Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

QUOTE(__777__ @ 2016 05 06, 14:41)
Pre-implantation genetic diagnosis (PGD) yra preimplantacinis genetinis tyrimas, bet jį gali taikyti tik su IVF. Esmė yra tame, kad apsivaisinusį embrioną paaugina iki blastocistos (taip dažnai daro ir neteikant PGD) ir iš blastocistos paima vieną lastelę genetiniam ištyrimui. Iš šio tyrimo matosi ar embrionas sveikas ar turi genetinių ligų ir t.t. Lietuvoje šis tyrimas deja nėra daromas (ačiū bažnyčiai). Dėl lenkų bijau kažką pasakyti, nesidomėjau. Aš pati IVF dariausi Turkijoje, tai ten visada rekomentuoja PGD jei moteris yra su amžiumi arba yra genetinių ligų. Aišku šis tyrimas papildomai kainuoja. Čia jau kiekvienam individualiai spręsti, bet aš asmeniškai tikrai bandyčiau IVF+PGD ir turėtum savo ir savo vyro vaikelį mirksiukas.gif


Pasiziurejau ir radau kliniku,kur Lenkijoj daro PGD. Bet tas tyrimas labai jau brangus apie 2000 eur kainuoja sad.gif ir dar kiek zinau,IVF darant labai nedaznai iki blastocistos uzauga. Tai realiai gaunasi,jeigu pries darant IVF kiausialastes nepavyktu uzauginti iki blastutes,tai PGD ir nepadarytu. Beja, o jeigu ir uzaugtu ir pasirodytu,kad yra genetiniai nukrypimai,tai visas IVF pasiruosimas nueitu perniek. Ar taip viska supratau ? smile.gif
Beabejo visos abejones kyla del finansiniu galimybiu. IVF dar kazkaip pasidarytume,bet surasti dar papildomai 2000 eur tai jau issukis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erute85 @ 2016 05 08, 23:18)
Pasiziurejau ir radau kliniku,kur Lenkijoj daro PGD. Bet tas tyrimas labai jau brangus apie 2000 eur kainuoja sad.gif ir dar kiek zinau,IVF darant labai nedaznai iki blastocistos uzauga. Tai realiai gaunasi,jeigu pries darant IVF kiausialastes nepavyktu uzauginti iki blastutes,tai PGD ir nepadarytu. Beja, o jeigu ir uzaugtu ir pasirodytu,kad yra genetiniai nukrypimai,tai visas IVF pasiruosimas nueitu perniek. Ar taip viska supratau ? smile.gif
Beabejo visos abejones kyla del finansiniu galimybiu. IVF dar kazkaip pasidarytume,bet surasti dar papildomai 2000 eur tai jau issukis sad.gif

apie lenkų kainas man komentuoti sunku, ten nesidariau jokių procedūrų, tačiau pvz Turkijoj PGD vienam embrionui kainuoja 600$, IVF ten kainuoja 2300 Eur plius vaistai (400-600 Eur), kurie ten perpus, o kiti net ir dar daugiau, pigesni. Be abejo viskas susideda į finansus...
Dėl PGD supratai teisingai, jei kiaušialastė neužauga iki reikiamo dydžio jai PGD negali daryti, tačiau dėl blastocistos užauginimo tikrai nesutikčiau, jas tikrai užaugina, aišku priklauso nuo laboratorijos LT ir LV klinikos lyginti su pvz turkais tikrai yra akmens amžiui unsure.gif Na o jeigu ištiria blstutę ir ji pasidoro su genetiniais defektais, be abejo jos nesodina, juk tam ir daro šį tyrimą, kad išvengti genetinių ligų.
Šis kelias be abejo sudėtingesnis ir daug brangesnis, tačiau tai yra galimybė turėti savo sveiką mažylį. ax.gif nors net neabejoju, kad iš su donoro pagalba, lygiai taip pat auginsit savo mažyli wub.gif 4u.gif labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 05 09, 06:48)
apie lenkų kainas man komentuoti sunku, ten nesidariau jokių procedūrų, tačiau pvz Turkijoj PGD vienam embrionui kainuoja 600$, IVF ten kainuoja 2300 Eur plius vaistai (400-600 Eur), kurie ten perpus, o kiti net ir dar daugiau, pigesni. Be abejo viskas susideda į finansus...
Dėl PGD supratai teisingai, jei kiaušialastė neužauga iki reikiamo dydžio jai PGD negali daryti, tačiau dėl blastocistos užauginimo tikrai nesutikčiau, jas tikrai užaugina, aišku priklauso nuo laboratorijos LT ir LV klinikos lyginti su pvz turkais tikrai yra akmens amžiui unsure.gif Na o jeigu ištiria blstutę ir ji pasidoro su genetiniais defektais, be abejo jos nesodina, juk tam ir daro šį tyrimą, kad išvengti genetinių ligų.
Šis kelias be abejo sudėtingesnis ir daug brangesnis, tačiau tai yra galimybė turėti savo sveiką mažylį. ax.gif nors net neabejoju, kad iš su donoro pagalba, lygiai taip pat auginsit savo mažyli  wub.gif 4u.gif labai to linkiu 4u.gif


Padarius PGD jau bus aišku ,kad geras.Kas iš to kad sodini ir nesiimplantoja-prarandi ne tiek.O skausmas nepasisekus visos žinome.
Merginos o PGD darant ar galima iš kart sodinti,ar tik šaldoma.Per kiek laiko padaroma PGD.Man užauga iki blastučių,bet šaldyti neatšyla,tai nežinau ką daryti?Kariotipai geri.
Du IVF ir 0.Gal kaltas amžius.Man 35 metai.Penki metai ieškojom priežasčių?Lietuvos medikai pirmiausia turėtų padaryti visus tyrimus,o po to pradėti gydymą o ne eksperimentuoti pasiseks arba ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenija: 09 gegužės 2016 - 07:15
QUOTE(__777__ @ 2016 05 09, 07:48)
apie lenkų kainas man komentuoti sunku, ten nesidariau jokių procedūrų, tačiau pvz Turkijoj PGD vienam embrionui kainuoja 600$, IVF ten kainuoja 2300 Eur plius vaistai (400-600 Eur), kurie ten perpus, o kiti net ir dar daugiau, pigesni. Be abejo viskas susideda į finansus...
Dėl PGD supratai teisingai, jei kiaušialastė neužauga iki reikiamo dydžio jai PGD negali daryti, tačiau dėl blastocistos užauginimo tikrai nesutikčiau, jas tikrai užaugina, aišku priklauso nuo laboratorijos LT ir LV klinikos lyginti su pvz turkais tikrai yra akmens amžiui unsure.gif Na o jeigu ištiria blstutę ir ji pasidoro su genetiniais defektais, be abejo jos nesodina, juk tam ir daro šį tyrimą, kad išvengti genetinių ligų.
Šis kelias be abejo sudėtingesnis ir daug brangesnis, tačiau tai yra galimybė turėti savo sveiką mažylį. ax.gif nors net neabejoju, kad iš su donoro pagalba, lygiai taip pat auginsit savo mažyli  wub.gif 4u.gif labai to linkiu 4u.gif


Aciu labai,kad pasidalinot informacija. Va kaip gerai,kad forumai yra,tai daug dalyku galima suzinoti smile.gif
Jus kiek suprantu Turkijoj daretes IVF? Ar jums pavyko is ten savo stebukla parsivesti?
As tai tikrai pagalvosiu apie sita varijanta,nors tai ir reiskia,kad viskas daug labiau uzsitestu ir daug brangiau kainuotu. Dar su MB reikia pasitarti,jam turbut labiau cia reikia spresti.
O kiek laiko uztrunka Turkijoj IVF daryt? Kiek vaziavimu ir kiek laiko ten buti? Nors cia turbut turku temelei viska rasiy smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitonyte @ 2016 02 28, 08:31)
Rimgaude, ziauriai keista jusu situacija, mano akimis ziurint. As pati turejau 1 IVF nesekminga, ir 2 IUI, antrasis buvo sekmingas. Dabar vel esu IUI procese, po savaites darysiu testa. Nepamenu tiksliai tu pirmu dvieju, kiek ten buvo foliu, bet tikrai ne vienas, ir, man rodos, butent antrojo atveju ju buvo daugiau nei pirmojo ir tikrai daugiau nei trys. Siame IUI inseminacijos metu buvo maziausiai 4, bet taip pat supratau kad yra dar ir daugiau mazesniu. Mano daktare yra garsi del nedaugzodziavimo... smile30x30.png Bet kadangi vienas kartas pas ja buvo sekmingas, as per daug ir nesigilinu... smile30x30.png
Jusu atveju as tikrai nepraleisciau ciklo ir bandyciau naturaliai! Jei tiek IUI jums jau buvo nesekmingu, kokie sansai, kad dabar staiga visi foliai ims ir apsivaisins, ir implantuosis..? Nepaisant inseminacijos ir foliu kiekio mes tiek to sekmingo antrojo IUI metu, tiek ir sio be inseminacijos dar kad padidinti sansus darome tai ir naturaliai smile30x30.png
Beje, po antrojo mums uzkibo ir gime vienas stebuklas. Bet man rodos, musu sios temos autoriu tarpe yra labai daug laimingu ir dvynuku, ir trynuku mamu! smile30x30.png
Nes IVF, beje, bent jau man buvo tikrai daaaaaug sunkesnis visom prasmem, nei IUI, tad  labai linkiu, kad jums neprireiktu! smile30x30.png


O pas kokią gydytoją lankotės, jei ne paslaptis ? Turėjau 2 IUI, abu nesėkmingi (dariausi Klaipėdoje). Pagal tyrimus abu su MB esam visiškai sveiki. Kiek domėjausi ir įtariu, man IUI buvo padaryti per anksti.
Atsakyti
Labas, spalį planuojame ir mes pirmąjį IUI, LV Embrions klinikoj, pas E.Barkanę smile30x30.png
Visos temos neperskaičiau, tad atsiprašau jei jau buvot kalbėję, ar kas norsdarėtės IUI pas Barkanę? Iš kelinto karto pavyko? smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 08 11, 21:30)
Labas, spalį planuojame ir mes pirmąjį IUI, LV Embrions klinikoj, pas E.Barkanę smile30x30.png
Visos temos neperskaičiau, tad atsiprašau jei jau buvot kalbėję, ar kas norsdarėtės IUI pas Barkanę? Iš kelinto karto pavyko? smile30x30.png

O kodel darote iui Latvijoje?
As dariau pas Trejsa 3 kartus. O is viso dariau jau kokiu 8 kartus per 3 metus verysad.png Daugiau nedarysiu,viskas...
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2016 08 12, 10:23)
O kodel darote iui Latvijoje?
As dariau pas Trejsa 3 kartus. O is viso dariau jau kokiu 8 kartus per 3 metus  verysad.png Daugiau nedarysiu,viskas...

Manau LV klinika geresnes nei LT smile30x30.png
Be to mums atstumo prasme LV arčiau nei Vilnius pvz. smile30x30.png
Kokios jusu problemos ?

Aš bandysiu max 2 kartus smile30x30.png jei ne tuomet IVF smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2016 08 12, 11:23)
O kodel darote iui Latvijoje?
As dariau pas Trejsa 3 kartus. O is viso dariau jau kokiu 8 kartus per 3 metus  verysad.png Daugiau nedarysiu,viskas...

O nebandėt LV keisti gydytojo? Labai liūdna, kad iš tiek bandymų nė vienas nesėkmingas...
Atsakyti
merginos, o kodel jus bandot tiek IUI? kokios priezastys?
man idomu, nes mes su vyru turejom tik viena ir paskaiciavom, kad kelias daryti kainuoja pinigu, o kaip gydytoja pasakojo tai IUI tikimybe padidina tik 10%... tai geriau tuos pinigus, kuriuos leistumem sekantiems kartams, geriau atidesim IVF.
As zinoma suprantu, jog yra piniginiai reikalai ryztis IVF bet su IUI taip pat pinigu issileidzia, moraliskai tu kankiniesi kelis kartus ir tikimybe, kad pavyks labai, net labai maza
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2016 08 12, 21:19)
merginos, o kodel jus bandot tiek IUI? kokios priezastys?
man idomu, nes mes su vyru turejom tik viena ir paskaiciavom, kad kelias daryti kainuoja pinigu, o kaip gydytoja pasakojo tai IUI tikimybe padidina tik 10%... tai geriau tuos pinigus, kuriuos leistumem sekantiems kartams, geriau atidesim IVF.
As zinoma suprantu, jog yra piniginiai reikalai ryztis IVF bet su IUI taip pat pinigu issileidzia, moraliskai tu kankiniesi kelis kartus ir tikimybe, kad pavyks labai, net labai maza

Ir aš taip manau, kad neverta daug kartų daryti IUI. Max tris kartus kokius. Nors pati daugiau dviejų žadu nebandyti. Gal net norėčiau iš kart IVF, bet su gydytoja perkalbėjom ir priėjom vieningai tokio sprendimo, kad darytis IVF mūsų atveju nepabandžius IUI nereikėtų, nes gal tik tie tetrūksta. Jei ne tuomet IVF, tikrai ne pasikartojantys IUI smile30x30.png
Atsakyti
Man su pirmu leliuku iš antro karto pavyko. Dabar antrą gaudom, tai triskart darėm, bet labai dideliais tarpais per tris metus, tai dabar sakėm dukart iš eilės mėginsim ir jei nepadės - tada galvosim apie IVF.
Atsakyti