Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

O mano temperatura normali ax.gif Kiek esate numate IUI tfu tfu tfu nesekmes atveju unsure.gif
Atsakyti

Oj nzn :) apie tai dar negalvoju :) bandau nusiteigti kad viskas pavyks  :angel_not:​ 

Atsakyti
Kokius vaistus po IUI jums skyre?

Atsakyti
QUOTE(irbyte @ 2017 10 11, 13:26)
Man toks jausmas kad greit susirgsiu, pilvo apacia tokia pilna...

Po pirmo IUI klausiau savo ginės dėl to, tai sakė, kad čia nuo ovitrelle gali būti tokie pojūčiai.
Labai tikiuosi, kad tau taip dėl žirniuko ;)
Atsakyti

Kokius vaistus po IUI jums sk yre?

 

Dufaston, nemamenu kaip jis rašosi tik

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 13, 15:55)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71840055" data-time="1507889550"> Kokius vaistus po IUI jums sk yre?</blockquote>
<p> </p>
<p>Dufaston, nemamenu kaip jis rašosi tik</p>


Man irgi - du kart dienoje ir nakciai kazkokius burbuliukus "ten"
Atsakyti

Man irgi - du kart dienoje ir nakciai kazkokius burbuliukus "ten"

Man be jokių burbuliukų  :unsure:​ 

Atsakyti
Siandiena jau turejau pasidaryti testa po IUI, 14diena. Jis neigiamas....Skambinau gydytojai kaip supratau buna visko kad jis neigiamas-reik sulaukti menesiniu....Na ka jei taip - meginsime vel.
Atsakyti

Siandiena jau turejau pasidaryti testa po IUI, 14diena. Jis neigiamas....Skambinau gydytojai kaip supratau buna visko kad jis neigiamas-reik sulaukti menesiniu....Na ka jei taip - meginsime vel.

:cry2: užjaučiu... 

Atsakyti

Buvau as pas Ziobaka keleta kartu konsultacijai, tai jis neatlikes tyrimu man pradejo sakyti kokia pinigu suma ruosti nes mums tikrai reikes dirbtinio apvaisinimo ir negaisti laiko. Tyrimus buvau pasidariusi visus - VISI PUIKUS, vyro sperma normoje, apart 20proc anstispresmijos - ka darant IUI ar kitas proceduras kai ruosia sperma isplauna - taip sake kita gydytoja.
Nepaliko man ispudzio tas gydytojas...kazkaip labai nuvyle kai kalba iskart sukasi ne apie problemos sprendima, o apie pinigu sumas...
Apsilankiau pas gyd. Kazlauskiene. Labai maloni gydytoja.
Jau pasidariau IUI 10 03d. BAK klinikoje. Is vakaro buvau pas gyd. Odeta, ji patikrino folius (ta cikla geriau clostelbehyd - ar kaip ten vadinasi 5 tabletes nuo 3 ciklo dienos ir 12 ciklo diena nuejau echo), kazka rado, nepasake...sako lyg ir sprogineja... bet reik isnaudoti situacija, nusiunte pasidaryti ta pacia diena LH kraujyje, rode 43 (-Folikulinė fazė 2.4 - 12.6 Ovuliacijos fazė 14.0 - 95.6) sako ovuliacija vyksta - darom - sekancia diena padare IUI - vyro spremos kokybe sake "turbine". Labai laukiu puikiu rezultatu. Tik man baime kad gydytoja mano akyste tais foliais suabejojo ir man nieko nepaaiskino - maciau is akiu....Kazkaip gal nebutu bereikalo dariusi proceduros. O ka reiskia tie skaiciai LH ir reultatas mano, kazi nepavelave mes buvome? As pirma karta cia susiduriau - pirmi vizitai, pirmi tyrimai....nelabai nusimanau.

Siandiena 7 diena, jau neistverusi testa pasidariau nieko gero....neviltis ir dar viltis laukime:)

Kiek pamenu rašei kad tau darė IUI kitą dieną po ovuliacijos, čia radau vieną straipsniuką iš BabyMed.com  "most doctors like to do IUI the day before or the day of ovulation because doing IUI only the day after ovulation is unlikely to get you pregnant." ... Nesu medikė, tačiau galvoju parašysiu ką radau.

Atsakyti
Aciu tau, taip man sake kad ovuliacija jau vyksta:(
Nzn kodel tokiu atveju visvien dare IUI...

Kolkas dar geriu Duphastona, menesines dar neatejo...jei jos ateis tai reiskia man labai ilgas PMS....jau visa savaite maudzia nugara ties juosmeniu....lyg ir pilva, nuotaiku kaita...Rodos tuoj tuoj susirgsiu bet ne jau visa savaite. Man toki ilga laika skausmu nebuna pries menesines, jau kai suima pilva tai ir susergu po poros dienu, nzn kas cia man yra. Menesines turi ryt prasideti pagal skaiciavimus.



QUOTE(laume19 @ 2017 10 17, 19:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="irbyte" data-cid="71835440" data-time="1507628391"><div><p>Buvau as pas Ziobaka keleta kartu konsultacijai, tai jis neatlikes tyrimu man pradejo sakyti kokia pinigu suma ruosti nes mums tikrai reikes dirbtinio apvaisinimo ir negaisti laiko. Tyrimus buvau pasidariusi visus - VISI PUIKUS, vyro sperma normoje, apart 20proc anstispresmijos - ka darant IUI ar kitas proceduras kai ruosia sperma isplauna - taip sake kita gydytoja.
Nepaliko man ispudzio tas gydytojas...kazkaip labai nuvyle kai kalba iskart sukasi ne apie problemos sprendima, o apie pinigu sumas...
Apsilankiau pas gyd. Kazlauskiene. Labai maloni gydytoja.
Jau pasidariau IUI 10 03d. BAK klinikoje. Is vakaro buvau pas gyd. Odeta, ji patikrino folius (ta cikla geriau clostelbehyd - ar kaip ten vadinasi 5 tabletes nuo 3 ciklo dienos ir 12 ciklo diena nuejau echo), kazka rado, nepasake...sako lyg ir sprogineja... bet reik isnaudoti situacija, nusiunte pasidaryti ta pacia diena LH kraujyje, rode 43 (-Folikulinė fazė 2.4 - 12.6 Ovuliacijos fazė 14.0 - 95.6) sako ovuliacija vyksta - darom - sekancia diena padare IUI - vyro spremos kokybe sake "turbine". Labai laukiu puikiu rezultatu. Tik man baime kad gydytoja mano akyste tais foliais suabejojo ir man nieko nepaaiskino - maciau is akiu....Kazkaip gal nebutu bereikalo dariusi proceduros. O ka reiskia tie skaiciai LH ir reultatas mano, kazi nepavelave mes buvome? As pirma karta cia susiduriau - pirmi vizitai, pirmi tyrimai....nelabai nusimanau.

Siandiena 7 diena, jau neistverusi testa pasidariau nieko gero....neviltis ir dar viltis laukime:)</p></div></blockquote><p>Kiek pamenu rašei kad tau darė IUI kitą dieną po ovuliacijos, čia radau vieną straipsniuką iš BabyMed.com <span style="background-color:rgb(248,247,246);text-align:right;"> </span>"most doctors like to do IUI the day before or the day of ovulation because doing IUI only the day after ovulation is unlikely to get you pregnant." ... Nesu medikė, tačiau galvoju parašysiu ką radau.</p>

Atsakyti

Man snd 12 dp. Sedžiu ir mastau, gal visgi nubegt HCG pasidaryt :D ziauriai sunku sedeti darosi...

Atsakyti