Įkraunama...
Įkraunama...

Cvergšnauceriai

QUOTE(liuka** @ 2015 05 26, 15:06)
Daktaras man paaiskino, kad siemet babezioze dvieju atmainu viena berods kandis kita is "g"raides. Tai va musu ta is "g", kerta per nervu sistema ir inkstus, slapimas spalvos nekeicia, bet labai nukencia inkstai sad.gif

Babesia canis ir babesia gibsoni..buvo ir anksciau ju dvieju atmainu, bet ko gero gibsoni formos tiesiog stipriai daugeja...Pries keleta metu (ne maziau 6) viena forumiete butent per ta gibsoni labai staigiai numyleto zenenhundo neteko..berods irgi nervine forma jam buvo verysad.gif
Atsakyti
Ačiū visiems 4u.gif
QUOTE(malinua @ 2015 05 26, 17:00)
Pas mane irgi aplink visi tas erkes renka. Daug prasirgo jau. Esu girdėjusi, kad lašelinė babeziozės atveju lb blogai. Neva skystindama kraują ji babezijas dar greičiau paskirsto po organizmą(veterinaro žodžiai). Mano Kopai irgi buvo žaibiška, viskas valandos bėgyje, šuo akyse geso. bet per naktį kaip nauja... Labai džiugu, kad laiku sureaguota ir suspėta wink.gif

Skaičiau ir aš tuos rusų straipsnius apie lašelines, bet manęs šalia nebuvo verysad.gif viskas baigėsi gerai ir ačiū Dievui. Mano ZZ TOP'ui prie babeziozės tik vieną kart vaistus leido ir kita diena vėl šokinėjo kaip briedis smile.gif
Atsakyti
Bet tai kaip baisu, kai taip staigiai viskas vyksta. Tikrai nebūnu visą laiką šalia, tai gali ir nepastebėt...
Džiugu Liuka, kad viskas baigėsi gerai wink.gif Sveikinimai su Molėtų parodos rezultatais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 05 27, 09:38)
Bet tai kaip baisu, kai taip staigiai viskas vyksta. Tikrai nebūnu visą laiką šalia, tai gali ir nepastebėt...
Džiugu Liuka, kad viskas baigėsi gerai wink.gif Sveikinimai su Molėtų parodos rezultatais  drinks_cheers.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Kažko niekas nebendrauja g.gif Turbūt vasara kalta rolleyes.gif
Kas savaitgalį lankysitės ar dalyvausit Kauno parodoj? Būtų smagu susimatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 03, 10:00)
Kas savaitgalį lankysitės ar dalyvausit Kauno parodoj?

Prie parodos dar ir agility varzybos vyks - atranka i Pasaulio cempionata bigsmile.gif Tik snauceriuku nelabai bus, nebent gal saunioji Extra is Unijos bigsmile.gif
Atsakyti
O tai jūs dalyvausit agility? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 03, 11:58)
O tai jūs dalyvausit agility?  rolleyes.gif

Nedalyvausim, kadangi sitos varzybos neiskaitines, o mes niekaip nesugebam trecio ivertinimo gaut, kad i paskutine, trecia "klase" pereit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 03, 11:00)
Kažko niekas nebendrauja  g.gif  Turbūt vasara kalta  rolleyes.gif
Kas savaitgalį lankysitės ar dalyvausit Kauno parodoj? Būtų smagu susimatyt smile.gif

biggrin.gif rupesciai , rozetes Palangos parodai biggrin.gif, rujojancios kales ( planuoju WHT) vada, apzeles darzas ir gelynai lotuliukas.gif darbai spaudzia ax.gif
Mes tik i Palangos paroda- reik duot vietos konkurentams biggrin.gif, o liepoj vel Estija sturmuosim ax.gif greit Estija kaip gimtas krasta bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 04 birželio 2015 - 11:50
O mes į Palangą kaip tik ne. Važiuosim dar į Plungę, kadangi arti gimtinės smile.gif o Kaune išvis matau nedaug tedalyvaus.
Mes tai dėl Estijos dar mąstom, bet jei važiuosim, tai rugpjūčio pradžioj smile.gif O į Latviją nelėksit?
vasara daug kam pats darbymetis smile.gif O tai rozetes ne kažkokia firma gamina, kad reikia rūpintis taip?
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 06 04, 14:23)
O mes į Palangą kaip tik ne. Važiuosim dar į Plungę, kadangi arti gimtinės smile.gif o Kaune išvis matau nedaug tedalyvaus.
Mes tai dėl Estijos dar mąstom, bet jei važiuosim, tai rugpjūčio pradžioj smile.gif O į Latviją nelėksit?
vasara daug kam pats darbymetis smile.gif O tai rozetes ne kažkokia firma gamina, kad reikia rūpintis taip?

Palangos parodoj mano rankų darbo smile.gif Mėgstu šį darbelį, visą rudenį ir žiemą turiu ką veikt biggrin.gif
Na va keletas tongue.gif
Mano ZZ TOP Jūros Puta jau JBALT CH, Zundai tik Estijos truksta, su latviais greit susitvarkem smile.gif Dabar tik , kai bus suaugę smile.gif As mėgstu į Liepoją važiuot, mums arti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 04 birželio 2015 - 18:15
Nepaprastai gražios rozetės. Labai kruopštus darbas thumbup.gif
Atsakyti