seka krūva pasiteisinimų "dingo balsas, kamera ne taip judėjo, tas anas" blush2.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(saldu kaip du medu @ 2015 05 21, 14:51)
O jei rimtai tai pirmą kartą nugirdau šiandien Kipro dainą, patinka, sirgsiu už ją šįvakar, tačiau gryna kopija Mr. Big - To Be With You  ax.gif Gal jau buvot aptarusios šitą reikalą, o gal tik man vienai taip rodosi  g.gif  biggrin.gif

Aha, yra vietom melodinių panašumų, bet muzikos stiliai absoliučiai priešingi.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 05 21, 15:42)
Oi, o jus girdejot, kaip M.Tyla serbe pavadino? Straipsny rase, kad spaudos konferencijoj paleido sparnuota fraze "Storule zefyre". doh.gif

Yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 21, 15:24)
Bet pamenate tą atvejį, kai špyga buvo parodyta iš airių ir airiai padarė taip, kad negalėtų lietuviai balsuot, tokios tik kaip teo linijos buvo užskaitomos ar pan.? Ar čia man vaidenasi?

aha, prisimenu kažką kaip per miglą. Ne taip seniai čia ir buvo man rodos g.gif Gal net pernai? Tada, pamenu, net ir nesupratau kas ten per dalykas nutiko, kad negavom balsų iš nuolatinių balsuotojų.

QUOTE(linamog @ 2015 05 21, 15:42)
Oi, o jus girdejot, kaip M.Tyla serbe pavadino? Straipsny rase, kad spaudos konferencijoj paleido sparnuota fraze "Storule zefyre". doh.gif

blink.gif nu šakės... Ir dar per spaudos konferenciją doh.gif Bet tai kultūra pas žmogelį, tai ką žinau. Gražiai pagarsės lietuvių delegacija cool.gif

Iš vis nelabai suprantu ką jis ten veikia? Ir dar moteriškę atsitempė. Nors o ko jiems nepasitūsinus - susirinko pinigų iš lietuvių(atseit sceniniams efektams biggrin.gif ). O didžiausias apkalbamas efektas, kurį matysim bus net nemokamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 15:49)
lotuliukas.gif Tai prisipjaustyk iš karto kuo daugiau, kad švedo nepraleistum laugh.gif

nu, aš popkorno pasidarau tokią maxi lėkštę, kaip niekad, kad būtų ramu biggrin.gif nors per 1 pusf. iš tų nervų dėl baltarusio obuolys po obuolio ėjo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai duoną kepsiu su sūriu užkandėle. Ot griešysiu vakare su tokiu maistu, bet Eurovizija - pats rimčiausias pasiteisinimas biggrin.gif
Atsakyti
Klausimelis: ar kuri nors kada nors bandet statyt lazybu bendrovese pinigeliu ir spet kas pateks i finala, laimes pirma vieta ar panasiai? Ir kaip sekesi. Nes as kazkaip siemet planuoju toki dalyka atlikt. smile.gif Beje kiek cia daug be manes liudinciu kad mano baltarusis nepateko i finala...
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 05 21, 16:19)
Klausimelis: ar kuri nors kada nors bandet statyt lazybu bendrovese pinigeliu ir spet kas pateks i finala, laimes pirma vieta ar panasiai? Ir kaip sekesi. Nes as kazkaip siemet planuoju toki dalyka atlikt. smile.gif Beje kiek cia daug be manes liudinciu kad mano baltarusis nepateko i finala...

O uz ka statysit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 21, 16:02)
Aš tai duoną kepsiu su sūriu užkandėle. Ot griešysiu vakare su tokiu maistu, bet Eurovizija - pats rimčiausias pasiteisinimas biggrin.gif


Aš jau irgi pradėsiu ruoštis vakarui, kartą per metus galima sugriešyti ax.gif Kaip žinia blaiviu protu neįmanoma Eurovizijos žiūrėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma Liu @ 2015 05 21, 16:23)
Aš jau irgi pradėsiu ruoštis vakarui,  kartą per metus galima sugriešyti ax.gif Kaip žinia blaiviu protu neįmanoma Eurovizijos žiūrėti drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti