Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

Mergaitės, klausimėlis. Vakar dariau kraujo tyrimą : 2.7 . Šian ryte pasidariau testą, nes sumąsčiau atminčiai į dėžutę pasidėt ir jis neigiamas. Nu kas per bajeriai ? Aš šoke
Atsakyti
QUOTE(Kamarauskienė @ 2017 06 22, 10:49)
Mergaitės, klausimėlis. Vakar dariau kraujo tyrimą : 2.7 . Šian ryte pasidariau testą, nes sumąsčiau atminčiai į dėžutę pasidėt ir jis neigiamas. Nu kas per bajeriai ? Aš šoke

Tai HCG 2,7??? Tai asku testas bus neigiamas, juk per mazi skaiciukai yr, kad testas rodytu dvi juosteles.
Atsakyti
QUOTE(Glue @ 2017 06 22, 20:03)
Tai HCG 2,7??? Tai asku testas bus neigiamas, juk per mazi skaiciukai yr, kad testas rodytu dvi juosteles.

Nu tai aš durna visai. Tiek nervų 😡
Atsakyti

Sveikos merginos, turiu klausimėlį išmanančioms, jei po IUI praėjus 14 dienų HCG <0,1 tai galiu drąsiai nutraukti Duphastoną ir laukti mmm? Jau jokių vilčių šiam ciklui?  :( 

Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2017 09 03, 10:31)
<p>Sveikos merginos, turiu klausimėlį išmanančioms, jei po IUI praėjus 14 dienų HCG <0,1 tai galiu drąsiai nutraukti Duphastoną ir laukti mmm? Jau jokių vilčių šiam ciklui?  verysad.gif </p>

Manau taip, nes jei butu nestumas, skaiciukai nors mazi bet butu...
Atsakyti

Ačiū už atsakymą, lauksim kito ciklo ir bandysim tikėti stebuklais  :4u: 

Atsakyti

Merginos ir aš prisijungiu prie grupelės :D po valandos darys IUI - JĖZAU KAIP BIJAU  :P​ 

Atsakyti
QUOTE(laume19 @ 2017 10 06, 12:05)
<p>Merginos ir aš prisijungiu prie grupelės biggrin.gif po valandos darys IUI - JĖZAU KAIP BIJAU  tongue.gif </p>
[right][snapback]71829450[/snapback][/right]



Kaip sekesi? Parasykite paskui kokie rezultatai ir pas kokia gyd. daretes
Atsakyti

Na va jau po visko :) sekėsi gerai, radom 3 folius, prieš tai buvau susileidus sporgdukus, bet sakė dar nebuvo ovuliave. Viskas praėjo labai greitai ir tiesa sakant net nesupratau kad jau viskas baigta  :D  Tuo pat darė ir suderinamumo testą, tai čia nevisai gerai - pas mus yra dalinis nesuderinamumas.... tai kaip supratau labai mažai % lieka aktyvių mano terpėje...

Darė Žiobakas - fantastiškas gydytojas bent jau man... Prieš tai jau buvo daryta laparaskopija, tai esu sužavėta, kad po poros mėnesių net randų nesimato  :rolleyes: Labai gerbiantis moters kūną :) 

Tik va dabar, jau 4 dienos po ir nesuprantu kaip čia kas normalu o kas ne... Gal galit kas pakomentuoti. Penktadienį dariausi IUI, šeštadienį ir sekmadienį labai maudė ir skaudėjo pilvą, tik pirmadienį praėjo... Dar nuo šeštadienio temperatūra 37,5 ir nekrenta. Čia viskas ok? Ar jau reikėtų skambinti daktarui klaust ar čia viskas ok?

Ir dar klausymas, kada darėtės HCG :)?

Atsakyti

Kaip sekesi? Parasykite paskui kokie rezultatai ir pas kokia gyd. daretes

Atsakyti
QUOTE(Kamarauskienė @ 2017 06 22, 10:49)
Mergaitės, klausimėlis. Vakar dariau kraujo tyrimą : 2.7 . Šian ryte pasidariau testą, nes sumąsčiau atminčiai į dėžutę pasidėt ir jis neigiamas. Nu kas per bajeriai ? Aš šoke

Net ir pats jautriausias testas tik nuo kokių 20 pradeda rodyti ar dar daugiau.
Papildyta:
QUOTE(laume19 @ 2017 10 10, 11:09)
<p>Na va jau po visko smile.gif sekėsi gerai, radom 3 folius, prieš tai buvau susileidus sporgdukus, bet sakė dar nebuvo ovuliave. Viskas praėjo labai greitai ir tiesa sakant net nesupratau kad jau viskas baigta  biggrin.gif  Tuo pat darė ir suderinamumo testą, tai čia nevisai gerai - pas mus yra dalinis nesuderinamumas.... tai kaip supratau labai mažai % lieka aktyvių mano terpėje...</p><p>Darė Žiobakas - fantastiškas gydytojas bent jau man... Prieš tai jau buvo daryta laparaskopija, tai esu sužavėta, kad po poros mėnesių net randų nesimato  rolleyes.gif Labai gerbiantis moters kūną smile.gif </p><p>Tik va dabar, jau 4 dienos po ir nesuprantu kaip čia kas normalu o kas ne... Gal galit kas pakomentuoti. Penktadienį dariausi IUI, šeštadienį ir sekmadienį labai maudė ir skaudėjo pilvą, tik pirmadienį praėjo... Dar nuo šeštadienio temperatūra 37,5 ir nekrenta. Čia viskas ok? Ar jau reikėtų skambinti daktarui klaust ar čia viskas ok?</p><p>Ir dar klausymas, kada darėtės HCG smile.gif?</p>

Jums turėjo pasakyti kada testą daryti. Spėju, kokią 14d po ovuliacijos. Labai skaudėti manau neturėtų, nes apvaisinta kiaušialąstė dar kokias 5-9 dienas gali ridinėtis po gimdą, ląstelės dalijasi, embrionas auga ir tik tada implantuojasi. O bazinė temperatūra ciklo antroj pusėj visad būna pakilusi pora laipsnių nei ciklo pradžioj, o jei nėštumas - dar truputį šokteli ir laikosi visą nėštumą keliais laipsniais daugiau nei nesilaukiančių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 10 spalio 2017 - 11:06

Net ir pats jautriausias testas tik nuo kokių 20 pradeda rodyti ar dar daugiau.
Papildyta:
Jums turėjo pasakyti kada testą daryti. Spėju, kokią 14d po ovuliacijos. Labai skaudėti manau neturėtų, nes apvaisinta kiaušialąstė dar kokias 3-5 dienas gali ridinėtis po gimdą, ląstelės dalijasi, embrionas auga ir tik tada implantuojasi. O bazinė temperatūra ciklo antroj pusėj visad būna pakilusi pora laipsnių nei ciklo pradžioj, o jei nėštumas - dar truputį šokteli ir laikosi visą nėštumą keliais laipsniais daugiau nei nesilaukiančių.

Taip, pora laipsnių aš kaip ir suprantu, nelabai aš jaučiu ar 36,6 kaip mano normali ar 36,8. Bet aš šiaip labai jautri kūno temperatūros svyravimams, iškart jaučiu kai temperatūra būna 37 ir virš. O dabar kai 37,5 tai jau ir akis pastoviai peršti...

Atsakyti