Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (10)

Aš dabar kiek ne į temą, bet nesuprantu, kokiu tikslu toje Euro delegacijoj dalyvauja Tylos sugyventinė? Suprantu, Giržadas derina techninius niuansus, Tyla Linkytės prodiuseris, Zilnys viską atraportuoja į lrytą, o toji prie ko? g.gif geriau jau Užkuraitį būtų pasigriebę unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nura: 21 gegužės 2015 - 10:17
QUOTE(Nura @ 2015 05 21, 11:16)
Aš dabar kiek ne į temą, bet nesuprantu, kokiu tikslu toje Euro delegacijoj dalyvauja Tylos sugyventinė? Suprantu, Giržadas derina techninius niuansus, Tyla Linkytės prodiuseris, Zilnys viską atraportuoja į lrytą, o toji prie ko? g.gif  geriau jau Užkuraitį būtų pasigriebę unsure.gif

protekcija, viena iš korupcijos formų, įprastas reikalas gi, derantis prie prastumtukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 21, 10:16)
Aš dabar kiek ne į temą, bet nesuprantu, kokiu tikslu toje Euro delegacijoj dalyvauja Tylos sugyventinė? Suprantu, Giržadas derina techninius niuansus, Tyla Linkytės prodiuseris, Zilnys viską atraportuoja į lrytą, o toji prie ko? g.gif  geriau jau Užkuraitį būtų pasigriebę unsure.gif

kokiu, kokiu, nu gi Lithuanian style čia biggrin.gif jo, Užkuraičio niekad neima unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2015 05 21, 09:53)
Aš tai jau dabar kažkaip laukiu (nors ir sakiau, kad mūsiškių porai kaip ir abejinga  blush2.gif ). Ai nu vistiek smalsu kaip jau ten bus  smile.gif

Man juk buvo susirodę (va ką reiškia per mažai sekt  doh.gif  blush2.gif ), kad jie antradienį dainuos, tai jau buvau tam nusiteikus. O va ir nesulaukiau...

Iš kitų šiandieninių berods nė vienas mano negirdėtas  g.gif Kažkuria prasme taip gal ir įdomiau  smile.gif  blush2.gif
-------------
Tik kiek, kad su šia žinute iš tiesų metais pavėlavo. Kai du metus iš eilės tie patys akcentai... Na dar prisiminus Gramm'iuose ar kur ten masiškas gėjų vestuves (kažkas pan. poros metų bėgyje buvo). Na tai jau kaip ir nuvalkiotas biškį tas pareiškimas gaunasi  g.gif blush2.gif  Jei per dažnai nuolat tai akcentuoti.

na, sako dažnai reikia dainą išgirsti 6 kartus, kad ji pradėtų patikt biggrin.gif aš irgi šiemet kažkaip neseku, kažkaip taip ir neatėjo man Eurovizinė nuotaika šiemet.. vakar greituoju būdu permečiau ausim 2-ro pusfinalio dainas, tai situacija kiek geresnė nei antradienį, bet irgi nieko labai jau kabinančio... gal Kipras kiek išsiskiria... g.gif
------------
kad iš metų į metus tie akcentai... tiksliau čia pagrindinis išvis EV akcentas biggrin.gif kasmet vis tokių būna, tik ne visi tai gal demonstruoja... bet tikrai tokių buvo , Dana International, Serifovic, Serdiucka.. čia tik kur ant staigių prisiminiau, bet tikrai daugiau tokių buvo...
Papildyta:
QUOTE(Nata* @ 2015 05 21, 09:14)
bet komisija jau nubalsavo , nemanau, kad juos paveikė tai, kas su kuo bučiavosi  biggrin.gif

o EV komisijoj gėjų negali būt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 05 21, 09:53)
Tik kiek, kad su šia žinute iš tiesų metais pavėlavo. Kai du metus iš eilės tie patys akcentai... Na dar prisiminus Gramm'iuose ar kur ten masiškas gėjų vestuves (kažkas pan. poros metų bėgyje buvo). Na tai jau kaip ir nuvalkiotas biškį tas pareiškimas gaunasi  g.gif blush2.gif  Jei per dažnai nuolat tai akcentuoti.


Na, aš manau, kad tokios žinutės nebus nei pavėluotos, nei pigios tol, kol visuomenėje bus tokia ryški homofobija. BET visai kitas klausimas yra, ar reikalinga pseudo reprezentacija, kai heteroseksualūs žmonės (bent jau viešai taip save identifikuojantys) "vaidina" homoseksualius.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 12:03)
vakar greituoju būdu permečiau ausim 2-ro pusfinalio dainas, tai situacija kiek geresnė nei antradienį, bet irgi nieko labai jau kabinančio...
---
gal Kipras kiek išsiskiria... g.gif

Man Norvegija labiausiai patinka antrame pusfinalyje wub.gif (ir įvaizdis jų man geriausias šiais metais. Pernai olandai buvo nepralenkiami).

Dar 2 pusfinalyje latviai patinka(bet jie iš tų, kurių dainą pamėgau ne iš karto). Pirmame p. turėjau tik vieną labai mėgstamą dainą(estų).

Man atrodo antras tikrai stipresnis g.gif Mano paminėti turėtų tikrai praeit, taip pat švedai. Tai jau trys vietos garantuotai užimtos.

-----

Kipro turbūt dar negirdėjau.

---

Kas dėl lietuvių bučinių, tai man kažkaip visiškai vienodai ar jie ten visi bučiuosis, ar po vieną. Iš viso, man nesuprantamas tas bučinio išpūtimo reikalas - kur paskaitysi visi apie tą bučinį šneka. Spaudos konferencijose visi klausinėja, intervuose vėl tas pats doh.gif Aš nesuprantu, ar čia man vienai tai visiškai "da lampački"? laugh.gif Kur visi tą įdomumą atranda? Maximum dvi sekundės tas jų bučinys(sakyčiau dar koks laižiakas būtų, tai būtų apie ką pašnekėt, bet dabar tai daug triukšmo dėl nieko biggrin.gif ) Lygiai tas pats ir bekus liečia - nu pakštels vienas kitam į žandą ir viskas. Beveik garantuoju, kad jų net neparodys. Į užpakalį pabučiuotų, tai gal įdomiau lotuliukas.gif Vienu žodžiu, mano manymu ne ant tų dalykų pasirodymą stato. Neturėtų būtų įdomiausias dalykas - bučinys. Bet.. yra kaip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 21 gegužės 2015 - 12:00
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 11:59)
ne ant tų dalykų pasirodymą stato. Neturėtų būtų įdomiausias dalykas - bučinys. Bet.. yra kaip yra.

kad nėra ko ir ant ko statyti
tai ką bedaryti
...su visa pagarba saviškiam
Atsakyti
Dar vieną dalykas - įdomu kodėl lietuvaičiai nereklamuoja savo suknelės? Taigi toks ažiotažas buvo Lietuvoje, visi ten tuos žiedlapius karpė, rekordus statė. O dabar - niekur neužsimenama. Per vieną spaudos konferenciją Zilnys berods neapsikentęs paklausė to klausimo - tai jie abu net nesugebėjo deramai paaiškinti apie tą suknelę. Nei Monika, nei Vaidas net nežinojo iš kiek žiedlapių sudaryta (tik kažką sumurmėjo apie rekordą). Žodžiu, nepavyko ir Zilniui padėt pareklamuot doh.gif
Man tai čia didžiausias aplaidumas. Galėtų gi patys biškį pasidomėt. Galėtų akcentuot, kad čia visos Lietuvos kurta, bla bla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 21 gegužės 2015 - 12:09
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 12:59)

Man atrodo antras tikrai stipresnis g.gif Mano paminėti turėtų tikrai praeit, taip pat švedai. Tai jau trys vietos garantuotai užimtos.
---

Kas dėl lietuvių bučinių, tai man kažkaip visiškai vienodai ar jie ten visi bučiuosis, ar po vieną. Iš viso, man nesuprantamas tas bučinio išpūtimo reikalas - kur paskaitysi visi apie tą bučinį šneka. Spaudos konferencijose visi klausinėja, intervuose vėl tas pats doh.gif  Aš nesuprantu, ar čia man vienai tai visiškai "da lampački"? laugh.gif Kur visi tą įdomumą atranda? Maximum dvi sekundės tas jų bučinys(sakyčiau dar koks laižiakas būtų, tai būtų apie ką pašnekėt, bet dabar tai daug triukšmo dėl nieko biggrin.gif ) Lygiai tas pats ir bekus liečia - nu pakštels vienas kitam į žandą ir viskas. Beveik garantuoju, kad jų net neparodys. Į užpakalį pabučiuotų, tai gal įdomiau lotuliukas.gif Vienu žodžiu, mano manymu ne ant tų dalykų pasirodymą stato. Neturėtų būtų įdomiausias dalykas - bučinys. Bet.. yra kaip yra.

Man tai grynai abu vienodi, kai paskaičiavau ką leisčiau į finalą.

O ko gi jų dar paklaus? Nu ko? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 13:06)
Dar vieną dalykas - įdomu kodėl lietuvaičiai nereklamuoja savo suknelės? Taigi toks ažiotažas buvo Lietuvoje, visi ten tuos žiedlapius karpė, rekordus statė. O dabar - niekur neužsimenama. Per vieną spaudos konferenciją Zilnys berods neapsikentęs paklausė to klausimo - tai jie abu net nesugebėjo deramai paaiškinti apie tą suknelę. Nei Monika, nei Vaidas net nežinojo iš kiek žiedlapių sudaryta (tik kažką sumurmėjo apie rekordą). Žodžiu, nepavyko ir Zilniui padėt pareklamuot doh.gif
Man tai čia didžiausias aplaidumas. Galėtų gi patys biškį pasidomėt. Galėtų akcentuot, kad čia visos Lietuvos kurta, bla bla.

nuo gėjiškumo vaistų nėr, suknelės nublanksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 11:59)
Kas dėl lietuvių bučinių, tai man kažkaip visiškai vienodai ar jie ten visi bučiuosis, ar po vieną. Iš viso, man nesuprantamas tas bučinio išpūtimo reikalas - kur paskaitysi visi apie tą bučinį šneka. Spaudos konferencijose visi klausinėja, intervuose vėl tas pats doh.gif  Aš nesuprantu, ar čia man vienai tai visiškai "da lampački"? laugh.gif Kur visi tą įdomumą atranda? Maximum dvi sekundės tas jų bučinys(sakyčiau dar koks laižiakas būtų, tai būtų apie ką pašnekėt, bet dabar tai daug triukšmo dėl nieko biggrin.gif ) Lygiai tas pats ir bekus liečia - nu pakštels vienas kitam į žandą ir viskas. Beveik garantuoju, kad jų net neparodys. Į užpakalį pabučiuotų, tai gal įdomiau lotuliukas.gif Vienu žodžiu, mano manymu ne ant tų dalykų pasirodymą stato. Neturėtų būtų įdomiausias dalykas - bučinys. Bet.. yra kaip yra.


Tiesiog žurnalistam daugiau nėra apie ką jų paklaust ir apie ką kalbėt, o apie kažką kalbėt tai reikia... Tai ir klausinėja: o ar jūs pora? o kaip tas bučinys? kaip jūs jaučiatės, kai bučiuojatės? ir t.t. Man irgi tas bučinys buvęs nebuvęs, žmonės kasdien bučiuojasi, nieko čia įdomaus ir keisto...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 21, 13:19)
O ko gi jų dar paklaus? Nu ko? biggrin.gif

nu tai o ko kitų klausinėja? Gal vis kažko įdomiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(reine de beauté @ 2015 05 21, 13:20)
Tiesiog žurnalistam daugiau nėra apie ką jų paklaust ir apie ką kalbėt, o apie kažką kalbėt tai reikia... Tai ir klausinėja: o ar jūs pora? o kaip tas bučinys? kaip jūs jaučiatės, kai bučiuojatės? ir t.t. Man irgi tas bučinys buvęs nebuvęs, žmonės kasdien bučiuojasi, nieko čia įdomaus ir keisto...

Dar buvo per vieną konferenciją geras klausimas - kokį kvapą jaučiat, kai bučiuojat vienas kitą? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 13:29)
nu tai o ko kitų klausinėja? Gal vis kažko įdomiau biggrin.gif

Babosjagos, ups atsiprašau serbės Bojanos, klausinėjo apie jos vaikystės nervingumus biggrin.gif Matyt ką pats pateikia, to ir klausia. Mūsų "čiulbuonėliai" turbūt nieko įdomaus nepateikė ax.gif
Atsakyti
dabar taip toptelėjo - o tai ta rusiška, vokiškai pavadinta bruderšafto tradicija, kai išlenkus po stiklinę vodkės, įsisiurbiama į lūpas - čia irgi gėjų išmislas? bigsmile.gif

parašiau, paskui pagalvojau, kad tokia "nuogą" frazę ir jos pareiškėją galima suprasti kaip tik nori.... Tai ateinu prirašyti, kad aš turiu nemažai pažįstamų gėjų, ir nieko prieš juos neturiu.
Priešingai ta fraze norėjau pasakyti, kad man visiškai tas pats , kas , su kuo ir kaip bučiuojasi, ir kad tos tradicijos bučiuotis į lūpas anksčiau gal net stipresnės buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nata*: 21 gegužės 2015 - 12:59