Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

Vaidoshiau, su rugsejo 1-aja ir Tave! Ir visas wub.gif Kaip Jusu darzelio reikalai? bigsmile.gif
Atsakyti
kaip sekasi mokinukams? o darželinukams?

maniškės eina į grupę kartu, pietų nepalieku dar, bet ir nežinau ar verta - vis tiek A kasdien 14val. namo. Prailgintos nėra. Kaip dirbančios pirmokų mamos tvarkosi?


mes jau kaimietės cool.gif bet reikalų dar labai daug, darbai apie namus neaprėpiami. gėlynų atsisakysiu, turėjau truputį, bet viską naikinsiu šitam smėlyne. liks flioksai ir ramunės. rododendro mielai atsikratyčiau, jei nebūtų vyro dovana. turbūt reik persodinti, nes ant kalniuko pasodinau, gal per sausa. visas šviesus toks.
Papildyta:
mes nepirkom pratybų jokių. tik 4 sąsiuvinius, kanceliarines, popierių, jokių parkerių, flomikų.
darželį išvis apstulbau - atsinešiau kanceliarinių, o nereik blink.gif sako, kad iš tų 0,6eu mokesičio perka thumbup.gif

kuprinę nupirkau už 10eu ir nesuku galvos - A graži, laikys gal metus - nenusibos. Be ir tos nereikėjo - užtektų darželinės, nes vadovėlių nėra.


darželis puikiai renovuotas, žaislai tik medinukai vokiški, aplinka gerai sutvarkyta, auklėtoja maloni, vaikų mažai - 10 balų

mano vidurinėlė, kaip ir žinojau, iškart sužibėjo gabumais. muzikos mokytoja pasigavo koridoriuj, sako, turi dovaną - klausą. gerai tekstą įsimena, intonuoja. Labai jautėsi nuo kūdikystės, kai keli vaikai. reikės ieškot gero mokytojo ir instrumento, nes ji labai mėgsta pažaist pianinu, padainuot.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 09 11, 19:41)
kaip sekasi mokinukams? o darželinukams?

maniškės eina į grupę kartu, pietų nepalieku dar, bet ir nežinau ar verta - vis tiek A kasdien 14val. namo. Prailgintos nėra. Kaip dirbančios pirmokų mamos tvarkosi?
mes jau kaimietės  cool.gif bet reikalų dar labai daug, darbai apie namus neaprėpiami. gėlynų atsisakysiu, turėjau truputį, bet viską naikinsiu šitam smėlyne. liks flioksai ir ramunės. rododendro mielai atsikratyčiau, jei nebūtų vyro dovana. turbūt reik persodinti, nes ant kalniuko pasodinau, gal per sausa. visas šviesus toks.
Papildyta:
mes nepirkom pratybų jokių. tik 4 sąsiuvinius, kanceliarines, popierių, jokių parkerių, flomikų.
darželį išvis apstulbau - atsinešiau kanceliarinių, o nereik  blink.gif  sako, kad iš tų 0,6eu mokesičio perka  thumbup.gif

kuprinę nupirkau už 10eu ir nesuku galvos - A graži, laikys gal metus - nenusibos. Be ir tos nereikėjo - užtektų darželinės, nes vadovėlių nėra.
darželis puikiai renovuotas, žaislai tik medinukai vokiški, aplinka gerai sutvarkyta, auklėtoja maloni, vaikų mažai - 10 balų

mano vidurinėlė, kaip ir žinojau, iškart sužibėjo gabumais. muzikos mokytoja pasigavo koridoriuj, sako, turi dovaną  - klausą. gerai tekstą įsimena, intonuoja. Labai jautėsi nuo kūdikystės, kai keli vaikai. reikės ieškot gero mokytojo ir instrumento, nes ji labai mėgsta pažaist pianinu, padainuot.


Musu maziausiai darzelinukei gerai sekas wub.gif Atrodo, kad laiminga ji ten, visada labai linksma randu wub.gif
Mes darzely ir kencialiarines perkam, ir dar po 5 eur kas men kiekvienam vaikui... Nepatinka man tie rinkimai schmoll.gif Ne del to, kad savo seima turereciau skriausti, bet is principo, kad nesugeba darzelis tavrkytis su tuo, ka gauna is valstybes.
Smagu del vidurineles wub.gif

P.s. svarstau, ar man reikia naujo darbo, ar i senaji grizti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 14 rugsėjo 2015 - 13:39
QUOTE(166cm @ 2015 09 11, 18:41)
kaip sekasi mokinukams? o darželinukams?


sveikinimai kaimietėms thumbup.gif tai jau su visam bigsmile.gif kaip vyras - nurimo biggrin.gif

manoji irgi patenkinta, tik prailgintoj nenori ilgai būti - draugus sako anksčiau pasiima doh.gif tai anksčiau bandau iš darbo išsinešdint ir vaiką anksčiau pasiimt. Tuoj prisidės dar būreliai tai manau kitaip laikas eis gal... bandys pati jau į klasę nueidinėti - tik privešim prie mokyklos, nes visi su viena auto vis dar ratu judam... ax.gif
QUOTE(ddovilux @ 2015 09 14, 13:37)
P.s. svarstau, ar man reikia naujo darbo, ar i senaji grizti...  unsure.gif

patrauksiu per dantį ax.gif blush2.gif - bet - ir prieš trečia tą patį galvojai biggrin.gif - tai manau po pusmečio tam pačiam darbe - reiks ketvirto biggrin.gif lotuliukas.gif - 4u.gif

o dėl darželio mes neduodam papildomai niekam. Darželis puikiai tvarkosi pats. O va su mokykla doh.gif - prietūs - 35 eur, prailginta - tarp 40-60 eur priklausomai nuo valandų... Ir pietūs tai tik 10.30 pamaitina kartą ir viskas doh.gif verysad.gif - kitką turi neštis pati. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 09 14, 15:00)
patrauksiu per dantį ax.gif  blush2.gif - bet - ir prieš trečia tą patį galvojai biggrin.gif  - tai manau po pusmečio tam pačiam darbe - reiks ketvirto biggrin.gif  lotuliukas.gif  - 4u.gif

o dėl darželio mes neduodam papildomai niekam. Darželis puikiai tvarkosi pats. O va su mokykla doh.gif - prietūs - 35 eur, prailginta - tarp 40-60 eur priklausomai nuo valandų... Ir pietūs tai tik 10.30 pamaitina kartą ir viskas doh.gif  verysad.gif  - kitką turi neštis pati. unsure.gif  verysad.gif


Del ketvirto as tikrai rami biggrin.gif Tikrai tikrai ne cool.gif Ne dabar, GAL kazkada, iki 35 m biggrin.gif Svarstau, ar nenores mane is ten vel isguiti unsure.gif Siaip man mano darbas patinka, tik pati atmosfera nepatinka unsure.gif Nors pora men iki isejimo jau visai padori atmosfera buvo.... Todel ir mastau, ar verta vargti ieskot kazko naujo, ar grizt i ten, kur daugmaz zinau, kas ir kaip, ir tiketis, kad bus geriau nei buvo...
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2015 09 11, 19:41)
kaip sekasi mokinukams? o darželinukams?


Darzelinukas mano naujam darzeli puikiai jauciasi, aisku dar sunkiai sekas issiskirt, bet jam cia ir senam darzeli taip budavo, net ir po metu lankymo, bet pasiimu tai sisa laiminga, pilna ispudziu, pasakoja apie naujus draugus.

O mokuklinukei truputi sunkiau, ji pas mane labai rami, uzdaresnio budo, tai jei ir ta adaptacija sunkesne. Viskas dar butu nieko, jei ne ta prailginta grupe, pavargsta, miego nori, kol parvezu namo masinoj uzsnusta. Tai stengiames visi kiek galim tai as per pietus nulekiu pasiimt, tai seneliai, kad nereiktu kasdien taip ilgai sedet.

Nu nieko, kaip nors, priprasim.
Atsakyti
Sveikos ax.gif

kaimietes, kokios firmos zoliapjoves turit ir kur pirkot? Gal girdejot, ar sodoekspertai.lt patikimi ekspertai? biggrin.gif
Atsakyti
turim Aldo ar kaip ten - labai patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2015 09 22, 22:31)
Sveikos  ax.gif

kaimietes, kokios firmos zoliapjoves turit ir kur pirkot? Gal girdejot, ar sodoekspertai.lt patikimi ekspertai?  biggrin.gif

Pas mus boch'as elektrine, ant 6 aru man jos sociai, antri metai kolkas patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2015 09 23, 10:25)
Pas mus boch'as elektrine, ant 6 aru man jos sociai, antri metai kolkas patenkinta smile.gif


Elektrine su laidu ar su akumuliatorium? Mums elektrine atidave, bet mane ziauriai uzknisa tas laidas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2015 09 23, 08:58)
turim Aldo ar kaip ten - labai patenkinta. smile.gif


Nerandu tokiu g.gif Gal AL-KO?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddovilux: 23 rugsėjo 2015 - 18:44
QUOTE(ddovilux @ 2015 09 23, 17:18)
Elektrine su laidu ar su akumuliatorium? Mums elektrine atidave, bet mane ziauriai uzknisa tas laidas  doh.gif

Su laidu, bet manes nenervina, pas tevus benzinine-savieige bet ji zymiai sunkesne, aisku ramu nereik saugot kad laidas po zoliapjove nepakliutu, bet norint pasukt jau reik jegos. Bet kogero cie kiekvienam savo.
Atsakyti