Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

Meginau dar paskaityti - kad reikia daryti IUI ovuliacijos metu, tai pagal mano rezultatus taip ir buvo. As linkusi pasitiketi savo gydytoja - ji pati geriausia ir zinau kad mums pavyks.
nestuke.gif




QUOTE(laume19 @ 2017 10 17, 19:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71835440" data-time="1507628391"><div><p>Buvau as pas Ziobaka keleta kartu konsultacijai, tai jis neatlikes tyrimu man pradejo sakyti kokia pinigu suma ruosti nes mums tikrai reikes dirbtinio apvaisinimo ir negaisti laiko. Tyrimus buvau pasidariusi visus - VISI PUIKUS, vyro sperma normoje, apart 20proc anstispresmijos - ka darant IUI ar kitas proceduras kai ruosia sperma isplauna - taip sake kita gydytoja.
Nepaliko man ispudzio tas gydytojas...kazkaip labai nuvyle kai kalba iskart sukasi ne apie problemos sprendima, o apie pinigu sumas...
Apsilankiau pas gyd. Kazlauskiene. Labai maloni gydytoja.
Jau pasidariau IUI 10 03d. BAK klinikoje. Is vakaro buvau pas gyd. Odeta, ji patikrino folius (ta cikla geriau clostelbehyd - ar kaip ten vadinasi 5 tabletes nuo 3 ciklo dienos ir 12 ciklo diena nuejau echo), kazka rado, nepasake...sako lyg ir sprogineja... bet reik isnaudoti situacija, nusiunte pasidaryti ta pacia diena LH kraujyje, rode 43 (-Folikulinė fazė 2.4 - 12.6 Ovuliacijos fazė 14.0 - 95.6) sako ovuliacija vyksta - darom - sekancia diena padare IUI - vyro spremos kokybe sake "turbine". Labai laukiu puikiu rezultatu. Tik man baime kad gydytoja mano akyste tais foliais suabejojo ir man nieko nepaaiskino - maciau is akiu....Kazkaip gal nebutu bereikalo dariusi proceduros. O ka reiskia tie skaiciai LH ir reultatas mano, kazi nepavelave mes buvome? As pirma karta cia susiduriau - pirmi vizitai, pirmi tyrimai....nelabai nusimanau.

Siandiena 7 diena, jau neistverusi testa pasidariau nieko gero....neviltis ir dar viltis laukime:)</p></div></blockquote><p>Kiek pamenu rašei kad tau darė IUI kitą dieną po ovuliacijos, čia radau vieną straipsniuką iš BabyMed.com <span style="background-color:rgb(248,247,246);text-align:right;"> </span>"most doctors like to do IUI the day before or the day of ovulation because doing IUI only the day after ovulation is unlikely to get you pregnant." ... Nesu medikė, tačiau galvoju parašysiu ką radau.</p>

Atsakyti

Meginau dar paskaityti - kad reikia daryti IUI ovuliacijos metu, tai pagal mano rezultatus taip ir buvo. As linkusi pasitiketi savo gydytoja - ji pati geriausia ir zinau kad mums pavyks.
nestuke.gif

Na teisingai, reikia savo daktaru pasitikėti :) jie tikrai už mus geriau žino kaip kas... O as jaučiu leksiu snd pasidaryti HCG... :D neistvestiu...

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 18, 11:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71847398" data-time="1508311328"><div><p>Meginau dar paskaityti - kad reikia daryti IUI ovuliacijos metu, tai pagal mano rezultatus taip ir buvo. As linkusi pasitiketi savo gydytoja - ji pati geriausia ir zinau kad mums pavyks.
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Na teisingai, reikia savo daktaru pasitikėti smile.gif jie tikrai už mus geriau žino kaip kas... O as jaučiu leksiu snd pasidaryti HCG... biggrin.gif neistvestiu...</p>



Palauk, manau pasidaryk geriau testuka ir viskas:))) As labai viliuosi kad menesines neateis, vis kyla ranka visvien dar daryt testa:) Bet dabar tuo atveju jei uzsivelins 4d. darysiu:))
Atsakyti

Palauk, manau pasidaryk geriau testuka ir viskas:))) As labai viliuosi kad menesines neateis, vis kyla ranka visvien dar daryt testa:) Bet dabar tuo atveju jei uzsivelins 4d. darysiu:))

Tu geriau HCG pasidaryk, tada tikrai žinosi. Pas mane vakar temperatura iki 38 vakare buvo užkilus ir jausmas gimdoje lyg kažkoks dilgčiojimas... nervina ištikro kad nesupranti kas darosi su tavo organizmu ir ar čia gerai, ar čia blogai visai neaišku... Bet kad temperatūra per didelė tai tikrai...

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 18, 12:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71847464" data-time="1508313192"><div><p>Palauk, manau pasidaryk geriau testuka ir viskas:))) As labai viliuosi kad menesines neateis, vis kyla ranka visvien dar daryt testa:) Bet dabar tuo atveju jei uzsivelins 4d. darysiu:))</p></div></blockquote><p>Tu geriau HCG pasidaryk, tada tikrai žinosi. Pas mane vakar temperatura iki 38 vakare buvo užkilus ir jausmas gimdoje lyg kažkoks dilgčiojimas... nervina ištikro kad nesupranti kas darosi su tavo organizmu ir ar čia gerai, ar čia blogai visai neaišku... Bet kad temperatūra per didelė tai tikrai...</p>


Tai jau tikrai per didele....gal koks virusas puola...arba dar kitas atvejis jei IUI pavyko kad organizmas nereaguotu kaip i svetimkuni...
Atsakyti

Tai jau tikrai per didele....gal koks virusas puola...arba dar kitas atvejis jei IUI pavyko kad organizmas nereaguotu kaip i svetimkuni...

 

Na nzn pasidariau hcg lauksiu atsakymo... paziuresim...

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 18, 12:29)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71847521" data-time="1508314490"> Tai jau tikrai per didele....gal koks virusas puola...arba dar kitas atvejis jei IUI pavyko kad organizmas nereaguotu kaip i svetimkuni...</blockquote>
<p> </p>
<p>Na nzn pasidariau hcg lauksiu atsakymo... paziuresim...</p>



Pranesk skaiciukus kai zinosi ax.gif Laikau kumscius
Atsakyti

Pranesk skaiciukus kai zinosi ax.gifLaikau kumscius

košmaras kaip bijau... Atrodo nesu iš jautriųjų, bet matomai visi hormonai ir tas laukimas daro savo...

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 18, 13:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71847668" data-time="1508319921"><div><p>Pranesk skaiciukus kai zinosi vartotojo įkelta nuotraukaLaikau kumscius</p></div></blockquote><p>košmaras kaip bijau... Atrodo nesu iš jautriųjų, bet matomai visi hormonai ir tas laukimas daro savo...</p>



O man be perstojo nugara skauda...juosmens srityje....nesuprantu...

Atsakyti

O man be perstojo nugara skauda...juosmens srityje....nesuprantu...

 

Su stuburu neturejot problemu?

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 18, 15:20)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71847730" data-time="1508322187"> O man be perstojo nugara skauda...juosmens srityje....nesuprantu...</blockquote>
<p> </p>
<p>Su stuburu neturejot problemu?</p>


oi ne, cia toks kaip per menesines uzeina tik pastovus maudimas
Atsakyti

oi ne, cia toks kaip per menesines uzeina tik pastovus maudimas

Na kiek suprantu aš irgi turiu pradėti laukti mm., 12 dp IUI ir HCH <2 ...

Atsakyti