Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (10)

QUOTE(Pippi @ 2015 05 21, 08:59)
Pigu, pigu, pigu  schmoll.gif

.... visi gali mylėti ir bučiuotis...

QUOTE(Maja Di @ 2015 05 21, 09:01)
Tik gėjams jis ir gali būt seksualus ax.gif


nu jau nu jau
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 21, 09:02)
Gal pajuokavo? Ne dėl to, kad tai būtų kažkas blogo, bet dėl to, kad tai so last year.

gal g.gif
siandien pamatysim
Atsakyti

bet komisija jau nubalsavo , nemanau, kad juos paveikė tai, kas su kuo bučiavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 21, 09:45)
tai Vaidas su Monikita irgi vaidina. Visas veiksmas ant scenos yra vaidinimas. O vaidinimas vardan  lygybės ir solidarumo su už savo teises kovojančiomis mažumomis man netgi labai sveikintinas.

Tokiu būdu jie nepadės, tik sukelia šleikštulį. Jei jums piguva gražus, jaunas apnuogintas moters kūnas, tai kodėl kažkam kitam turi patikti žinutės apie gėjus ir būti ne pigūs, gražūs ir patinkantys gėjų apsikabinimai ar bučiniai. Kiti gi žmonės gali būtent tuo šlykštėtis. Ir tai gali kaip tik sukelti neigiamą atgalinę reakciją ir nepadėti "kovoje" cool.gif
Atsakyti
Nu, moteros, pasiruošusios šiandien antram dubliui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 11:31)
Nu, moteros, pasiruošusios šiandien antram dubliui? biggrin.gif

TAIP 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 10:31)
Nu, moteros, pasiruošusios šiandien antram dubliui? biggrin.gif

Taip taip taip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė... @ 2015 05 21, 07:17)
žiūrėjot Labas rytas
per pasirodyma bučiuosis bekai vyras su vyru, moteris su moterim
tipo zinute siuncia

Ale, tyrimą reikėjo prieš tai padaryt, ar daugiau gėjų ar homofobų balsuoja biggrin.gif o tai dar ir tų kelių balselių dabar negaus LT biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2015 05 20, 20:36)
2015.05.21 Ketvirtadienį 22:00 val Eurovizijos dainų konkursas 2015.
Antrasis pusfinalis

Antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymų eiliškumas:
Kaip skelbia organizatoriai, transliacijų metu po 5 ir 12 pasirodymų yra numatytos reklaminės pertraukėlės.

Hm, nu švedo tai bais nedėkinga vieta po pertraukos... Ne visi bus grįžę iš virtuvių biggrin.gif sakyč dar blogiau nei pirma...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 21, 10:14)
Tokiu būdu jie nepadės, tik sukelia šleikštulį. Jei jums piguva gražus, jaunas apnuogintas moters kūnas, tai kodėl kažkam kitam turi patikti žinutės apie gėjus ir būti ne pigūs, gražūs ir patinkantys gėjų apsikabinimai ar bučiniai. Kiti gi žmonės gali būtent tuo šlykštėtis. Ir tai gali kaip tik sukelti neigiamą atgalinę reakciją ir nepadėti "kovoje" cool.gif


tik jau nenusidavatkinkit cool.gif tai jų šou, jų iškovota teisė tas žinutes siųsti, ir tinkamam kontekste, tinkamu laiku. Geriau tegul bučiuojasi žmonės, o ne ant visko burba, kaip seniai ir kaip jūs.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 10:31)
Nu, moteros, pasiruošusios šiandien antram dubliui? biggrin.gif

nius, į finalą leidžiu: Montenegro, Malta, Norway, Czech Republic, Israel, Latvia, Iceland, Sweden, Switzerland, Slovenia.
Mūsų gėjams vietos nebeliko user posted image
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 09:31)
Nu, moteros, pasiruošusios šiandien antram dubliui? biggrin.gif



Aš tai jau dabar kažkaip laukiu (nors ir sakiau, kad mūsiškių porai kaip ir abejinga blush2.gif ). Ai nu vistiek smalsu kaip jau ten bus smile.gif

Man juk buvo susirodę (va ką reiškia per mažai sekt doh.gif blush2.gif ), kad jie antradienį dainuos, tai jau buvau tam nusiteikus. O va ir nesulaukiau...

Iš kitų šiandieninių berods nė vienas mano negirdėtas g.gif Kažkuria prasme taip gal ir įdomiau smile.gif blush2.gif


Papildyta:


O šiaip perskaičiau šįryt Vaido paaiškinimą, kodėl tas vyrukų bučinys. Na... nors aš ir prieš pigius triukus, šįkart gal užskaitau smile.gif Man tiko argumentas, kad jis turi gerų draugų gėjų. Tada tai suvokiama.

Tik kiek, kad su šia žinute iš tiesų metais pavėlavo. Kai du metus iš eilės tie patys akcentai... Na dar prisiminus Gramm'iuose ar kur ten masiškas gėjų vestuves (kažkas pan. poros metų bėgyje buvo). Na tai jau kaip ir nuvalkiotas biškį tas pareiškimas gaunasi g.gif blush2.gif Jei per dažnai nuolat tai akcentuoti.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 21, 10:01)
Tik gėjams jis ir gali būt seksualus ax.gif

na čia tokia nuomonė, kodėl svarbiausia ir yra patikti gėjams
http://www.delfi.lt/...a.d?id=68026190

QUOTE(Nata* @ 2015 05 21, 10:14)
bet komisija jau nubalsavo , nemanau, kad juos paveikė tai, kas su kuo bučiavosi  biggrin.gif

na bet ir nuo žiūrovų juk tas 50 procentų priklauso

QUOTE(Ingėnas @ 2015 05 21, 10:53)


Iš kitų šiandieninių berods nė vienas mano negirdėtas  g.gif Kažkuria prasme taip gal ir įdomiau  smile.gif  blush2.gif


Tik kiek, kad su šia žinute iš tiesų metais pavėlavo. Kai du metus iš eilės tie patys akcentai... Na dar prisiminus Gramm'iuose ar kur ten masiškas gėjų vestuves (kažkas pan. poros metų bėgyje buvo). Na tai jau kaip ir nuvalkiotas biškį tas pareiškimas gaunasi  g.gif blush2.gif  Jei per dažnai nuolat tai akcentuoti.

aš visada per EV pirmą kartą visus pamatau, man taip įdomiau. ir manau nemažai tokių Europoj
dar žiūrint kaip tie bučiniai scenoje atrodys. jei labai gėjiškai, tai irgi pritariu, kad nuvalkiota. bet sakau gal ties žodžiais "this kiss" tiesiog šalia esantys žmonės pakšteli vienas kitam į lūpas, nu kaip ant bajerio, tipo visi pasibučiuokim ta proga, tai gal visai ir nieko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 05 21, 10:11)

dar žiūrint kaip tie bučiniai scenoje atrodys. jei labai gėjiškai, tai irgi pritariu, kad nuvalkiota. bet sakau gal ties žodžiais "this kiss" tiesiog šalia esantys žmonės pakšteli vienas kitam į lūpas, nu kaip ant bajerio, tipo visi pasibučiuokim ta proga,  tai gal visai ir nieko.  g.gif


Na aš tikiuosi, tas antras variantas biggrin.gif
Nes pirmas normalios orientacijos vyrukams tai abejoju ar labai jau malonus būtų biggrin.gif doh.gif
Atsakyti