Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

QUOTE(Dotty @ 2016 08 16, 16:38)
Man su pirmu leliuku iš antro karto pavyko. Dabar antrą gaudom, tai triskart darėm, bet labai dideliais tarpais per tris metus, tai dabar sakėm dukart iš eilės mėginsim ir jei nepadės - tada galvosim apie IVF.

Kur darot, pas ką? smile30x30.png Su pirmu vaiku abi IUI buvo iš eilės ar su pertrauka?
Kokios jūsų bėdos? smile30x30.png
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas nors rekomenduos Vilniuje gydytoja kuri stimuliuoja cikla gonaliu ar kitais vaistais, be closto ar letrozolio???
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 08 16, 18:47)
Kur darot, pas ką? smile.gif Su pirmu vaiku abi IUI buvo iš eilės ar su pertrauka?
Kokios jūsų bėdos? smile.gif

Mes Rygoj AVA klinikoj darom. Vyrui oligospermija. 4u.gif
Atsakyti
DĖMESIO

Renkama nauja PARAMOS GRUPĖ moterims, negalinčioms sulaukti vaikų.

Netrukus pradėsime naują darbo sezoną, laukiame ir Jūsų prisijungiant prie mūsų šaunaus būrio!

Planuojame, kad Paramos Grupė bus NEMOKAMA. Grupę finansuoja Vaisingumo Asociacija, esame labai dėkingi už suteiktą galimybę!

Grupę sudarys 5-6 moterys. Grupė uždara, stengiamės pradėti ir baigti sezoną ta pačia sudėtimi, nebent kažkas iš narių palieka grupę dėl labai džiugios priežasties. Renkamės kartą per savaitę arba kartą per dvi, pagal poreikius, paprastai trečiadieniais, po darbo, Vilniuje, Vaisingumo Asociacijos patalpose Žirmūnuose. Darbą pradedame rugsėjį ir baigiame gegužę. Šiemet planuojame surinkti net kelias grupes.
Per eilę darbo metų turime paruošę tam tikrą pagalbos programą. Vien galimybė būti bendraminčių būryje, išsikalbėti, pasiguosti, dalintis emocine ir medicinine patirtimi turi didžiulę terapinę naudą! Skiriame daug laiko savęs pažinimui, įvairių socialinių, streso įveikimo, atsipalaidavimo įgūdžių lavinimui. Grupės dalyvės gauna namų darbų, kartais smagių, kartais labai rimtų ir atsakingų, į kuriuos gali būti įtraukiami artimiausios aplinkos žmonės.
Turbūt niekas taip nesuvienija, kaip bendra patirtis ir bendras tikslas. Džiaugiuosi, kad ši pagalbos forma taip pasiteisino! Būkime kartu!

Registruotis į grupę galite el.paštu psichologe@vaisingumoasociacija.lt
Jei kils klausimų, būtinai klauskite, rašykite.

Iki susitikimų!


Atsakyti
Laba diena, kokio dydžio folikulas jums buvo ciklo pradžioje ? Man 3 CD pamate 8 mm folikulą. Klausiau ar normalu, sake viskas gerai, bus šitas dominuojantis. Bet dabar galvoju ar ne per daug bus man po dvi tabletes closto gerti jei jau dabar 8 mm ? Kaip jums buvo ?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif ,
Gal kam reikia Ovitrelle? Taip pat turiu nepradėtą dėžutę Utrogestan 100 mg. Parduočiau pigiau. Rašykit į a.ž.
Atsakyti
ar butinas pirmas vizito laikas 3 cd? negalima keliu dienu paklaida?
Atsakyti
QUOTE(Odeta.a @ 2016 12 13, 19:08)
ar butinas pirmas vizito laikas 3 cd? negalima keliu dienu paklaida?

Stimuliaciją dažniausiai pradeda 3 CD arba 5 CD. Tai manau atvykus 5 CD, taip pat būtų galima pradėt stimuliuoti, nebent jūsų ciklai labai trumpi.
Atsakyti
aciu smile.gif truputuka nuraminot, mano 26-27 d. tiesiog vyras grista is uzsienio ir sekancia diena gavom vizita pas gydytoja, tai bus mano 5 cd, turesim, spermos tyrimus ir visus mano hormonu tyrimus, tiesiog norisi begalo spet i pirma traukini, o ne laukti dar visa menesi, cia gal mano per dideles viltys ir norai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeta.a: 13 gruodžio 2016 - 19:58
Sveikos. Gal galetumete patarti. Po persileidimo vienas mano kiausintakis uzakes, per LAP nustate, kad nieko padaryti negalima, nes nuo gimdos kampo. Svarstom apie IUI, ar verta daryti su vienu pratekamu kiausintakiu, kaip manot?
Atsakyti
Merginos,

Jeigu spermatozoidu 11 mln./ml, progresyviai judančių 54 proc, normaliu formu 6 proc.

Ar cia galli buti indikacija IUI? Ar imanoma pastoti naturaliai? 2 metu begyje 3 nesivystantys (ankstyvi iki5-6 sav.). Pas gydytoja tik 01.30, gal jus pakomentuosite.

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Jurgaaa @ 2017 01 09, 23:09)
Merginos,

Jeigu spermatozoidu 11 mln./ml, progresyviai judančių 54 proc, normaliu formu 6 proc.

Ar cia galli buti indikacija IUI? Ar imanoma pastoti naturaliai? 2 metu begyje 3 nesivystantys (ankstyvi iki5-6 sav.). Pas gydytoja tik 01.30, gal jus pakomentuosite.

Aciu

Bet juk 3 kart patys pastojot. Manau beda kazkur kitur, kad nesivysto. Ar tyretes jus pati?
Atsakyti