Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl prekių išdėliojimo atgal į vietas

QUOTE(zaRAza @ 2006 09 13, 09:20)
Cia tarp kitko, nesikabineju, o tik perspeju- i krepseli galima krauti ne daugiau, kaip 3kg wink.gif Nezinau, ar visose pardese yra ispejimai, bet kita karta gali ir susimoket uz suduzusi vyno buteli, jei krepselis lus del tavo kaltes, t.y. per daug prikrautas smile.gif


Tai anyway kabinekjites i sveikata - juk pati rasiau, kad 15 minuciu visaip ta klausima bandziau ishspresti - tik niekam neidomu buvo... O uz info - aciu, pirma karta girdziu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkaip visai netyčia šitą temą radau ir pasidarė įdomu.
Maisto prekių parduotuvėse krauti prekes į lentynas neteko. Aišku, jeigu pasiimu kažką ko po to nusprendžiu pati nepirkti, tai tikrai padedu į vietą.
O dėl drabužių tai esu tos nuomonės, kad prekes į vietas sudėlioti turi pardavėjos.
Aš paprastai kai užeinu į jas, tai nešuosi ne tik rankinuką, o dar ir kokį portfelį ar dar maišelį. Taip apsikrovus lieka tik viena ranka pakaboms paimti. O jeigu jų ne viena, tai nėra taip paprasta. Kitas dalykas, dažniausiai nemoku taip sutvarkyti rūbų t.y. užsegioti sagų ir pan., kaip būna padaryta prieš man rūbą matuojantis, todėl ir šiandien pasimatavusi rūbus atidaviau pardavėjoms. Aišku ten, kur juos iš manęs paėmė. O pvz. Benetton parduotuvėje šiandien niekam nebuvo įdomu, ką aš matuojuosi ir kaip sudėliosiu atgal, nes matavausi tris drabužius, tai sukabinau į vietas, tačiau nesutvarkytus.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2006 09 13, 10:20)

Cia tarp kitko, nesikabineju, o tik perspeju- i krepseli galima krauti ne daugiau, kaip 3kg wink.gif Nezinau, ar visose pardese yra ispejimai, bet kita karta gali ir susimoket uz suduzusi vyno buteli, jei krepselis lus del tavo kaltes, t.y. per daug prikrautas smile.gif

kiek teko lankytis norfoje, rimi ar maximoje ( t.y didziausiose LT parduotuvese), niekur prie krepseliu nekaba perspejimas, kad i juos galima krauti tik tris kg
Atsakyti
Drabužius tikrai turėtų sukabinti atgal personalas, nes aš dažniausiai neturiu laiko visų sagų segioti ir pan. Siaubingai nekenčiu, kai pažiūrėjus vieną ar kitą drabužį salėje pardavėja akivaizdžiai puola jo tvarkyti.
O maisto tai niekada nepadedu kur papuola, nors dažniausiai apskritai kas jau vežimėlyje tą ir perku smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau čia temoj baisumų visokių... Net apsaugininkais užpjudo, kad prekes atgal sudėliotum, kai DĖL JŲ KALTĖS negali atsiskaityti banko kortelėmis. Na, kaltė gal ir ne darbuotojų, kad nėra interneto, bet perspėjimo raštelį tai jau tikrai galėtų pakabinti ar priklijuoti prie durų. Siaubas kažkoks. Na ir aptarnavimo kultūra pas mus...
Atsakyti
Visada stengiuos padeti i vieta, ir taip tvarkingai, kaip radau mirksiukas.gif abet mielai pasinaudoju proga, jei pardaveja ar konsultante pasisiulo padeti bigsmile.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius tai nei juoktis nei verkti.

Liepti pirkėjui eiti ir sudėlioti atgal prekes!? Neįsivaizdavau, kad tokia situacija išvis įmanoma! Aišku, kad nieko niekur neneščiau. Su apsauga irgi nepagąsdins, mokame juos į vietą pastatyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2006 09 13, 09:20)
Cia tarp kitko, nesikabineju, o tik perspeju- i krepseli galima krauti ne daugiau, kaip 3kg wink.gif Nezinau, ar visose pardese yra ispejimai, bet kita karta gali ir susimoket uz suduzusi vyno buteli, jei krepselis lus del tavo kaltes, t.y. per daug prikrautas smile.gif

Ir kokiame čia LR įstatyme taip parašyta?

Beje, nemoku "iš akies" nustatyti prekės svorio. Siūlote prieš dedant prekes į krepšelį pasisverti ant kontrolinių svarstyklių ir tada dėti, o svorį skaičiuoti? smile.gif

Atsiprašau, bet jei parduotuvė pataupė ir prisipirko tokių krepšelių, kurie sulūžta juos pilnus prikrovus prekių, tai yra parduotuvės, o ne pirkėjo problema.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 02 09, 02:03)

Ir kokiame čia LR įstatyme taip parašyta?

Beje, nemoku "iš akies" nustatyti prekės svorio. Siūlote prieš dedant prekes į krepšelį pasisverti ant kontrolinių svarstyklių ir tada dėti, o svorį skaičiuoti? smile.gif

Atsiprašau, bet jei parduotuvė pataupė ir prisipirko tokių krepšelių, kurie sulūžta juos pilnus prikrovus prekių, tai yra parduotuvės, o ne pirkėjo problema.

Matai, as net nebuciau taip sugalvojusi mirksiukas.gif Gera mintis tavo-ateiciai thumbup.gif Juk tikrai nepasversi, nepamatuosi, kiek isidejai i krepsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 02 09, 13:30)
Matai, as net nebuciau taip sugalvojusi mirksiukas.gif  Gera mintis tavo-ateiciai thumbup.gif  Juk tikrai nepasversi, nepamatuosi, kiek isidejai i krepsi g.gif


Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Galiu papasakot savo toki nutikima, buvau sventej Anglijoj, norejau ismesti siuksle ir ieskojau siiuksliu dezes -tai anglas man pasake mesk ant zemes, man taip negera buvo, o paskui jis man apsviete prota, sako tu atimsi is zmoniu darba jei mesi siuksles i siuksliu deze, nebereikes valytoju. Man si mintis labai prilipo, prekes kuriu nusprendziu nebepirkt palieku kur tik noriu ,aisku kurios turi but saldytuve tai ir padedu i saldytuva. Mielieji reikia kurti darbo vietas - o ne naikinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ili @ 2009 05 13, 09:48)
man pasake mesk ant zemes, tu atimsi is zmoniu darba jei mesi siuksles i siuksliu deze, nebereikes valytoju.

Absurdiškas "patarimas" doh.gif
Atsakyti
Tai gerai kas Anglijoj yra tokiu darbuotoju kurie sluoja gatves ir surenka siuksles. O Jus Vilniuje kur nors matet kad sluotu gatves ar rinktu siuksles? Numestas koks maiselis skraido, tusti buteliai metosi kur papuola, i miska ar kur prie ezero baisu nuvaziuoti. Cia apie gatves. Parduotuveje drabuzius palieku dazniausiai matavimo kabinoje, o maisto prekes nesu i savo vietas.
Atsakyti