Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

Sveikos.

tik jokių savaeigių, jeigu sklypas nėra didelis - jos sunkios. Benzininės patogiau, bet elektra niekad nesibaigia, o bakelis... kita vertus, baisus dėl laiko ar drėgmės su elektrinėm.


Papildyta:
QUOTE(Žydintii @ 2015 09 14, 14:00)
sveikinimai kaimietėms thumbup.gif  tai jau su visam bigsmile.gif kaip vyras - nurimo  biggrin.gif


jau su visam.
vyras daug dirba sezoniškai, tai dabar ir šiaip negyvas ir/ar piktas smile.gif nusikala jis rudenį
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 09 25, 11:44)
Sveikos.

tik jokių savaeigių, jeigu sklypas nėra didelis - jos sunkios. Benzininės patogiau, bet elektra niekad nesibaigia, o bakelis... kita vertus, baisus dėl laiko ar drėgmės su elektrinėm.
Papildyta:
jau su visam.
vyras daug dirba sezoniškai, tai dabar ir šiaip negyvas ir/ar piktas  smile.gif  nusikala jis rudenį


Elektra gal ir nesibaiga, bet tas laido tasymas tai mane is proto varo doh.gif Geriausia gal eletrines su akumuliatorium, tik man kazkaip nelabai patikimai atrodo g.gif
Atsakyti
Sveikos,

susiruosiau i darba grizti, nes Radvilei jau greit 2 metai... Nuejau prasyma rasyti ir turejau pokalbi su direktorium. Tiesiai sviesiai pasake, kad man cia ne vieta ir kad siulo man iseitine... Ryt pranes, kokio dydzio iseitine gali pasiulyt... Gerai, jei pasiulys 6 men, o jei kokius 2 men? blink.gif Tada grisiu ir imsiu vaiku slaugymo biulietenius, nes abejoju, ar imanoma ten bus dirbti verysad.gif
Liudniausia, kad taip elgiasi triju mazu vaiku tevas... unsure.gif Tokia ta musu visuomene - jei esi mama, tau niekas sanso nesuteikia verysad.gif O as dar privaciai metus laiko anglu kalba mokiausi - kad geriau mokeciau, nes darbe jos mums reikia. Net nesuteikia sanso pabandyt, ar tikrai man bus "per sunku" verysad.gif
LadyW, ar imanoma gauti 6 men dydzio iseitine? Kiek tau skyre, kai susitaret, kad nebegrisi?
Ir gal zinot, kas iesko Vilniuj darbuotojos? Siaip teisininke esu, bet mielai isandyciau visai nauja sriti (tik aktyviu pardavimu vadybininke, valytoja ir maximoj kasininke nenorecciau dirbti). Pursliuk, gal pas Jus iesko darbuotoju?
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 09 30, 17:43)
Sveikos,

susiruosiau i darba grizti, nes Radvilei jau greit 2 metai... Nuejau prasyma rasyti ir turejau pokalbi su direktorium. Tiesiai sviesiai pasake, kad man cia ne vieta ir kad siulo man iseitine... Ryt pranes, kokio dydzio iseitine gali pasiulyt... Gerai, jei pasiulys 6 men, o jei kokius 2 men?  blink.gif Tada grisiu ir imsiu vaiku slaugymo biulietenius, nes abejoju, ar imanoma ten bus dirbti  verysad.gif
Liudniausia, kad taip elgiasi triju mazu vaiku tevas... unsure.gif Tokia ta musu visuomene - jei esi mama, tau niekas sanso nesuteikia  verysad.gif O as dar privaciai metus laiko anglu kalba mokiausi - kad geriau mokeciau, nes darbe jos mums reikia. Net nesuteikia sanso pabandyt, ar tikrai man bus "per sunku"  verysad.gif
LadyW, ar imanoma gauti 6 men dydzio iseitine? Kiek tau skyre, kai susitaret, kad nebegrisi?
Ir gal zinot, kas iesko Vilniuj darbuotojos? Siaip teisininke esu, bet mielai isandyciau visai nauja sriti (tik aktyviu pardavimu vadybininke, valytoja ir maximoj kasininke nenorecciau dirbti). Pursliuk, gal pas Jus iesko darbuotoju?


Labukas,

...nepavydėtina situacija, bet man po sūnaus pirmojo buvo identiška situacija tik manęs prieš 2 mėn. neįspėjo tai išeitinę gavau kaip ir priklausė už 8 mėn. berods, o Tavo atveju nzn. jau gal kas pasikeitę, bet jeigu ne tai už 6 mėn. priklauso tiek ir prašyčiau, o jei ne tai elgčiaus kaip ir parašei kol susirasčiau naują darbą blush2.gif

...beja, kol sueis mažiausiam vaikui 3 m. be Tavo sutikimo praktiškai labai sunku atleisti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...sara...: 30 rugsėjo 2015 - 19:46
QUOTE(...sara... @ 2015 09 30, 20:45)
Labukas,

...nepavydėtina situacija, bet man po sūnaus pirmojo buvo identiška situacija tik manęs prieš 2 mėn. neįspėjo tai išeitinę gavau kaip ir priklausė už 8 mėn. berods, o Tavo atveju nzn. jau gal kas pasikeitę, bet jeigu ne tai už 6 mėn. priklauso tiek ir prašyčiau, o jei ne tai elgčiaus kaip ir parašei kol susirasčiau naują darbą  blush2.gif

...beja, kol sueis mažiausiam vaikui 3 m. be Tavo sutikimo praktiškai labai sunku atleisti  g.gif


Manes irgi niekas neispejo, ateinu dirbt uz 2 sav, o jie atleidzia... Tai iseina, kad ir man kaip ir priklauso uz 7.5 men g.gif
Atsakyti
Užuojauta ddovilux dėl darbo. Liudna, kad toks visuomenės požiūris į mamas. Aš irgi po truputį ieškausi naujo darbo, nors senajam man viskas OK, tačiau norėčiau gauti didesnį atlyginimą. Tai vis pasiuntinėju CV, vakar vieni paskambino, iškart paklausė ar vaikų turiu, ar maži, po to kaip ir viskas aišku buvo, daugiau neperskambino. Iš vis kalbant apie darbą mano manymu net neetiška klausinėti apie šeimyninę padėtį, juk tai niekaip nesusiję su gebėjimu dirbti ir atlikti savo pareigas gerai.
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 09 30, 20:15)
Manes irgi niekas neispejo, ateinu dirbt uz 2 sav, o jie atleidzia... Tai iseina, kad ir man kaip ir priklauso uz 7.5 men  g.gif

4u.gif - bet žinok viskas manau į gerą - gi pati jautei kad ne tavo vieta ta.... - prieš trečią atsimenu, kokia įsitempus buvai - manau tai ir darbdaviai pajautė - nes ir aš kai iš advokatūros tada išeidinėjau - irgi gi jaučiau kad ne mano tai.... tik tempiau.. ir dėl patogumo atrodė kad geriausia grįžti - o viskas susiklosto tik geriau mirksiukas.gif

Pasakysiu - po vaikų auginimo dažnai sunkiau yra grįžti į seną darbą nei susiradus naują save jau pristatyti kaip trijų vaikų veiklią mamą mirksiukas.gif Tad džiaukis kad siūlo išeitinę - pasiimk viską kas priklauso, nenusileis šioje vietoj!!!! Kitaip grįšk dirbti ir imk biuletenius - kaip Egipta sako - iki 3 metų vaikus turinčių iš viso negali atleisti be jo sutikimo smile.gif

Suprask, kad dar tiek laiko galėsi darbo ieškotis ir pinigų turėsi!!!! thumbup.gif - žodžiu - į pliusus koncentruokis ne į minusus 4u.gif Aš tik už tokias permainas - pamatysi - bus daug geriau!! mirksiukas.gif Paliūdėk paliūdėk, o po to prisiminsi šitą situaciją kaip dar vieną laiptelį link tokio gyvenimo kokio nori. Beje, tau siūlo išeitinę - nepamiršk atostoginių dar mirksiukas.gif - o man ją reikėjo išsikovoti - turėjau išeiti ale "savo noru"... smile.gif
Papildyta:
ai - o aš nuo šio vakaro jau ratuota būsiu cool.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif - biiijaaaauuu vairuot pradėt biggrin.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 01 spalio 2015 - 09:17
galėčiau pasirašyk po Žydinti postu.

Sveikinu, doviliuk, keičiant darbą! juk jis buvo ne tau, tu tą žinai. Gausi pinigų ir rasi kitą. Viskas čia į gerą
Atsakyti
As ir pritariu merginoms viskas tik i gera doviliux console.gif
o pas mus tai nezinau konkreciai apie teises dep. reikia ziuret internetiniam puslapy, nors teisininkes daznai keiciasi, nes visos padirba ir iseina kas vaiku augint, kad i geresnes perspektyvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 10 01, 10:17)
ai - o aš nuo šio vakaro jau ratuota būsiu  cool.gif blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  - biiijaaaauuu vairuot pradėt biggrin.gif  lotuliukas.gif  doh.gif


Tai man dabar Tave drasint vairuot teks? lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tai ne po visa miesta, bet jau vairuoju thumbup.gif Jau iki akropolio drasiai nuvaziuoju biggrin.gif

Aciu visom uz palaikyma. Taip, ten ne mano vieta, as irgi tuo dziaugiuosiu, kad gruda lauk, paciai buvo sunku prisiversti iseiti... Bet as taip norejau jau eiti DIRBTI, o dabar dar neaisku kiek laiko namie sedesiu, kol kazka naujo rasiu doh.gif
MB valstybes tarnyba siulo, nes pats tarnautojas, bet kaip as bijau tu visu konkursu, testu, egzaminu unsure.gif ypac, zinant, kiek ju buna uzsakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 10 01, 14:16)
Tai man dabar Tave drasint vairuot teks?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As tai ne po visa miesta, bet jau vairuoju  thumbup.gif Jau iki akropolio drasiai nuvaziuoju  biggrin.gif

Aciu visom uz palaikyma. Taip, ten ne mano vieta, as irgi tuo dziaugiuosiu, kad gruda lauk, paciai buvo sunku prisiversti iseiti... Bet as taip norejau jau eiti DIRBTI, o dabar dar neaisku kiek laiko namie sedesiu, kol kazka naujo rasiu  doh.gif
MB valstybes tarnyba siulo, nes pats tarnautojas, bet kaip as bijau tu visu konkursu, testu, egzaminu  unsure.gif ypac, zinant, kiek ju buna uzsakyti  doh.gif


...bet valstybinėje įstaigoje pliusas, kad niekas Tau neprikiš, kad vaikai serga jei visus darbus susitvarkysi pati mirksiukas.gif niekas nelinksniuos ir nelinčiuos dėl vaikų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2015 10 01, 14:21)
...bet valstybinėje įstaigoje pliusas, kad niekas Tau neprikiš, kad vaikai serga jei visus darbus susitvarkysi pati  mirksiukas.gif  niekas nelinksniuos ir nelinčiuos dėl vaikų  blush2.gif


As beveik valstybinej dabar buvau, ir vis tiek uzkliuvau... Man net keista, kaip jie man iseitine pasiule, net nemaniau, kad tai imanoma biudzetinej istaigoj... Zodziu, jei bus lemta uzkliuti, tai kliusi bet kur doh.gif Bet as nezadu but kazkam nasta su tais savo vaikais biggrin.gif Tai tikiuosi, kad atsiras man vieta kur nors ax.gif
Atsakyti